Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość D
Do gościa z wczoraj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło jeżu gość nie pij tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z wczoraj. :O Już widzę jak "gość' odpowiada ci na te dość chaotyczne teksty Może lepiej popróbuj na mnie. Korona ci z głowy nie spadnie a po forume będziesz się poruszać jak nikt inny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Ty wyliniały Nowy, dziffkarz roochacz Staff czy DEVIANT In Sra JESTEŚCIE TYLKO GÓÓVNEM kóre oblepia nieświadomych gry ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że mamy tutaj specy od biustonoszy:-P Ja tam się nie znam, Płock, chociaż naslucham sporo:) marzenia też spełniam ostatnio z wyższej półki :-O te dotyczące piłki ofkors;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D A jaka duża piłeczka już? Który m-c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooooo nie! nowy dlatego tak podbija do słowiany bo ona lada chwila bedzie miala male dziecko! pedofil chce to wykorzystać! ahtung! uwaga! wnimanie! trzeba uchronić maleństwo słowiany zanim piotr dobierze mu sie do 0dbytu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie dla tego głupi pustaku. :O Zawsze będzie o jednego o jednego usera więcej. :) A Pani Słowianka już o to zadba, by nie nie chałturzył jak ty a w miarę możliwości kręcił Karuzelą, bo nas kiedyś zabraknie i kto tu zadba o ład i porządek Nowa "elyta" Tak silna psychicznie, to po mamie, że bękarty Krzysztofa spędzone zostaną do szczekającej, bez poparcia opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu napisałem coś nie tak? Trudno, to nie wy będziecie musieli z tym żyć. Jak widać mam bieguny odpychające :( Szkoda, ale ktoś musi. Bez zła nie było by dobra. :) Do przeczytania Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć 🖐️włosy oddałem SiSi niedawno, za darmopewnej fundacjiwięc Cię rozumiem i popieramogórki w nocy też woziłem z miasta, sam podjadającNC nie była pierwszazrobisz jak uważasz :)kobieta wypełniona to kobieta spełnionacórkę mam to wiem jak to jest. 👄Kolego z Miasta naprawdę rozumiesz tego w Płocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy czy mógłbyś się przestać czepiać mojej spódnicy ? Jest tak wąska że nie da się tam nikogo wcisnąć, chyba, że po rozerwaniu. Panie In ? Ja Plocka świetnie rozumiem. Wpada tu dokładnie po to samo co ja. Coś Ci jeszcze wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czy naprawdę jestem świnią gdyż cieszy mnie porażka w Lidze Mistrzów polskiej drużyny z Niemcami? Trudno się mówi :D Przynajmniej przerwali im doskonałą passę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
gość dziś Kim wy jesteście? Wygląda jakbyście pracowali dla forum. Moje gratulacje. Nie ma to jak praca w burdelu. Przecież szary czlowiek , gdyby usłyszał o sobie że jest i tu można wstawić którąś z kwitnących tu obelg , przestałby pisać. Do gościa powyżej :) Otóż odpowiem Ci. Przychodzę dla ludzi, jeśli nikogo nie ma to wpadam pograć. To taki rodzaj ekshibicjonizmu. Co do pływających tu gówien. Czasami jestem też dzięki nim właśnie. Z przekory :P Co do szarego człowieka. Szary człowiek może i by przestał. :) Problem ze mną polega na tym, że ja nie jestem szara :O Mówiąc poważnie. Dam Ci teraz lekcję. Za darmo. Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie człowiek i mówi, przyniosłem Ci dary. Złość, chorobę i nieszczęście. Jak reagujesz ? Przyjmujesz i bierzesz do siebie ? Tak jest właśnie z tymi gównianymi tekstami tutaj. Nie przyjmuję ich po prostu. Ktoś musi to napisać trudno, ale to są nadal jego słowa, nie moje i ani mnie ziębią, ani grzeją. To znaczy sorki, syf czasami jest przykry, a ja bałaganu nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Te podszewko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć zakłamani hejterzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Kto niby tą podszewką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock to Ty ? Udowodnij :P I to szybko, bo w mojej głowie dzisiaj dzieją się niedobre rzeczy :O O przepraszam. Przyszedł gość do bicia :P Dla gościa https://youtu.be/K6ABpjyc1Gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Zapytaj mojego wczorajszego "gościa" o moją "miłość" do pewnego regionu, a będziesz miała odpowiedź czy to oryginał czy kopia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego ty sie przebrany plock cieszysz?jak szczerbaty do suchara:D gnijesz tu od lat od rana do nocy... na kobiecym forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło mi, Panie Nowy, że marzy Ci się taniec ze mną, poczucie rytmu mamy, kto wie, to może być lepsza "rozmowa" niż przy kawie ;) Chyba tak właśnie jest In, chociaż nigdy nie marzylam o rodzinie:-O nie byłam dziewczynką, która bawi się w dom, przebiera i usypia lale, nie miałam wózka... Uważam jednak że dziecko to skarb, nie ważne które:) i zszokowalo mnie nieco gdy gdzieś przeczytałam, jak dowalila do pieca Natalia, co to nie przestaje śpiewać:-O jak to było? "5 minut i odzyskujesz swoje dawne zycie":-O czy czujesz ulgę:-O mnie to się nie mieści w głowie i cały czas będę uważać, że moja mama, chociaż raczej nie potrafi mnie kochać, zrobiła najlepiej jak mogła, bo mnie jednak urodziła :) taki oto poważny temat na początek tygodnia, w którym społeczeństwo będzie szorowac pomniki:) komuś bułe na śniadanie? ;) I to nie jest podtekst :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być prawdateż mam taki regiona zaczęło się niewinnie w czerwcową noc, facet robił bransoletki ze skóryi przyjechały do niego córka z dwiema koleżankami z wybrzeżamusiałem się nauczyć żeglować małą łódkąSiSi kobieta z dzieckiem to już rodzinatak samo jak facet z dzieckiem, każdą rodzinę należy szanowaćpozdrawiam na cały tydzień 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, In, ale ja nie o tym a o tym;) że owa Natalia usunęła trzecią ciążę, tłumacząc się zbyt ciasnym mieszkaniem i niechęcią do zmian:-O jakie to proste:( bierzesz tysiaka w kieszeń, sru na Słowację i wracasz już niby bez problemu, ale ja jednak myślę, że nie da się tak łatwo o tym zapomnieć :( jeśli nic Ci nie dolega, jeśli zachodzisz z kimś, kogo kochasz, jeśli płód nie jest jakimś skomplikowanym -przepraszam za wyrażenie - stworem, nie ma wg mnie podstaw do tego, by w ten sposób sobie ulżyć:( dziwna sprawa, że masz już dzieci z tym samym człowiekiem i nagle co? Umawiamy się które dziecko skreslamy? dla mnie to chore:( łóżko to taki mebel, który potrafi dać wiele dobrego, ale czasem wymaga myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że widzi się ludzi stojących w kolejce po in vitro, by móc cieszyć się szczęściem a drugi mimo że obdarowany życiem przerywa je dla własnej wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak SiSi wymaga łózko myśleniaa ludzie powinni być uczeni w szkołach nie liczby Avogadraalbo równań kwadratowych bo to nic nie daje w życiutylko przewidywania i szacunku do prawa choć prawo często inaczej mówi niż poczucie sprawiedliwościja dlatego w sprawie Natalii się nie wypowiemjednak uważam że jajo kobiece z plemnikiem wewnątrz nie jest dzieckiem, a kiedy się nim staje, nie wiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×