Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość FasolkaM
Tak bym moze do was dolaczyla ale sama nie wiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Dziś zaczynam fazę 2 z formułą 1/1 z wagą 79,9 kg. Dietę zaczęłam 02.01.2017 r i pierwsza faza trwała 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FasolkaM nie zastanawiaj się nad tym bo gdy za długo będziesz myślała to się zniechęcisz a w tą dietę (jak i w każdą inną) trzeba wejść jak "Wejście Smoka" :) Musisz być stanowcza i przekonana że chcesz :) Jeśli ja przetrwałam te 10 dni na samym nabiale i to przeważnie samych jogurtach i serkach wiejskich bo ja należę do nygusów jeśli chodzi o gotowanie dla samej siebie (wolałam gotować obiadki dla rodziny) :) Jedyny problem dla mnie to wypić tyle herbat dziennie bo piłam 4 szklanki do tego kawa i od czasu do czasu szklanka wody niegazowanej ale tez nie codziennie. Uważam że są osoby z silniejszą wolą i przejdą pierwszą fazę tzw z palcem w pupie :) Ha ha ha :D Ale oczywiście nic na siłę. Pozdrawiam :) I życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olawaw
Hej, ja już zaczynam 2 fazę.3 dni byłam na 1 fazie. W sumie spadek na 58.3 kg z 60 kg.Ja jestem z Wawki 28lat :D Kamilka1987 Jeśli chodzi o 2 fazę to u każdego iście systemem 1/1 lub 5/5 jest inne. Ja jechałam 1/1 za pierwszym razem bo było mi łatwiej(zdrowiej ).Moja ciotka miała do zrzucenia 30kg i też jechała 1/1 i tak samo chudła.Wiadomo zdarzają się zastoje. Co dziś serwujecie na obiad? ja dziś gołąbki :D z mięsa indyka i kapusty białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
ja za pierwszym razem miałam więcej do zrzucenia bo waga 67 kg,wz160 powiem Wam że to jedyna dieta która na mnie działa :) wcześniej stosowałam jakieś głodówki to jeszcze przytyłam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! jak ja się cieszę, że grono się powiększa, wtedy raźniej i jakby szybciej kilogramy spadały hi kamila napisałaś pięknie do dziewczyn , taka mobilizacja jest potrzebna więc dołączam się:) ja też należę do nygusów i lecę na gotowcach ,choć lubię podroby więc właśnie robię chipsy z wątróbki drobiowej, gdzieś czytałam że ktoś tak zrobił ale to mój pierwszy raz, mam nadzieję że będzie dobre bo szybkie, tanie a ja tak lubię;) ja dziewczyny jeszcze się nie ważyłam, jestem na diecie 11 dni z wagą początkową 88,6. Wiem tyle że mam 7 cm mniej w pasie, 6 mniej w biodrach, to mnie zadawala, a zważę się po miesiącu, tak sobie wymyśliłam i to mnie mobilizuje. Ja idę 5/5 bo muszę mieć rygor . Pozdrawiam dziewczyny gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila napisz proszę jaką miałaś wagę początkową i ile w ile dni schudłaś bo to tak miło się czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpertallam tera se pizze peperoni i jem maka i popijam sobie piwkiem aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli możesz to smacznego! nawet nie wiesz jaka jestem dumna z siebie że ja tego nie jem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! dziś o 20.50 . na TVN STYLE program Diety na celowniku- będzie o diecie dukana, oglądajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Od wczoraj dietkuje, planuje być 5 dni na 1 fazie, a potem 1/1...bo zdrowiej, kiedyś tak schudłam i czułam się bardzo dobrze, wyniki też miałam ok. Dziewczyny ja mam 42 lata i jestem z kujawsko-pomorskiego. Podam Wam przepis na najlepszego i najszybszego naleśnika: 100 gr serka naturalnego 1 jajko 1 łyżka czubata budyniu Na nadzienie: twaróg, słodzik, serek naturalny Na koniec posypac nalesnik kakao lub cynamonem. Smacznego Ten naleśnik ratuje mnie gdy chce zjeść coś ciepłego a nie mam czasu na dłuższe pichcenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzia spełniasz moje życzenie bo właśnie szukałam przepisu na szybkie naleśniki, ja zawsze robiłam z mazeiną i nigdy nie stosowałam budyniu, sądzisz że to dozwolony produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Ja kupuję taki bez cukru i wcześniej też go jadłam i schudłam, nawet gotowałam sobie budyń na 0,5 % mleku ze slodzikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem se kebaba mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Gościu. Cieszymy się bardzo że udzielasz się na naszym forum ale jeśli chcesz skusić nas na tak nie zdrowe jedzenie to zapomni bo tu są tylko silne kobiety które wiedzą co chcą jeść i jak wyglądać więc daruj sobie te beznadziejne komentarze... Znajdź sobie inne forum gdzie będziesz mógł gnębić inne osoby bo tu nic nie wskórasz. Z pozdrowieniami od dziewczyn z forum i życzymy ci miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dla ciebie napisze jeszcze raz ale jak i dla motywacji dla wszystkich naszych dietowców :) Dietę zaczęłam 2.01.2017 r z wagą 91,1 kg. Faza 1 trwała 10 dni i wchodząc w drugą fazę ważyłam 79,9 kg. Więc sama jestem w szoku że w ciągu 10 tych dni schudłam 11,2 kg. Dodatkowo staram się dużo chodzić a nawet bardzo szybko chodzić , niemal jak Korzeniowski :D ha ha Dziś rano jak się ważyłam to waga delikatnie spadła bo 79,3 kg. Mam nadzieję że będzie nadal spadać w dół :) Do upragnionej wagi zostało mi jeszcze 19,3 kg :) Przypomnę że chcę ważyć 60 kg. Już o wiele piękniej ta waga do straty wygląda niż jak na początku aż 30 kg :) Pozdrawiam Was gorąco kobitki i życzę miłego dzionka :) Oraz wysyłam pełną garstkę motywacji do dalszej walki z naszymi ponadprogramowymi kilogramami :) Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie jade teraz na chinczyka aaa i potem wieczorkiem może sobie zrobie lasagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Gosciu ja też życzę Ci smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Następny dzień za mną, właśnie pichce sobie piersi z kurczaka na jutro, bo jak wracam z pracy to jestem taka głodna i rzucam się na kazde jedzonko, więc lepiej jak będę miała przygotowane coś dietetycznego. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Kamilka gratuluję spadków wagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem lasagne i pije se piwko kasztelanka juz sie tak upilam ze heeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej dziewczyny,Faktycznie Kamila dużo te 10 kg :D ale widać że dieta na Ciebie działa. Ja tylko po 5 dniach 2,1 kg :P W sumie od środy zaczełam także chodzić na siłownie.Echh właśnie ten gość myśli że Nas skusi na kebaba hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja uwielbiam czytać twoje streszczenia tak w całości, aż się boję ważyć że mnie tak dobrze nie idzie, więc karmię się twoimi mega wynikami;):);) gratuluję!!!! a mierzyłaś się może? ja dziś 13 dzień diety. Nie chodzę głodna, dobrze się czuję, spodnie ewidentnie luźniejsze. Chcę trwać z wami dziewczyny do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sama jestem w szoku po takich wynikach ale mam nadzieje ze to sie utrzyma. Nie mierzyłam się ale również widzę różnice po spodniach ze są luźniejsze i musze nosić pasek :) A naszym bezczelnym gościem sie nie przejmujcie gdyż to po prostu zazdrosna dziewczyna ktora nie potrafi się ogarnąc i po prostu nam zazdrości. :) Później napisze wam przepis który wyciągnełam z szuflady. W przyszłym tygodniu napewno zagości on u mnie na stole ale podziele się nim z wami... :) Pozdrowionka i miłego weekendu zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzsopot
Kamila nie wiem czy to zdrowe że na minusie masz 11kg??? no chyba że tyle miałaś wody zgromadzonej w sobie. Ogólnie zdrowo się chudnie max do 2 kg tygodniowo.Chyba że teraz po dołączeniu warzyw możesz mieć zastoję.Nawet przy dukanie pierwszy raz słyszę o takiej przypadłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana... Tak ładnie mi szło a dziś rano ja na wagę a tu waga 80,1 kg :( Czy to może być przyczyna że dostałam wczoraj okres? Jeśli chodzi o zdrowe odchudzanie to wiem ze to koło 2 kg na tydzień ale sama nie wiem czemu chudnę w tak błyskawicznym tempie... Możliwe że to wina takiej ilości wody w organizmie ale na razie się tym nie martwię :) Jeśli to woda to się cieszę że się jej pozbyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila Nie przejmuj się bo to sto procent wina okresu,zawsze tak miałam więc spokojnie,jesli jeszcze są dni warzywne to szczególnie. Więc głową do góry ,za tydzień wszystko wróci do normy. Ja się dziś źle czuje,mam problem z toaletą i wyglądam jak w ciąży. Wiem że to przejdzie ale źle mi z tym. Dziś mija dwa tygodnie diety. Jestemz siebie dumna ze trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Kamila, tak to wina okresu, ja przy okresie zawsze mam 1 kg więcej ;-) Właśnie zjadlam obiadek, pulpety wołowe z sałatką (ogórek konserwowy, szczypiorek, serek naturalny president, sól, pieprz) Mam propozycję, może będziemy pisały swoje menu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×