Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Cecysssia
Czesc dziewczyny :D Mamy piekna, zlota jesien :D Aga - czyli nie masz najgorzej zeby wziasc wolne jak dziecko jest chore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Cześć dziewczyny, czy wasze dzieci jak zaczynały chodzić to chodziły tak szeroko?? i jak to długo trwało?? bo nie wiem czy sie martwić. Z góry dziekuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wasze dzieci umia zakladac kolka na drazek, mam na mysli taka piramidke, bez sortowania od najwiekszego do najmniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moga chodzic na poczatku szeroko aby miec lepszy podpor, w miare wznacniania miesni, przede wszystkim brzucha i tulowia chod powinien "normalniec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Witajcie :D goscmama - ja Ci nie pomoge (ale dowiem sie z checia ) bo corka jeszcze nie chodzi ale spina sie i juz sama stoi :D gość dziś - tak,tak .Corka potrafi budowa wierze i na ten kolek nalozyc koleczka . Patrzcie jaki fajny przepis znalazlam :D Czekoladowy budyń jaglany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowy budyń jaglany #roczniak 1/2 szklanki kaszy jaglanej 2 szklanki mleka 3 łyżki kakao 2 łyżki syropu klonowego Kasze opłukać gorąca woda, przerzucić do rondelka i zalać mlekiem. Wszystko zagotować, zmniejszyć ogień i gotować aż kasza wchłonie mleko (ok 15 min co chwile mieszając). Potem dodać kakao i syrop klonowy. Dokładnie wymieszać. Przełożyć do blendera i miksować ok 2min aż będzie całkiem gładkie. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Potrafi zakładać ale nie robi tego często bo jest to dla niego mało atrakcyjną zabawą. Woli bawić się niestety sprzedano użytku codziennego. Fajny przepis Cecyssia jak zrobisz to napisz czy małej smakowało to i ja zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc :D Gdzie sie pochowalyscie ? ;) Justyna - wiesz co,zastanawiam sie nad syropem klonowym.Czy juz podac dziecku bo niby tez moze uczulic. Kupilam maslo orzechowe.Bez soli,bez cukru,bez oleju palmowego z orzechow arachidowych.Dopiero po zakupie doczytalam,ze jest to najbardziej alegizujacy orzech ! :O I zastanawiam sie czy i kiedy podac......jesli juz podalyscie maslo orzechwe to z jakich orzechow i w ktorym mcu ? Justyna a dzis to zrobilam corce na podwieczorek i bylam pewna,ze nie ze a zjadla prawie cala miseczke ! Budyn ryzowy : Składniki : Torebka ugotowanego ryżu Szklanka mleka Cynamon Mleko wlewam do garnuszka dorzucam wcześniej ugotowany ryż oraz cynamon i doprowadzam do wrzenia i gotuje chwilkę. Później przelewam do blendera i blenduje na gładka masę. Podane z domowym dżemem jabłkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o nowosci u corki to od tygodnia, jak ja biore na rece, kladzie swoja glowke na moim ramieniu,obejmuje raczka badz raczkai szyje i przytula sie :D Jakie to jest cudowne :D Od 2 tyg.na spacerze, w sklepie, chce wszyskiego dotknac.....inaczej pisk ale mam chrupki,chlebek, musy owocowe,zabawke ulubiona to dajemy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Magiczny, dzięki! Kapp'a mam prawie pod nosem :) Cecysia, moja już od jakiegoś czasu jada coś z syropem klonowym. Z miodem już też. Pasta sezamowa, z orzechów włoskich, z nerkowca, z dyni, ze słonecznika. Arachidowych nie dawałam, ale u nas tylko ja lubię, więc jest rzadko, bo kaloryczne. Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Aha, Magiczny! Zdrowia dla dzieciaków! A dla Ciebie oceanu cierpliwości. Pamiętam jak starsza bywała chora w pierwszych 3 latach. Brak apetytu i cuda, żeby leki wzięła...ło matko...teraz z pewnością czeka mnie powtórka z rozrywki... ;) Lecę wyjąć zapiekankę z piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Witajcie :) MagicznyCzasss - fajne te rekawiczki :D Ale bez sznurka to moja corka raz dwa by zgubila. Oczywiscie zycze duzo zdrowia dla dzieci ! Ibiz - dziekuje za odp. :D Pasty sama robisz czy kupujesz ? I z czym, na czym podajesz ? Z miodem wstrzymam sie jeszcze chwilke :) A co z mlekiem migdalowym, owsianym itp.? Chcialam kupic ale nie moge znalezc bo wszedzie sa napoje.A moze to ma byc napoj migdalowy ? I w koncu sama zrobilam ale za duzo dalam wody i mi nie smakuje :P Ibiz - a mozesz zdradzic w jaki sposob podawaas leki corce,ktora nie chciala ich brac? Pytam sie bo ja mam taki problem z corka :/Najgorsze jest to,ze nigdy nie bylo problemu z podawaniem witD. a od kad przeziebila sie i musialam jej podac leki,nie chciala ich brac ;/ musialam cudowac to tez nie chce brac wit D. :/ i tez musze kombinowac a lobuziara wszystko widzi co sie dzieje hehe i tak musze sie nagimnastykowac,ze hohooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Cecysia, to nie zawsze jest ten sam schemat z tymi "sztuczkami". Zagadywanie, zabawianie, zawsze dobre włączniki światła takie kupione w obi czy innym sklepie tego typu różnych rozmiarów i z różnymi przyciskami. Oczywiście pozbawione drobnych elementów i pod nadzorem, ale frajda jest :) Hummus czasem robię sama, ale mam pewne źródło i tam też biorę świeżo robiony. Pasty z sezamu itp. nie robię, bo mam sklep eko blisko i tam są takie ze składem "sezam 100%", albo jakiś orzech więc nie ma co tracić czasu :) Dodaję do deserów, albo potraw obiadowych. Hummus lubi podjadać z chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Ibiz sliczne:-) cecysia moja starsza, to się śmieje że to lekomanka:-))))młodsza już nie chce brać, zagadujemy ja,starszy brat tańczy,śpiewa, skacze :-) podawała strzykawka, wiem że są miarki itp Ale strzykawka naj lepiej:-))))) Dziękuję Wam za ciepłe słowa, żeby maluszki wyzdrowialy:-))) I wiecie co już jest lepiej,prześlę Wam stronkę z super paluszkami i nie tylko coś pięknego:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Z pięknymi pluszakami * miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Magiczny czas piękne te lalki pluszowe aż szkoda że córki nie mam. Mój synek uwielbia pluszowe misie i ma ich wiele i tuli. Magiczny czasie twój nick przypomniał mi że już coraz bliżej magiczny czas czyli święta Bożego Narodzenia. Juuuuhuuu Kocham ten czas i oczekiwanie na to Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Justyna, moja córka młodsza ma w nosie lalki i misie. Za to wszystkie pokrętła, to co można rozmontować, kierownica auta, włączniki, bryły, miksery itd. są jej...strach się bać :D Starsza pluszaki kocha, choć już babol jest, więc zapytam, czy by lali nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Magiczny, u nas też strzykawka najlepiej się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Tam są też plecaczki:-) strzykawka jest nie zawodna:-))) Justyna333 ,to.moze czas na córeczkę;-) ja swojej zamówię właśnie plecaczek:-) są takie piękne:-) bajkowewnetrza.pl są tam fajne śpiworki, zajrzyjcie. Święta Bożego Narodzenia UWIELBIAM TEŻ:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Dzien dobry :D Dziewczyny, czy juz macie zakupione kombinezony,kurtki na zime dla dzieci ? Bo ja szukam i jakos znalezc nie moge a nie mam kiedy pojsc ,swobodnie,bez patrzenia na zegarek do sklepu :/ Wole zobaczyc na wlasne oczy bo w zdjecie to zdjecie. Ibiz - o co chodzi z tymi wlacznikami swiatla z Obi ? Dajesz do raczki zeby dziecko bawilo sie ? Tak zrozumialam Twoja wypowiedz.... Hummus jeszcze nie robilam ale mam w planie zrobic bo mama moja robi i jest pyszny :D a jaki zdrowy :) Dzieki dziewczyny,mam nadz.ze corka nie bedzie chorowac :D MagicznyCzassssss - dobrze,ze z dziecmi jest lepiej :D Fajna stronka z paluszkami ....pluszakami :D :D ;) :P Spiwotki piekne :D A plecaczkow nie moge znalezc :O Dziewczyny, wiecie,ze dzieki Wam zaczelam myslec o Swietach Bozego Narodzenia ! ...bo wspomnialyscie o tych Swietach....o tych pieknych Swietach,ktorych nie moge doczekac sie bo corka juz duzo rozumie,nie to co rok temu. A dzis kupilam jej sukienke na Swieta :D haha tak mi sie fajnie trafilo....a czy bedzie dobra,zobaczymy :D I zastanawiam sie czy postawic choinke.Mamy bardzo duza choinke a corka jest ciekawa wszystkiego to pewnie bedzie ttrzeba kupic malutka albo sam stroik zrobic tylko,ze Swieta bez choinki to nie Swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Witajcie. Moj wczorajszy wpis jeszcze nie dotarl :/ Mam pyt.lepiej szczepic priorixem czy priorixem hekta? Dopiero bede rozmawiac o tym z pediatra ale chce znac i zalezy mi na Waszym zdaniu. I oprocz tej szczepionki my miec pneumokoki i poprosze o inna date na szczepienie bo przeciez jak wstapi NOP to nie bede wiedziala po czym. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×