Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się oczywiście, aborcja powinna być dozwolona od poczęcia bez żadnych ograniczeń wiekowych. W końcu albo uważamy że życie ludzkie jest najważniejsze i chronimy je zawsze albo uważamy że twór zwany człowiekiem to zbiór komórek z węgla, wody i kilku minerałów i można taki zbiór komórek terminować na życzenie matki w dowolnym momencie. Bo przecież to matka najpierw nosi płód w brzuchu a potem jeśli ma dobry humor to pozwala temu płodowi wyjść na zewnątrz i trochę pobiegać po świecie ale jeśli uzna że ten płód utrudnia jej życie np. zajmuje miejsce w 60 metrowym mieszkaniu to płód powinen zostać poddany terminacji. No cóż są to poglądy wspólne dla wszelkich lewicowych myślicieli i tych ze wschodu czyli bolszewików i tych z zachodu czyli faszystów. :-D Aborcja+eutanazja+uśmiercanie chorych psychicznie i ułomnych fizycznie. Aborcja na życzenie jest wyrazem miłości niestałych czytaczek do człowieka. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja nie usunelabym w żadnym tygodniu tego, co zmajstrowalam :-P z moim mężem i tyle :) uważam też, że aby dokonać aborcji trzeba mieć konkretne powody, nie że - bo nie, bo to zły moment w życiu, bo będzie za ciasno, bo znów pieluchy...nie zgodzę się z tym nigdy, bo dla mnie fakt, że jest ciąża oznacza wielką nadzieję na dziecko:) tak, nadzieję, bo nigdy nie wiadomo, czy uda się ją donosić itd. :-O dlatego teraz, będąc przy nadziei właśnie w 30 tygodniu, czując ruchy dziecka i już ****ardzo kochając trudno mi pogodzić się z faktem, że ktoś, kto już dwa razy to przezywal, nie widzi w tym piękna i cudu:( to była jej trzecia ciąża, to jest moja również trzecia, ja też na co dzień gram, śpiewam, może nie muszę tyle jeździć ale skoro mnie stać na opiekunkę to przecież ja też:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiesz słowianko, wg czytaczki nosisz w brzuchu zygotę a nie dziecko, a jeśli chodzi o Natalkę to przykra sprawa ale zabrakło im w domu miejsca na prezerwatywy w końcu 60 m to klitka a pudełko prezerwatyw kosztuje całe 15 zł, to mnóstwo kasy no i zajmuje takie pudełko cały 20 metrowy pokój więc jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z fiutem po kolana
Nie powinno być żadnej, absolutnie ŻADNEJ aborcji na życzenie!!!!!!! Aborcja owszem, ale tylko w przypadkach, gdy dziecko może urodzić się zdeformowane, płód zagraża życiu matki lub ciąża jest wynikiem czynu przestępczego. Niestety lewactwo chce sobie zrobić z aborcji metodę antykoncepcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 00.42 Zauważam równowagę agresji pomiędzy obrońcami życia a liberałami . Tyle błędny krzyczysz o obronie praw dzieci już żyjących więc zauważę jedynie, że gro uczestniczek Czarnych Marszów poniżają non stop kobiety- matki ktore biorą na dzieci 500 zl tym samym polepszając życie swoich już ŻYJĄCYCH dzieci. Nazywają je towarem , który kupił Kaczyński. A ja pytam , za ile np kupiła telefonia komórkowa Ostaszewską? Albo Jandę firma kosmetyczna? Łatwo innym wymawiać, mając takie możliwości życiowe. Natomiast jest faktem że trzeba pomyśleć szerzej o pomocy dla niepelnosprawnych i presja społeczna sprawi , że coś w tej dziedzinie rusza. I jeszcze jedno. Mnie , kobiety,nie przekonuą bluzgające dziewczyny, ordynarnie krzyczące pod obscenicznymi transparentami. Wychowujące zamiast dzieci rasowe pieski , te przeróżnej maści celebrytki i lewackie gwiazdy,wymawiajace drugiemu kota a same otoczone kotami w pustym domu bez dzieci. Bo o ile na pierwszym proteście rzeczywiście chodziło o coś, o tyle na ten drugi poszły te, których w kupie trzyma jedno- nienawiść do Kaczyńskiego. One pójdą w każdym marszu na którym będą mogły sobie na niego pobluzgać. Taka prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianki mąż siedzi 10 lat w Niemczech. Ja się pytam co to za małżeństwo? Żeby mieć kolejne 500+? NACHAPAĆ SIĘ I NAŻREĆ. STRACH PATRZEĆ JAK TY TERAZ WYGLĄDASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu psychiczny Widmo robi na temacie?:D Ciebie matka miała usunąć żebys nie siał zarazy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wyglądam całkiem nieźle:) a Ty nie znasz jego grafiku i nie masz pojęcia, jak często jest w domu:) mogę Ci zdradzić, że często i wtedy nie musi pracować, może być z nami cały czas:) a dziecko było planowane od dawna, poświadczyc mogą Ci, którzy przez ostatnie trzy Sylwestry życzyli mi go składając noworoczne życzenia :) kiedy jeszcze nawet nie było mowy o 500+ :) więc nie chlap jadem, a życz mi sił, bo z górki w tym przypadku łatwo nie jest :) Wszystkiego dobrego, błędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie jest z górki ? Ty to chyba już wiekowa jesteś co? Kojarzysz mi sie z aktorka co grała w matki żony i kochanki Romanowska czy jak jej tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z alkoholem? I czy zastanowiłaś sie którego masz w końcu wybrać?latało tu twoje zdjęcie, ohyda aż mąż spiertolił idź zrobić kisiel dziewczynko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj ciężarnej gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub gnojówko Daj spokój Słowiance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ma spalone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak:-D i obleśnego zeza rozbieżnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiena na żerowisku a padliny brak, bo wszyscy sobie poszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne jak jedna osoba robi sztuczny tlok i mysli ze nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
nooo tyć żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha widzisz Słodka Słoninko, nawet analfabeta Blaszak stwierdził że tyć jest beznadziejnie :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie w czym jest rzecz? To pojęcie życia. Każdy z nas ma inną definicję. Czy życie to coś co czuje ból? czy może coś co jest śwaidome swojego istnienia? a może życie to szansa na powstanie bytu świadomego ? widzicie i tu jest kolejny zgrzyt. Bo jeśli to coś co czuje ból to nie wiemy w sumie kiedy płód czuje ból a kiedy nie czuje, kiedys uwazano że noworodek nie czuje ale okazało sie że noworodek po prostu nie umie tego okazać( swego czasu operacje na noworodkach robiono na zywca wklasnie dlatego) . Teraz jeśli to coś co jest świadome to noworodek nie jest świadomy swojego istnienia. Dziecko również nie jest do pewnego momentu. Więc świadomość nabywa się podczes życia. Więc może to jednak coś co ma sznse być śwaidomym bytem? i tu jest chyba najzabawniej.Bo w ten sposób wykroczeniem przeciw życiu jest zwykła masturbacja. Więc nie kłócimy się o to czy ktoś zabija czy nie, bo zadne z nas nie zabija a o to gdzie zaczyna się życie a gdzie ono jeszcze nim nie jest. To jest kość niezgody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Hej slowiana.serio jrsteś w ciąży czy jaja sobie robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Co TY PIEPRZYSZ BŁĘDNY??Robiono badania i okazało sie że płod czuje jak żywcem urywają mu kleszczami rączkę głowkę czy nozkę.Jak znajde te materiały to zacytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jeszcze 20–30 lat temu sądzono, że płód w brzuchu mamy jest zupełnie nieświadomy tego, co się wokół niego dzieje – nie słyszy, nie widzi, a już na pewno nie czuje smaku ani zapachu. Tymczasem badania nad życiem prenatalnym dowodzą, że jest inaczej. Nowy organizm od wczesnych etapów ciąży intensywnie pracuje nad rozwijaniem zmysłów, wykorzystując wszelkie docierające do niego bodźce. Dość powszechna jest już świadomość, że płód słyszy dźwięki. A jak jest z innymi zmysłami? Kiedy i w jaki sposób zaczynają się kształtować, by w końcu osiągnąć tak doskonały efekt? Rozwój płodu: dotyk Jako pierwszy rozwija się zmysł dotyku: już w 8. tygodniu od poczęcia, kiedy coraz lepiej zaczyna dojrzewać układ nerwowy. Początkowo wrażliwe na dotyk są tylko usta, potem policzki i czoło. Wraz z rozwojem układu nerwowy./.. czechach usuwa sie nawet 5m płody. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Więc nie kłócimy się o to czy ktoś zabija czy nie, bo zadne z nas nie zabija a o to gdzie zaczyna się życie a gdzie ono jeszcze nim nie jest. To jest kość niezgody"/ Widzisz blaszaku akurat w tej kwestii nie ma się o co kłócić. Zgodnie z art. 927 § 1 i 2 kodeksu cywilnego, dziecko nienarodzone jest spadkobiercą od momentu poczęcia. Co oznacza że od momentu poczęcia uznawane jest za żywe, nie za zygotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Koszmar. Polski koszmar, bo na świecie płód zasypia razem z matką. To w Polsce każą matkom usuwającym zniekształcone płody ronić na żywca i mają w głębokiej d***e humanitaryzm, ale ciężko jest zamienić hipokryzję na szczerość prawda ? :) Chcę powiedzieć jedno. Jak świat światem, kobiety usuwały ciążę i usuwać ją będę, niezależnie od krzyków wszelkich "niby obrońców życia". I nigdy zakaz nie był żadną przeszkodą. Wręcz odwrotnie. Przyznaję, że kiedy pierwszy raz przeczytałam wywiad z Natalią byłam w lekkim szoku, bo walnęła prawdę między oczy. Brutalną prawdę, ale niestety tak to wygląda. O jej pobudkach, nie chcę rozmawiać, bo tak jak powtarzam, to jej życie, jej ciało. Jej opowieść jest dowodem na to, że zgniły kompromis obdziera polskie kobiety z godności. Bo te, które na to stać jadą na wycieczkę, te które nie mają takich możliwości finansowych, płacą za to często bardzo wysoką cenę. Dlatego każdy to musi rozważyć we własnym sumieniu. Własnym, a nie księdza, polityka, czy internetowego trolla plującego jadem bez opamiętania.. Koniec przerwy. :O Udanego popołudnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię jej dópa obchodzi? Zajmij się klempo swoją. Ona ma męża, dwoje dzieci, ty masz forum, Błędnego i 45 lat... Patrz w swoje gniazdo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Chcę powiedzieć jedno. Jak świat światem, kobiety usuwały ciążę i usuwać ją będę, niezależnie od krzyków wszelkich "niby obrońców życia". I nigdy zakaz nie był żadną przeszkodą. Wręcz odwrotnie. / Podobnie gwałty, zabójstwa, kradzieże, oszustwa, pobicia. Hej, zalegalizujmy to wszystko, skończmy z hipokryzją! Przecież zakaz nigdy nie był żadną przeszkodą i nie będzie. :-D Niech każdy rozsądzi we własnym sumieniu czy to jest dobre czy złe. Brawo niestała czytaczko, brawo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×