Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agggggggg

Przybłakany dziki kot...jak mu pomóc Pomóżcie ...

Polecane posty

Gość Aggggggg
Witam,wczoraj nie miałam czasu napisać,mialam gości. To nie ja napisałam ,Boże alez ludzie są podli! Brak mi słów, Mój kotek żyje,staramy się by mu było u Nas dobrze,zawsze ma mleczko i ciepło w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Już się przyzwyczailiśmy ze On jest) Przychodzi biedaczek na jedzonko.Wiemy ze się boi ale przychodzi.Pewnie sobie myśli że znalazł sobie przystań na zimę))))) Ciekawi jesteśmy czy zima będzie spał w swoim domku?Szkoda mi tego kotka,chcilabym by się choć troszkę oswoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Właścicielko od kotki Szwedki) Ja zupełnie w innym kierunku od Helsinborga))Tak masz rację tu jest łatwiej ,madzre napisałas o emeryturze,tak po 5 latach nabywa się praw.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Po 5 latach innych praw,zle się wyraziłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Moje trzy kotki,dwa już oswojone no i został ten co przychodzi pod dom,nieoswoijony .Szarotka - szara w białe plamki,z krawacikiem.Mruczek łaciaty ,czarno rudo biały )))mruczy mruczy tak fajnie i sie tuli tylko do mnie,meza si troszkę boi ale się oswaja.Szarotka juz i do męża się tuli ale nie mruczy tak jak Mruczek))) A dzikusek jeszcze nie ma imienia jest rudy w białe plamy,i ma takie okrągłe oczka. Nie mam pomysłu na imię dla dzikuska) .Ale chyba on nigdy nie miał stycznosici z ludźmi .Mruczek i Szarotka aż takimi dzikusami nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Mój Mruczek dziwnie"charczy"podczas swojego mruczenia .Chyba to przyziebienie??Smutne jest to że takim kocurkom nie ma jak pomóc za dzikie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Agggggg kochana :) Czyli mielismy racje ze kotek nie umarl :) Tak Aggggg gdy tam nie trzeba pracowac jak tutaj tysiac lat na emeryturę a jak bedziesz juz w wieku gdy bedziesz ja dostawac to spokojnie mozesz wrocic ( jesli bedziesz chviala) i za ta emeryturę super zyc w Polsce) Ja w Polsce chocbym pracowala do 90tki to i tak bede miec tylko moze marne 500 zl albo i nie. Czasem mysle czy tam wrocic ale nie chcialabym corki znow tam ciagac a sama bez niej nie ma takiej opcji. Dla mnie rodzina najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga uwaga wymyslamy imie dla dzikuska ;) hehe A moze Dzikusek ? ;) Jak od kotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie lubia rudych i moze dlatego jest wyklety , dobrze by bylo gdyby byl z tamtymi Twoimi kotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rudy to moze Kasztanek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kocurki jakie mialam w zyciu to: - Bazyl ( mama wymyslila moja) - Antek ( kotka Ania to on Antek) - Czarek ( bo mial czarny nos na białym tle) To ja od kotki ze szwecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Fajne imionka))))) Chciałabym wysłać Wam fotki Moich kocurkow,ale nie wiem jak(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggggg ja tez nie wiem jak sie wysyla zdjecia, kompletnie nie znam sie na tym ;) Ja od kotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie chyba zarejestrować na darmowy hosting obrazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
juz wiem C:/windows/mojedokumenty/Agusia/Kotek/kocurek.jpg prawda że sliczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggg nie dalas linku, Nie mozna otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z******ty kotek i jakie ma fajne oczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
To nie mój kotek,ale podszywie jestes złym człowiekiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Ja nie wstawiam fotek ,bo nie wiem jak,pozatym pisałam że moje kotki sa inne.Ja nie mam białego kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Podszywie,chyba jesteś wynudzonym w życiu człowiekiem,zal mi ciebie Może Znajdź jakąś pasję w życiu,wyjdz do ludzi.Znajdz coś w życiu..nie podszywaj się pod innych.Nie potrafisz zrobić coś swojego???Jesteś żałosny , naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie autorko. Znudzi mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno sie do was przekona,jesli do was zaczyna przychodzic i was obserwuje to duza szansa na to ze kiedys da sie poglaskac,my tez dokarmiamy dzikie koty,z jednym rok trwalo zanim dal sie poglaskac i nie ucieka,teraz na wiosne i w lecie w trakcie jedzenia podaje kropelki na kleszcze i pchly na kark wiec to duzy sukces,a do karmy mu gniote tabletki na odrobaczenie raz na pol roku,wyglada o niebo lepiej jak ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze tacy ludzie jak wy jeszcze istnieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
To fajnie)))) Ja mam nadzieje że kiedyś się oswoi.Teraz siedzi naprzeciwko domu na swoim nowym poslanku i obserwuje) Zauważyliśmy że zawsze siedział w jednym miejscu i mąż zrobił w tym miejscu miękkie poslanko,i siedzi na nim))))) Korzysta z tego co dla niego robimy,to dobry znak.Ciekawi jesteśmy skąd on się wogole wziął))Sąsiadka mówiła że rok temu w zimę ogrzewal się w poslanku jej kota.Ale gdy wychodziła z domu uciekał.Wiec jest szansa że zima będzie się ogrzewal w swoim nowym domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Oswoilam dwa dzikie koty,ale one nie były aż tak dzikie,z tym chyba będzie ciężko.Jesli kiedykolwiek miał styczność z człowiekiem to musiał go ktoś bardzo skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggg
Mam nadzieję że podsywowi się znudzi,To człowiek który nie ma pomysłu na życie i poprostu dokucza innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim :) Ja od kotka, co na tarasie mieszka :) Co za ulga autorko, że Twój kiciuś ma się dobrze! Wiecie co, mój dzikusek spędza mnóstwo czasu w swoim domku, no i jak wychodzę do niego, to od razu biegnie, bo wie że niosę mu jedzenie, ale bardzo syczy na mnie. Normalnie tygrys w natarciu :D Ja wtedy mówię do niego spokojnym, stonowanym głosem, to na chwilę przestaje, ale za każdym razem jest to samo. On się nie przestanie chyba nigdy mnie bać :( Mimo wszystko i tak już trochę mi zaufał, ale nadzieję na oswojenie tracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×