Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość sepik
Ja o porodzie tez juz dawno nie pamiętam. Rodzilam naturalnie bez znieczulenia (jak juz mialam dosc to na znieczulenie było za pozno). Ciężko przechodziłam naciecie krocza. Przynajmniej tak mi sie wydawalo. Z perspektywy czasu i opowiadań innych znajomych nie bylo tragicznie. Po 3 tygodniach zero bolu. Teraz dziewczyny to zaczyna mi sie marzyć kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
My jutro musimy do przychodni jechać na wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sepik jak będzie już po warzeniu to daj znać ile. Tak poprostu idziecie czy coś się dzieje? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja ograniczyłam wyjścia ze względu na te chrzciny bo się boje żeby mi się nie pochorowali, ale tak to cały czas wychodziliśmy normalnie. Ja w sumie nie pamiętam już porodu. W mojej rodzinie wszyscy uważają że jestem stworzona do rodzenia bo szybko mi idzie :) hahaha. Mój mąż też zajmuje sie zakupami dziecięcymi typu mleko dla córki, pampersy i inne. Ja się naprawdę nie orientuję czy coś jest tanie czy drogie. Nawet wczoraj w tesco dzwoniłam do niego czy to dobra cena za mleko :D Wydaje mi się, ze mojemu Michałkowi też niedługo pojawią się zeby, ślini się okropnie, pcha ręce i wszystko inne do buzi i jeszcze chyba córce 5 będą szły bo dziś płakała że ją buzia boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
U mnie też mąż zawsze zamawia mleko kupuje pamperdy i inne gadżety. W cenie mleka się jeszcze orientuje ale pampersy to czarna magia heheh ;-) bynajmniej wszystko musi być kupione w miarę na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam,że do tej pory używaliśmy pampersów firmy Pampers,ale ostatnio widzieliśmy reklamę w TV, że jest jakaś super promocja na Dady i kupiliśmy. Po 2 tygodniach użytkowania stwierdzam,że są Ok. Tylko w tych orginalnych pampersach premium care był pasek zasiusiania i nie puchły tak, ale już zwykłe tak samo puchną jak Dady a szkoda przepłacać zwłaszcz, że Mdłodemu obojetnę w jakie sika najwazniejsze aby było sucho i czysto. Ale jeśli chodzi ochusteczki to najlepsze są z Pampers tylko nie sensitive wedle nas .Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A czemu te sensitive są gorsze ja kupuje tylke te innych nawet nie probowalam. Napisz mi; ) chociaz staram sie tez wodą. A na wyjscia mam te sensitive w opakowaniach po 12szt. Wygodne i lekkkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
W dadach 1 i 2 tez byl pasek i ja juz rozmiaru 3nie kupuje dady bo nie wiem ktore. Poza tym my nie lubimy biedronki, mimo tego ze mam pod blokiem to maz zawsze gdzies jezdzi. Zawsze jak mialo cis byc w promo to nie bylo i generaknie balagan w tej pod blokiem. U nas byl rozmiar jeden to pampers prenium care, dwa to dada z paskiem a teraz eksperymenty. Pierwsze w rozmiarze 3 to tez mialam dade z pudla swiatecznego potem pampersy te w zielonej folii to uczulily tak samo jak gdy je mialam w wersji jedynek i teraz mamy te z lidla i chyba przynich zostaniemy są fajnie cieniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja używam tylko Dady tak jak mówi K25i wcześniejsze miały pasek ale jakoś dla mnie może go nie być bo i bez paska widać czy zasikana czy nie. Tak samo jak i chusteczki tylko fitti z biedry,nie widzę różnicy np w pampersach wiec po co przepłacać. Z lidla miałam dla Wiki ale ze juz nie nosi to została cała paka 5 poczeka na Kacpra na razie nosi 3. W przeciwieństwie do K25i my tylko biedra jakoś wchodzę do lidla i nie wiem gdzie co i jak a i te kolejki masakra jeszcze jak coś rzucą w promocji to już wql. Mojemu tez żeby idą cała rękę by zjadł bo niestety nie potrafi trzymać jeszcze gryzaczkow hehe taki chłop duży a nie umie no cóż. A Wasze dzieciaki te na przełomie 4 miesiąca co potrafią już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Maly waży 5800. Wychodzi na to ze przez miesiąc przytyl 500 g. 05.02 kończy 4 m. Malwa bylismy go zwazyc bo ostatnio cos nie bardzo przytyl i mielismy skontrolować. Niby jest ok. Pielegniarka powiedziała, ze jest w dolnej granicy, tylko w sumie nie wiem o co chodzilo , czy o cala wagę czy 500 g na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Nasz tez strasznie wkłada rączki do buzi. A najbardziej gryzie nasze palce i to naprawdę mocno. Z wkladaniem przedmiotów tez jeszcze srednio. Czasem cos tam sobie przytrzyma, ale nie opanowal tego do konca :) zauwazylam, ze nieraz juz czegos się przestraszy i zaczyna plakac. Np chcialam go rozsmieszyc i nałożyłam sobie na głowę taki kocyk z kapturkiem. Jaki byl placz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
My lubimy biedronke, ale kupujemy tylko sprawdzone produkty, zawsze te same, te ktore się u nas sprawdziły i te, których sklad maz zaakceptowal :D naprawdę niektóre sa o niebo lepsze niż w droższych sklepach. Ale dady nam nie podeszly. Przynajmniej narazie. Strasznie mi zapach przeszkadza. A mąż mówi, że sa takie papierowe. Ktos nam dal całe opakowanie, ale narazie leżą. Jeśli komuś pasuja to jasne, że nie ma co przeplacac! Chusteczki tez tylko pampers. Kupujemy cala zgrzewke, naprawde się oplaca na promocji. Najbardziej sensitive mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik u nas w przychodni powiedziala ze minimum 700g na miesiac powinno przybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez tylko te sensitive kupuje a puoke bepanthenem smaruje jakos wydaje mi sie ze jak zmieniam to jest zke i juz nie probuje zmieniac masci do pupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Kurcze. ... Czyli powinnam martwić się ta waga? A wrocilam z nastawieniem, ze wyluzuje trochę. Nic nie poradze, ze pewnie wdal sie w nas z waga. .. :/ musze policzyć ile w ciągu doby wypija mleczka, ale wydaje mi się, ze i tak więcej niz wskazuje norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja w 6 tyg przybrala 900g to stwierdzila ze malo i zeby jak wejdziemy w 5mc to zeby rozszerzac diete. Na co ja sie nie zdecyduje raczej tak szybko poczekam az skonczy 6mc. Czytalam ze pediatrzy popedzaja a podobno to nie jest dobre. Chociaz nie wiem juz kigo sluchac jak robic. Jestem zielona w temacie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Musicie obserwować maluchy może faktycznie potrzebują zjeść np mleko zagęszczanie kaszka np.kukurydziana. My zagęszczamy i córka jest o wiele spokojniejsze niż po samym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sepik mija córka skończy 8.02 4 miesiące a waży 5300. Wiem że koło 4 msc dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową u nas wychodzi ze mała przybiera 150 na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
My używamy chusteczek z dady z bawełna. Teraz nawet fajna promocja jest w biedronce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ola - kolezanki coreczka od 4 miesiaca miala wsztysko wprowadzane, a w 6 miesiacu jadla juz wspolnie obiady. zdrowa radosna, i waga idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
To moja córka kończy 8.02 4 miesiące;-) zapomniałam się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak się karmić piersią to mleko się dostosowuje do potrzeb malucha a mm to ciągle ten sam skład;-) dla tego przy kp można opóźniac rozszerzanie diety. Wiadomo że trzeba obserwować jak dziecko reaguje na nowe produkty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Maly ur się z waga niewiele ponad 3 kg. Mysle ze uda nam sie podwoić wage i dobrniemy do magicznych 6 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Muszkatka a jaka kaszke dajesz? Wogole sie nie znam na tym :( ostatnio zaczęłam spisywac sobie jakies proste przepisy na zupki deserki przeciery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja ur 3230 a ma 4mies 6600. Tylko kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje kaszke kukurydziana w Kauflandzie bo jest bardzo drobniutka (normalna kaszka kukurydziana ) nie wiem czy są takie kaszki np bobovita bo u nas znalazłam tylko Kleik ryżowy. Gotuje ja na wodzie taka rzadką i jak robię mleko mm do wlewamy połowę wody i połowę tej kaszkic no i wsypuje mm. Mała zasada aż jej się uszy trzesa;d problemu z kupkami nie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Kupiłam też ten Kleik ryżowy ale jeszcze nie próbowałam;-) on jest po 4 msc więc spokojnie możesz go spróbować dodać;-) to wyżej to też ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Muszkatka Przepraszam ze Cie tak mecze, ale moglabys dokladnie napisac ile wody i ile kaszki? I jaki smoczek wtedy do butelki? Boje się trochę mu dac, bo mial problemy z brzuszkiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ale mała miała 6600 jak skończyła 4 miesiące czy teraz? Bo miedzy naszymi dziećmi z tego co pamietam jest miesiąc różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja wsypuje na litr wody 5 stołowych łyżek. Możesz na próbę dodać po prostu np.łyżkę ugotowanego kaszy. Ja dodatkowo przecieram taka kaszke przez drobne sitko, więc przechodzi przez normalny smoczek. Butelkę mam z nuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×