Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
I dlatego świat nigdy się nie skończya kobiety są cudowne, że czasem za mało przewidujące :Dnie należy palić, ani pić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Spe odpowiedz w końcu! Wolisz lizać penis czy ssać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skarbie :) Przepraszam, bo dopiero weszłam do domu i zaczynam odzyskiwać swoją głowę :O Dwa razy prawie dzwoniłam, ale zawsze jakaś cholera się napatoczyła :D W każdym razie. Sto lat Sto lat jeśli zajrzysz :) I mój kultowy kawałek w prezencie :D https://youtu.be/0JH6-ZP2YJg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dzisiaj Obłędne urodziny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Obłędne jak zajrzy, bo jak nie to ja nic nie szykuję. Nie mam siły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
W takim razie wszystkiego najlepszego i niech mu miecz nie rdzewieje przez najbliższe 100 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Co najmniej 100 :) Jeszcze bym chciała zostać ciocią jakiegoś małego blaszaczka ;) :D Zamykamy dzień, czy ktoś ma coś mądrego do powiedzenia ? https://youtu.be/yWz_5r_BZxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jak mądrego to chyba czas się pożegnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka wiesz, że mam inne zdanie, bo pewnie widzisz moje wpisy i komentarze. Uważam, że Natalia tak jak podobno pięć milionów Polek, które dokonały aborcji, miała do tego prawo. Podjęła decyzję, że nie chce powiększać rodziny. I to jest sprawa tylko jej i jej partnera. I ona nie uśmierciła małego różowego bobaska. Lekarz usunął z jej macicy zygotę, która człowiekiem nie jest. To jajeczko w którym zagnieździł się plemnik. Zresztą idąc tym tokiem rozumowania, czy połykając spermę partnera jestem ludożercą ? Wiem, że to co piszę może brzmi lekko, ale zapewniam, że dla mnie to nie jest lekki temat. Uważam jednak, że nie mam prawa dokonywać moralnych ocen nikogo poza sobą. Ani tym bardziej zgadzać się na ograniczanie prawa do decydowania o sobie. Zresztą statystyki są nieubłagane. Zakazy, niczego nie zmienią, odbierają jedynie godność kobietom, które podejmując niełatwą decyzję są zmuszone jeździć na autokarowe wycieczki do innego kraju. Ok. Koniec smęcenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybysz postanowiła zrobić aborcyjny coming out. W tym momencie jej sprawa przestała być prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co piąta to chyba się skrobie ale w Wawie. Co piąta celebrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Oczywiście, że tak, dlatego się wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No właśnie, to po co poszła z tym do mediów skoro to sprawa jej rodziny. Strasznie mnie irytuje to publiczne granie na cudzych emocjach. Jeden ogłasza się gejem mówiąc że to jego sprawa, inna spowiada się z aborcji. Dokąd ten świat zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plock tez sie skrobal brat babskiej dòpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plock tez sie skrobal brat babskiej dòpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się ta moda na swoiste chwalenie się aborcją. Czemu to ma służyć. I jak to jest że panie idące w pierwszym szeregu za aborcją , idą jednocześnie w pierwszym szeregu w walce o in vitro. Nie można być za a nawet przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej o ciąży moze gadac Niestala która ma 45 lat i nie ma dzieci...Kierowniczka kibla ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkim chodzi o prawo do aborcji. Niektorzy walczą o prawo do dokonania swiadomego wyboru w zaciszu wasnego sumienia, i niekoniecznie chodzi tu o prawo do aborcji ale rowniez (albo nawet przede przede wszystkim ) o prawo do podjecia decyzji o urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała to lewacka pisda, wiec czemu się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do goscia z 22:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 Bo mozna byc za a nawet przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Tak gościu. Masz rację. :) Lepiej Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia. Niestała Czytaczka jest kobietą. Kobiety , bez względu na status mają prawo się wypowiadać. Tylko że kobiety to nie tylko te z parasolkami. To też te, którym podniesiono wiek emerytalny i nikt ich nie bronił. Ba. Lewica na czele z Nowacką oraz Nowoczesna i PO podniosły za tą ustawą rekę a dziś ta polityczki mają na ustach frazesy że o godność chodzi. Nie wierzę im. To hipokrytki , które walczą o swoje zaistnienie. Nie o moje dobro. Dobro pani ze szwalni , której każą pracować do usranej śmierci. Ja nie potrzebuję pokrętnej ideologii do szczęścia. Ani pisowskiej ani lewacko kwazifeministycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wyzywac przedstawcie moze swoj wlasny pkt widzenia. Potraficie sie wypowiedziec metytorycznie czy wasze wynurzenia myslowe dryfują na poziomie deski od kibla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz wynika że jeśli kopnę w brzuch kobietę w 20 tygodniu ciąży i ona poroni, to nic wielkiego się nie stało bo przecież tam nie było życia tylko jajeczko w którym zagnieździł się plemnik. Jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. Najpierw przyczytaj co to jest zygota, co to zarodek, co to płód, bo takimi tekstami jak o aborcji zygoty udowadniasz tylko że nie masz pojęcia o czym piszesz. Aboracji dokonuje się nie na zygocie. Na zapłodnionym jakeczku również. Boże, jakim cudem istnieją jeszcze takie tępe babska jak czytaczka? Pewnie nie wiesz też co to takiego antykoncepcja. Wyjaśnię więc że antykoncepcja to coś na stosowanie czego zbyt głupi byli dorośli ludzie Natalka i jej partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przepraszam, nie mam siły na jakieś logiczne odpowiedzi, bo odpadam. :O Coś na sen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko nie masz prawa oceniać innej kobiety i jej pobudek dla których usunęła ciąże. Ty pomimo wieku, przeszłośc***atologicznych wspomnień postanowiłaś sie rozmnożyć i ok ale wiedz ze nie wszystkie myślą tak jak ty czyli ze w każdym dniu ginie cała masa dzieci w objęciach papierowej chusteczki wraz z nasieniem mężczyzny blahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×