Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedź N. Przybysz. Czyli o to się rozchodzi? O aborcję, bo mamy

Polecane posty

Gość gość
Czyli każda kobieta, która dokonała aborcji powinna czuć się bohaterką, bo być może ocaliła świat przed potencjalnym zbrodniarzem. A może któryś z zamordowanych przez Trynkiewicza chłopców wyrósł by na drugiego Hitlera albo Stalina? Więc może nie ma co faceta potępiać, bo dzięki niemu ocalało tysiące ludzi? Gdyby tak rozumować, to w zasadzie nie nikomu nie powinno się dawać tej magicznej "szansy". Dziecka lepiej nie rodzić, bo może wyrosnąć na mordercę. Jeśli jednak już się urodziło, to lepiej może nie posyłać do szkoły, bo jeszcze jak wykształci, to wynajdzie jakąś broń masowej zagłady. Albo zostanie politykiem - dyktatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokonała tego, że o tym normalnie mówi. Wiedziała, że za przyznanie się do tego spotka ją skrajny ostracyzm, ale miała właśnie ODWAGĘ powiedzieć. W imieniu swoim i setek tysięcy kobiet, które z powodu porąbanego prawa w naszym "pięknym" kraju też muszą kombinować, żeby móc zadecydować o swoim ciele i życiu. A niedługo być może nawet i przyznanie się do antykoncepcji będzie bohaterstwem, bo patrząc na to, co się dzieje to wielkimi krokami zbliżamy się do Rumunii z czasów Ceaușescu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przede wszystkim to ona wiedziała, że będzie o niej głośno jak się przyzna. Nie oszukujmy się, tu chodzi o to, żeby o niej mówili. A skoro ma ją spotkać za to skrajny ostracyzm, to chyba najlepszy dowód na to, że Polki, a przynajmniej ich większość, wcale nie pragną aborcji na życzenie. Jak widać większość kobiet daleka jest od postawy "usunę i będzie z***biście". Nie chodzi o to, że to zrobiła, ale o to, że mówi o tym jakby to było wyciśnięcie pryszcza, a z taką postawą większość kobiet, nawet tych, które popierają aborcję, nie potrafi się utożsamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jest co najwyżej najlepszy dowód na hipokryzję tych Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam "niemy krzyk " .....I niestety uwazam ze dziecko 1 trymestrze to juz czlowiek ,zycie,wiec aborcja to morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze cos ,sluchalam tego slynnego songu ktory promuje na wlasnej macicy Pani Przybysz, I powiem tak : slabej sztuce nawet kontrowersja nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to sobie uważaj,możesz nawet uważać, że plemnik to człowiek. Ja nie uważam, więc niech twoje uważanie się od^&li od mojego, i od mojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wcale nie pragną aborcji na życzenie" Nikt nie pragnie aborcji, wbrew temu co probuja ci wmowic media, placac jakiejstam Natalii. No, moze pare degeneratek, w kazdej grupie znajdzie sie szaleniec, ale nikt madry nie uklada zasad pod niego. Walczy sie o prawo do aborcji, ale wielu woli zeby byla robiona nielegalnie za duza kase, byle tylko mogli uspokoic sumienie, bo przeciez tylu ludzi ocalili. Przed legalna aborcja, bo to przeciez jest gorsze morderstwo niz aborcja za granica, albo za kase u przestepcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17.32 jak nie bylo antykoncepcji? Od 1966 roku w Polsce byly dostepne tabletki antykoncepcyjne. W szkole kazdy wiedział slad sie biora dzieci. Aboecja byla na zyczenie i kazdy woedzial na czyl.polega tylko kobiety 50+ mialy to w d***e. Zaszly w coaze to szly usunąć i nikt nie robil z tego afery. Teraz rozczlacie nad kilkutygodniowa ciaza obcej baby ktorej nawet nie znacie osobiście. xxxxxxxxxxxxxxx No jasne, 50 i wiecej lat temu byl identyczny dostep do antykoncepcji jak teraz ??? I środki hormonalne byly tak bezpieczne jak teraz ?? Ja sie nie dziwie, ze kobiety mialy w d***e faszerowanie sie tabletkami ktore niosly ze soba multum skutkow ubocznych. Ale teraz ??? Czyli wg ciebie nalezy sie chedozyc jak zwierzeta bez zabezpieczenia i skrobac zarodki, bo kiedys kobiety mialy to w d***e ? Po co antykoncepcja jak mozna sie skrobac. Gratuluje myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idolke sobie znalazlyscie, celebrytka aborcyjna. Proponuje jakis order jej przyznac, a po smierci niech spocznie na powazkach za ten akt odwagi. Stuknijcie sie w te puste mozgownice. To wstyd, zeby matka o aborcji w ten sposob mowila. Znam kobiety, ktore dokonaly aborcji i tez przyznaly to otwarcie, ale zadne nie mowila o tym w ten sposob. Ale to normalne kobiety, a nie tępe celebrytki. A tekst co cie obchodzi jej macica jest nie na miejscu, skoro sama te macice na widok publiczny wystawia. Jej macica, jej sprawa, ale glowa do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tu hipokryzja ? Uwazasz, ze aborcja nie jest watpliwa moralnie ? To, ze nie masz w macicy od razu noworodka, nie oznacza ze to zycie ktore swiadomie powolalas nie ma znaczenia. Mozesz mnie nazywac hipokrytka ale nie jestem za usuwaniem ciazy z tak blahych powodow, jak "za duzo zabawek i ksiazek w domu". Nie jestem za aborcja ktora zastepuje antykoncepcje. Nie kazda kobieta traktuje aborcje jak wyproznienie sie i splukanie. Dla wiekszosci to dramatyczna sytuacja i najtrudniejsza decyzja w zyciu. Ja ru hipokryzji nie widzę. Juz na glowy wam pada, kazdy by musial traktowac aborcje jak pojscie do kibla i wysranie sie, bo w innym wypadku jest hipokryta, katolem, oszolomem, idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalyscie o tym przez co zostala wege? Bo cielaki odbierane krowom plakaly... krowy zal ale wlasne dziecko zamordowala. W autobusie co sie z wagonem do oswiecimia kojarzy pojechaly zbrodniarki WLASNE dzieci mordowac bo za malo miejsca. W takim razie jak hitler mordowal zydow to dobrze.przeciez niemcy potrzebowali miejsca wiecej, lebensraumu... Te z czarnego protestu bydlo by przyklasnelo bo to nie ludzie. Ludzie roznia sie od zwierzat tym ze maja uczucia wyzsze a ta natalia jak zwierze zamordowala bo jej wygodnie. I to zwierzeta morduja jak siedza ze nie wykarmia a ona bo za malo miejsca choc biedna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam wywiad w wysokich obcasach.Tak mi smutno bo ja juz dwa lata staram sie o dziecko i nic.Jak to jest ze ktos kto pragnie dziecka nie moze go miec a ktos inny tak po prostu zabija...Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 24 tc, tez niechcianej z poczatku i po prostu w glowie mi sie nie miesci jak mozna sie ot tak wyskrobac bo za male mieszkanie i nie ten etap zycia....gdyby ona miala 15 lat to bylabym w stanie to zrozumiec, ale dorosla kobieta, matka...i cos takiego. STRASZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×