Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Ja normalnie od 3 tygodnia daje do picia dziecku herbatkę koperkową tylko nie robię takiej jak dla siebie zalewam i po chwili wlewym małej do butelki. Podaję tylko jak się bardzo prezy chwilę pociumka i kupka pójdzie i spokój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja pilam taka dla dzieco hipp od pierwszedo tygodnoa zycia ale mi sie skonczyla i w kilku aptekach nie moglam jej dostac, pani w aptece powiedziala ze mamy kupuja dla siebie zwykly koperek, kupilam i jest okripny w smaku i nie pije. A na koperkach z dopiskiem dla mam karmiacych pisze wspomaga laktacje a ten sam sklad co na tym koperku od pierszego tyg co dzieciom mozna podawac****ijac go mialam wrazenie ze mi piersi wybuchną. Te od pierszego tyg dla dzieci i inne dla mam zawieraja 1,5g koperku i anyz koszt okolo 15-20zl 20torebek a ten sam koperek to 2g kopru i nic wiecej i koszt 3,50 za 30 torebek ale nie smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a co oznacza jak w kupkach jest troche śluzu? Takie ciagnace niteczki? Chyba małego boli jak robi te kupki, placze wtedy. Wogole marudzi jak nie spi. Chociaż dzisiaj chwilke polezal na macie i nawet śmiał się do lustereczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja bylam na szczepieniu to mala zrobila podczas badania zieloną kupe ze sluzem a pediatra powiedziala ze jak jedna czy dwie to sie nic nie dzieje bo na piersi mogą takie byc. Jak wiecej to najpierw zeby szukac przyczyny w jedzeniu bo byc moze alergia. Moja raz na jakis czas robi taką kupe moze tak okolo raz na dwa tyg. Za pierwszym to spanikowalam jak sie na necie obczytalam. W ogole musze sie oduczyc tego czytania bo mozna by popasc w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Jesli śluzu jest duzo to może to byc alergia i trzeba by sie przyjrzeć diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Matko dziewczyny dzisiaj maly spal mi w nocy prawie 7 godzin :) zamiast spać też to z wrażenia chyba nie mogłam i ciągle sprawdzałam, która godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasze maluszki też mają takie dni że w ogóle nie chcą spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik tylko pozazdrościć. Moj wczoraj testowal moja cierpliwośc bo zasnal po20 ape co z tego jak do 22 co chwile cos tqm jeczal i musiałam do niego chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
juz wrocilismy. chrzest udal sie idealnie. goscie dopisali. malenki wystrojony jak milion dolarow. ubranek dostal chyba na pol roku :D juz zrobilam fotoksiazke dla chrzestnych ... ale jestem wyczerpana po tym tygodniu i musze dojsc do siebie, bo mleka jakby mniej albo coraz glodniejszy synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U nas malu nadal zasypia okolo 21 i budzi sie przed 2 lub później. A potem zaczyna się stekanie i tak do rana albo i dluzej. Wtedy co 2-3 godzinki juz pobudka. Sama nie wiem czemu tak ciezko mu z ta kupa. Jest rzadka a tak go meczy i te baczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik mój mały dostaje z reguły o 20 mleczko zasypia po 9 czasem. Przed 10 budzi się około wpodo 2 później jak u Ciebie co 3 godzinki a nawet krócej. Oj nie będzie jak siostra oj nie. Kacper tez ma miękką kupkę ale czasami się prezy i przy baczkach poplakuje. Dostaje wodę i herbatkę koperkowa. Ola zazdroszczę ze juz po i ze tak to szybko ogarnelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
pilam duzo tej koperkowej herbatki dla dzieci i faktycznie strasznie mnie piersi bolaly i myslam ze wybuchna nawet nie pomyslalam ze od tego. a teraz mam w druga strone i prawie puste ... moj sie budzi ci 2 h :((( i nie chce jesc gdy ja leze , wiec musze siedziec ...i juz mnie po takiej nocy wszystko boli a dzien dobiero sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Dziewczyny a jak u Was przebiegaja skoki rozwojowe? Bo mojemu sie chyba zaczyna. Dzis tak mi dali popalic przed poludniem ze w koncu zebralam ferajne i wyprowadzilam na dwor. Maly wreszcie pospal a corka w koncu zaczela słuchać. Oczywiście do czasu az trzeba bylo wracac do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
karola8912 mam dzis to samo. jedno i drugie przechodzi siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Moj tez troche wydziwia i się zastanawiam czy to ten słynny skok rozwojowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Mój tak samo wydziwia...córka skończyła to on zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzisiaj byłam na usg bioderek. Wszystko dobrze. A maluszek rośnie jak na drożdżach. Położna go ważyła i od wyjścia ze szpitala przytyło mu się 1100g i waży już 4700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Moj tak samo przybiera bardzo. Dzis konczy 6 tyg a wazy juz 4735 przytyl prawie 2 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
moj mial przy< porodzie 4020. w 6 tygodni mial 4730.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a tak wogole to mam dosc kp. synek wiecznie glodny, a ja coraz bardziej wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola684 u mnoe Błażej od trzech dni ciągle przy cycu. Zastanawia mnie czy nie zaczął się u niego skok rozwojowy. Zanim zaśnie to też trochę czasu mija. Ale uwielbiam te chwile gdy leży przy cycuchu. Nasze chwile to są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Jadzia1981 - podziel sie optymizmem i radoscia bo u mnie wyrazne braki. ale dzis mam zamiar miec godzinke tylko dla siebie, zamknac drzwi i polezec w wannie. jak sie odstresuje to moze wroca sily i mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola też u mnie czasami chwile zwątpienia. Ale gdy maluszek uśmiechnie się zza cyca od razu cieplej na sercu się robi. I wiem wtedy, że ze wszystkim dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Rany co za noc. Córka wymiotowala 4 razy a mlody wstawal co godzinę prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
karola8912 - trzymaj sie jakaos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny mojemu cos się poprzestawialo i ani w dzień ani w nocy już dobrze nie spi. Nie ma ani jednej dluzszej drzemki w ciągu dnia. Chodzę już jak zombie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1981
Karola trzymaj się dzielnie. Kto jak nie my da sobie radę ze wszystkim. Sepik witam w klubie. Wczoraj usypiałam małego 4 godziny. Co myślałam, że śpi to odkładałam do łóżeczka a on za chwilkę oczy jak 5 zł. Ale znalazłam w końcu sposób. Położyłam się, małego ułożyłam sobie na piersi i tak w końcu zasnął spokojnie. Bicie naszego serca uspokaja maluszki bo bardzo dobrze go znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
byla u mnie dzis polozna, ostatni raz niestety i powiedziala ze to co sie dzieje z maluszkami naszymi teraz. ciagle wisza na cycu, nie chca spac, placza itd to jest faza wzrostu i trzeba te kilka dni po prostu przetrwac i bedzie znow dobrze. :D mamnadzieje ze to as wszystkich pocieszy bo mi odrazu lepiej ze to za chwile mija. a dzis w dzien nawet godzinke pospaplam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a powiedziała Ci, że aż siedem skoków jest w ciągu pierwszego roku życia? Poczytałam sobie o tym trochę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Jadzia1981 - wiem niesttey ze sporo tego przed nami. pocieszam sie ze na poczatku sa to tylko kilkudniowe skoki. z moja 3 latka jak sie zacznie histeria to trwa miesiac zanim dojdzie do siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×