Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Plock, ciebie nie obchodzi, jasne. Ale to tylko dlatego że tobie tak naprawdę wisi dobro tej kobiety. Wszystkim wam wisi.Chodzi tylko o to żeby się kręciło, żeby być top on top . Trochę jak sekta. Dobro jednostki złożone na ołtarzu guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.30 Kiepska obrona. Prawdziwy przyjaciel nie biłby piany pod adresem tej kloaki hejterskiej , tylko odradził koleżance wchodzenie do szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie mogę napisać kto. Właściwie nie chcę. Im mniej o mnie tutaj, tym lepiej dla trolli. Przynajmniej mają o czym kombinować. Z kim wygraliśmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
I przez kilku troli ma zrezygnować z pisania tutaj i dać im satysfakcję? Z czwartą drużyną poprzedniej edycji LM i jedną z najlepszych drużyn w historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój bo piertolisz jak potłuczony. Przecież to nawet nikogo ku/rwa nie obchodzi. Przyczepiłeś się do dziewczyn jak gòwno do buta.:O To Ty jesteś nieszcześliwy ale nawet tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.30 Kiepska obrona. Prawdziwy przyjaciel nie biłby piany pod adresem tej kloaki hejterskiej , tylko odradził koleżance wchodzenie do szamba. x Widzę tu rozmowę między osobami, które się lubią i pomarańczowe piranie, 2 czasem więcej, które ciągle ją poniżają. A Ty po prostu chcesz się jej pozbyć pod płaszczykiem "pomocy". Przecież wolno jej tu pisać. To wredne trolle zakłócają spokój, jak na każdym temacie, na którym trwa jakaś rozmowa. Tak się kogoś uczepią i dręczą. I to nie jest moja koleżanka, nigdy z nią nie rozmawiałam, ani z nikim z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock nic mi to nie mówi :D I dobrze, w końcu nie mogę się znać na wszystkim Gadasz z trollem ? Znaczy mogę się czuć zwolniona z obowiązku towarzyszenia Wam ? :P Idę pod prysznic, bo już nie mam siły. Na tvn-ie lecą Piniądze to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pł dziś I przez kilku troli ma zrezygnować z pisania tutaj i dać im satysfakcję? Z czwartą drużyną poprzedniej edycji LM i jedną z najlepszych drużyn w historii oczko.gif X Ciąża jest ważniejsza niż satysfakcja jakichś trollewien zazdrosnych o Nowego. O ja prdl, nienarodzone dziecko wyzywają ! mądrość wymagałaby odejść niż pisać . Hejterstwo zawsze kogoś znajdzie i chooy z nimi. A zresztą. Róbta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No tak, niewiele jest kobiet którym to coś mówi 😴 Teraz trzeba trzymać kciuki żeby drudzy znowu dostali po tyłku, mimo że polska drużyna to niech bęcki zbiera :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mają do siebie telefony, majle a narażają podobno "przyjaciólkę" na to chooyostwo. xxxxxx też tego nie rozumiem. przecież zamiast na forum o gownie, jedna do drugiej mogłaby napisać najzwyczajniejszego sms skoro mają do siebie telefony. pokazówka jak chooooy. tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko słowianki to tez napewno bękart,zreszta jak mogłoby być inaczej jsk on całe życie siedzi i ciężko haruje Niemczech a ta w Pl na kafeteri:Dszula boltza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nić życia słowami tkamyw muzyki takty, lufki i w kształty piersi SiSiwięc jak Ty możesz być pewna z tym Jarocinemto ja nie wiem 😴ja nie jestem pewien, że nie utkaliśmy razem jakiegoś wzoruto może wymienię imiona, które pamiętam; Kasia, Malwina, Bożenka, Weronika, Wioletta no i Julia, więcej nie pamiętam. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poeta do kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiemgdy zamykam oczy, to słyszę szum oceanui śpiew mew i syrenekoraz zapach śledzi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda chłopa Słowianki. Ta w domu nic nie zrobi bo musi siedzieć na forum o kupie a ten nieświadomy zapitala na obczyźnie. Dzieciaki chodzą jak łachudry zaniedbane bo Kaliszanka ze spalonymi kudłami siedzi 24 godziny na kafeteri i próbuje naciągnąć nowego w cieście na spotkanie swoimi końskimi zalotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
jak nic, twoja muszla klozetowa stoi na zapleczu sklepu rybnego. zmień branże na metalową, to zamykając oczy usłyszysz głosy wojów i szczęk oręża ;) dzień dobry :) dzieci i nie tylko znowu komuś przeszkadza ciąża sisi? .. i sama sisi.. i dziecko? w takim razie najlepiej zmienić miejsce pobytu. nie zaglądać tu, nie czytać, nie interesować się. założyć kaloszki, płaszcz przeciwdeszczowy i iść na spacer :) rozchlapać wodę w kałuży, rozkopać opadłe liście, zachwycić się pajęczyną.. i boże broń bez potrzeby nie interesować się życiem sąsiadów ;) jak będzie taka potrzeba, sami poproszą o pomoc. ;) https://www.youtube.com/watch?v=gzbO9gOQS60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty tam możesz wiedzieć Łachudrodotyka SiSi momentyłapie za słowajest, i to jest krzepiącea Ty wymyślasz sobie złocisty akt z nią przez więcej niż 24:pFree wszystko może być, ale nie o pająkach. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wiadomo która gorsza , skrobaczka o/j/E/b/a/n/a z mózgu która dopuszcza sie aborcji czy to stare zaniedbane próchno ze stadem dzieci śliniące sie na każdego k/u/t/a/sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. pajęczynę odwołuję :D masz rację. nie ma czym się zachwycać, szczególnie jeśli wiszą na niej konające muchy. no nieee.. muszko :) tylko przypadkiem nie bierz tego tekstu do siebie. nie taki był zamiar. to wyszło ot tak.. po prostu.. prosto spod mostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobaczka to 50 letnie babsko a slowianka nieco młodsza ale jsk przypomnę sobie jej fote to spokojnie po 50. Jest zaniedbana, otyła z tłustymi kudłami spalonymi końcówkami :o bardzo nieprzyjemny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wyjść z podziwu nad twoją ostrością widzenia :) to prawdziwy dar, widzieć zwały tłuszczu i spalone włosy w literach. prawdziwy jasnowidz z ciebie. daj ogłoszenie w prasie. masz szansę na zrobienie kariery.. kto wie. może nawet międzynarodowej, jeśli się na przykład zajmiesz włosami nowego donalda prawie kaczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konające muchyto jest dobre, nie pomyślałem o tymjasne że nie tyczy się naszej Muchy, która nigdy z gościa nie bzyczyani nawet z cieniazawsze w miejsce pająka Free, wstawiaj jaszczurkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Słowianka jest bardzo nieskomplikowana a jej pisanie jak na dłoni odkrywa raczej mierny potencjał intelektualny , że twoje niezdrowe nadymywanie jej ego jest zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nawet nikt wtedy tek foty nie zapisał na dysk z wrażenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek wszyscy to łachudry, choćby nawet pisali z sensem, ale jako gość. Niebiescy to nie łachudry, chociaż w swoich maglinach piszą o słodkiej ci/pecz/cce córeczki a kobiety, z którym im po drodze wyzywają od najgorszych vide ty InSpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to słodka ci/pe/czka 👄a Twoje scenariusze, to Twoja pantomima pomasuj sobie sama, samo, bo sam to raczej niew przerwie zobacz czy SiSi napisałai czy nie masz tu braw od sobie podobnych łachuder. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×