Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety mówią , że wszyscy faceci są beznadziejni ?

Polecane posty

Gość gość

Kobiety mówią, że wszyscy faceci są tacy sami i beznadziejni. To dlaczego zawsze dadzą się podrywać za pomocą tanich sposobów ? Wybierają tylko odważnych kolesi i wygadanych ,którzy podrywają wiele kobiet. Facet który jest zbyt odważny i pewny siebie wobec kobiet wiadomo, że to kolejny zwykły d****arz. Prawdziwy porządny facet jest spokojniejszy, nie zagaduje w nonszalancki sposób, jest wrażliwy. Kobiety skoro chcą porządnych i mądrych facetów to powinny dać coś od siebie, same powinny dać się poznać temu porządnemu facetowi, który stoi obok i jest niezauważalny. Przecież jak ktoś potrafi podrywać i zagadywać kobiety bez żadnego skrępowania to wiadomo, że to kolejny d****arz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też ZAGADAJ do nich, a nie stoisz jak peezda. Kobiety lubią gdy to facet przejmuje inicjatywę. Myślisz, że będą w nieskończoność czekały aż jakiś nieśmiały, spokojny koleś w końcu do nich zagada? :D Ci odważni pierwsi zagadują więc i wyrywają - proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo są.Coś niecoś moge napisac do przykładu.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowia bo pewnie tylko takich znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćui8yuol
Ja tak nie mówie chociaz wiele razy zostalam zraniona..wiem jednax ze są tez fajni prxyzwoici wierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kobiety chcialy porzadnych mezczyzn to by ich wybieraly ale one chca byc zdradzane i bite dlatego wybieraja takich na jakich potem narzekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę zadać pytanie ,skąd Ty wiesz drogi autorze ,że wygadany facet to kolejny du...piarz? sprawdzałeś czy jak? :D bo to brzmi trochę niedorzecznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo sam jest niemotą prawiczkiem - więc to wniosek na podstawie przeciwieństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam na ogolnej ,jak to zostałam na trzy tyg bez grosza bez telefonu ,bez jedzenia ,bez auta i prawajazdy z dwojka małych dzieci i było tak przez 3 lata..Przez niego syn miał usuwaną szostkę w wieku 9 czy 10/lat.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zle mowia o mezczyznach bo leca na zlych mezczyzn a dobrych olewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otyły Grubas a Ty jak nick sugeruje jesteś otyły i do tego samotny więc masz takie zdanie o kobietach bo zadna Cię nie chce podobnie jak ci niby porządni którzy nie są w stanie poderwać  kobiety albo kochają się latami  w jakichś zajętych uważając że byliby najlepszymi partiami dla nich a nie wykazują żadnej inicjatywy  😀😆

Osobiście uważam że różni są mezczyzni tak jak różne bywają kobiety mimo że sama zostałam mocno skrzywdzona,nie wszyscy są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BO NAS OGRANICZACIE, STAWIACIE ZAKAZY NAKAZY.....JESTESCIE BEZNADZIEJNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

BO NAS OGRANICZACIE, STAWIACIE ZAKAZY NAKAZY.....JESTESCIE BEZNADZIEJNI

Myślę, że też kobiety też to robią nawet bardzej niż mężczyźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że też kobiety też to robią nawet bardzej niż mężczyźni. 

słuchaj a może  my oboje jestesmy takimi lekkoduchami którzy duszą się na uwięxi ale też trochę jej potrzebują do życia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

słuchaj a może  my oboje jestesmy takimi lekkoduchami którzy duszą się na uwięxi ale też trochę jej potrzebują do życia

 

Myślę, że żadna kobieta nie lubi smyczy i kaganca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są takie, które to lubią 😎

Wszystkich nie znam 😉więc i tak może być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To też ZAGADAJ do nich, a nie stoisz jak peezda. Kobiety lubią gdy to facet przejmuje inicjatywę. Myślisz, że będą w nieskończoność czekały aż jakiś nieśmiały, spokojny koleś w końcu do nich zagada? 😄 Ci odważni pierwsi zagadują więc i wyrywają - proste 🙂

No ja wielokrotnie zagadywałem i zawsze byłem odrzucany, więc to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Dokładnie tak.

Ej, ile ty masz jeszcze tych kont?

Widzę, że spodobało ci się ostatnio słówko hipergamia 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To kup se kota i ty mu rób nakazy i zakazy, zamiast to robić facetowi.

Kotu nakazy? Zaraz panie pęknę ze śmiechu... ale to tylko taka dygresja.

Cieszę się, widząc, że etatowe forumowe męczybuły się wreszcie zalogowaly. Będzie z kim się spierać

 

Są takie, które to lubią 😎

To jest właśnie paradoks. Że czlowiek sam chce się dać zakuc w dyby (byle sobie osobę do trzymania smyczy i bata nad łbem można wybrać). To chyba nie jest prawdziwy ucisk... taki jak na przyklad ucisk mentalny o średnim acz dokuczliwym i nieprzemijającym natężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie czemu się tak spinacie. Pamiętajcie, ze jeśli kobieta mówi, że wszyscy mężczyźni są beznadziejni to mówi to na podstawie swoich relacji a jeśli kobieta wchodzi w relacje z takimi mężczyznami to lepiej unikać wchodzenia z nią w relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę masz rację, ale czasem nie wie się wszystkiego o drugim człowieku lub chce się go widzieć lepszym niż jest naprawdę. Tradycyjnie myślało się, że to ten jedyny, a było potem tylko rozczarowanie. Ludzie się maskują, często nie wiesz, w co możesz 

Tak masz racje wszystkiemu winni są mężczyźni. Szczególnie Ci, ktorzy się nigdy do rzadnej kobiety nie odezwali nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak masz racje wszystkiemu winni są mężczyźni. Szczególnie Ci, ktorzy się nigdy do rzadnej kobiety nie odezwali nawet.

Jak się nie odezwali to do kogo pretensje? No do kogo? Pisałeś że kobiety wybierają wśród męzczyzn ktorzy podejda. To takie dziwne? Facet który siedzi w kącie/ze sw znajomymi może i jest dobry. Ale kobiety nie mają radaru: o tu ten jest zainteresowany,chociaż siedzi i nic nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dlaczego facetów na smyczy i w kagańcu chcą trzymać hmmm?

Z takie samego powodu jaki mają faceci. Brak zaufania i wsio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odpisałaś na wpis Bezimiennego. Gdzie on pisał o tym, wśród kogo wybierają kobiety? Znowu nie nadążasz za dyskusja i wprowadzasz zamieszanie? 

 

 

Odpisałaś na wpis Bezimiennego. Gdzie on pisał o tym, wśród kogo wybierają kobiety? Znowu nie nadążasz za dyskusja i wprowadzasz zamieszanie? 

pisał w poprzednich wpisach,jak nie czytasz forum dokładnie a chcesz się doczepić to się nie wypowiadaj i nie skacz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się nie odezwali to do kogo pretensje? No do kogo? Pisałeś że kobiety wybierają wśród męzczyzn ktorzy podejda. To takie dziwne? Facet który siedzi w kącie/ze sw znajomymi może i jest dobry. Ale kobiety nie mają radaru: o tu ten jest zainteresowany,chociaż siedzi i nic nie robi. 

No ale jak podejdzie i się odezwie, to jest wyśmiewany i olewany, najczęściej w chamski sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×