Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość gośćAndzia
Gratki, gratki :-) Ja zwaze sie jutro, będzie 12 dzień dietki...zobaczymy, ale widze roznice juz po brzuchu. Milej, dietetycznej soboty dziewczyny...ja dzisiaj dzień bialkowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
a ja warzywny :) Andzia na pewno też u Ciebie spadło parę kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Kochane wyczytałam też że można jeść kotlety sojowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Przypomniało mi się, że jak byłam kiedyś na tej diecie, gdy już nie miałam pomysłu na obiad, kupowałam słoik flakow wołowych w rosole, skład sprawdzony, nic takiego tam nie ma co byłoby niezgodne z dietą, a cały sloik to tylko 150 kcal :-) może też skorzystacie jak skończą się i Wam pomysły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Ola, właśnie też zakupiłam kotlety sojowe, może w któryś dzień zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
ja muszę kupić bo w sumie zawsze je lubiałam. A jak jest z kapustą kiszoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
flaki też dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Kapusta ok w dzień warzywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak robicie te kotlety sojowe? Kiszona jak najbardziej myślę,u mnie dziś pstrąg z piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag, ja najpierw gotuje tak jak w przepisie na opakowaniu a potem obtaczam w jajku i otrebach i do piekarnika lub na patelnie posmarowana leciutko olejem kokosowym ( na zupełnie suchej nie da rady :-\ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietuje razem z wami ale mam wielki problem nie moge sie wysrac juz od miesiaca co mam zrobic pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Dosypuj do jogurtu len mielony...sprawdzone, pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Witam, kolejny dzień za Nami :) ja dziś dzień białkowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Dziewczyny sukces, dzisiaj na wadze 56,5 kg :-) Cieszę się jak szalona hehe Trwamy dalej, ja dzisiaj dzień warzywny :-) Miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło,kolejne sukcesy;-) U mnie dziś kurczak i micha sałaty,piękny dziś dzień na spacer,polecam choć zamarzłam że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej,no super nie waga spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
No i kolejny dzień za mną ;-) Na obiadek zjadłam zupę kalafiorowa i pół pieczonego uda z kurczaka. Jutro dzień bialkowy...pewnie bedzie rybka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam z tym lnem mielonym i dalej się wysrać nie moge ech chyba rezygnuje z tej diety kiedys bo srałam dalej niż widziałam a teraz :( no nic powiem wam pewna historie jak kiedys najadlam grochu i mnie na bąki sadziło.... akurat byłam wtedy w pracy no to sobie prótałam po cichu i raz jak piardłam to wyszedł kleks ale to bardzo duży ciekło mi po spodniach :( już na następny dzień nie pracowałam w tej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny zapał od poniedziałku? Ja coś tracę apetyt, normalnie mi się nie chce jeść, wypiłam kubek herbaty, podziubalam jak ptaszek i resztę wyrzuciłam,ale nic na siłę,jak zgłodnieję to zjem,a jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, ja mam podobnie :) tu mi się chce jeść ale białka to już mam dość :) ale dam radę. 3 faza już jest bardziej urozmaicona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do 300 przepisow , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja ;) to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną nauke,my cie nauczymy diety i treningow wszystko online http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?id=xbcnmwrhhcmcvm&type=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Ja też mam podobnie, jeść wcale mi się nie chce, jem bo muszę...zawsze lepiej chudne jak jem regularnie co 3 godzinki małe porcje. Dzisiaj nie za dobrze się czuje, ale to raczej pogoda na mnie tak wpływa, nie mogę doczekać się juz wiosny :-) Najbardziej brakuje mi owoców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam na tej diecie 25 kg, wróciło mi z ok. 10 kg. W trakcie stosowania wszystko było ok, nie miałam żadnych dolegliwości, nerki w porządku, piłam dużo wody. Robiłam wszystko z wytycznymi. Obecnie nie mogę jeść nabiału, mam nadprodukcję śluzu po nim (najgorsze jest zatykanie zatok), nabawiłam się nietolerancji laktozy i uzależniłam od słodzików (mimo braku kcal działają na mózg jak cukier i ur******ają kwestie związane z trzustką i insuliną). Często bolą mnie nerki, mam w nich piasek (mimo, iż nadal piję dużo wody). Bezpieczniejsze jest jedzenie mniejszych ilości i *******igdy nie poleciłabym nikomu tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Gośćiu to miałaś pecha. Ja np. też byłam na tej diecie wcześniej i schudłam z 17-18 kg.Co do nerek i zdrowia to trochę pit na wodę.Przecież każda dieta składa się z białek najczęściej -wszyscy jedzą białko i warzywa.Chodzę na siłownię i wszyscy co ćwiczą jedzą białko ,kulturyści itd.No skąd by mieli takie figury ? raczej nie po makaronie.Ja jestem po poważnej operacji - i miałam robione badania wszystkiego i co mi wyszło? Wyniki książkowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem miałam pecha ale to nie znaczy że nie ma osób podatnych na te same dolegliwości, ktoś ma więcej szczęścia a inni mają go mniej. To już jednak jest podstawa by mówić iż ta dieta może być szkodliwa. Zresztą nie bez powodu chyba Dukan przegrał w sądzie. Mam bardzo dużo znajomych które miały efekt jojo. Pierwsze dolegliwości związane z laktozą zaczęły się jeszcze w 3 fazie, inne wyszły po latach. Białko to jedno, drugie to źródło ich pozyskiwania. Ale każdy robi co zechce, zwłaszcza jeśli chce schudnąć jak najszybciej, ja tylko powtarzam że nie poleciłabym tej diety nikomu, o niebo zdrowsze jest jedzenie mniejszych porcji. I nie trzeba się zastanawiać czy szczęście dopisze czy może nie :) Pozdrawiam, ten temat już dla mnie nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu pewnie żarłaś maka i kfc****izze i się przylątały choroby i przytyłaś razem z twoim znajomimi :P ja się wysrać nie moge to tylko tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Gościu chyba żle przeczytałaś o tym procesie.Co za Gimbazy nudzi im się i wypisują pierdoły wkońcu ferie mają.Nie chce mi się już tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia787
Hej, Dołączę do Was od jutra :) mam do zrzucenia tak z 15 kg :( Ważę 75 kg a chce ważyć 60 kg :) Jak Wam się przechodzić tą dietę ? Jest ciężko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Ja też wcześniej byłam na tej diecie i wyniki miałam dobre, a nawet lepsze niż przed dietą...ale trzeba trochę się natrudzic nad menu, jeść urozmaicone rzeczy, ja wybierając w II fazie system 1/1 też kierowalam się zdrowiem bo uważam, że to jest dla mnie najlepsze... Właśnie zjadłam zupę kalafiorowa z serkiem naturalnym :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×