Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
Siedzę sobie w fotelu, oglądam tv, w jedej ręce piwko, a drugą właśnie sobie go ugniatam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wspaniale sie czuje:)) moge mezczyzn na swoich pieknych :D raczkach nosic:) a co do wrozby ? to nie wyjde w tym roku za maz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Poruszam skórką w górę i w dół, a główka wyskakuje jak diabełek z pudełka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Pobudzam się ręką i cały czas myślę o Niestałej 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
...o Nowym trochę też myślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ależ mi skórka lata, jak u majstra łopata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Uuuuh! I cały ładunek na siebie... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ok, pośmialiśmy się, ale pomoże mi to teraz ktoś wytrzeć? :-( Zachlapałem całą pokoszulkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę czuwasz :D :D To ci napiszę, że Płock, jest jaki jest, ale bez Niego by się tak nie kręciło. ;) Cieszę się że kręci się z nami i staram się Go przekonać do "Niebieskich";), ale od czasów kiedy pamiętam, to zbytnio mu na tym nie zależało. Dopiero Królowa Śniegu musiała interweniować, bo miała tylu zainteresowanych swoją osobą, że ich zwyczajnie nie rozróżniała. I w tedy Płock od biedy, prawie z łaski , stał się pomarańczowym "pł", którym cieszymy oko, lub chcemy mu tak zaszkodzić, by popłakał się na antenie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien plyte czlowieku. Powtarzasz sie jak pojepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Królowa Śniegu ma cudowną, wilgotną szparkę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałeś pedofilu? Zmień płytę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi we wróżbach wyszło, że długo nie pociągnę, bo na dniach nie patrzeć jak stracę życie w wypadku samochodowym. A już sobie myślałem że w tym kraju dożyję godziwej starości we własnym łóżku. Odwiedzę na emeryturze moje ulubione miasto Curaçao :) a tu umierać czas. :( I tak miałem więcej czasu niż dwudziestoczteroletni górnik, czy ginący na przejeździe kolejowym w okolicy Brodnicy. W ich w wieku, jechaliśmy tam na koncert, by zobaczyć Dżem. :) Nie było nam dane. Nie dotrzeć, bo to było z przygodami, ale posłuchać Ryszarda na żywo. ♫♬♪https://www.youtube.com/watch?v=S7DsKFTRDZo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock pokazał rękę którą się pobudza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę zaraz wywieszę transparent z napisem "Dajcie ludziom chleba a Płockowi żyć" :) Nie jest złym człowiekiem. Potrafi się tylko pozytywnie kręcić, to jest Jego największa wada. ;) :P Jak dożyję, to pokażę wam pomarańcze jak skutecznie hejtować Płocka, by w konfrontacjach nie wyglądać jak szara dụpa. :O Z przeciwnościami losu oczywiście, bo są tacy, którym lepiej nie podskakiwać. Przepiszą cię niż zdążysz pomyśleć co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
I tylko na tyle Cię stać? Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, na jakie rolki? Chyba na Rollercoaster ;) :D :D Jak spadać to z królewny. ;) By nie było do Królowej Śniegu mi daleko i nie po drodze, chociaż kusi i jak nikt inny potrafi zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest to że Nowy coraz częściej stawia kropkę po emotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto wyzywa większość kobiet z forum? Nikogo nie ma, Karuzela ciągle się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Martuś :) 🖐️ Pł dziś x Stać mnie na więcej 💤 ale za słabo prowokujesz. Chyba nie myślisz że będę się przewalał z potrzywem. :O Co sobie o mnie Gwiazdorek pomyśli, ten forumowy arystokrata Warszawiak z pod lubelskiej wsi. Bez obrazy Lubelak ;) 🖐️ Chodziło mi o osoby napływowe, w żaden sposób nie związane z miejscem swojego zamieszkania a szczekające z nazwy, że ze "stolycy" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Akurat nie do Ciebie pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken nie jest z pod Lublina matole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken piesek ciotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken to pupilek moderacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Przenośnia taka :O A ty już do gardła skaczesz. :O Że jeszcze nikt nie pokusił się o napisaniu biografii Gwiazdorka, to się dziwię. Może prowadzi jakieś pamiętniki? To zwykły leszcz, który chce przeżyć życie normalnie. Trudnymi etapami do tego dochodził, ale skoro zamilknął znaczy się udało. x Tak na marginesie, ty szpanujesz i wiesz skąd jest, ja z Nim wódki nie piłem i wypisuję nieprawdę. Jak myślisz komu zaufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×