Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

chyba mi się nie chce pisać po raz trzeci odpowiedzi michaiłowi z miasta :) wybaczysz mi michaile? wszystkim miłego dnia :) martha, może trudno być kobietą, ale nie zamieniaj się w faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty frido nie idz tą drogą i nie hejtuj babko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a babełłe fridzia nic a nic nie da o kutаsаch podczas mszy, ale może chociaż podczas sumy w południe ? i niech sie już tak nie peszy, bo w końcu rezyduje na erotyce, ale ile ma dystansu w chuuj i jeszcze troche. Miłego dzionka fridziu pod publiczke tak jak twoje życzenia. Tak, tak tak trzeba aby sie wybielić wśród gawiedzi. P.S. jak było nocą ze strażakiem, rozgrzał cie i lał sikawką po ścianach ? Był hałaśliwy, niedostosowany społecznie, odhamowany, dysforyczny i monologizujący ? Szeptał nieartykuowane słowa prawda ? Pamiętasz jak ty i twoja klika z karuzeli wykorzystywaliście ludzi chorych na potrzeby wyhejtowania Bogu ducha winnych ludzi ? Czy wyparliście to z pamięci paląc teraz frana ? Dobro-zło, karma musi do was wrócić bo jesteście siedliskiem żmijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najlepszy temat na Kafeterii i jego Gospodynie ;) 🖐️ :P Coś za dużo ostatnio tutaj słodzę, ale co zrobić jak bliżej nieokreślony osobnik za cel życia obrał sobie wmówić skromnemu społeczeństwu kafe, że "Dziewczyny" 🌼, to złe kobiety są. Najlepiej niech każdy wyrobi sobie swoje własne zdanie. Ja już mam i nie wstydzę się napisać, że bardzo lubię Ich towarzystwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak czytałem twoje podsumowania ale nie są one obiektywne. Wyraziłeś tylko swoją opinię. I jak najbardziej masz do tego prawo. Sęk w tym że nie piszemy tutaj by się przypodobać opinii publicznej, tylko jak na Karuzelę przystało, ostro się zakręcić. Smof , czy Przyjaciel natychmiast zrozumieli sens tematu i im są bardziej dziwni tym lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kutasach mogę mówić zawsze :D:D chociaż podczas mszy podobno nie wypada :D:D:D za to wg ostatnich doniesień gazety (nie powiem jakiej) w pewnym kościele obowiązuje regulamin. dotyczy on ubioru i zachowania podczas mszy. między innymi zabrania się: siadania z rozchylonymi nogami (dla panów zrobiono wyjątek. przerwa między kolanami może być 2-3 cm) :classic_cool: co za wyrozumiałość!!!.. dla NFZ. chirurgiczna zmiana płci nie należy do najtańszych zabiegów. a poza tym.. uuummm perspektywa życia w państwie kobiet. czyżby nowa odsłona "seksmisji" :D tak więc mój miły... nie pilnuj mnie. pilnuj swojego kutaska :D i siadaj zawsze ze złączonymi kolanami. regulamin czuwa! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "a babełłe " x Piszesz najwyraźniej z zazdrości. Nie możesz uwierzyć że ludzie starsi od ciebie wykazują się większą kreatywnością niż ty. Przepisują intruzów i to w sensie takim jakby sami się buntowali, przeciwko tej bezbarwnej słabej młodzieży, która nie potrafi sklecić nawet jednego złożonego zdania. :O Jeśli myślisz że jedyną bronią jest pisanie o "babach" do dla własnego dobra pakuj mandźur i w*********j na błękitną plażę, gdzie będziesz sobie przebierał w pięknych młodych kobietach, ale pustych jak wydmuszka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychicznie chory Kreska hejtuje karuzelę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee tam :D jak zawsze (kwiatki) przesadzasz. regulamin czuwa również nad cipkami. zabrania się kobietom w sukienkach mini siadania w pierwszej ławce, gdyż nieopatrznie rozchyliwszy nogi mogą ukazać tajemniczą głębię (czyt. cipka w majtkach lub bez) która rozproszy uwagę pracującego przy ołtarzu urzędnika. tak więc widzisz michaile.. nie kobiety rządzą :D ooo nie..:D:D:D ale żeby tak się od razu rozproszyć.. no nie wiem.. to trzeba mieć chyba sokoli wzrok :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby się obyło bez komentarza.. widoki rządzą :D to one powodują rozproszenie i.. komentarze gościa. gdyby nie widział u mnie obwisłych cycków i sflaczałego k****a, nigdy by mu nie przyszło do głowy napisać o tym publicznie... echhhh.. te widoki.. te widoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , wiem ostatnio tu za dużo kwiatuszków a mało brania od tyłu bez pytania o zgodę ;) :P Można by napisać że przez ostatni okres w skrajności w skrajność. Albo jesteście obrażane, albo obsypywane kwiatami, żadnych konkretów. A to przecież erotyczny i musi się coś dziać po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę za dużo tu skakania sobie do gardeł a za mało skandali Ostatni jaki kojarzę to Jacka z Pewną a później to pustynia na, której rządziły pomówienia Jacyś detektywi :O Szambo z przylaskiem osób, które nie mają odwagi bycia sobą i zamiast inspiracje do działania szukać wśród ludzi. Biją brawa osobą, którzy żerują na pomówieniach i oszczerstwach Przez takich ludzi nikt tu nie chce się pieprzyć, tylko skakać do gardła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mnie wkụrwia i ciągle jest powtarzane przez pomarańcze, że Pani Słowianka łazi za mną. Jak może łazić za mną skoro spotykamy się w tym samym miejscu Bardzo cieszy mnie fakt że kojarzycie mój nick z Panią Słowianką , ale że lata za mną, to już bzdura i cudze gierki Dlatego uprzedzam, jeśli jeszcze raz w nadziei zabłyśnięcia użyjes, t nas, czyli mnie i Pani Słowianki do własnych bliżej nieokreślonych celów, to spadaj ... spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i Słowianka jesteście warci siebie. dwa alkoholiki z nędzną aparycją🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz do sloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka wyglada jak wiejska baba na dożynkach, Nowy jakby niedawno wyszedł z więzienia. Swój do swojego ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biją brawa osobą, którzy żerują na pomówieniach i oszczerstwach Przez takich ludzi nikt tu nie chce się pieprzyć, tylko skakać do gardła v Biją brawa osobom matole z Łodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "matole z Łodz" x Przynoszę tylko wstyd swoim korektorkom:( To moja wina :( W przeciwieństwie do ciebie pomarańczo, chciały mnie czegoś nauczyć i nigdy nie pisały, "ty matole" E przeciwieństwie do ciebie, chciały nauczać a nie pacyfikować ludzi za swoje niedoskonałości Za co im serdecznie bo są jak dobre wróżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy piotr. Może i przeczytałeś, ale nic nie zrozumiałeś, boś tępy młot. Przecież zawarcie małżeństwa nie wyzwala człowieka z chemiczno - hormonalnego zniewolenia; człowiek nadal po podpisaniu tegoż dokumentu pozostaje niewolnikiem biologii, więc rozwiązanie przezeć proponowane to nie jest żadna alternatywna forma niewolnictwa (że niby jeden "rodzaj" niewolnictwa ustępuje miejsca drugiemu) tylko DODATKOWA, po zawarciu małżeństwa bowiem jest się niewolnikiem nie na jeden sposób tylko aż na dwa: biologiczny i na dokładkę prawny, tak jakby sam ten pierwszy to było za mało. x Chcesz powiedzieć, że dla słoninki SS jesteś w stanie poświęcić sie ? To dobrze sie składa, ponieważ tłusta Słoninka duużo informacji o sobie umieściła. Jak na tak mały kraj jak Polska, sam rozumiesz chyba nawet taki tępy kołek jak ty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr próbuje machać szabelką z pikseli do momentu aż zagości tutaj Detektyw Petrov i znowu polecą piotrkowe łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No i co z tego, że umieściła jakieś informacje o sobie ? I jeszcze napisz, że Ty te informacje poskładałeś do kupy ? I że niby co masz zamiar z tym zrobić ? Ty ? Ty tępa dźida jesteś co najwyżej. Tyle Ci powiem. :O Zajmij się lepiej tym co Ci wychodzi bardzo sprawnie, czyli kręceniem karuzelą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy w odpowiedzi na Twoje pytanie, co zrobić, żeby pozbyć się tego pchlarza rzucającego się wszystkim do nogawek, nie podpowiem nic co już nieraz napisałam. Tylko całkowity ignor włącznie z pomijaniem czytania tego co tam wypisuje, pozwoli nam wrócić do jakiegoś spokoju. Ale jak widać jest to trudne. Sama miałam ignorować a co robię ? Zamiast napisać dzień dobry co u Was? zaczynam od przepychanek z baranem. I po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty byś błyszczała gdyby nie to forum? obcięta od garnka 45 letnia stara panno ? to forum to twoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w stanie zignorować tak celnych pocisków i słusznie ponieważ jest coś na rzeczy czyraczko prostaczko uosobienie kiczu tandety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje też gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonina 36 letnia niedopchnięta mężatka z mężem w Niemczech który ma tam druga rodzinę i spiertolił od Sloninki :-O Frida stara babcia hejterka i spamerka Błędny dziadek zardzewiały rycerz, wiecznie pijany i sadzacy byki analfabeta z dorosłymi synami 45 letnia Niestała spamerka i wiejska gospodyni zapijając wieczorem smuty Nowy w mieście alkoholik na utrzymaniu matki Towarzystwo po chuuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×