Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość sepik
Pupa naszego na poczatku tez byla ok, ale możliwe, ze K 25i miała rację, że to od pampersow new born. Przeszlismy na pampers 2 i jest chyba lepiej. Zobacze jak dalej bedzie to wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny, ktore maja synka, Wasz maluch tez tak czesto Was zaskakuje i robi siku podczas przebierania? My to juz takim ekspresowym tempem malego ogarniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sepik ja praktycznie przy każdym przewijaniu mam prysznic ;). I tylko ja. Nikogo innego jeszcze nie posikał ( nie licząc lekarza w szpitalu po urodzeniu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Jadzia gratulacje , jestesmy w kaplecie. moj synek tez robi prysznic i tez tylko na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik u mnie te prenium care 1 sie nadawaly z Pampersa a te new born nie i te 2rozmiar z zielonej foli tez nie dobry. Z bialej foli albo dada z bialej foli i tez ma ten pasek jak pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest u was z zasypianiem po kąpieli ;-) też wasze maleństwa tak się wybudzaja że ciężko im zasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak jest codziennie. Ok 20tej kąpiel a zasypia jest 23-23:30. Teraz Bączuś leży sobie ze mną na łóżku i się tulimy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Nasz też szaleje po kąpieli ale kapiemy co 3 dni więc nie ma codziennie problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spróbowałam dwa razy swojej córci nie wykapac to dopiero był armagedon;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja nie kapalam tylko po szczepieniu bo miala tą nozke spochnieta i poplakiwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Nasz ostatnio dostal uczulenia, bo (tak myślę) zjadlam mango, ale na drugi dzień juz prawie nic nie bylo. W każdym badz razie od tego momentu kapalismy codziennie. Niestety maz ma różne zmiany wiec nie zawsze moze mi pomoc, ale zawsze moze mi pomóc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Samej tez sie tylko dluzej schodzi:) chociaz ja czesciej kąpe z mezem. Ja to juz nie wiem co jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i powiem Ci szczerze, że ja praktycznie jem wszystko. Tylko w ograniczonych ilościach. Dzisiaj nawet łyżkę gotowanej kapusty zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja sie boje jesc:( z owocow i warzyw to jablko banan marchewka buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i a malej sie coś dzieje ze sie hoisz? MA wysypke,kwaśna kupe robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nic sie nie dzieje i nie chce by sie dzialo. Zdarzaly sie zielone kupki i bylismy u lekarza i p.doktor ogladala kupe i powiedziala ze na piersi to tak jest. Ale nie chce ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Jadzia gratulacje!!! Wszystkiego dobrego dla Was ;-) Mój ciągle robi fontanny jak widzę ze dzyndzel idzie w górę to hop tetre na niego bo jak nie to wszystko zasikane. Kurcze mój mały wisialby tylko na cycu,wypije butle i nie zaśnie dopóki nie pociumka pierś.... Ciężko ogarnąć zbuntowana 3 latkę i Pana cycusia ;-) Pozdrawiam Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i będziesz musiała w końcu wprowadzać coś innego. Przynajmniej raz na jakiś czas. Ja nie jem tylko jabłek bo mały źle znosi. A wyczytałam ostatnio, że nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej. Wprowadzając pomału inne produkty dziecko przyzwyczaja się do smaków. Też się boję czasami coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tak no swiatowa organizacja zdrowia oglosila ostatnio ze noe ma czegos takiego jak dieta matki karmiacej. Czekam do tych 3mies bo wtedy dzidzius juz taki wrazliwy nie jest i mozna jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak teraz nie wprowadzaszłam innych produktów to późniejsza reakcja może być taka sama jak teraz... staraj się dokładać coś do swojej diety ;-) ja też się boję jeść cokolwiek nowego ale trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Od samego początku dziele sie z wami ta informacja ze nie ma diety mamy karmiącej ale zauważyłam że jakos moje zdanienie bardzo jest brane pod uwage. Wiadomo każdy robi jak uwaza. Maly moj cisnie kupe dzis i tak pożniej niż zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
wcoraj wymyslilismy chrzciny w sobote :) wiec pojawie sie dopiero w pon :) trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ola powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola szalenstwo ja bym.sie nie zorganizowala tak szybko dluzej mi zeszlo proszenie gosci niz tobie organizacja imprezy:)) ja robie w pierwszy dzien swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny ja nadal mam dylemat odnośnie szczepien. .. nie wiem, które wybrać. ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Day and night koleżanka wczoraj mi powiedziała, ze szczepionke 5w1 maja zlikwidować. Nie wiem ile w tym prawdy :/ bo ja nic takiego nie Słyszałam, nikt mnie nie informowal o tym w przychodni. Czy to możliwe? A jak zacznie się szczepic np 5w1 to pozniej już się to ciągnie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Teraz są 6w1 mnie powiedziano za jak zaczne na nfz to juz musze caly czas tymi, a jak zaczne skojarzonymi to juz musze caly czas skojarzonymi. Ja szczepie tym 6w1. Duzo czytalam a mimo to sie zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×