Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Nawet zespół Downa jest wskazaniem do aborcji a to nie jest choroba śmiertelna w ścisłym tego słowa znaczeniu. To powtarzam pytanie: o co walczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wczoraj o co walczą? Fakty są takie jest taka żeto po co wyszłyśmy wpierwszym marszu już zostało wywalczone, projekt nie jest procedowany i został wycofany. Jeśli rząd znów coś wniesie pod obrady wtedy znów wyjdziemy Jednak teraz o co walczą ? O to co ma siezdarzyć lub nie zdarzyć? Bzdura. Tu chodzi tylko o zamieszanie, o wywalenie za wszelką cenę tego rządu. Przecież nie trzeba kochać pisowców żeby to widzieć. Zarzuca się że kobiety są wykorzystywane przez polityków. Tylko ja się pytam. Przez których? Wystarczy popatrzeć na twarze przebijające w setkach t elewizyjnych na owych marszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O prawo do decyzji. Urodziłaś ciężko chore dziecko, patrzyłaś codziennie jak gaśnie i cierpi? Spędziłaś rok w szpitalu, gdy drugie płakało za tobą do słuchawki. Co ty k***a wiesz o zabijaniu X Jest prawo do decyzji. Zawsze jest prezerwatywa, normalnie przy kasie w Lidlu, jak paczka gum. Jeśli kogoś stać na zabieg za granicą, stać go na kondomy, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś O prawo do decyzji. Urodziłaś ciężko chore dziecko, patrzyłaś codziennie jak gaśnie i cierpi? Spędziłaś rok w szpitalu, gdy drugie płakało za tobą do słuchawki. Co ty k***a wiesz o zabijaniu X Jest prawo do decyzji. Zawsze jest prezerwatywa, normalnie przy kasie w Lidlu, jak paczka gum. Jeśli kogoś stać na zabieg za granicą, stać go na kondomy, sorry. X To było planowane, upragnione dziecko. Wady wyszły w ciąży. Byłą decyzja o urodzeniu. Drugi raz by nie było oszołomie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędny bez logowania
No właśnie walczą nie o prawo do zabijania a do tego aby decydować za siebie i za swoje dziecko bo konsekwencje takiej decyzji spadną na matkę a jakiś zjeb z sejmu nie będzie chodził i zmieniał jej pieluch gdy w wieku 17 lat zawoła: Mamo zesrałam się pomożesz? A jeżeli już chce w ten sposób zadecydować to niech weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje i zapewni tej matce pomoc a nie po urodzeniu dziecka umywa ręce wychwalając w niebogłosy wychwalając pod niebiosa ile to on istnień ludzkich uratował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędny bl
Ale ty gościu jesteś upośledzony popadasz ze skrajności w skrajność. Przecież nikt nie mówi że aborcja będzie miała taką postać jak opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kobiecie, która pisze o urodzeniu chcianego ciężko chorego dziecka i o tym jaki to miało wpływ na całą rodzinę, piszesz, że mogła kupić prezerwatywę w Lidlu ? Wiesz co Ci powiem ? Nic. Wypad z karuzeli śmieciu. Zamykamy temat aborcji. Dyskutować można z kimś na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspoczuje rodzicom w podjeciu tak odpowiedzialnej na Cale zycie decyzji !?niestety wychowanie uposledzonego dzieciaczka wiaze sie z niemilymi ,brutalnymi zyciowymi konsekwencjami! Panstwo niestety nie pomaga ,umywa rece !! trzeba miec odwage na podjecie tak waznego kroku w zyciu!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
gość dziś Bardzo mi przykro. Niestety próbując wejść w dialog z kimś na poziomie g****a, zawsze jest ryzyko dostania rykoszetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Próbowałam coś znaleźć o hipokryzji, ale to zaklęte rewiry, a ja nie mam czasu teraz. Zagram z drugiej strony. Skojarzenie z zapiekłą nienawiścią "pierwszych sprawiedliwych" :P https://youtu.be/NPTx_TZVspQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
15.31.popieram !i nie zwalajcie winy na planowsne czy nie bo yto rylko przykrywka do tego zeby mic sie bezkarnie pieprzyć na prawo i lewo.Planowane też można oddać w szpitalu albo oknie życia jesli sie jagle uzna ze sie nue jest w stanie podołać z wychowaniem "chorego "dziecka wiec skonczcie pieprzyć te farmazony.Są okna życia !są szpitale sa badania prenatalne..nie trzeba zabijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędny bl
Swoją drogą to bardzo ciekawe jak prawo nas traktuje weźmy na przykład obowiązek zapinania pasów w samochodzie. Jakiś obcy facet zatrzymuje cię na drodze i kara za to że jego zdaniem możesz stanowić zagrożenie dla siebie samego i dla osób w twoim otoczeniu ponieważ w razie czegoś Twoje życie jest słabo chronione. A z drugiej strony to samo prawo mówi ci że niezależnie od tego czy ryzykujesz swoim życiem lub życiem innych masz tak zrobić i c*** Niezłe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
15.31.popieram !i nie zwalajcie winy na planowane czy nie bo to tylko przykrywka do tego zeby móc sie bezkarnie pieprzyć na prawo i lewo.Planowane też można oddać w szpitalu albo oknie życia jesli sie jagle uzna ze sie nie jest w stanie podołać z wychowaniem "chorego "dziecka wiec skonczcie pieprzyć te farmazony.Są okna życia !są szpitale sa badania prenatalne..nie trzeba zabijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skarbie :) A Ty mas wolniejszy dzień, czy dyskusja Cię wkręciła ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś O prawo do decyzji. Urodziłaś ciężko chore dziecko, patrzyłaś codziennie jak gaśnie i cierpi? Spędziłaś rok w szpitalu, gdy drugie płakało za tobą do słuchawki. Co ty k***a wiesz o zabijaniu X Jest prawo do decyzji. Zawsze jest prezerwatywa, normalnie przy kasie w Lidlu, jak paczka gum. Jeśli kogoś stać na zabieg za granicą, stać go na kondomy, sorry. X To było planowane, upragnione dziecko. Wady wyszły w ciąży. Byłą decyzja o urodzeniu. Drugi raz by nie było oszołomie.lapka.gif X Przepraszam🌼 mój wpis nie dotyczyłTwojej sytaucji a Przybysz. Rozumiem jednak że teraz mając świadomość jaki to ciężar chcesz pomóć inny dziewczynom. Nigdzie nie napisałem że jestem przeciw aborcji z powodu jak Twój. Czy z gwałtu. Chodzi mi o aborcję na tzw życzenie. Bo zupa była za słona, mieszkanie za małe . Jak ktoś wrzuca w przestrzeń takie wyznania jak Przybysz musi liczyć się z reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem śmieciem. Mam syna z zespołem Downa. Urodziliśmy go mając świadomość jego choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny bl
Eeeee Chyba jednak dyskusja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że NC ma wiecej rozumu :O i nie, nie chodzi o poglądy tylko nieumiejętność ich obrony, jak pojawia sie dyskusja Ty zawsze musisz zniknąc bo nie masz czasu:O a za kilka minut wpadasz z głupawym linkiem z you tuba :O Puknij sie troche w dekiel bo masz prawie 50 dych na karku a w głowie pustostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że ja zaczęłam a napisałam o konkretnym przykładzie :) w tym przypadku nie widzę podstaw do aborcji a mówienie, że czuje się ulgę po wszystkim i można teraz robić plany, jak w Nowy Rok jest dla mnie po prostu ohydne :-O A Ty Płock masz do tego jakiś stosunek? Jesteś za zęby pobzykac na lewo i prawo?:-P czy jesteś przeciw, bo ciąża to jednak coś wg Ciebie magicznego? Czy jak zwykle się nie wypowiesz, bo to tajemnica? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Ja pracuję i to ciężko i nie mogę tu być wtedy kiedy Tobie akurat przyjdzie na to ochota. Poza tym to miejsce traktuję jako odskocznię. Bawią mnie te bluzgi i wyzwiska w sytuacji, w której nikomu nic nie zrobiłam a tylko pytam o hipokryzję. :) Nie szłam w czarnym proteście za aborcją na życzenie, ale niestety tak wygląda świat za oknem. Wyjrzyj przez nie czasem. Kobiety usuwają i będą usuwać a hipokryci będą udawać, że jeśli jest zakaz, to nie ma problemu. Jest problem ale zakazami się tego nie ureguluje. Potrzebna jest całkiem inna droga, ale to jest temat na dyskusję z ludźmi którzy potrafią używać głowy i powściągać emocje. Powiedzcie mi realnie też jesteście tak zaślepionymi na innych ludźmi ? Do gościa od "śmiecia" Nie przepraszam. Wiesz dlaczego ? Dlatego, że Twoja zapiekłość spowodowała, że strzeliłeś do niewinne ofiary. Zastanów się czasami nad tym co piszesz. Gdyby to był prawdziwy nabój to by nie żyła. Zresztą słowa też potrafią ranić a nawet zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ja też byłam wstrząśnięta, ale Natalia powiedziała, to co Wszyscy dobrze wiedzą. Aborcja kwitnie. Pytanie dlaczego ? Jakim jesteśmy społeczeństwem, że dzieje się tak, a nie inaczej. I najciekawsze jest to, że tę decyzję z przyczyn tzw "życiowych" podejmują kobiety niezależnie od tego, czy chodzą do kościoła, czy nie. Ale robią to w tajemnicy i po cichu. Wiem, bo znam osobiście kilka historii. Czy udawanie, że tego procederu nie ma powoduje, że wszystko jest w porządku ? To hipokryzja, a hipokryzji nie znoszę, niezależnie od tego jak daleka jestem od postaw takich jak Natalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka ile przytylas w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, NC nie ma swoich poglądów a jedynie bezmyślnie przepuszcza przez siebie standardowe hasełka gazwybu. Prawo wyboru kobiety co do zabicia dziecka nienarodzonego jest ważniejsze niż prawo tego dziecka do życia. Natalka jest wg NC odważna bo przyznała to o czym wiadomo powszechnie czyli że prawo do aborcji chcą mieć kobiety które stać jest na ich utrzymanie tylko po prostu im się nie chce. No i fakt jest odważna ale jest to mało chwalebna odwaga, równie dobrze ktoś publicznie mógłby się przyznać że lubi zabawę stolcem podczas seksu. Wiadomo że są milośnicy scatu ale nikt zdrowy psychicznie nie uważa tego za powód do publicznego chwalenia się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisz sie madralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty Niestała piszesz? Każdy ciężko pracuje ma rodzinę, kredyt, co ty masz? W twoim wieku mają dorosłe dzieci. Nie zabieraj głosu kwoko bo chöja wiesz. Trzymasz sztamę w błędnym alkoholikiem, nie masz nawet dzieci wyniosła lampucero :O Idź zakryć jakąś aferkę jak 8 brata :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahah :) O i przykład gościa powyżej. retoryka, która mnie zawsze rozwala nie wie, ale dla podkreślenia wagi swoich słów, zrobi kilka osobistych wycieczek i gotowe. :D Dobra gościu :) Serio skończyłam. Mam jeszcze trochę roboty, więc :) Martha dzięki za linka, ale mi się nie wyświetlił, bo zablokowali w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Uważam Słodka że aborcja powinna być dopuszczalna wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, ale w żadnym wypadku nie powinna stosować zamiennika dla antykoncepcji. Najbardziej mnie wnerwia gdy niektórzy chcą żeby kobiety za wszelką cenę rodziły dzieci w skrajnie trudnych przypadkach, gdy wiadomo że ono nie przeżyje, skazując matkę, a tym samym to dziecko na cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Każdy ciężko pracuje siedząc cały czas na kafe ? No to ja nie mam takiego szczęście :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×