Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

dziwne, ze na forum o tak zwanej kupie :) szukasz potęgi intelektualnej. na twoim miejscu, zajęłabym się studiowaniem wypowiedzi przedstawicieli partii rządzącej. nasze gadanie naprawdę jest bez znaczenia :) inu, mogę wstawiać jaszczurkę. czemu nie. jedno i drugie jest zimnokrwiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zaraz zagęgam wam temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inu, z tego co gość napisał, jest nam nie po drodze. raz mu się zdarzyło mieć rację :) a to wszystko dzięki robotom drogowym, dofinansowanym z funduszu europejskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlatego ta wieśniaczka ma takie odchyły, skoro była molestowana to wiadomo ze ma skrzywiona psyche i w sumie to patologiczna rodzina. Nie zdziwiłbym sie jakby miała opiekę socjalna na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak musisz, to zagęguj ;) tylko nie wiem po co, bo ja się już zmywam i nie zamierzam dyskutować ani o włosach, ani o jaszczurkach, ani o nowym torowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Slowianicy trac***atologia na kilometr. Szkoda tylko dzieci które niczemu winne nie są a cierpią za głupotę matki ladacznicy. Opieka powinna jej zabrać dzieci,wtedy k/u/rwi/szon miałby wiecej czasu na siedzenie w tym bagnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Free i politycznie też nie 😴Jeśli ktoś inny dziś ją mato ma szczęście, u jej dna:D jeziorko z nasienia, w pępku, czy w pochwie? w SiSi można wewnątrz, a może nawet mleczko już jest? :)mi już asfalt robią, ale torów nie widać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zastanawiam się jak wygląda otoczenie tych ludzi ? Jak się ma taki syf w głowie, to pewnie wokół siebie też się taki tworzy. Sprzątają, gotują, myją się ? Jezu nie. :O Moja wyobraźnia mnie kiedyś zabije. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich ludzi NC?Harmony jest ok, mi lepiej robi niż rudy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty widzisz trolli którzy tu bez przerwy siedzą i pewnie się nie myją. Trolle widzą tu bez przerwy was, pewnie siedzicie i się nie myjecie. Co was różni od trolli? Hejterów? To tylko że na loginie udajecie kulturalne osoby a na orandżu hejtujecie tak samo jak inni. Co ja mówię. Robicie to "lepiej". Frida...Kim ona jest , jeśli nie jedną z najbardziej bezwzględnych trollic? SS, In Spe , Nowy. W końcu ty. Nie udawaj że jesteście inni niż wszyscy. Jesteście gorsi. W końcu tyle lat wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak osoba 36 letnia (Słowiana) może być NIEWIELE młodsza od osoby, która ma 55 lat (Czytaczka) ??? No pytam się jak?? Prawie 20 lat różnicy to faktycznie niewiele. klepiesz durna pało aby tylko klepać, jeśli masz trollować to rób to z sensem i trzymaj się faktów. Choć gwoli ścisłości nie wierze w te 55 lat czytaczki, na starych Karuzelach było kilka razy, że jest w zbliżonym wieku do Słowiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.Tak można was określić . Ty też Czytaczko jesteś trollem, hejterem. Lepiej nie mieć loginu i trollować, niż mieć ,udawać na nim świętoszków a pod pomarańczem być kwintesencją bezwzględnego trolliska. Przykład? Przypomnij sobie co Frida robiła Magdzie. Co ty robiłas , hmm... Co robiła SS, Żmij, Koke Amstaf itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A mi się nie chce :( Dobra wezmę przykład ;) Wzajemnie bardzo dobrego :) Wszystkim :) Zwłaszcza tym niedostosowanym, co nam tu żale wylewają. :P Nie załamujcie rąk. Jeszcze będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SiSi, wiec z nieśmiałością sporązapytam, jak masz na imię? ja jestem Marek 😴 Ciebie NC nie pytam, powiesz mi to w Świetlicy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaniepokojony
gość dziś Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.Tak można was określić . Ty też Czytaczko jesteś trollem, hejterem. Lepiej nie mieć loginu i trollować, niż mieć ,udawać na nim świętoszków a pod pomarańczem być kwintesencją bezwzględnego trolliska. Przykład? Przypomnij sobie co Frida robiła Magdzie. Co ty robiłas , hmm... Co robiła SS, Żmij, Koke Amstaf itd lapka.gif X Ja nie wiem co robili, możesz dla mnie streścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In ludzi którzy przychodzą tu wylewać pomyje zebrane w swojej głowie. Współczuję im. Co mogę innego oprócz pochylenia się ? Anie nie pomogę ani to moja sprawa w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtują STO RAZY bardziej bezwzględnie niż inni. To robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaniepokojony
gość dziś Hejtują STO RAZY bardziej bezwzględnie niż inni. To robią. X Chcę przykłady kogo prawdopodobnie hejtowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, tych ludzija lubię ich melodienadawane całą dobęmim zdaniem ci ludzie to; ciotki z wyjątkiem jednej, plus jeden człowiek, i jedna kobieta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się martwisz In, pogęgaj u ciotek a jeszcze z pomarańcza na różnych tematach powyzywaj innych, ulżyj sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
plus jeden człowiek i jedna kobieta ? kobieta nie jest człowiekiem ? Nie oskarżam jeśli nie złapałam za rękę. Dla mnie to bez znaczenia, kim jest ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej NC, oczywiście kobieta to człowieksamica człowieka 👄ja się ptakami nie martwię, ale niektórymi ludźmi to czasem takmożliwe że mają w czasie swej pisaniny kryzyssposobów na masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Spe spieprzył Karuzele :-( Od kiedy zaczął tu pisywać tym swoim bełkotem to już nie jest to samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A mógłbyś się martwić bezimiennie ? Wiesz co zniszczyło to forum ? Umiejętnie podsycana podejrzliwość. Trolle podszywające się pod każdego kogo chcą zniszczyć, są przewidywalne i śmieszne, dla uważnie czytających. Prawdziwą bronią jest umiejętne szczucie na siebie ludzi. I sianie nieufności. Oskarżając kogoś imiennie, mając na dowód tylko swoje domysły, robisz dokładnie to co trollownia zaplanowała. Jak trybik w maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×