Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
ale agent. duрe liże matuzalemowi :D matu poklep chociaż agenta w podzięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie lize d**e, dla normalnych nazywam c***a spamera po imieniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś ...dajcie spokój Mid, w końcu w te bitkoiny i inne pierdoły nie wierzy, ma sentyment do chłopaka i ma prawo.xTak, Matu, to jest tekścik w dość Twoim stylu ;) Ty rzeczywiście nigdy nie wyzywasz i nie schodzisz z bardzo kulturalnych ram, tak ;) Umiesz protekcjonalnie i odpowiednio inaczej sprawy wyrazić ;) Każdy ma swój styl, nie? ;) Niektórych stylów wolno używać, innych nie, Twojego wolno ;)Oczywiście odpuszczam i absolutnie nie poczułam się urażona (nie możesz mnie urazić, bo nie czuję do Ciebie żadnych emocji) :)Pozdrawiam Panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej matu został obrażony na hejtersko spamerskim forum i żle sie czuje z tego powodu. Na pomoc biegnie mu sam agent orendż gnany tęsknotą do matuzalema. A teraz zróbcie sobie laske matu i agent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cieczke pytam ja a nie Krecha panienko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
No tak, przecież powinien dowalić tekstem o pedofilii, albo zamilknąć, bo Widmo i jego koleżanki czepiają się. Daj spokój Eve, nie pogrążaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla ciebie lize d**e, dla normalnych nazywam c***a spamera po imieniu X Anal sie zdenerwował. :D Na kolana i obciągaj matuzalemowi burku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszyscy już poszli to Agent na spokojnie może opiertolic Matu pałe i będzie gitarra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla ciebie lize d**e, dla normalnych nazywam c***a spamera po imieniu x Anal sie zdenerwował. :D Na kolana i obciągaj matuzalemowi burku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
A, gratulacje Eve. Stoisz w tym samym rzędzie co np ten z 23.35. Jesteście ideologicznymi bliźniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Mid "ale mam prawo uważać, co uważam na temat też jego zachowań w tej paranoi, choć nie muszę tego wyrażać i nie robię tego zazwyczaj" ...i w tym sęk ze po raz któryś wyrażasz co uważasz pod moim adresem a nie pod jego... może więc myśląc co uważasz o obu, nie wyrażaj również o obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Właśnie myślę o waszych penisach i przełykam ślinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencie, ale mam sobie dać spokój, bo Ty uznasz, że się pogrążam? ;) Oj, Agencie ;) Ale daję sobie, niewątpliwie :) Doceniam chwilę rozmowy z Tobą na Twój ulubiony tu temat :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Włóżcie mi chu/ja w usta bo jestem spragniony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AO dziś No tak, przecież powinien dowalić tekstem o pedofilii, albo zamilknąć, bo Widmo i jego koleżanki czepiają się. Daj spokój Eve, nie pogrążaj się. x A co ty gejaszku tak naskoczyłeś na Eve ? Naćpałeś sie, czy znowu jesteś nietrzeźwy ? Napierdаlaj gałe matuzalemowi, bo anusa już dawno mu na błysk zrobiłeś. :D Matu podziękuj agentowi, nie krępujcie sie chłopaki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
Agent najpierw pobaw się ręką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy Eve, ze krytyke skierujesz do obu stron, sprawiedliwie. Daj po odpowiedniej porcji temu co wyzywa od pedofilow, i temu co sie broni. {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu, wyrażałam również do Widmo, co uważam (że zachowuje się źle). Ale masz rację, niepotrzebnie. Generalnie mnie to nie obchodzi, jak większość już rzeczy z tego forum :) Możemy sobie pożyczyć dobrej nocy i rozejść się? ;) Myślę, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Matu, wolę od razu do pyska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
O, o 23.45 twoj kolega pokazuje poziom dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
... dobrej nocy Ewe i reszta :-) ... nie mogę zbytnio rozmawiać bo Agent ustami ściska mi k****a i czuję się nieco skrępowany... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
23.44 23.45 23.47 I dalej poziom dyskusji z Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystarczy Eve, ze krytyke skierujesz do obu stron, sprawiedliwie. Daj po odpowiedniej porcji temu co wyzywa od pedofilow, i temu co sie broni. {czesc] X analku widze swędzi cie dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
* ... Agent ustami ściska mi ku/ta/sa miało być... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Nie moge rozmawiać, bo robie głębokie gardło Matuzalemowi. Jeeah matu ty dzikusie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencie, a ja Ci przypominam, że tu jest sporo trollików, które świetnie się bawią, podpinając pod spory takie jak ten :)Żeby byś ścisłą to z Tobą też mi jest (było) po drodze ;) I oczywiście, że prędzej odezwę się tam, gdzie z kimś mnie łączy jakakolwiek nić sympatii niż tam, gdzie jest zupełna obojętność :) Ja już raz jeden byłam obiektywna i dziękuję bardzo za efekt - nigdy więcej :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Nudny jest gamoniu, twórz sobie podszywy, popleczników, oburzonych itp. Masz zabawę ma cały wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
A ze swędzi mnie dupka to i owszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×