Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość Muszkatka
Ja od początku tylko zalewam wrzątkiem i plikami smoczki tak sami ;-) nie widzialam potrzeby wygotowywania butelek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Muszkatka dzieki ze napisalas o tych butelkach. Wszedzie tak pisza ze to nocne karmienie takie wazne a jak moja w nocy spi i ma juz 21tyg to co mam ją budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
k25i pewnie że czytałam :) ciągniemy do roku z tym karmieniem :) ja akurat po roku wracam do pracy więc jak najbardziej mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja bym nie budziła no chyba że Cie piersi bolą albo za mało przybiera szkrab;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
mój synek je ostatni posiłek ok 20-21 po kąpieli i później śpi do mniej więcej 5 i nie budzę go, chłopak rośnie dobrze bo waży już 7,8 kg więc nie budzę go w nocy jak już zaczął przesypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja tersz przybrala 300 w tydzien, 22:30-23 jest po ostatnim karmieniu wstaje 7:30-8 . Ogolnie dobrze przybiera. Piersi juz sie przestawily. Bola czasem jak z domu wyjde i mamy poslizg z karmieniem ze sie spoznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Dzien dobry mamusie ;) Ooo 300 gram w tydzień u nad zawsze 150 ;)jak tam noc minęła u nas o 4 .30 pierwsza pobudka na jedzenie i teraz druga i już wstajemy;) trzeba brać się za jakąś robotę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25 i ja tez nie wygotowuje butelek. Pp prostu przelewam wrzatkiem albo czasem wloze do jakiegoś naczynia, zaleje wrzatkiem i przykryje, zeby taka parowka sie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Tez nie wygotowuje butelek ani smoczkow myje normalnie czasem przeleje wrzątkiem. Tak Was spytam skoro będziecie karmić tylko do roku to jakie mleko będziecie podawać dzieciom jeśli nie mm?i czy wql będziecie podawać np krowie czy kozie? Ja moja Wiki karmiłam mlekiem dopóki sama odmówiła,mleko mm rano i wieczorem w dzień czasami manne. Teraz tylko płatki na mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga z Ty karmisz tylko piersią i tak ładnie przesypia noc aż do 5 rano jestem pełna podziwu. My już po wizycie u chirurga i kolejna za 3 miesiące. Jak nosicie swoje szkraby przodem aby ogladaly swiat czy tyłem tak jak do odbicia? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja jeszcze nie wiem musze podpytac. Moja siostra mowi ze np manne na krowim mleku tylko im doktorka mowila ze trzeba kupowac te mleka krotko terminowe. Ale mojej siodtry ma 2,5roku ale on byl na mm, nie cale 3mies mial piers teraz im zalecila podawac jogurty i stopniowo cos na krowim mleku. Ja jeszcze nie jestem douczona w tym temacie. Z jednej strony uwazam ze kp lepsze bo nie ma sie pracy przy robieniu i butelkach a z drugiej trudniej wyjsc samej z domu bo u mnie probowalismy butelki nauczyc odciagalam mleko i nie chce. Chociaz jak zacznie jesc juz to bedzie mogla z kims zostac w porze normalnego jedzenia. I tez jak przeczytalam ze kobieta karmiaca karmiac w miejscu publicznym jest jak ekschibicjonista to mnie krew zalala, ze matka karmiaca na wyjscia powinna odciagac mleko i w miejscach publicznych podawac z butelki. A jak moja butli nie chce. Przeciez sa takie ubrania dla mam karmiacych ze wyglada jakby maluszek tylko sie przytulal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Malwa ja juz nosze przodem tak jak do odbicia to jak jest spiaca bo inaczej sie denerwuje ze nic nie widzi:) moja dzis spala 9h.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy kp nie macie wrazenia ze jak dziecia idą zeby to was gryza jakby chcialy sobie podrapac dziaselka o piers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Malwa karmię tylko piersią i tak jakoś już od miesiąca maluch tak śpi :) a że waga idzie jak burza to nie budzę ale za to w dzień baaaaaaaaaardzo mało śpi :) coś za coś co do noszenia to my już nosimy przodem i tyłem bo po 3 miesiącu już można tak pleckami do nas bo już kręgosłup mocniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja też tak przodem nosze po troszku coraz dłużej;-) a wam też tak włosy wypadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Muszkatka z włosami to byla masakra kupilam szampon Klorane z hininą w aptece i jest lepiej i ostatnio sobie kupilam witaminy dla mam karmiacych. Po dwoch tyg stosowania szamponu mi sie polepszylo bo tak to mi sie sypaly po prostu same nie ze przy czasaniu tylko spadaly, gubilam jak siersc. A i sporo je scielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja scielam polowe ;) ale może ten szampon kupię faktycznieuczę coś wykombinować bo Łysa będę hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Poszukaj na necie bo w aptece dalam 55zeta a potem patrzylam w necie to po 30pare zeta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja robię zakupy w aptekach internetowych. Zawsze na spokojnie mogę porównać ceny. Pisałam już ze mleko kupuje nawet 10 zł tańsze a na pięciu opakowaniach w sumie zyskuje na szóste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A mozesz polecic jaka apteke? Czy kupujesz z roznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam,ze to wypadanie włosów to przez to, że synek cZęsto mnie za nie szarpie ale widzę,że to nie tylko mój problem. Codziennie rano w łazience jest tyle tych włosów,że dywan możnaby zrobić. Mi koleżanka doradziła stosowanie oleju kokosowwgo, ale jeszcze go nie zakupiłam jakoś nie po drodze mi do marketu zwłaszcza,że z Małym nie chadzam po centrach handlowych. A nie wiem czy w Biedronce jest takie cudo muszę się rozejrzeć. Podobno ten olej jest super na włosy i na skórę jako balsam albo do kąpieli tylko trzeba uważać bo wanna staje się bardzo śliska. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja robie raz na jakis czas maseczke termo z oleju kokosowego wcieram we wlosy i skore glowy, naladam czepek foliowy i na to recznik i tak pol h. Wlosy są po tym ekstra i mimo ze to olej nie sa przetluszczone są podatne na ukladanie. Lepszy jest nierafinowany ale zalatuje kokosem a rafinowany bez zapachu wiec nie zmienia smaku potraw:) mialam strasznie sucha skore na ramionach to tez zamiast balsamu byl kokosek:) ja uwielbiam olej kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Malwa mi maz kupil olej kokosowy w Biedronce, ale już chwile temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej kokosowy jest w biedronce ten bezzapachowy do smażenia tam przy olejach do smażenia jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Pisałam 4 razy z jakiej apteki kupuje i nie chce dodać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
DbaM o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
To jest jedna apteka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
A P t e k a g e m i n i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
I druga hi hi przechytrzyłam kafetrie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×