Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Cecysssia
Hej......gdzie Was wywialo ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Praca, nadgodziny, przeziebienia, jelitowki, lekcje, maly zapalenie krtani. Na brak obowiazkow po powrocie do pracy nie narzekam. Tez powoli zaczynam myslec o swietach, zamowilam sztuczna choinke chociaz zawsze byla zywa ale synek jest zbyt zywiolowy i mysle ze koniecznosc ciaglego wyjmowania mu igiel ze skarpet i odkurzania podlogi by mnie dobila. Choinke chyba ubierzemy od polowy w gore. Taki plan. Albo przykrecimy do sufitu;). Dzis tak brzydko, ze chyba rozpoczne przedswiateczny rytual i obejrze Bridget johns albo greacewaldow. Pozdrawiam zapracowane mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cześć, u mnie też nie ciekawie, jakaś chandra mnie dopadla,tak jakoś smutno. U nas panuje Odra, dotarła już do Warszawy, a wszystko przez osoby które nie szczepia, brak mi słów,jestem tak wku... że szkoda gadać,jak można być takim glabem!!! Mam znajoma którą nie szcepi też,już jej sms napisałam odpowiedniego, chyba się do mnie juz nie odezwie, ale czy ja nie mam racji,narażają nasze zdrowe dzieci, które są szczepione, że swojej głupoty!!!!! Takie dzieci powinny być odizolowywane-tak bo to jest chore!!!!! Pozdrawiam Was kochane moje, a cecysia jeśli szukasz fajnego kombinezonu jest w hm zaraz Ci link podeślę ,kupiłam jest b.fajny przy czym i cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba kombinezon z KappAhl i chyba ulegnę :) Ps. Mnie też przeraża trochę to ognisko odry blisko Warszawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Aga, zdrowia dla Maluchów i czasu dla Ciebie! Wiem jaki to zapier/dziel, bo starsza teraz w 8 klasie. Masakra. Zero czasu wolnego. Wyrzuty sobie robi jak godzinę przeznaczy na jakiś serial raz w tygodniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc dziewczyny :) Milo,ze pomimo natloku zajec znalazlyscie chwile,zeby napisac co u Was slychac :D Wszystkim zycze duzo zdrowia ! :) Aga - z tym ubieraniem choinkiod polowy w gore to bardzo dobry pomysl,powaznie bo Nasza niunia na bank bedzie chciala sciagnac wszystkie ozdoby z choinki a od polowy w gore nie siegnie...chyba,ze cala choinke sciagnie hehehe oby nie. Chciala bym sama zrobic stroik, choinke np.z szyszek ale nie wiem czy wypali plan bo brak czasu ale zobaczymy. MagicznyCzassssss - wesz,ze ostattnio tez poszalalam z ubraniami dla corki i dla siebie :D Nie zaluje,warto bylo :D Z ta Odra to masakra :/ Ja chce zaszczepic Priorixem ale zdobyc ta szczepionke graniczy z cudem..... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i corka chodzi :D Nie sama ale z moja pomoca tzn.trzymam ja za raczki i cgodzimy sobie po domy,po parku :D Cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Cecyssia ale super że chodzi. Ani się nie obejrzysz A już będzie sama pomykać po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecysia, moja też już sama popyla. Twoja też zaraz zacznie i porzuci sortery w kąt :D A! Moja Niejadka lepiej zaczęła jeść, bo więcej je z nami naszych dań i sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
To ja, Ibiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Ibiz jak wygląda samodzielne jedzenie? U nas do tego daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niestety chyba coś w tym jest, ze im większe dzieci, tym więcej na głowie. U nas okej, Gabi już biega, niestety ciagle jest przeziębiona (córka z przedszkola przynosi). Przez to szczepienia mamy do tylu, już do mnie wydzwaniają ale ja muszę iść ze zdrowym dzieckiem wiec poczekam ile będzie trzeba. Ostatnia czwórka została do wybicia ale koszmarnie ja męczą te 4, nie śpimy po nocach przez nie. Kamień z serca będzie, jak już wyjdą wszystkie. Karmie dalej piersią bo przez te choroby zrobiła się strasznym niejadkiem.. karmi, któraś jeszcze ? Zdrowia dla dzieci i gratuluje wszystkich ich postępów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ja nadal karmie. W nocy co 2 godz, w dzien dopiero okolo 17 po pracy. My mamy tylko 6 zebowe. Tymo jest strasznym glodomorem, wlasciwie ciagle chce jesc. Jak tylko ktores przy stole usiadzie on juz na swoje krzeselko pokazuje, a jak najstarszy otworzyl sobie jogurt to maly sie rozplakal. Ale z mowa stoimy w miejscu. Nic kompletnie poza bach gdy czym rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Witajcie :D Cieszycie sie,ze 12.11 jest dniem wolnym od pracy ? :D Bo ja tak pomimo,ze nie pracuje :) Tak sie ciesze,ze corcia zaczyna chodzic :D Nawet troche juz biega hehehe .Wszytko bardzo szybko nastapilo bo najpierw zaczela siadac.Tydzien pozniej raczkowac i kolejny tydz.pozniej wstawac i chodzic z moja pomoca. Wszystko nastapilo w kazdy wtrorek.W poniedz.mamy masaze i cwiczenia i mysle ,ze to dzieki tej rehabilitacji niunia takie szybkie postepy osiegnela :D Aga - Troszke meczace tak co 2 godz.karmic i to noca a w dzien praca ale czego nie zrobi sie dla dziecka :D Ja nie kp. ale i tak wstaje w nocy bo corka odkrywa sie. Ibiz - super,ze Twoja corcia sama ,cytuje, popyla :D Sama je raczkami,sztuccami ? Milego wieczoru :D PS.Strasznie mnie drazni,ze tak szybko robi sie ciemno ,Wam tez to przeszkadza w zyciu codziennym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Cecyssia jesli synek po karmieniu od razu zasypia to nie meczy mnie to az tak. No a jak nie zasypia ta tatus go nosi az zasnie. Ja ciesze sie na wolny pon. Dzis pieklam z corcia ciasteczka i zrobilysmy mikolaja z rolki po papierze toaletowym. A i w przedszkolu zajelysmy 3 miejsce w konkursie wesola dynia. Bylo duzo wiekszych i ladniejszych ale my zrobilysmy najwiecej he he nawet takich malych umorusanych farbami. Wazne ze razem. Mi na razie nie przeszkadza ze szybko ciemno, i tak o 20 oczy mi sie zamykaja wiec o 21 staramy sie isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Z tym płaczem jak starsze dziecko otworzyło jogurt to aż się śmiałam hehe mój też tak ma. Wszystko lubi jeść i praktycznie wszystko jada wiadomo prócz grzybów czy surowego mięsa. Lubi wszystkie zupy i drugie dania. Mi bardzo przeszkadza że szybko robi się ciemno bo nie raz tak wypadają drzemki że ciężko wyjść na spacer. Rano jest chłodno i zazwyczaj gotuję i sprzątam A jak synek śpi raz do od około 12 do 15 więc potem jak wstanie to je obiad i zanim zje to zaczyna robić się ciemno o przez to ja muszę wyjścia organizować przed południem. Zdarza się jednak że śpi dwa razy czyli od 10 do 11 i od 14 do 16 wtedy wychodzimy na zewnątrz pomiędzy drzemkami i jest ok. My już w nocy nie wstajemy od dłuższego czasu i myślę że tak zostanie. Niestety mleko u nas poszło całkowicie w odstawkę. Czy wasze dzieci też tak mocno związaly się że smoczkiem? Mój tak i kiedyś tak nie było. Jedynie do zasypiania potrzebował A teraz jak bym mu pozwoliła to non stop by miał w buzi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ja kupilam smoczek liczac ze sie troche odcycka ale silikon go brzydzi. Prawdziwy facet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
No płacz za jogurtem też mnie rozbawił :D Z samodzielnym jedzeniem to jest tak. Kupiłam matę ochronną, silikonowy (czy z czego on tam jest) talerzyk/miseczkę - i serio się nie odczepia jak poprzednie. Sadzam małą, przekładam część jedzenia do miseczki, wręczam łyżeczkę/widelec i co zdoła zjeść to jej. Resztą ją karmię między jej kęsami. Rękami radzi sobie już bardzo dobrze. Sztućcami też trafia coraz lepiej :D Buzia jej się nie zamyka. Ostatnio obudziła się o 2 w nocy i zaczęła gadać i klaskać... :D Trochę się zaczyna ochładzać :( Mam ochotę się wynieść do Australii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Smoczek córcia używa tylko do zasypiania. W dzień nie ma go nawet na widoku :) Aha, odkryła kredki. Chodzi i po wszystkim bazgra. Ale fajne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc :D Matko,coraz zimniej robi sie :/ W powietrzu czuc zime a u Nas przeziebienie ;/ W srode bylam z malutka na spacerze i juz wtedy czulam,ze to moze zle sie skonczyc i niestety ale nie pomylilam sie bo w nocy z srody na czwartek dostala kataru,ktory do teraz utrzymuje sie i jest lejacy a od dzis ma temp38.3, 38.5.Podalam jej raz paracetamol i 3 razy po 1 kropelce Viburcolu.Czy moge tak mieszac leki podajac je w odstepach czasowych ? Podawala bym tylko pedicetamol bo jest bardzo dobry ale nie mam jak go teraz podac to na smoczek dalam kropelke Viburcolu.....doradzcie i jak cos zle robie to postawcie mnie do pionu bo nie wiem w sumie co mam robic jak dziecko jest w tak kiepskim stanie :/ Corka troche dzis zjadla,troszke pila wody i duzo spi ! Doradzcie co mam robic ! :* Aha i mam czopki IBUM. Dobre sa ? Ale mysle,zeby dzis ich nie podawac .Za duzo bym namieszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Jejku Cecyssia po pierwsze zdrowia dla małej A po drugie na katar i gorączkę to jedyne co to możesz zbijac gorączkę i odciągnąć katar Mam nadzieję że u nas tak nie będzie jak u Ciebie ale niestety kochał dziś bardzo dużo i mam zle przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cecysia a więc mam 3 dzieciaków od lat stosuje/podaję to: Witamina c juwit/lub cebion na noc Odciagam, ale przed wodą morską psikam Kropelki Nasivin lub takie z srebrem są super Witamina D Kapie w aromactiv kilka kropelek Plus naklejam ,plasterek na noc z aromactiv Jak jest gorączka podaję nurofen lub innym czy coś takiego:)) Zdrówka życzę U nas też katar,a musimy iść na szczepienie Jeszcze raz zdrówka, zdrówka mam nadzieję że przyda Wam się moja wskazówka do czegos:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
takie z srebrem są super x Rhino Argent? Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Ibiz tak zgadza sie to te kropelki, tylko nazwy zapomniałam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Witajcie :) Dziekuje za porady! :) Juz sobie zapisalam. Wczoraj corks przez caly dzien az do dzus ma biwgunke. Temperatura wysoka znikla ale dzis pojawil sie ostry kaszel i dzieki Bogu jeden lekarz przyjal Nas, prywatnie bo do szpitala nie chcialam jechac i. ....jest zapalenie ucha lewego i w prawym rozwija sie zapalenie! Mamamy leki i pozniej przyjda posilki zeby podac corce leki i zeby katar odciagnac bo niestety ale trzeba na sile :( po zlosci narzeczony dzis pracuje az do 21.30 :/ Tyle slyszalam, ze ciezko jesr wyjsc z zapalenia ucha i modlilam sue zeby to nie bylo to i wrrrrr. ....ja dopiero zaczynam walke z wirusami i bakteriami a Wy juz wszyztko macie w 1 paluszku dlatego ciagle rade sie Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×