Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość potkaa
Dziewczyny zastanawiam się co zrobić z moim metabolizmem? Kiedyś było całkiem ok mogłam zjeść dużo a tego nie było widać. Terazzz gdy zbliża się sezon jesienno-zimowy jem więcej i niestety odbija się to na moim brzuchu... Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka22
to dołączę i ja ... dziś mija 1 dzień na dukanie mam nadzieje ,że waga zacznie w końcu spadać bo ryczeć mi się chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im nas wiecej tym lepiej :-) ja jestem na bialku i warzywach i co? Waga albo wzrasta albo stoi. Trzeba cos wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
U mnie dziś 1 dzień 1 fazy, jejku wtedy zaczęłam i się poddałam, więc od dziś znowu START. Przez te wszystkie grzechy waga poszła mi do gory ;/ Faza I, dzień 1: waga początkowa równo 93,0 kg Na śniadanie 2 jajka sadzone, 3 plasterki wedliny drobiowej i herbata czarna ze słodzikiem i juz mnie nosi zeby zgrzeszyc i zjesc cos niedozwolonego ;/ nie wiem czemu tak jest masakra nie moge sie tym razem poddac, pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukanka26 powodzenia! Wiem że jest ciężko - przechodzę przez to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po 3 posiłku, zjadłam tuńczyka we własnym sosie. Jak Wam idzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie dodalo wam mojego wpisu. Ja ogolem przezucam soe na 1000-1200kcl bo na dukanie mimo efektow zle sie czuje i az sie idechciewa patrzac na te serki i jajka ;) ale nie opuszczam i jestem dalej z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia kochana! :) I wpadaj do nas jak najczęściej ;) A u mnie waga wreszcie ruszyła, ale coś wolno spada :( 2 listopada, gdy zaczynałam było 71 kg Obecnie jest 68,7 kg Ale jak to mówią, lepszy rydz niż nic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Alka zapraszamy do wspólnego dietowania ;) z jakiej wagi startujesz i jaki masz cel? ja staram się trzymać diety ale waga nie chce spadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesć dziewczyny :) Przyłączam się do wspólnej walki! Obecnie: 165 cm, 70 kg Cel: 60kg i 170 :P Mam już doświadczenie z tą dietą jednak przez ciążę musiałam ją wstrzymać i teraz wracam! Jestem ogromną zwolenniczką kasz wszelkiej maści i wszystkie inne węgle u mnie odpadają. Jestem mięsożercą- uwielbiam duszone, pieczone, wędzone. Sporo pomaga multicooker od redmonda, trafiony prezent po narodzeniu Ani. Oprócz zupek dla niej sama przygotowuję tam część dań. Nie zapominam o ćwiczeniach- sklapel Chodakowskiej jest mega na nogi i tyłek. Daję sobie 3 miesiące więc trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia080889
Cześć :) Przyłączam się do was. Już drugi dzień na diecie. Waga startowa 64,8 kg. Dzisiaj rano 63,8 kg więc szybko poszło. Cel to 58 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny badajcie sie! Pol miesiaca od zakonczenia diety gdzie w sumie bylam na niej ile? Dwa tyg? A mam problemy z nerkami - bol jakby ktos nozem dzgal a w badaniach bardzoooo wysokie stezenie bialka we krwi. Az sama w to nie wierze ale serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się dołączyć? Od jutra zaczynam dietę Dukana i przydały by m się dobre rady od osób które są na tej diecie.... Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczęłam pisać na innym forum ale to jest chyba nowsze, jakoś tak szybko wszyscy odpadają, przestają pisać, może tutaj nam się uda? moje postanowienie noworoczne to dukan reaktywacja. kieeeedyś schudłam na tej diecie rewelacyjnie, niestety mój samozachwyt wszystko zepsuł-przytyłam 20 kg smutas.gif ale nie ma co biadolić tylko ruszyć dupsko i wziąć się za siebie. Więc witam tych co mają odwagę i silną wolę, bo bez tego nie pójdzie. Zjadłam pyszności z Sylwestra i zaczynam od jutra. Wierzę w siebie! Przypominam sobie jaki wtedy był piękny świat, gdy dałam radę i tak na prawdę wcale nie było tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, więc startujemy razem;) ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robag ja to aż 31 kg. Ale mimo tego jestem dobrze zmotywowana i silna psychicznie na tą dietę. Wiem że dam radę osiągnąć swój cel. :) Dziś zaczynam. Moja waga teraźniejsza to 91.1 kg a walczę o wagę 60 kg. Faza 1 będzie trwać 10 dni. A jak jest u ciebie? Bardzo się cieszę że nie będę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zrzucić 20 więc też nie mało niestety.Czy to twój pierwszy raz na dukanie? jeśli tak to pocieszę cię że jak się dobrze zacznie to poźniej tak szybko idzie ze co dzień sie dziwisz że znowu jest ciebie mniej. Najważniejsze to silna wola. Ja muszę przyznać nie stosowałąm diety w 100% bo był czas że niektóre potrawy powodowały u mnie odruchy wymiotne. Zapach bułeczek z mikrofalówki był masakryczny, do dziś mnie wstrząsa na samą myśl. Ale kuraki królują!!w każdej postaci, a pieczony w powietrzu -zawsze szał hi. Ale się rozpisałam, bo ja stara dukanowiczka jestem- ale nie chcę nudzić;) jaki masz plan na dziś? u mnie dość pusta lodówka, wciągnęłam rano dwa sadzone i piję wszystko co sie da bez cukru. O obiedzie pomyślę gdy wrócę z pracy. Wiesz, cieszę się jak cholera że zaczęłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawno temu zaczęłam ale po 5 dniach pierwszej fazy źle się czułam i przestałam ale schudłam wtedy 7 kg. Ja ogólnie nie za bardzo mam chęć na cokolwiek gotowanie bo sama nie wiem co i jak z tymi przepisami ale dziś rano zjadłam serek wiejski lekki i wypiłam szklankę herbaty a teraz męczę kawę bez cukru która strasznie mi nie smakuje... :) Jak byś miała ochotę to możesz mi napisać co mogłabym jeść bo na wielu forach wiele rzeczy piszą ale są sprzeczne na drugich forach... Jakieś proste przepisy mile widziane :) A powiedz mi czy zjadasz te 2 czy 3 łyżki otrąb owsianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Zdrowa sylwetka to zdrowe życie. Nieodłącznym elementem odchudzania jest dieta oraz właściwe ćwiczenia fizyczne. Wsparciem mogą być również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz diety i sportu zainwestowałam w zabiegi endermologii i vanquish. Vanquish jest rerwelacyjny bo spala w całości komórki tłuszczowe. a endermologia ujędrnia super ciało, warto korzystać tylko z endermologi LPG, jest wiele innych nieskutecznych podróbek, w Łodzi już się kilka razy dałam nabrać niby na oryginalną endermologię - koniecznie sprawdźcie czy urządzenie ma napis LPG - tylko takie jest oryginalne.. Widzę na prawde efekty. w Łodzi chodzę na Gdańska 91/93 do Beauty centrum Estetyki - z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem leniwa i nie chce mi sie gotować ale mam kilka zapychaczy i to mnie ratuje. Dziś po pracy na szybko wciągnęłam łososia z biedronki (wędzony na gorąco), są trzy smaki-polecam, do tego kubeł herbaty bez cukru i jestem pełna. W piekarniku są udka z kurczaka posypane przyprawami i pieczone na kratce-wychodzą pyszne, wystarczą na dwa dni. Często ratuje mnie chudy twaróg wymieszany z jogurtem naturalnym, korniszony-kiedy tyllko chcę coś przekąsić, jajca-w każdej postaci. Lubię też sałatkę:tuńczyk w sosie własnym+cebulka+jajca=pycha i wystarcza na dwa razy. Kiedyś robiłam też naleśniki ale nie mam tej mazeiny, muszę zamówić. Chuda drobiowa szynka na przekąskę, Sokoliki albo frankfurterki drobiowe na gorąco z keczupem- super syte. To tak z pamięci ale jak coś sobie przypomnę to ci napiszę. Jeśli chodzi o otręby to zalewam je gorącym mlekiem, gdy napęcznieją to zajadam, choć koleżanka miała od tego odruch wymiotny hi. Jak ci dziś mija dzień? Czujesz głód? Ja się zapycham wodą, herbatą i kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie czuje się dobrze. Poszłam do biedry by kupić ser chudy i zrobie sobie z jogurtem. Na obiad zrobiłam z 2 jaj jajecznice na mleku i się tym najadłam.. Nawet nie wiedziałam ze tylko tyle wystarczy mi by się najeść. A tobie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jadłospis całkiem całkiem;) ja też tak mam że czuje się syta po małych ilościach. Choć już pachnie mój kurczak to nie bardzo mam na niego ochotę;) aby do wieczora, tylko pamiętaj dużo pij i szybko idź spać, zawsze to już będzie dzień diety za toba;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zjem na kolacje ser z jogurtem wypije już 5 szklanke herbaty i mysle ze kolo 21 pójde spac ale jutro musze iść na wieksze zakupy i zrobic małe zapasy bo mam pustki w lodówce ze swojej diety bo tak to mąż i dzieciaczki jeszcze zostało im jedzenie z sylwestra... a gdzie najczesciej robisz zakupy? Skąd wogole jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej produktów kupuję w lidlu i biedronce, a jestem z jeleniej góry, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbliżej mam biedronke. Ale z niej serki jak i jogurty naturalne mi nie smakuja. Wolę przejść się trochę dalej do kauflandu lub do netto i tam kupić nabiał. A powiedz mi próbowałaś może kiedys te bułeczki dukanowe? warte zrobienia? jakie przyprawy lub zioła dodawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×