Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Jak smiesz mi gościu wyznaczać, ile mam mieć dzieci? :-O trzecie nie było kwestią przypadku, tłumaczyć Ci się nie muszę, wiem, ale uswiadom sobie, że istnieją kobiety, które wołają "jeszcze" gdy inne wychodzą już z łóżka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fakt:) prawdziwa kobieta pachnie i smakuje, miejmy nadzieję, że czasem zdarza się tym niby samotnym wąchac i smakować :) może to jest dobre życzenie na Nowy Rok? :) udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany w"" lepek wziely:D wszystko od poczatku wraz z nowym tygodniem:))dzieki slodka i wzajemnie ,,,,,,,,,,ale zimnoooo :(((dziadek mroz w odwiedzinach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Słowiana jesteś projektem,wyobraz sobie że my też spotkaliśmy się za pózno i on też ma to COŚ .a ja wcale nie jestem w ciąży z trzecim.Ty chyba chcesz doprowadzić do tego zeby on znowu coś sobie zrobił bo już psrę razy probował.Nie pozwolę żeby on wział twoje wpisy za moje i żeby znowu się załamał.Wiem ze jesteś facetem i nawet wiem którym,wiedz ze jest on sobie coś zrobi to bedzie tylko i wyłączmie twoja wina,a wtedy i moje życie straci send bo on jest moją połową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sens,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.27Ci ty pirdzielisz?W żadnej ciaży nie jest bo z nim nawet łóżka nie dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
w jednej czwartej całości Marto :D b dzien dobry karuzelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wywożą sukcesywnie co wtorek więc moge wrócić na stare śmieci tylko do tygodnia wstecz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM MOCNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM BARDZO MOCNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Dzień Białych Skarpetekwięc polecam Dzieci Sancheza i książkę i muzykę z filmu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel a lubisz brać do dzioba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Dobry wieczór. 🖐️ Niestety jest taka a nie inna pora roku :( i trzeba jakoś żyć w tych ciemnościach. ;) Niezależnie od pory roku, mówi się, że kiedy świeci słońce, wtedy można mówić o dobrym dniu. :) Reszta to optymiści, jak Przyjaciel :) 🖐️. A Ci na Karuzeli są bezcenni. :D :D I należy o Nich dbać, chociażby jakimś przyzwoitym hejtem a nie takimi głupotami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo dotyczy się Płocka. To spokojny chłopak, który z własnej woli wkręcił się w te intrygi. ;) Nigdy nie masował berła :O, kto takie głupoty wymyśla. ( Masuje, ale nie na taką skalę :O . ) To że sobie zjedzie pod fotę odważnej userki, to nie powód by wyzywać Go od Hokeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuję Rodowity :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Mnie wywrozono że po 20 grudnia będę miała prezent, jak sobie wyprę:-P Mówiąc szczerze robiłam ostatnio analizę chłopaków z mojej wsi i w moim typie jest tylko taki jeden Andrzej;) i niby wiele o nim wiem, a najważniejszego nie:-O najważniejszego czyli ma jakiego?;) :D cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×