Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

jestem ju :-) tak tarczyce powiem w pracy zeby mi usg zrobili na wszelki wypadek, a piersi..sama chyba pomacam porzadnie, bo usg wstydze sie poza tym trzeba dostac sie do poradn chorob piersi.. Monasol, a ty dzis jakies bóle, cosnieprzyjemnego miałas, czy moze nareszcie zaczniesz cieszyc sie Swoim stanem jak należy ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia co tam u Ciebie, przypomnij mi na jakim ty etapie jestes.....mam wrazenie ze nie czytałam Cie całe wieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wczoraj mialam bole, ale dzisiejsza noc jest ok, brzuch juz nie boli tylko oczywiscie woda naciska mi na wnetrznosci i boli jak leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się pić jak najwięcej wody, ale dla mnie 2 litry to max, bo zawsze mało piłam, a i tak ciągle siusiam. Dzisiaj jestem spokojniejsza i cieszę się swoim stanem. Mam nadzieję, że te bóle już nie wrócą, a przynajmniej nie z takim natężeniem! Codziennie w nocy budzę się koło 2 i nie mogę spać, urwis z mojego maleństwa, nie daje mamusi odpocząć ;) Mamusi! Dalej ciężko w to uwierzyć :) Śpijcie dobrze wszystkie mamuśki i przyszłe mamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki właśnie wróciłam z kliniki kolejne badania krwi i moczu jutro wizyta u prowadzącego zobaczymy co powie czy szyjka nadal wysoko no i mam nadzieje na podgląd usg hihi ile waży maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Brawo za ilosc komórek ☺☺☺ trzymam kciuki . Bardzo wam wszystkim kibicuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Kinia :) wspaniały wynik, ciekawe ile będzie z tego prawidłowych :) u Ciebie też mogą zapłodnić 6 tylko? co robicie z nadmiarem? mrozicie , zrzekacie się czy utylizujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak się czujesz po ? kiedy planowany transfer ? bierzesz ICSI czy IMSI, decydujesz się na AH albo embryo gule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajla a dużo przybrałaś na wadze w ciąży? W sumie to już końcóweczka. Nie masz problemów ze spuchniętymi nogami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monasol czuje się fizycznie dobrze ale psychicznie.... Płacz przy samej du...ie nie wiem dlaczego zamiast się cieszyć że taki wynik to ja się smuce, jutro dostanę telefon i będę wiedziała ile prawidłowych. Pierwsza decyzja była że niszczymy komórki ale dziś zmieniliśmy decyzję w związku z tym że tyle ich jest. Podchodzimy do klasycznego ivf, podobno nasienie mamy super. Co ma być to będzie, oby moje samopoczucie się polepszylo znowu w aptece zestawione 850 zł tragedia. Transfer chyba w piątek, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ta kasa psychicznie dołuje, też zostawiłam w aptece koło 700 zł po punkcji. Nie płacz :) Wszystko jest w porządku :) Nie długo podadzą Ci do środka piękną kropeczkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona na dzień dzisiejszy na mojej wadze domowej 16kg ale ile naprawdę dowiem się jutro u mojego lekarza na jego wadze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z de
Zosia, napisałam do ciebie na priv :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Marta , po jakim czasie zeszła Ci woda z brzucha? bo ja narazie nie widzę żadnych efektów , nadal mi ugniata wszystkie wnętrzności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeńka mam nadzieję, że przyjemnie minął Ci dzień wolny od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia robiłaś badanie poziomu estradiolu? ile Ci wyszło jeśli mogę zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bardzo ładny wynik. bałam się, że przy takiej ilości pęcherzyków mogłabyś dostać hiperki, ale estradiol zupełnie nie wskazuje na przestymulowanie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane :-) Konia, fajniusnie juz po punkcji i tyyyle pęcherzyków pobranych :-) mnie pamietam pobrali 8. i nie płakusiać mi , bedzie dobrze :-* ale to pewnie hormony dziewczyny tak nas rozstrajają... :-) Monasol, wczoraj w dzień wolnyto lenistwo oczywiscie..pojechałam sobie do peppco pare d**erelek do domu dla pocieszenia się i znow do domu, nowy krem i tonik kupiłam więc nie mogłam się doczekać kapieli i użycia moich nowych kosmetyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj..29 d.c. i ciekawe kiedy to @ przyjdzie, akurat jak na nia czekam to co z nią... :-) jak tylko przyjdzie, dzwonie do szpitala ustalic termin. kiedy przyjdzie @, kiedy... czuję że stoje w miejscu normalnie a czas leci. takie głupie uczucie mam :-) Monasol naprawde nie czujesz ze ta woda wstretna spada ...? Stokrotka co tam u Ciebie, jak test....??? ha.llllloooo Stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stokrotka trzyma nas w napięciu i niepewności ! woda stoi, czuje , że cały czas ugniata , a obwód brzucha się nie zmniejszył, stoi w miejscu... brzuch jak w 4 msc ciąży- autentiko;) Majeńka uwielbiam wszelkie dekoracje do domu, też mi zawsze poprawiają nastrój! Niczym się nie przejmuj, @ przyjdzie niebawem i będziesz mogła działać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ! to Stokrotka nie pisałam wczoraj bo musiałam zebrac mysli, słuchajcie test II kreseczki ! Beta 110 juuhhuuu udało się, nie mogłam w to uwierzyć normalnie...1 wsze podejscie, nie mielismy inseminacji, metoda IMSI, bez nacięcia otoczki, ponoc nie trzeba było nacinac otoczki, ponieważ mam 30 lat i nie trzeba jesz\cze w tym wieku, wiek około 35 lat już są wskazania, lub jeśli otoczka pod mikroskopem już u laborantów wydaje sie mieć taka budowe grubszą. tak mi powiedzieli. :-) dziewczyny polecam in vitro ! tak się cieszymy :-) Kinia, Majeńka, Onka- dziewczyny in vitro mpomaga, trzeba być cierpliwym i poczekać na swoja kolej ale będzie dobrze :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ! gratulacje !!! Ja miałam nacięcie, bo mam właśnie grubą i twardą otoczkę przez co żołnierzyki się nie mogły przebić ;) ale się cieszę ! Kiedy powtarzasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała..BETA 110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Monasol nie wiem jak będzie u Ciebie Ale ja się długo męczyłam z hiperka do 12 tc a nawet dłużej. Ta woda nie odejdzie z dnia na dzień a brzuch miałam tak wydenty jakbym w 5 miesiacu ciąży była. A po jedzeniu jeszcze gorzej się czułam. Ruszać się nie mogłam. W nocy ciężko było się przekręcić z boku na bok. Także mnie pierwsze miesiące nie były za fajne właśnie z powodu hiperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×