Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
Widmo dlaczego wyzywasz Matu? Ojciec cię krzywdził? Zjepem jesteś ty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu ewakuował sie ucieczką, sra na pomarańczy zjep i udaje że go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy     w       mieście
Matu chuuujozo będziesz bity i ruсhany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu już nikt niczego nie rozumie , nie pojmuje. Czasem wydaje mi się to zupełnie nielogiczne żeby Kreska/Widmo był projektem tego samego człowieka który robił Amstaffa czy Koke. Ale jak tak się wczytać w dialektykę wymienionych, podobieństwa w stylu, w budowaniu zdań, słownictwo są identyczne. Mam też dziwne wrażenie, ilekroć porównuję styl Koke i Żmija , że to ci sami ludzie. Wątpliwości mogłyby rozwiać Słowianka, Słodko Winna, Want i Mucha. Pierwsze miały kontakty prywatne z Koke, kolejne z Kreską a ostatnia ze Żmijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnek Kanadyjski rozrabia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjep i psychol matu zwiał w obliczu solinej kontry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kesko, ja tez interesuje sie Tedem Bundy. Choc ulomku, napiszesz mi wypracowanie o seksie Teda w kiciu, troche sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś (...) Za zaproszenie na rzekę dziękuję baw się dalej wciskaniem kitu paniom póki cię jeszcze nie poznały z lepszej strony i nie zniknęły jak poprzednie... Nic mi do tego usmiech.gifxA to dzięki Matu, że Ci nic do tego, to miłe ;) I nie przesadzaj z tym kitem ;) Ja przykładowo w ogóle z rezerwą traktuję wszystko, co na forum i jeśli ktoś mnie tu oszuka z jakąś informacją, to to nie jest mój problem, tylko ściemniacza, jeśli musi ściemniać :) A z privami bardzo uważam. Myślę, że reszta kobiet podobnie do tych spraw podchodzi. Więc może nie rób z nas obranych z rozumu, co kit łykają (od kogokolwiek, bo abstrahuje od Widmo) 😴 Poza tym nadal piszą tu niektóre kobiety, które z Widmo były na privie, odzywają się do niego z sympatią i pozdrawiają oraz wydają się pozostawać w dobrym zdrowiu ;) Więc może jednak nie jest mailowym seryjnym mordercą ;) I na koniec: obojętnie kto ma rację w sporze: znów poświęcasz już kolejny dzień na przewalanie się - dla Ciebie - z dzieciakiem :) Którego dodatkowo uważasz za szajbusa. Pytanie retoryczne, czy ma to sens 😴 Może z tym słynnym dystansem to jednak nie do końca tak jest ;) Chyba wszyscy czasem doświadczamy, że nie do końca :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie wyhejtować Widma, trzeba wyhejtować dziewczyny z którymi pisze. Matu ale bardziej sie z tym kryj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Mid, to co młody robi na rzece jego sprawa, nie wspomniałam o tym gdyby mnie tam nie zapraszał, po prostu nie byłoby tematu. Mam jednak prośbę, skoro jak sama mówiłaś już kilka razy że nie znasz źródeł, tak proszę nie wpływaj mi na ambicję abym odpuszczał małolatowi choćby z racji wieku... ...nie uważam że mam za każdym razem schodzić mu z drogi mimo zaczepienia i chamstwa... Swoimi tekstami zachowujesz się jak dobra zmiana hołubiąca kiboli i nacjonalistow. Dlaczego normalni ludzie maju ustępować z chodnika łobuzom... Masz prawo wierzyć w co chcesz i myśleć co chcesz i to tutaj wyrażac, pozwolisz więc że ja będę robił to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem szybki login:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne Matu, po prostu miałam wrażenie, że Ty także regularnie "wchodzisz mu w drogę" (gdy jest np. jakiś hejterski temat o nim, zawsze się pojawisz i dowodzisz swego). Wypowiedziałam się, bo wspomniałeś o "naiwnych paniach" , oczywiście masz prawo wyrażać, co chcesz, podobnie jak ja :) Nie zamierzam więcej regularnie tego komentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Eve, stawiasz znak równości pomiędzy typkiem "płacącącym bitcoiny za kompromitujące materiały, grożącym pałami, oskarżającym o pedofilię, k***wstwo i powiązania z SB itp " a facetem który nigdy nie ubliżył. Dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal szybki login :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ao
Może i szybki. Zależy od kiedy liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę, żebym stawiała znak równości. Zastanowiło mnie tylko po raz kolejny po co Matu to robi. Uważam, że dlatego, że czuje niechęć i emocje (znam to, też czułam). Więc nie wiem, jaki jest sens regularnie grzebać kijem w mrowisku, a twierdzić "w ogóle nie grzebię kijem w mrowisku" i ogólnie nic mnie to nie obchodzi, jestem w przerwie na reklamy ;) Nie zamierzam dać się wciągać w tę dyskusję, impulsem do odezwania się była kwestia "naiwnych pań", którą już wyjaśniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra puenta, gościuniu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
A ja nie wiem jaki jest sens twierdzić "hejtowanie od dwóch lat jest normalne" i czepianie sie szczególików u drugiej strony. Nie widziałem nigdy żeby Matu sam przychodził i zaczepiał. Jest tu hejtowany w najobrzydliwszy sposób od dawna, a Ty się jeszcze czepiasz że na to reaguje i się broni. Tylko dlatego, że z hejterem ci po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal i matu który z was zakłada hejterskie tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jak ktoś twierdzi że gęś jest ok. A wy coś tam odpisujecie, więc pewnie jestescie tak samo winne. Przypadkowo ta sama osoba lubi gęś. Spoko, można tak powiedzieć, tylko arbitrem obiektywności się raczej w tej sytuacji nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nie widziałem nigdy żeby Matu sam przychodził i zaczepiał." Sam nie zaczepia tylko wraz z anonimkami. Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dajcie spokój Mid, w końcu w te bitkoiny i inne pierdoły nie wierzy, ma sentyment do chłopaka i ma prawo. Jeżeli poczułaś się urażona "naiwna" to przepraszam. Zdaje sobie sprawę że nie musisz we wszystko wierzyć a względy z jakich robisz to co robisz to też Twoją sprawą i nie zamierzam w to wnikać. Tak, czuję się urażony nie tylko tym jak zachowuje się kreska wobec mnie ale w ogóle na forum. Zwłaszcza że na samym początku próbowałem z nim normalnie dyskutować jak z młodym, mylacym się w jakichś sprawach człowiekiem... Owszem zjawia się na tematach w których pojawia się jego nick... Bo zawsze pojawia się wtedy i mój... Przez niego wyciągamy... Jeszcze raz proszę odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiam się Matu (ale mam prawo uważać, co uważam na temat też jego zachowań w tej paranoi, choć nie muszę tego wyrażać i nie robię tego zazwyczaj). Zdawało mi się, że wspomniał o mnie, bo poczułam się jedną z "pań" ;) Jeśli uważasz, że nadto się rozwinęłam, to ubolewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent z gołą pipką lata po tematach i hejtuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Nie mam. Zapomniales jak sie podpisac osemkami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×