Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Kurfa, prosze jaki fundamentalizm u kafe troli :D:D:D Zaraz sie okaze ze co niedziele biegaja do kosciolka a w tygodniu studiuja Biblie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow za siebie czytaczko. Mnie nikt nie odziera z niczego. Zabezpieczam się i nie skrobię. I Większości milczących kobiet w d/u/p/ie mają wasze polityczne zaangażowanie. Robicie syf z tego kraju, szczujecie na niego obcych. Niedługo okaże się ze jesteśmy gorzej traktowane niż muzułmanki. A Przybysz jest po prostu zwykłą koniunkturalną pseudoartystką , która postanowiła podzielić się tajemnicą akurat w chwili wydania płyty. Patrzę po twarzach tych kobiet z wczoraj. Albo za przeproszeniem stare krzykaczki, które już nie będą rodzić albo młode lesby które nie mają dzieci , fo tego bębenki , charakterystyczne dla krisznowców albo takie pseudogwiazdeczki jak Przybyszowa, która skrobie dziecko ale broni pszczoły. Wczorajszy Marsz pseudofeministek to zaden marsz KOBIET. To marsz skrzywionych twarzy pod hasłem " nienawidzę być kobietą" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka przynajmniej nie wstydzi sie podpisac pod swoimi pogladami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu wyczuwam Iftar.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kafeteriiiii
Hahahahahaha podpisać się jako niestała czytaczka to rzeczywiście wielka odwaga :-D W takim razie ja też podpisuję się pod swoimi poglądami. :-D To byłem ja......gość z kafeterii. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wiecej mowi nick Niestala Czytaczka niz jej nazwisko czy pesel. Ty nawet swojego wirtualnego nicka nie osmielasz sie podac pod swoimi skrajnymi pogladzikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka się nie wstydzi? A kim jest czytaczka? Proszę imię i nazwisko. Bo login to żaden podpis. Skoro forum dało możliwość pisania z gościa,uznało że gość to taki sam podpis jak login .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek dla ludzkiego życia nazywasz skrajnym poglądem? :-D Jakie poglądy są dla ciebie w takim razie umiarkowane? :-D Ponawiam pytanie zadane już kilka razy, jak do tej chwili wszyscy obrońcy martwych brzuchów unikają odpowiedzi na nie. Czy jeśli doprowadzenie do śmierci płodu ciężarnej kobiety wbrej jej woli np. wskutek pobicia powinno być karane a jeśli tak to dlaczego? No chyba jak zwykłe pobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka to samotna kobieta po 40 stce :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze robisz z ludzi baranow i jestes przebiegly? Nick to nick, anonim to anonim. Ciekawe, ze tu sie nie podpisujesz, a pod gladkimi slowkami juz tak. Niestala pisze otwarcie i wiadomo ze ona to ona, a ty srasz zza krzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto to mówi? A co ty robisz ciulu Koke? Z Sopotu wróciłeś od Inessy? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa no nie mogę. :-D Ty też srasz zza krzaka gościu. :-D Hipokryta zasrany. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bede chcial pogadac o aborcji zaczne sie podpisywac. Teraz jedynie stwierdzam, ze pod swoimi stanowczymi opiniami boisz sie umiescic nicka, ktory tak ambitnie kiedys zakladales. Koniec dygresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrażając swoje stanowcze opinie na mój temat srasz zza krzaka hipokryto. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz. Zaloguje sie gdy najdzie mnie ochota na stanowiska w kwestii swiatopogladu lub agresywne narzucanie najmojszego zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpis feministka
Skrajne poglądy ma Czytaczka. Byłam na pierwszym marszu, ubrana na czarno. Ale wszystko to, co się teraz dzieje, to nadmuchiwany balon , który każe mi się wstydzić żenie jestem kobietą jeśli nie chcę prawa do usuwania jak do wyrywania zęba ; lub dlatego że moje mieszkanie ma 76m kwadratowych i będzie za małe. Na dodatek głupota pseudofeministek nie zna granic. Jak się cieszą kiedy maszerują z nimi panowie i krzyczą" prawo do aborcji dla każdej kobiety" To potem spójrz Czytaczko w oczy dziewczynie która zajdzie w ciażę i chce urodzić( a takich jest większość) a pan jej powie-usuń. Hodujecie na tych marszach pseudofacetów, gnidziornię bez jaj ,która zamiast być oparciem będzie umywać ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowcza opinia jest zauwazenie, ze wstydzisz sie swojego loginu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnyście edukować tych za przeproszeniem frajerów niosących transparenty popierające aborcję a wy dajecie im rozgrzeszenie na przyszłość. Takie z was feministki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
14.13 dokładnie !oraz te dwa wpisy powyżej.Wreszcie jakiś głos normalnych ludzi.Czytaczka Ty jesteś kobietą??wątpie bo w kobiety naturze leży chronić życie a nie zabijać je.Takie jest moje zdanie ktorego nigdy nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak każda kobieta zrobi, co będzie chciała, aborcja nie kosztuje fortuny :( z tego co czytam:-O ja krytykując zachowanie Natalii mam na myśli, jak mogła się na to zdecydować osoba o wydawałoby się szczególnej wrażliwości :-O cóż, każdy ma prawo do własnego zdania:) trudno mi myśleć w kategoriach moje cialo- moja sprawa:-O a na polityce się nie znam, chociaż mogę Wam załatwić autograf od Kukiza :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poronienia powinno sie karać wyrokami więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędny bez logowania
Po pierwsze widziałem ten filmik . Jest wielka różnica kiedy byt reaguje na bodźce a kiedy odczuwa ból. Po drugie nikt nie usunie ciąży która jest na tyle rozwinięta by odczuwać A to co widziałaś w tym filmie to po prostu reakcja na bodźce instynktowne reakcja Co nie oznacza że posiadająca świadomość Ja przecież nie mówię żeby aborcja stanowiła antykoncepcja ja mówię że nie powinni o tym decydować ludzie którzy g****o wiedzą. Jeśli ciąża jest zagrożeniem dla matki Jeśli ciąża stanowi zagrożenie dla samego dziecka to moim zdaniem jest wręcz nieludzkim patrzeć i stać biernie A może umrze a może nie. Poza tym o tym decydować powinni i rodzice ilekarze ale mieć powinni narzędzia do podjęcia decyzji a nie związane ręce. A w takim wypadku świadoma osoba wykupi sobie po prostu M1 na komunalnym i patrząc na męża czy na pozostałe dzieci powie : dont worry by Happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Może koniec tego politykowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalka jest bardzo wrażliwa, zachęcała do adopcji pszczół. Zapomniała tylko o tym że istnieje coś takiego jak adopcja dzieci, które można oddać w szpitalu od razu po urodzeniu. No ale jak się ma głowę wypełnioną myślami o biednych pszczółkach to o takim drobnym szczegole jak adopcja dzieci można zapomnieć. Życie jest takie skomplikowane. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapominasz hejterko, że większość ludzi nie walczy o aborcję "na życzenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież Natalka skarżyła się publicznie że musiała jechać za granicę zabić płód bo w 60 m. kw. za ciasno jest dla 5 osób. :-D Jaki metraż lokalu jest wskazaniem do aborcji?. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No własnie o co walczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prawo do decyzji. Urodziłaś ciężko chore dziecko, patrzyłaś codziennie jak gaśnie i cierpi? Spędziłaś rok w szpitalu, gdy drugie płakało za tobą do słuchawki. Co ty k***a wiesz o zabijaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież teraz śmiertelna choroba dziecka nienarodzonego jest wskazaniem do aborcji więc o co ta walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×