Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
A ty gdzie masz trolu rodzinę, skoro siedzisz tu 24/7 i trolujesz każdego? Żal tyłek ściska że nawet w Internecie nikt nie chce z tobą pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokusiu Płock ty siedzisz od rana do nocy i trzymasz się spódnicy Niestałej..Rączki dalej suche od marszczenia pały? Zez wyleczony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Cały czas go ugniatam zaraz trysnę jak strażak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
I tyle ci pozostało frustracie, robienie podszywek buaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tobie pozostało?:D forum i masturbacja ciulu przebrany gnij tu kolejne 20 lat i pamietaj...tylko męzatka da ci to co szukasz bo żadna wolna cię nie chce onanie 🖐️ ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe która to tak koksa nie cierpi? przecie on z wszystkim co tu miało pipę pisał he he lizał rowy i wyżerał rodzyny z każdej kafeteryjnej sraki i z kropą nie było inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Piszesz z autopsji? Buehe pogrążasz się :D Daj głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co tobie pozostało?smiech.gif forum i masturbacja ciulu przebrany gnij tu kolejne 20 lat i pamietaj...tylko męzatka da ci to co szukasz bo żadna wolna cię nie chce onanie lapka.gifoczko.gifusta.gif X what the f**k, emota buzi na końcu? kobieta???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego trzeba być bogiem, w ciąże nie zachodzą dziewice. Przynajmniej tak jest tu na Ziemi i z tym problemem należy się zmierzyć. Jak, będzie większość facetów, którzy opowiedzą się za swoimi dziećmi Żadna religia wymyślona przez ludzi rerigia mi niczego nie narzuci. To właśnie powoduje że ludzie nie myślą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to która? Madzia 78 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeszcze raz nazwiesz mnie pedofilem i zacznę cię ignorować. Kompletnie się nie rozwijasz, działasz na starych sterownikach i do tego masz kiełbe we wbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałuj mamusię w waginę stary pedofilu-matkoyebco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty masz z tym pedofilem Nowy? bolą cię wirtualne pierdy co piszą. :D rodzinę załóż to przestaną pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia 78 też tu pisze 20 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu matko jepco? to że z matką mieszka to jeszcze nic nie znaczy, debilu :D Smof, Żmij, Mucha, In wszystko wylogowane na temacie. Błędny, Widmo itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyś jaki ty jesteś wulgarny. jakim cudem masz tak sprzeczne w sobie dwie twarze? Nie skreślam cię, ale z toba dzieje się coś niedobrego. I naprawdę smutno mi z tego powodu. Żyj i pozwol żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że z mamusią mieszka bardzo wiele znaczy, to mamisynek a co robią w nocy ta niech nowy opowie zapewne mocno erotyczne są to zabawy skoro normalnej kobiety nie potrafi sobie przygr***ać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noweuszu siada Ci psycha od gnicia tutaj....40 lat minęło jak jeden dzień a Ty wciąż pod mamusi spódnicą ukrywasz się przed kobietami,...zapach zgnilizny jest dla Ciebie jak wanilia i mylisz pot zaspokojonej kobiety z wydzieliną pochwową twojej matki....nie idź tą drogą noweuszu....spróbuj smaku prawdziwej kobiety spodoba ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amst@f 2013.07.22 Pomarańcza usilnie próbowała zrobić porządek w starym pzprowskim klozecie smiech.giflapka.gif Jednak miała do czynienia z upierrdliwą srraczka oczko.gif po ogórkach konserwowych i kiszonym mleku pojawiam się zupełnie jak na zawołanie, prę do przodu i nie patrze jak baba na okres, tylko działam aspirujątz do nagrody wielkiego klucznika, stoltza pospolitego, niezupełnie niezwyczajnego jezyk.gif żeby nie powiedzieć, że pierrdoltza, bo czym bardziej śmierdzę tym radośniej podskakuję na trampolinie którą mam przed łóżkiem i korzystam z niej jak kochanek z kochanki smiech.gif W trakcie każdego skoku łapię jęzorem komarzyce, ktore myślały że złapały za ogon swoje warkocze w lekkiej turbulencji podczas lotu smiech.gif Dzisiaj podczas kolejki w sklepie, wepchałem moje duupsko w kalesonach bezpośrednio do kasy, zupełnie na żywtza, nie patrząc na reakcje dojrzewających drzewekoczko.gifsmiech.gif Nitz to rośliny próbowały mnie zdyskredytować, obrzucili mnie nawet mąką i posądzili o bycie zjawą, dzwonili już po ghostbuster, myśleli że wzruszą tym stare poczciwe kalesony smiech.gif Kiedy zgiełk dojrzewał do miana ulicznej burdy, ja zaobserwowałem w błysku fleszów i kamer tzoś bardzo interesujątzego oczko.gif Pod kasą przy której rozgrywały sie dantejskie sceny, dwa pająki ścigały się o pierwszeństwo skorzystania z buta kasjerki i jak sądzę ugryzienia Jej w paletz jezyk.gif Nie wiem, tylko czy duży, czy mały, ale wiem na pewno, że pająk z siedmioma nogami sfaulował na ostatniej prostej pająka z ośmioma kończynami smiech.gif Było tzo oglądać, bo mucha pod sprawniejszym pająkiem stękała jak stary dobrze naoliwiony zawias, bo przecież to było pod kasą a kasa i seks Nas podniecają oczko.giflapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mi siada psycha? Wolne żarty. :O Wszystkich nie przekrzyczysz. Nadaje Smof a tego błazna raczej nie przepiszę. Wyr****my się innym razem. Na dziś wystarczy, ale na przyszłość spodziewajcie się kogoś o jak top nazywacie lewickich poglądach. Spokojnie nie jestem resortowym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Nowy p********z jak potłuczony :O Naprawdę. Mam nadzieję, że Czytaczka, czy Frida wiedzą, że my jesteśmy w miarę normalne jak na standardy tego forum. Nic do nich nie ciotki nie mają, a ja mogę w swoim imieniu napisać, że je darzę sympatią i szanuję. I weź Ty człowieku się uspokój. Znowu prowokujesz. Ja wysnuwam prosty wniosek, że Ci nas brakuje, ale każdy inny pewnie pomyślałby, że nas nie lubisz. Ja i każdy inny pomyślelibyśmy, że jesteś chamski i agresywny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszkaś dziś Nieprawda :( Sam się zdziwisz że układa się to w pewną całość. Zaczniesz zazdrościć i będą z tobą kłopoty. Na kogo chcesz napadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Much i Smof srają jeden po drugim, wywołani do odpowiedzi dziwnie się pojawiają, jak Filip z konopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślisz o aborcji śmierdziucha? Skrobałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobry dzień miałam :) Bawicie się gównem jednak ? Ciekawe czym ręce domyjecie. Jezu ale chyba nikt nie lizał w trakcie tego mielenia jęzorami :P Muszko nie wiem o co chodzi, ale co do Nowego, to nie odkryję Ameryki, jeśli powiem, że on jest raz miły i uprzejmy i do przyjęcia, a następnie dla kontrastu chamski i gburowaty Żeby go nie zabić czytam jego posty tylko kiedy jest w fazie pierwszej :D Mam nadzieję, że sobie wyjaśnicie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bekę z ciebie niestała skrobaczko.....nazywasz siebie gównem? Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Stanisław Lem powiedział : zanim nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów :D Ech gadzino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet Lem czytał twoje wypociny na karuzeli? Gratulujemy znajomości aż jednego cytatu z twórczości Lem......zabłysłaś tym wyświechtanym banałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×