Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Nie zaglądaj tutaj skoro to Cię tak rusza. Tak jak napisałam trolle, po zużyciu należy ignorować. Powiedz mi dlaczego dotyka Cię jego nienawiść skoro słowa prawdy nie ma w tych pomówieniach. Przecież wiesz, po co to pisze. Właśnie po to, żeby wywołać taką reakcję. To prymitywna hiena, która się żywi emocjami. Daj spokój, mądra babka z Ciebie, sama wiesz że nie jedno g****o się tu przez lata prześliznęło. Przeleci i to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu lubisz jak ktoś Tobą rządzi ? Szefowej szukasz ? Sorry ale pomyliłeś adresy. A poza tym jeśli chcesz uczestniczyć w temacie to zapraszamy, bądź, wnieś coś, nadaj mu taki kształt jaki Ci odpowiada, jeśli nie wsadź sobie swoje uwagi w kieszeń i sajonara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ostatnim tematem na Kafe to kogo mają wyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niestała wie co robi. Pewnie nawet nie zwróciłeś uwagi, ale nauczyła się zapowiadać co zapuszcza. To krok milowy. Już nie widzisz suchego linka, tylko pewne intro. I na podstawie tego stwierdzasz czy warto... To wytrąci oręż malkontentom twojego pokroju, któremu można już teraz zarzucić, że widziały gały co brały. Niestała, nauczyła się w końcu komentować co zapuszcza. To już nie są suche linki, których jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. x Niestała, to zresztą nie tylko granie. Troszeczkę za dużo od Niej wymagacie i stąd te nagonki. :O To co ja widzę, to userkę, która potrafi zadbać o to, co Jej się podoba. :) Karuzela Jej się spodobała i dlatego jeszcze możemy sobie tu pisać. :) A nie chować się pod dywanami, czy innymi pomysłami, wiadomo kogo. . Wstyd Ciotki jak mój cḥuj. Na razie w opinii publicznej mały, ale fikaniem i zazdrością za wiele się nie zbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy dzięki za dobre słowo. :) Gość ma rację. Jesteśmy chyb faktycznie ostatnim tematem. Mam prośbę co do trolla. Wszyscy skaczemy wokół tego śmiecia jakby był co najmniej prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dlaczego ? Czy uważacie, że w tym co mówi jest coś wartego wysłuchania ? Moja jedyna uwaga jest taka, że rzygam już w koło tymi samymi tekstami. Nie dość że jest tępy, złośliwy to jeszcze przewidywalny. Kuffa ile można :O Czy naprawdę nie możemy przejść nad tym zjawiskiem do porządku dziennego i potraktować go tak jak na to zasługuje czyli zignorować ? :) Przemyślcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wstyd Ciotki ? Dlaczego ja jak zawsze nie wiem o co chodzi :O Dobra jeszcze coś zagram na wieczór i lecę póki co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Massine Attack. Już grałam dwa miesiące temu, ale lubię Cate Blanchett w tym teledysku. Jeśli ktoś nie widział to warto. Niby nic się nie dzieje, ale nie można oderwać wzroku. Miłego wieczoru :) Ja nie mogę siedzieć przed kompem. muszę głowę przepłukać :D https://youtu.be/8r31DFrFs5A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ten wątek to bajzel i śmietnik a nie żadna karuzela bo rezydenci nie rozmawiają a bredzą od rzeczy jak pijane żule na melinie, z czego jeden żul bawi się w dj'a i co jakiś czas puszcza w melinie muzykę bez ładu i składu Chopin na zmianę z Sabaton i Januszem Radkiem co ma świadczyć o szerokich horyzontach i zachwycić głuchych a jest tylko dowodem braku własnego gustu i umiejętności rozpoznania rzeczy wartościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A ja myślałem Nowy że jest zupełnie odwrotnie i to ja komuś tu przeszkadzam :D Hello Niestałe Słowianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No masz i spsułem karuzelę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest żadna energia Pani Słowianko. To zwykłe placebo. :O Czyli bycie dla samego bycia. Antybiotyk, który nie zadziała a ma na zasadzie zrobić tylko wrażenie. Niczego to nie uzdrowi, niczego to nie poprawi. Zdrowy organizm jakim jest Karuzela nie potrzebuje naprawy. :) Działa prawidłowo :) To z wami jest coś nie tak. :O Trudno bowiem powiedzieć o "gęsi" że mu nie odwaliło :O Destrukcyjna rzygowina, którą należało tępić a nie bawić jak to zrobiły "Ciotki" I teraz mają żal i srają na Dziewczyny ile wlezie :O Że obłuda, że jakieś ataki z tej strony. Kto to wymyśla? Chyba nie Pani Słowianka, Niestała, czy Frida :O Przyłażą i drą swoje mało wytapetowane buzie, bo Hokej nie walił konia pod ich profile. To są osoby nadające się do wypędzenia zanim dziewczyny zaczną sobie wyrywać włosy. Nie ma niczego bardziej mściwego niż kobieta. Należy o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobaczko, nawet nie umiesz napisac słowka na obrone swojej tępoty umysłowej. i widzisz głupia? wystarczy tylko nie wklejac tego badziewia, ktorym wszyscy już rzygaja a ty nadal sie podniecasz i myślisz ze zbawiasz świat. Czym ty sie różnisz od spamera? skoro ty babciu spamujesz linkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A co ty potrafisz napisać w swojej obronie? Myślisz że możesz tu wszystko bo napieṛdalasz z pomarańczy? To cię uświadomię. Możesz tu tylko statystować, robić oprawę, fajerwerki, ale nigdy twoje posty nie będą traktowane poważnie. Równie dobrze możesz przelewać w pustego w próżne. Z tego co się orientuje na tym znasz się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy zaczał łagodnie :D ale z każdym drinkiem zaczyna sie właczać agresor :D Za 2 godziny nie bedziemy w stanie zrozumieć bełkotu.... Musisz bronić tej drętwej babci, bo inaczej temat zniknął by ci i nie potrafiłbyś go znalezć a tak spamerka nap/ie/rdo/li linkow co 20 minut i temacik wisi na górze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilek się wczuł :-P lepiej pochwal się ile lat miał ten chłopczyk którego siusiakiem się bawiłeś ostatnio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie musze bronić pacanie bo nie ja wystawiam śmiałe tezy i nie umiem ich potem obronić. A Czyraczka zaczeła poważna dyspute, potem pojawiło sie kilkanaście fajnych wpisów na temat, po czym nasza czyraczka Skrobaczka uciekła z podkulonym ogonem by za chwile powrócić i powklejać kilka linków ale do poważnej dyskusji już nie wróciła bo ją to przerosło intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a co ty na to, że Hokej walił też pod twoje zdjęcie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobaczce na starosć odpiertoliło i tyle w temacie. nie ma faceta, nie ma rodziny a sory ma Karuzele i poważne stanowisko didżeja na topiku :D:Oczyli jednak coś ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jakim zerem moralnym trzeba być żeby żartować z pedofilii. Jak nie daj Boże jakiś zwyrodnialec zgwałci twoje dziecko to też będzie ci do śmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pravda. wprawdzie nie Michaił, ale Pravda. Niesrała Skrobaczka wywaliła śmiałe poglądy o aborcji, a jak ją skontrowano to spiertoliła. Kompletnie nie podjęła dyskusji, tylko wymawiała się zmęczeniem i tym że ona na ero nie będzie gadac o takich poważnych sprawach. Skoro to takie powazne to po dzwon w ogole rozpoczęła dyskusje o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmok jestes nie tylko kretynem z obsesja jestes zwyczajnie nudny co jest laski olaly?? nie masz gdzie sie produkowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Pravda. wprawdzie nie Michaił, ale Pravda. Niesrała Skrobaczka wywaliła śmiałe poglądy o aborcji, a jak ją skontrowano to spiertoliła. Kompletnie nie podjęła dyskusji, tylko wymawiała się zmęczeniem i tym że ona na ero nie będzie gadac o takich poważnych sprawach. Skoro to takie powazne to po dzwon w ogole rozpoczęła dyskusje o tym. X Zmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj. po co rozpoczęła wątek? Liczyła że reszta jej przyklaśnie, jej wysoko postawionej corpo-women z nowoczesnymi poglądami, a tu zonk, bo, pomijając Słowiane, nawet przebrany w mamisynkowośc Koke-Płock i Błędny Alkus uważali przeciwnie niż Skrobaka, ale tak kluczyli, tak owijali bułkę przez bibułkę, aby tylko nie narazić się Królowej Stolcovej :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha nie jestem Zmij, ten ochlaptus też pewnie mąciłby jak Płocek, aby tylko nie podpaść Stolcovej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kto chce, to zrozumie:) A ty z góry zakładasz ze się coś wydarzy. Penie już masz przygotowane "cięte riposty" by je wkleić, heheheh Wkleisz sobie kiedy indziej a będą oklaski, bo chociaż nic specjalnego tu się nie dzieje, ty zamierzasz nas na krzyżu. Innymi słowy robisz igły z widły i tego się trzymajmy, bo choć próbujesz tu rozwinąć skrzydła, to średnio to ci wychodzi. :O Może udało ci się zaistnieć ja koko drzazga w tym temacie, ale nic więcej. Im wcześniej wrócisz do nory, z której wypełznąłeś tym lepiej Ale to już nie twój problem, tylko mój, byś do niej wrócił. I tyle. :) Absolutnie nie mam zamiaru nakłaniać cię byś cieszył się życiem. Rób swoje :) Jak zabraknie ci tchu, wiem co robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu Płock nie popuśc w majteczki projekcie Petrov liżący dópy coref ero. Jak było w Sopocie i u Want ? :-P Alfonsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważni inaczejjak większość w tłumie szczurków ze słoikaweź baranie mikrofon i wyjdź jak Nowy, albo SiSi na scenęi do tego z brzuchemprędzej sraczki dostaniesz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ty masz riposty Piotrusiu? Siedzisz tu od 10 lat razem z Niestałą. Jedni mają rodziny wy forum. Moze zamieszkajcie razem, w podobnym wieku jesteście, nadajecie na jednych falach :-D Słowianka zaśpiewa na weselu, kisielu nagotuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-O jeszcze tej łysej świni In Spe tu brakowało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×