Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Dziś drugi dzień fazy uderzeniowej, waga 89,3 kg :) niecały kg w dół :) i niech tak dalej leci.... w świetnym humorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekłam kiedyś taki płaskie placki z otrąb, jajek , dodawałam kminek albo zioła prowansalskie, ale krótko to trwało, później te bułki z mikrofali ale ich smród mnie powalał. Wtedy i teraz też zjadam na śniadanie-bo mam problem ze śniadaniem w pracy-jem jedną mini kromkę żytniego z ziarnami i 4 plastry wędliny +ew.warzywa i tyle, nie przeszkodziło mi to w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z mleka ale tyle co do kawy i otrąb, raczej nie sądzę żeby były zalecane większe ilości. A ty widzę ważysz się, ja się boję na razie nie chce tego widzieć, wierzę że coś spada, może po 1 fazie się odważę hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Kamilka, umawiamy się nad morzem plaży w czasie wakacji w odjazdowym bikini na oględziny efektów;) mnie dziś humor dopisuje jem raczej mało, mam spore pragnienie, piję nawet gorącą wodę , jestem tak przekonana że dam radę że śniło mi się że chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 3 dzień i waga delikatnie w dół - 88,7 kg :) Nie mam mikrofali więc ich nie zrobię ale zastanawiam się nad chlebem dukanowskim i naleśnikami :) Na pewno się będziemy musiały spotkać a w tym roku mam zamiar wybrać się nad może z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robag a jak ogólnie masz na imię? Powiedz mi pijesz samą wodę niegazowaną i herbatę czy może jeszcze dodajesz jakieś owocowe herbaty lub ziołowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga;) piję głównie herbatę earl grey z odrobiną cytryny bez cukru, kawę rozp.z mlekiem, żywiec niegazowany , lubię też miętową herbatę bez cukru. Kupiłam colę zero ale trzymam na kryzys bo to słodkie a taki dzień nadejdzie;) ja dziś rano mini kanapka z indykiem, w pracy dużoooo picia i teraz pół udka pieczonego z korniszonem, więcej nie wcisnę-fajne uczucie. Nie ważę się i nie mierzę , poczekam może do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka! to ty już trzy kilo schudłaś w trzy dni? no rewelacja ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi cię poznać Aga :) Dziś waga mało w dół bo ważę równe 88 kg. Powiedz mi czy do pieczenia udka w foli w piekarniku mogę dodać pokrojoną cebulkę by ten kurczak przeszedł nim? Dla mnie wczoraj było najgorsze jak synek przyniósł z szafli mikołaja z czekolady i kazał mi go otworzyć. Kiedy go kruszyłam czułam tą czekoladę, tak pachniało mi ale przezwyciężyłam swoją pokusę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem z ciebie dumna!!! nie poddaj się przypadkiem ,czy to czekoladowy mikołaj ma szansę popsuć tyle twojej walki i wyrzeczeń? e tam;) ja jestem dzielna jak nie wiem co, wszystkim ogłaszam że się odchudzam żeby mnie nie kusili po knajpach ani nic. Dziś kupiłam taaakiego wypasionego wędzonego dorsza, myślałam że go w moment wciągne a tu poskubałam jak ptaszek i jestem syta że hej! Do tego kubeł herbaty i aż muszę poleżeć z przejedzenia. co do cebulki to spoko, ja dodaję do serka białego i do tuńczyka i do mięsa, więc śmiało.Ciekawe co przyniesie długi weekend;) a po weekendzie to już tyle dni diety że aż miło no i szkoda by to zepsuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pora na moje wyniki;) Nie ważę się nadal, jednak w kwestii centymetrów coś się zadziało, 4cm mniej w pasie, 4 mniej w biodrach, reszta troszkę mniej ale też spadło:) więc ja też jestem z siebie dumna;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz opiszę ci co właśnie pysznego zrobiłam- kotleciki z mielonego z indyka z biedry , cebulka, czosnek, sól,pieprz, papryka słodka, garść zielonej pietruszki , jajco- usmażone na patelni jako mielone. polecam bo pyszne do tego jutro planuję zupę krem z pomidorów na warzywach z jogurtem , mam nadzieję że bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj coś czuję, że zostałam sama na placu boju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie jestes sama... Ja nadal walcze ale mniej czasu mam siedzenia na kompie... Waga dziś 83,7 kg :) A za dwa dni czyli od czwartku zaczynam drugą fazę :) A u Ciebie jak tam waga? Wazyłaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
hej, ja dziś 2 dzień na dukanie :D to już moje drugie podejście.Wcześniej schudłam 67kg na 52 kg no ale troche popuściałam pasa i przytyłam do 60kg i chce znów parę kilo schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz jest nas trzy :) Będziemy się wspierać razem :) Ale chyba ja mam tu najlepiej bo wśród doświadczonych osób na tej diecie :) Jeśli juz tu jestem to zapytam bo powoli przygotowuje się do drugiej fazy... Którą najlepiej wybrać 1:1 3:3 czy może 5:5? jest w tym jakaś różnica? Pamiętajcie że muszę schudnąć jeszcze ponad 20 kg :) pozdrowionka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam że jechałam 1/1 systemem i ładnie chudłam.do tego jeszcze w 3 fazie schudłam z 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
to wyżej to ja Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nio bo wiele czytałam jeśli chodzi o tą drugą fazę i wiele sposobów ale wydaje mi się ze chyba ci co sprawdzili to juz wiedza lepiej co jest lepsze :) Ola zaloguj się wtedy nie bedziesz musiała byc jako gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Czytam i czytam i chyba spróbuję jeszcze raz Dukana, kiedyś schudłam 10 kg...nie mam ostatnio silnej woli na stosowanie diet, ale chociaż na Dukanie można jeść ile się chce. Jutro mam wolne, więc skocze na większe zakupy. Jak kiedyś byłam na tej diecie stosowalam różne przepisy ze stronki: z kotem w kuchni, może Wam też się przyda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja też myślałam ze nie mam silnej woli ale na tej diecie sie nauczyłam a naprawde przy dzieciach i pełnych szafkach słodyczy to nie lekki wyczyn :) Ale się uda bo wierze w siebie :) Strona napewno się przyda nie tylko mnie i osobom tu zarejestrowanym ale napewno tym którzy tu tylko zagladają dla samej ciekawości :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ja jade teraz też system 1/1 mam nadzieje że wytrwam. :D bo 3 faza to już jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilka jak mogłam w ciebie zwątpić;) nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś, jakoś mi raźniej przy tobie. Nie zważyłam się nadal, trwam w 2 fazie, ja uwielbiam 5/5 bo wtedy po 5 dniach ewidentnie widzę spadek. Innego sposobu nie próbowałam więc nie będę się wypowiadać, wiem tyle że muszę mieć konkretnego bata nad sobą i to właśnie te 5/5. Witam gości:):) ale musicie wiedzieć, że tutaj przyjmujemy tych co się nie poddają;) powodzenia liczę na duuuużą aktywność na forum i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aguś, zdarza się :) Ale działam na spokojnie. Nie jestem głodna, jem 3 razy dziennie i powiem szczerze że wcale mi się ten nabiał nie nudzi więc chyba wybrałam swoją dietę na której dam radę :) A jeśli chodzi o drugą fazę i o podział 1/1 czy 5/5. Odnośnie tego czy w trakcie dej fazy jakbym zaczęła 5/5 i nie zauważyłabym utraty wagi to czy mogę zmienić na 1/1? czy może jednak to nie będzie dobre dla diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i Andzia przedstawcie się... Ile macie lat? Skąd jesteście? Jakie wagi do zrzucenia? Pozdrowionka dla was :) I dla ciebie Aguś też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×