Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
No to wracajcie! Na co czekacie? W kolko tylko pieprzycie ze juz niedlugo wracacie a tak naprawde to wcale nie macie zamiaru do tej polskiej nedzy wracac! Kupujcie bilety i wypiertalajcie juz jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dzbanie zazdroscisz im ze wracaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba sie spieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE dobre sa te teksty ze za granica nikt was nie szanuje a w plu wszyscy beda :D w plu falsz to cecha narodowa a obgadywanie innych glownie z zazdrosci to sport narodowy i jakie historie potrafia wymyslac BUEEEHHHEEEHHHEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zycie w uk i oszczcedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze wielokrotnie i jakos lepsza. W uk nawet kiebłasy wiejskiej nie mozna dostac. Wszedzie tylko budy z hamburgerami. Na ulicach syf, kebaby i ciapate. Na lotnisku anglicy nie wiedza co to jest strefa schengen w PL dzieci w liceum to wiedza, uk produkuje samych tłuków po oxfordzie. Po prostu gdyby nie ropa którą kradną szkotom i rabunkowe napady na kolonie to byliby drugim zanzibarem. Brawo Polska, za 50lat wyprzedzimy uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho nowy tekst bingola o wyborze tv :D no na google maps mozesz zobaczyc jaki wybor jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze wiecej ludzi by wrocilo gdyby mialo z czym. Czesto rodzinom czy znajomym w Polsce wydaje sie, ze jak zarabiasz w euro czy funtach to juz zyjesz jak krol. Tylko malo kto wie, ile kosztuje zycie na obczyznie, jak okropne jest zarcie, na jaka polska i nie tylko nasza patologie mozna trafic w zakladzie pracy czy przy wynajmie pokoju czy mieszkania. Duza czesc zyje od wyplaty do wyplaty, czasem nie ma z czego zaoszczedzic jak masz malo godzin w pracy, kombinujesz, szukasz czegos dodatkowo. A jak jedziesz do kraju to kazdy oczekuje prezentow i nie wiadomo czego jeszcze. A to wszystko kosztuje i zycie i wyjazdy. I kiedy chcesz wrocic na stale do kraju to musisz miec jakies zabezpieczenie finansowo, zeby w Polsce zaczac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,że do UK połowa naszej patologii wyjechała to ja wiem.Na lotnisku pchają się do łizajra, oblepieni dzieciorami styrani cieżką pracą i życiem z benefitów świnki i wieprzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz, ze w Holandii lepiej? Chyba druga polowa patoli w Holandii wyladowała. Tez sie pchają do wizzerow czy ryanairow z dziecmi, ale to ci bardziej oblatani. Reszta jedzie busikami, juz nachlana wsiada a w kraju to rodzina musi takiego wyciagac bo nie jest w stanie wysiasc samodzielnie ;) Nawet Holendrzy napisali piosenke taka przesmiewcza o Polakach w busikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co dzbanie zazdroscisz im ze wracaja? xxx czego mam zazdrościć? myślisz że ja nie mogę wrócić? że mi ktoś zabroni jak będę chciała? wkurza mnie że cały czas pieprzycie o tym wracaniu i jak to wam tu źle a cały czas siedzicie i benefity ciągniecie! wy nigdzie nie wracacie - wrócicie dopiero jak was stąd wykurzą zlikwidowaniem benefitów - dopóki was nie odetną od kasy nigdy nie wrócicie! znam takich co od dziesięciu lat co roku wracają! cały czas ta żałosna gadka "za pół roku wracamy" "w przyszłym roku wracamy" -i dalej latami siedzą czym się różni E.T. od polskiego imigranta? - niczym! - też miał rower i też w kółko powtarzał że wraca do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:47 Kazdy mierzy swoja miara :D Ja benefitow nigdy nie bralam patologio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:00 fatalnie?? no moze w Anglii, nie wiem, dlugo nie bylam. Ja mieszkam w Szkocji i tu oboje z mezem calkiem fajnie zarabiamy a i prace dobre mamy. nie, nie bylo tak od poczatku. ale nawet jak ja jeszcze sprzatalam, mialam fajne Szkotki w pracy (poza jedna troche dziwna), nie dawaly mi odczuc ze niby gorsza czy cos, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie jesteście w swoim kraju i nie budujecie dobrobytu u siebie? X Jestesmy i budujemy smierdzielu. Lecz takie trepy jak ty gnija tam x lat i zgrywaja wielkich byznesmenow buehehe. Morda w kubeł i tyraj za bezdurno u angielskiego kapo-pracodawcy haha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie budujecie kajdaniarze. Wszystko co w PL się buduje to za dotacje z UE. Gdyby nie unijne pieniądze to byście się bili maczugami i żarli szczaw i mirabelki. Przecież wy nadwiślańskie dziady nie macie nic swojego. Wszystko sprzedane a wy ryjecie w montowniach na potrzeby zachodu. BueheheheBiehehehe! Co za żałosny kraik z narzecza dorzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieciu, unijne dotacje to tylko 40% inwestycji. Pieprzony przyglup. Gnij w uka, widocznie pasuje Ci życie w smrodzie. JA wróciłem po ponad 5 latach spędzonych w tym syfie, to była najlepsza decyzja mojego życia. Ta banda emigracyjnych osrusów, do końca życia będzie faking forejnas,z dorobkiem zyciowym mieszczacym sie w jednej reklamowce i sterta zdjec z tanich wycieczek na smierdzaca Majorke. Kocham cie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No np moj 75 calowy tv za 4000f zmiesci sie w reklamowke BUEEHHHEEEHHHEEE :D zyles w syfie bo jestes syfem, na szczescie nie wszyscy tacy sa i nie wszyscy zyja w syfie z kilkoma kumplami na pokoiku, co za bingolski smiec, gnij w plu, tam twoje miejsce cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE pewnie znowu link z testogejuchem :D nie klikam i szczerze je!bie mnie to co inni o mnie mysla ("polaczki, angole, czarnuchy, ciapaki" czy kogo tam sobie jeszcze wymyslisz) oprocz jednej osobki ktora mnie kocha :D :) jesli chodzi o UK to wazne zeby kaska sie zgadzala co piateczek rano :D poza tym nigdy nie spotkalem sie z chamstwem ze strony Brytyjczykow, wrecz przeciwnie. Za to duzo chamstwa pokazali mi, no zgadnij kto cwelu :D oczywiscie polaczki i tu i w plu ale sram wam do ryjow :D dzieki koledzy polaczki za ta nauke zeby miec na wszystkich wyje!bane, wtedy zycie jest nieprawdopodobnie piekne, zero problemow i np prosb o pomoc :D poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy traktujemy was z oziębłą pogardą. Ot tania siła robocza. Mamy Pakistanów, Hindusów, Rumunów i Polaków. Niech pokażą co potrafią. Do podrzędnych prac za niskie wynagrodzenie zawsze się przydadzą. A jak nie to deportacja do plu a tam nędza i jałmużna zamiast pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nedzny polaczek mogl napisac taka brednie jak ten przyglup powyzej :D "brytyjczyk" heheheh prawdziwy normalny Brytyjczyk nigdy by takiego gowna nie wymyslil a tobie cweluchu nawet obywatelstwo UK nie pomoze, zawsze bedziesz polaczkowym gownem. Wnioskuje z tych gowien ktore wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy jesteśmy przebogaci a tego wy nędzarze nigdy nie zrozumiecie. GB to potęga ekonomiczna i polityczna. U nas jest wszystko. Londyn to metropolia światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe! To źle wnioskujesz. Jestem Brytyjczykiem drugiej generacji. I jestem z tego dumny bo mam ku temu wszelkie powody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba drugiego odrzutu c***o :D Szykuj pas szahida i speerdalaj debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy 2 generacji, z prawdziwego zdarzenia, nawet polskiego nie znaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz jednej osobki ktora mnie kocha x ciekawe jaka haha :D takiego obes/rancza chciala by tylko brzydka, z kompleksami, gruba locha:D pewnie z nią gnije w jukeju z musu BUEHEHAHEHEHEHEHEHE:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie dotacje z UE to ten śmieszny kraik z dorzecza narzecza już by dawno nie istniał. Ale jako montownia oczywiście jest nam przydatny. Zachód potrzebuje wołów roboczych. A takich w PL nie brakuje. Zrywajcie się do pracy i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy w PL mamy wlasne firmy. Zyje nam sie lepiej niz brytolom. I setki rozrywek. A wołami roboczymi sa u nas cudzoziemcy jak angole, ukraincy i inni podobni. Hehehehehe. I jest miodzio, dwa razy zagraniczne wakacje co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×