Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Go艣膰 Cecysssia
Czesc dziewczyny. Wczoraj napisalam do Was ale wiadomosc nie dotarla :/ Dziekuje za wsparcie :D i zycze zdrowia dla Was i Waszych pociech :D Wiecie co ,w piatek juz nie bylo temp.ale za to corka miala straszne rozwolnienie :/ Grubym popoludniem tzn. gdzies okolo 17 zaczela kaszlec. W sobote pojechalismy do prywatnego lekarza i co ? ! Okazalo sie,ze corka ma ostre zapalenie lewego ucha a w prawym rozwija sie zapalenie 馃槧 . Mamy antybiotyk, krople do ucha i nosa .Wszystko na recepte a za tymi kroplami do nosa narzeczony zjechal cale miasto bo tylko jedna apteka je posiadala ! :/ Wazne,ze je mamy....... Jaki macie aspirator do odkurzacza ? Myslalam,ze nie bedzie Nam potrzebny ale ona ma taki katar,ze i ja i narzeczony zajedziemy sie przy odciaganiu :/ Milego wieczoru :D PS.U mnie dzis od rana sypal snieg :D amy musimy w domy siedziec :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia
Halooooo ,haloooooo.......hop hooooooop......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3Justyna3333
Ja jestem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia
Czesc Justyna :D A gdzie reszta ? :P Wiecie co, w koncu przeprowadzamu sie ! Na mniejszy metraz i nie wiem jak damy rade ale mieszkanie jest ladne,w nowoczesnym stylu wykonczone, jest wozkarnia zamykana na klucz co mnie bardzo cieszy,wewnetrzne ogrodzone podworko z placem zabaw i garaz podziemny z miejscem parkingowym :D Nie wiem jak jest u Was ale u mnie w miescie coraz wiecej wynajmujacych przedstawia umowe najmu okazjonalnego :O Gdyby wlasciciel mieszkania wspomnial o tej umowie w ogloszeniu to pewnie bysmy nie pojechali poogladac i porozmqwiac. Dopiero przy wyjsciu,po rozmowie dowiedzielismy sie,ze jest taka umowa i .....bierzemy to mieszkanie. Innego lepszego nie znalezlizmy a musimy juz na bak wyprowadzic sie bo w kazdym pomieszczeniu jest wilgosc i co za tym idzie? grzyb ! :O W sobote przeprowadzamy sie :) Corka coraz wiecej rozumie i to pokazuje tylko nie potrafi po naszemu powiedziec co chce bo mowi po swojemu. Jej uzka [rawie sa wyleczone.Mysle,ze w przyszlym tyg,juz wszystko bedzie dobrze :) U mnie jest biaolo,u Was tez ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰Ibiz
Cze艣膰 :) Super, 偶e si臋 przenosicie, cho膰 mogliby艣cie do stolicy, by艂oby weselej :P Ja si臋 ostatnio troch臋 wy艂膮czy艂am, bo pracy mn贸stwo, aaaale i...odpoczynek. Pojechali艣my tylko z m臋偶em do fajnego hotelu, z dala od wszystkiego, jedzenie pyszne, du偶o leniuchowania i spacery :) Co to jest umowa najmu okazjonalnego? Wiem, 偶e google jest, ale zagaduj臋 :D bo my si臋 zastanawiamy, czy lepiej sprzeda膰 nasze mieszkanie i kupi膰 w innym miejscu dom, czy lepiej nasze wynaj膮膰 i sp艂aca膰 kredyt wi臋kszego mieszkania albo domu. Nie wiem. Wynajmu troch臋 si臋 obawiam, ale mo偶e niepotrzebnie. Co u Was w og贸le? Aga jak najstarsze sobie radzi z t膮 potworn膮 ilo艣ci膮 materia艂u w szkole? Bo moja po nocach siedzi, z kursu na kurs biega, konkursy, wolontariaty...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰Ibiz
Aha, u mnie tylko szron na trawie. 艢niegu brak, ale mo偶e to i lepiej :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia
Ibiz - chciala bym mieszkac w innym miescie bo moje miasto mnie przytlacza ale narzeczony chce tutaj zostac.Po tylu latach mieszkania w NL i w Hadze to przyzwyczailam sie do duzych przestrzeni . Poza tym w wiekszym miescie sa wieksze perspektywy dla dziecka,wiecej roznych dodatkowych zajec i miejsc zeby fajnie spedzic czas no i dla mnie zeby np.znalezc prace ale moze z czasem uda sie niemeza przeknac do wiekszego miasta.Jego nabradziej tutaj trzyma schorowana mama. Umowa najmu okazjonalnego jest na 10 lat i wynajmujacy jak ma problem z nejmca bo nie placi czynszu to moze go w kazdej chwili wyrzucic i poddac egzekucji a to sa oswiadczenia ,ktore podpisuje sie u notariusza : "o艣wiadczenie najemcy w formie aktu notarialnego, w kt贸rym najemca podda艂 si臋 egzekucji i zobowi膮za艂 si臋 do opr贸偶nienia i wydania lokalu u偶ywanego na podstawie umowy najmu okazjonalnego w terminie wskazanym w 偶膮daniu, o kt贸rym mowa w art. 19d ust. 2 (przy wyga艣ni臋ciu lub rozwi膮zaniu umowy, je偶eli najemca dobrowolnie nie opr贸偶ni艂 lokalu); wskazanie przez najemc臋 innego lokalu, w kt贸rym b臋dzie m贸g艂 zamieszka膰 w przypadku wykonania egzekucji obowi膮zku opr贸偶nienia lokalu; o艣wiadczenie w艂a艣ciciela lokalu lub osoby posiadaj膮cej tytu艂 prawny do lokalu, o kt贸rym mowa w pkt 2 lub ust. 3 o wyra偶eniu zgody na zamieszkanie najemcy i os贸b z nim zamieszkuj膮cych w lokalu wskazanym w o艣wiadczeniu; na 偶膮danie wynajmuj膮cego za艂膮cza si臋 o艣wiadczenie z podpisem notarialnie po艣wiadczonym." Ta umowa bardzo chroni wynajmujacego,najemce juz nie dlatego tak sie boje tej umowy ! Nawet matka z dzieckiem nie jest chroniona przez prawo. Ibiz - wszystko zalezy czy chcecie kiedys mieszkanie podarowac dziecku,dzieciom bo jak nie to lepiej sprzedac a jak chcecie mieszkanie zostawic sobie to lepiej wynajac,nawet puste a zawsze znajdzie sie ktos chetny zeby wynajac. Szukajac mieszkania nie wiedzialam,ze AZ tyle ludzi szuka mieszkania do wynajecia, szok !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Np.u mnie lokal 42 metry,nowe budownictwo,umeblowane w pelni z pralka i lodowka kosztuje 1000 zl.wynajmu plus 300 zl.czynszu w ktorym jest zimna woda,ogrzewanie i smieci.Reszta wedlug zuzcia. Mieszkanie w centrum. Inne mieszkanie, 65 metrow bez mebli ale kuchnia ma AGD i meble, nowe budownictwo, bardzo daleko od centrum,prawie na wypizdowie kosztuje tak samo jak wyzej wymienione ! Albo 70 metrow, meble stare, w bloku bez windy,bez wozkarni na 3 pietrze czyli trzeba glowkowac gdzie zostawic wozek bo do piwnicy jest strome zejscie kosztuje 700 zl.plus 500 zl.czynszu i reszta oplat jak prad ,internet. Tak jest u mnie w miescie. Wszystko zalezy jaki standard ma mieszkanie,wiadomo ,taka cena.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiecie co,ja zawsze bardzo duzo myslalam na przod czyli "co to bedzie jak....." i jak jeszcze nie bylam w ciazy to zastanawialam sie czy JA dam rade jak bede miala dziecko w wieku szkolnym bo kolezanki tyle mi mowily,ze tak duzo dzieci maja zadane do domu, do tego niektore dzieci mialy zajecia dodatkowe,ze same mamy i tatusiowie nie wyrabiali !!! W niektorych szkolach w Warszawie zniesli odrabianie lekcji w domu i chca wdrazyc nowy system chodzenia do szkol tzn.w tej samej szkole jedno beda chodzic od pon.do pt. a inni od wtroku do soboty bo tyle jest dzieci w szkolach,ze nie wyrabiaja !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ibiz - fajnie,ze ospoczelas tylko i wylacznie z mezem :D Ja marze o takim relaksie ...moze kiedys ;) Poki co planuje i mam cicha nadz.ze sie uda pojechac do NL na 2 tyg. :D Chciala bym odwiedzic "stare smieci" i znajomych. Oczywiscie z corka :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰Ibiz
Cecysia, dzi臋ki za info o wynajmie! Je艣li chodzi o t臋 szko艂臋, o kt贸rej piszesz, to ten system nie obowi膮zuje klas 7 i 8, bo musz膮 zachrzania膰, 偶eby do liceum si臋 dosta膰 :D Kiedy si臋 wybierasz do NL? I powiem Ci jeszcze jedno. Sama si臋 zastanawiam, gdzie by艂oby nam lepiej i podziwiam, 偶e chcia艂o Wam si臋 tutaj wr贸ci膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰aga83
Wiecie co? Mam wk***a polaczonego z pmsem. Jestem zmeczona, nie moge spac po nocach, ciagle walcze z czasem, cale weekendy gotuje, cale noce karmie i jeszcze premii swiatecznej nie dostalam bo za malo dni w pracy bylam. Pracuje w firmie prawie 12 lat, mam trojke dzieci a zabraklo mi kilku dni do premii. Sorki. Musialam sie wyzalic, bo komu jak nie wam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰aga83
I jeszcze powakacyjny mandat mi przyszedl z czech. Jutro idziemy z mezem na wagary. Dzieci rozwozimy standardowo, szkola, przedszkole, babcia, nic nikomu nie mowimy, idziemy do kina i na obiad. Tylko my, bez dzieci. Sami!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia
Czesc dziewczyny :D Ibiz - wiesz co, chciala bym na wakacje pojechac do Holandii :D ale to moje marzenia,ktore byc moze spelnia sie :D Aga - o kurcze,ale masz dola.Jestes zmeczona psychicznie i to widac po Twoim poscie ! Super,ze zrobiliscie sobie wagary.Nalezy sie nawet doroslym ,a cooo :D Z ta premia to 馃槧. Jestesmy na nowym mieszkaniu od 1 grudnia.Jeszce tle rzeczy jest do wypakowania :O Metraz jest bardzo maly ale jrstem w szoku ile jest tutaj polek,poleczek,szafek,szafeczek :D Pomiescilismy sie spokojnie z manelami jedynie albo AZ trzeba bylo meble porozkrecac i wywiezc do dziadka. Myslalam,ze bedzie cisza ale z gory slychac jak dzieciaki krzycza i biegaja ale to nic w porownaniu do dzieciakia ze starej chaty - grzybka. Jest ok :D A bedzisie mlo rozczaruje placac male rachunki bo to mieszkanie jest bardzo cieple i co wazne,suche :D Buziaki :* PS.Dodam,ze szukam lekkiej spacerowki,ktora rozklada sie do pozycji lezacej i nie drogiej,tak do 300 zl. bo jeden wozek mam i jest super z tym,ze potrzebuje jeszcze jakis lzejszy. Mam na oku LORELLI, LOBO albo JOLIE MIRUS.A moze jakis inny zaproponujecie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ibiz

Aga, jak wagary? 馃槃

Cecysia, mniejsza przestrze艅, to zawsze mniej sprz膮tania 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sierpniowki 2017

Hej.

O kurcze,ale zmienilo sie forum :O聽 To ja, Cecysssia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia

Dziewczyny, dzis piewrszy raz bylam z corka na warsztatach sensorycznych,ktore dokladnie nazywaja sie聽Smyko-Multisensoryka. Bylo ok ale nie 聽super bo corka na drugiej czesci takiej brudzacej tzn.dzis byla zabawa z kasza manna i maka wymieszana z olejem - wyszla taka fajna plastelina (nie wiem jak to okreslic)聽 i jak corka tylko dotknela stopa gola kasze manna to od razu "mamo beeee" a jak dotkenla raczka i miala brudna to placz bo rrzeba bylo umyc raczke i stope.Mysle,ze nie zna tych produktow i musze ja oswoic w domu bo nie miala stycznosci nawet z piaskiem.Latem nie chodzilysmy na plac zabaw bo nawet corka nie raczkowala,nie chodzila.Teraz jest inaczej.

A poza tm zajecia bardzo fajne.Mam nadz.ze na nasteonych bedzie lepiej :D聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga83

Bosko. Kino, obiad. Pyszna zimowa聽 latte, grzaniec z pomarancza. Tego nam brakowalo. Sami, bez mama, mama, mama.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia

Aga - super,ze spedziliscie super wolny dzien,wieczor a moze nawet noc ? 馃槉聽juz tak bardzo nie bede wnikac聽 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3Justyna3333

Jak Miko艂aj???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecysssia

Witajcie 馃槃

Nawet nie odczulam Mikolajek 馃槢

Dzis bylismy oddac klucze od starego mieszkania.Musimy odmalowac.Sadzilismy,ze jak jest grzyb to nie bedziemy musieli ale mamy odmalowac do miejsca gdzie jest grzyb.Uwaga, cytuje wlasciciela mieszkania "dostaliscie mieszkanie odswiezone聽聽to p0malujcie bo pozniej bede musial komus zapalcic za pomalowanie calego mieszkania.Nie malujcie tylko wpanem" 馃槷聽 ja pie***le. Ale ok......a wiecie co mi podnioslo cisnienie ?聽 My juz z 1.12 na 2,.12 spalismy w nowym mieszkaniu i juz tutaj jestesmy od 1 grudnia.Na stare mieszkanie - grzybka - narzeczony jezdzil聽 zeby rozkrecic meble i je wywiezc, zalatac dziurki po obrazkach itp. czyli od 1.grudnia juz nie mieszkamy w "grzybku"/Tlumacze jak dziecku bo wlasciciel powiedzial,ze umowe mamy do konca grudnia i musimy zaplacic za grudzien !!!! 馃槷馃槷聽 ale przeciez nas tam nie ma od 1 grudnia ! Jeszcze owiedzial,ze obowiazuje miesieczne wypowiedzenie ale hola holaaaaaa tam jest grzyb i zadne wypowiedzenie nas nie obowiazuje.Przedstawilismy mu art.664 k.c i powiedzial,ze skonsultuje to ze swoim prawnikiem.Ja pier**le聽 !

I jak wrocilismy do domu,ja cala w nerwach,usiadlam i przeczytalam umowe,ktora podpisalam z wlascicielem wynajmujac "grzybka"聽 i tam pisze jak byk,ze jak mieszkanie nie jest ok zeby mieszkac to mozemy w trybie natychmiastowym sie wyniesc....w poniedz.idziemy do wlasciciela i ciekawe co mu tam prawnik doradzil ! oczywiscie pokaze mu ta umowe......musialam Wam to napisac bo moze ,ktoras z Was miala podobna sytuacje albo ktos ze znajomych mial tak debilnego wlasciela ? tzn.tak pazernego na kase ????

Jak zeganlismy sie to On mi podal reke i zyczyl szczescia itp.bo mamy malutkie dziecko....i zdrowia .......brak mi slow.....

Co mi doradzicie dziewczyny ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga83

Moj synek w koncu przemowil mama i tata馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Aga - gratulujemy 馃槃聽 Super uczucie聽 馃槃

Hmmmm to ile ma mcy ,ze dopiero teraz powiedzial "mama,tata" ? Cos mi umknelo ?聽 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga83

Dopiero. Nic ci nie umknelo. Ma rok i 4 miesiace. Ma ciezka mowe w porownaniu ze starszym rodzenstwem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ibiz
5 godzin temu, Go艣膰 Aga83 napisa艂:

Dopiero. Nic ci nie umknelo. Ma rok i 4 miesiace. Ma ciezka mowe w porownaniu ze starszym rodzenstwem.聽

Ale za to chyba do przodu by艂 ruchowo z tego co pami臋tam?聽

Niech du偶o si臋 bawi paluszkami. Chwyta drobiazgi, 艣ciska, rwie, d艂ubie itd.

Cecysia, jak z mieszkaniem? P艂acili艣cie w ko艅cu za ten grudzie艅?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3Justyna3333

Chcia艂abym tu cz臋艣ciej zagl膮da膰 ale nie wiem jak teraz doda膰 temat do ulubionych A w wyszukiwarce tematu znale藕膰 nie mog臋. Dopiero jak kto艣 doda post i temat wyskoczy na pierwsz膮 stron臋 to widz臋 i czytam.

Pozdrawiam聽was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga83

Tak, zaczal chodzic przed roczkiem mimo, ze sam usiadl dopiero majac pelne 10 miesiecy.聽 Ale mowe ma ciezka, mimo, ze fajnie wszystko rozumie, ale psuja jest straszna z niego.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witajcie 馃槃

Aga , przeciez rok i 3 mce to nic zlego ,ze teraz powiedzial "mama,tata" 馃槃聽 Rozwija sie super a zaloze sie o wielka Nutelle,ze wnet zagada Was "na smierc " hehehe 馃槈

Ibiz - wczoraj wlasciciel mial miec spotkanie ze swoim prawnikiem i zadzwonic do Nas ale do teraz jest cisza.

Oczywiscie,ze nie bedziemy placic bo rozne art. k.c Nas chronia.

Ibiz - wspomnialas o sciskaniu rwaniu itp.to na warsztatach smyko multisensoryki sa miedzy innymi zajecia brudzace i np.na piewrszych zajeciach byla kasza manna,woda,olej itp,i dzieci mialy bawi sie tymi rzeczami ale corka jak gola stopa dotknela kasze to zrobila skwaszona mine i kazala sobie wyczyscic stope ...i rozplakala sie 馃槙聽Tak samo jak dotknela raczka make ziemniaczana 馃槷

I tak sobie pomyslalam,ze od kad pamietam Wiktoria jak ma jakis okruzek na raczce to od razu "podchodzi" ( jeszcze chodzi za raczki) i kaze sobie umyc reke.

Wasze dzieci tez tak maja ? mialy?

Juztyna - tez nie wiem jak dodac temat do ulubionych 馃槙聽Strone dodalam do ulubionych w laptopie i dzieki temu moge odnalzec temat. A od niedawna聽 na poczte odpowiedzi mi przychodza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie w miescie od dzis do niedzieli jest jarmark swiateczny. Poszlam dzis z corka ale ...... d**y nie urywa 馃槙

Widzialam w tv jaki piekny jest we Wroclawiu juz nie wspomne jaki piekny jest w Hadze 馃槃

U Was sa jarmarki przedswiateczne ?

W ogole stoi u Was choinka?

My chyba w ta niedz.ubierzemy bo w przyszlym tyg.nie bedzie czasu 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ibiz

Cecysia, bo to najlepsze 膰wiczenia s艂u偶膮ce rozwojowi mowy. Do tego zabawy z polikami, j臋zykiem, dmuchaniem itd. Moja bardzo lubi na艣ladowa膰 czyszczenie lustra, czyli daj臋 jej szmatk臋, chucha na lustro i jak widzi, 偶e jest matowe, to czy艣ci 馃檪

Na jarmark si臋 wybieram w niedziel臋. Podobno 艂adny jest na Starym Mie艣cie, ale si臋 zobaczy. Licz臋 na grzane wino聽馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×