Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Pola125
Tych niepotrzebnych wpisów chyba nie da się uniknąć ;p Jak Wam idzie dziewczyny dukanie? Ja dziś się ważyłam ale coś ta waga mnie oszukuje, co stanę to inny wynik :/ dziś pokazała 58,5 jak dla mnie satysfakcjonujący :) od dziś dołączam trening z chodakowska, na początek skalpel ( delikatnie, bo kondycja nie ta i dopiero pierwszy trening od roku ze względu na kręgosłup), jeśli będę się dobrze czuła to planuje treningi 5 razy w tygodniu ;) chyba pora kupić centymetr a wagę odstawić, przez dodatkowy wysiłek może aż tak nie spadać szybko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
Tysya masz racje mnie tez te glupie reklamu wkurzaja. Warek o dukanie a tu jakies glupie reklamy o dietetykach. Wrrrrr niech stad spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wyników ;) U mnie waga stoi, po 3 dniu I fazy było na wadze 69.0kg, w 4 dniu waga ta sama, w 5 też... Ale nie poddaję się, zapewne to przez @ ;) A dzisiaj czeka mnie 1 dzień PW, wybrałam dla siebie tryb 5/5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Ja chyba wagę wyrzuce przez okno. Wczoraj wieczorem 58,5 pomyslalm że do rana spadnie jeszcze bo jestem po całym dniu jedzenia a dziś rano prawie 60. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wage wywalilam :-) fakt ze sama sie zepsula mi to ulatwik- bede obserwowac postepy co tydzien u siostry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Ja pierwszy miesiąc bez niej wytrwalam, a teraz kupiona stoi i kusi, a potem denerwuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Dziś waga pokazała 57,7 zdecydowanie satysfakcjonuje mnie ten wynik :) Miłego dni bez grzeszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ile bym dala zeby wazyc tyle co ty :-) u mnie jest 87,5 takze nie jest zle zwazywszy na to ze bylo praktycznie 91kg. Od dzis wlaczam szybkie marsze zeby troche wycwiczyc te moje okropne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - moje gratulacje! ;) Marzę o Twojej wadze! A tak z ciekawości, ile masz wzrostu?? ;) U mnie dzisiaj 2 dzień PW (ogólnie 7 dzień diety Dukana), dzisiaj na wadze 68.8kg, powoli ale w dół ;) Od początku diety -2,2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala78x
Oj Pola chciałabym ważyć tyle co Ty! Ale przede mną jeszcze długa droga i pewnie do takiej wagi nie zejdę;/ no ale ja na razie postawiłam sobie cel 68kg. Aktualna waga 90kg 168cm jestem na diecie już 2 miesiące schudłam 12kg ale jak byłam u dietetyka to powiedział,że na początku będzie spadało szybko później może być nie miłe zaskoczenie bo waga może ustać ale jak na razie się tym nie przejmuję i mknę jak burza ;) dieta+ suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl + dużo ruchu= spadek kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Mam 161 cm, trochę mało ale nic z tym nie zrobi :) jak na taki wzrost myślę że moje 50 będzie optymalne. Wczoraj znajomy powiedział że jestem bardzo ładną pyza, i nie wiem czy udusić czy podziękować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D to już musisz sama zdecydować :D Ja mam 170 ;) A tak z ciekawości, ile macie lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha tez bym nie wiedziala :) martwie sie bo w piatek impreza firmowa w restauracji i wiadomo - alkohol duzo jedzenia i co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała ten sam dylemat 25 listopada - urodziny mamy :D Mąż namówił mnie na zrobienie tortu, ale nie chcę go jeść i zawalać dietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Ja 20, jak grzeszyc to wszystkie razem :p ja dziś upieklam biszkopt do tortu jutro będę kończyła, a w piątek świętujemy trochę przedwcześnie urodziny lutego... Ten weekend będzie najgorszy w mojej diecie, ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
A i żebyście nie myślały że to delikatny Grzesiek będzie :p tort obłożony kit katami I posypany M&Ms, Jun nie mogę się patrzeć na te słodkości w domu i ledwo się powstrzymuje żeby nie ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, brzmi smacznie :D U mnie dzisiaj waga w górę (o 0,5kg), chociaż trzymam się diety w 100%... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Po weekendzie strasznych grzechów jestem :p Na wagę stanę z początkiem grudnia żeby zbyt dużej tragedii i rozpaczy nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wkurzona, trzymam dietę w stu procentach, a waga kilogram wyższa, wrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak jak wczoraj pisałam, dziś zaczynam fazę I. waga startowa 87.8 kg cel: 59.0 kg Zakładam 10-cio dniową fazę uderzeniową. 4 posiłki dziennie: 7.00 , 11.00, 15.00, 18.00 + aktywność fizyczna: bieżnia lub rower stacjonarny. Dziś już po śniadaniu: pierś kurczaka w przyprawach. 5 lat temu byłam na diecie Dukana, zrzuciłam 34 kg w ciągu 4 miesięcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×