Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień z życia zadowolonej kury domowej.

Polecane posty

Gość gość
dlatego, ze caly temat mial byc prowokacja - rownie dobrze to moze byc autor nie autorka. gosc 11.21- tak naprawdw to tylko ostatni punk jest dobry. reszta jest mocno naciagana. tak jakby ludzie pracujacy na nic nie mieli czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni punkt też dotyczy czasu więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 nie zachwalaj tak tego bo nikt i tak w to nie wierzy. O takiej pracy i takich zarobkach jak moje możesz tylko pomarzyć i to boli, że byle jakich prac jest wiele ale te dobre ptsce są w konkursie dla najlepszego a ty ..... szans nie masz może na sprzedawcę jajek na straganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pracujące to na nic czasu nie mają Nie jedzą , nie piją, nie śpią, nie myja sie, nie oglądają telewizji, chodzą w starych łachach, nie chodzą do kina, nie chodzą do sklepów, nie maja zadnych rozrywek, nigdzie nie chodzą ani nie jeżdżą tylko pracują :D :D :D Oh jakie to życie kobiety pracującej jest okropne :D :D :D to istne więzienie :D :D :D o wiele lepiej snuć się po domu bez celu lub po ulicy albo dziesięć razy do sklepu iść po jedna rzecz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pracujace maja czas na prace i na relaksy po pracy ida dzis na sylwka w pieknej sukni z mezami pachnace i zadbane. beda sie bawic do 3 nad ranem i miec w/y/j/ebane na was. Kobiety pracujace piora pranie w najlepszych proszkach vizir, omo a kury w dosi ,plyn do naczyn klupuja najtanszy ludwik, po promocji, wlosy myja w szarym mydle, c**e myja raz w tygodniu bo zal wody. Brakuje im pieniedzy do 10 w portfelu maja tylko 20zl ,reszte chodza sie pozyczac, zebrac pod sklepami czasem cos klupia w lumpie, jakis lachy zacerowane i na glowie maja potargana bombke.W SYLWKA KURY BEDA SIEDZIALY NA ROZWALONYCH KANAPACH O 1 PIWIE I COLI.Potem sie ru/ch/aly w brudnej, lepiacej poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 a wszystkie kury domowe TO biedne kobiety z biednych domów? Zarówno tu jak i tu sa biedne i bogate. Ja też będę się bawić na sylwestra tak jak co tydzien czy dwa. Dla mnie wyjście w sobotni wieczór to nie jest nie wiadomo jakie wydarzenie. A perfum wylewam na siebie tonami ;) nie tylko w sylwestra. I jeszcze jedno - ja się nie muszę ścigać. Na starcie mam więcej niż Ty będziesz miała jak wygrasz ( co wcale nie jest pewne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.03 wszystkie niepracujące wrzucasz do jednego wora? współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko takie co maja w domu syf i brud i takie co opisałam. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam kury? Co dziś pichcicie? :D Życie jury nie jest złe, zawsze jakiś kogut sie znajdzie :D Poza tym mają dużo czasu na seks i dziobanie innych kur np. Na forum i życie im moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 2016.12.31 , Skad ta wscieklosc, wrzaski z duzej litery i przeklinanie? Moze wez dzien wolny, wyspij sie to Ci sie poziom zolci we krwi obnizy :D Bluzgi i wrzaski zdecydowanie nie wzmacniaja Twoich argumentow, natomiast doskonale naswietlaja Twoja osobowosc i srodowisko, w ktorym wyroslas i w ktorym sie obracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was moje kochane dziobaski. Wszystkiego dobrego w nowym roku. Czy wasze dzieci też dzisiaj nie poszly do szkoły? Mi moje od rana żyć nie dają a ja jeszcze po sylwestrze zmęczona jestem. ;). No i na dodatek śnieg spadł więc wypadałoby iść na sanki. Widze ze przez okres świąteczny dużo jadu sie pojawiło na forum. Może z nowym rokiem się to zmieni. Miłego dnia i aby do kolejnego długiego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat umarł. Zapewne autorka zajęta jest swoim kursem tańca, albo prasowaniem pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam żadnych dzieci więc mam w błogim poważaniu ich dni wolne i sanki :P (żart, żeby się ktoś zaraz nie obruszył). Za to zmieniłam pracę po nowym roku i jestem bardzo z tego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium
pozdrawiam gościa , który mnie pozdrawia - wszystkiego dobrego :) jak widzę nadal brak zrozumienia ,że tzw , kura domowa może być kobietą , która podjęła TAKĄ decyzje co do swojego życia :) czy nie jest to właściwa deficjencja feminizmu, który kobiecie umożliwia podejmowanie decyzji ale suwerennych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasuje poscieli tylko biustonosze i skarpetki z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc j********m żeby prasować biustonosze ,jak ci sie nudzi to pogrzeb se w d***e albo z*********j na sankach ,na te tance srance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyjecie czy jestescie na tancach srancach, albo wzielyscie sie za prasowanie poscieli ,no wkoncu bo smierdzi lenistwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co dzisiaj pichci cały dzień zadowolona kura? współczuję to tyle pracy i aż cały dzień zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×