Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość elka 42
Ja wróciłam z kijków, powiesiłam pranie na sznurku , teraz 2 sniadanie bo burczy mi w brzuchu i biore sie za gotowanie zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
A ma moze któras sprawdzony sposób na dietetyczne racuchy - jutro byłyby na obiad bo za mna chodzą hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliskaaa jakieś 2-3 lata temu poszłam pierwszy raz na spinning i to była najgorsza i najnudniejsza godzina w moim życiu!!! Nie dawałam rady i modliłam się żeby już skończyli. Teraz namówiła mnie koleżanka i poszłam tylko dlatego, że mówiła że będzie fajnie a mądra dziewczyna jest więc mówię idę!!!! I mnie to wciągnęło....zajęcia mega fajne, instruktor prowadzi w rytmie latino, disco polo i w ogóle zachęca i pokazuje jak ćwiczyć żeby wrócić następnego dnia na zajęcia a nie zdychać. Tak więc polecam spinning ale z odpowiednim instruktorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Witaj Katka.Ja w zeszłym roku zaczynałam z Twoja obecna wagaTeraz mam ok 83.Mimo ze to dużo czuje się o wiele lepiej zwłaszcza ze długo ważyłam dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka ja kiedys zrobilam racuchy z maki owsianej z jablkami piecze sie na suchej patelni ..ja zjadlam ale .pupy nie urywalo )))( u nas tak sie mowi jak cos nie smakuje ale jest zjedliwe )moj maz i synek nie chcieli jesc po sprobowaniu )) przepis byl z netu..ja dodalam zurawine suszona i polalam jogurtem naturalnym ..jalbys cos lepszego znalazla to daj znac ja chetnie wyprobuje ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Elcia szukam cały dzień -cos tam znalazłam ale dam przepis jak jutro wypróbuje i stwierdze ze są zjadliwe. Jak mnie nie bedzie na forum to znaczy ,że sie otrułam hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Ja już po basenie... pogoda piękna ,nie chce się wracać do domu.Na obiad zjadłam 3 jajka smażone i dużo surówki z kapusty.Może jeszcze wybiorę się na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------01.03 - Lato za pasem 164cm(84,5) cel 58kg Marina76 (82.0) cel 60kg Ardo 73cm (63.1)cel 57kg Baaaasia 180cm (83.5)cel? Basii 165cm (65)ce l? Czanka 165cm (69.5)cel? Edziaaaaaa Elcia44 172cm(120,10)cel 79 kg Elfka86 165cm (89)cel 65kg Elka42 170cm (73.6)cel 65kg Fiale 177cm (77.9)cel 65kg Goscmyszka 173cm (107.9)cel 72kg Gosckinia 160 cm(83)cel? Jakobina 169cm (100.5)cel 65kg KKKaczucha 158cm(59)cel 52kg Mała88x 155cm(90kg)cel? Meliskaaa 164cm (94.6)cel? Misialina55 172cm (60)cel? Parasole 173cm (77.4)cel? Pola39 Pppkkk 178cm (85)cel? Sabinka10 Ssmanka 175cm (105)-cel 68kg ZielonaPap89 163cm (71.4)cel-55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co powiecie na taka tabelke??mysle zze jak bedziemy pisac wage jaka juz osiagnelysmy blisko nicku ...a od czego startowalysmy ponizej bedzie przejrzysciej. bo jest nas duzo co cieszy)))ale jak chcecie .. wstecz tez mozna spojrzec bo tabelka jest... piszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato za pasem
elcia bardzo dobra tabelka :) a ja posprzątałam sypialnię, nawet wystrój zmieniłam na wiosenny już i od razu przyjemniej się zrobiło...o i dzieci wróciły....na obiad miałam ziemniaczki, buraki i schabowe ...na razie tyle, zabieram się teraz za dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczrna
Witam . U mnie jest ok , daje radę , nie przekraczam 1400 kal. rowerek też regularnie, widzę ze waga wolno spada ale oficjalne ważenie w poniedziałek czyli po tygodniu. Jakobina nie wiem jak twoja ale moja waga przy pierwszym stanięciu na nią pokazuje ostatni wynik , dopiero drugi , trzeci jest dzisiejszy , może i u Ciebie jest podobnie . Parasole gratulacje i zdrówka życzę. Elka 42 zastanawiam się co to za dieta SB muszę sprawdzić w necie życzę powodzenia. Witaj Katka , ja tu jestem niechlubna rekordzistką 129.40 miałam 13.02 i mam nadzieję że w tej grupie mi się uda , nie wyznaczam sobie dokładnego celu ,bo z każdego ubytku będę zadowolona, ja też nie wiele sie ruszam jedyne co robię regularnie to jeżdżę na rowerku stacjonarnym około 20 min dziennie , na tyle mnie na razie stać, zachęcam Cię do powolnego wprowadzania zajęć ruchowych , chodzi o to abyś się nie zniechęciła , życzę powodzenia wczoraj zjadłam 3 jajka usmażone na 1/2 łyżeczki oleju kokosowego ze szczypiorkiem , 3 kromki pieczywa chrupkiego, herbata z cytryną. -- 1 pomarancza herbata owocowa --3 klopsiki duszone z warzywami , surówka z pekinskiej marchwi, pora z olejem lnianym , 1 średni ziemniak. --1/2 grahamki z serkiem ziarnistym 2 łyżki -- 1 grahamka ze schabem pieczonym 3 cienkie plasterki , ogórek kiszony łącznie 1350 kal Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1226
Hej dziewczyny, ważę 61 kg ( ważenie co sobote ), kolejny pomiar i waga pojutrze. Chciałabym dojśc do mojej poprzedniej wagi 50 kg i mam nadzieję ze uda mi sięzbliżyc do teg na wiosnę. Zaczęłam jeśc zdrowo , odstawiłam słodycze, fast foody, piwo, pepsi, więcej jem warzyw i pije wodę. Aktywność fizyczna to 4 razy w tyg fitness. Zobaczymy co dalej. Chciałabym tu z Wami codzień motywwać sie wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Elcia podoba mi sie ta tabelka-czyli 1 marca podajemy wszystkie wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Aga witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka no ja tak pomyslalam zeby pisac co miesiac lub 2 tygodnie bo to juz widac taka spadajaca wage )) a tydzien to malo i nieraz w gore idzie lub stoi w miejscu a na to patrzac nie motywuje..to byla tylko moja propozycja ...aa i mam prosbe te dziewczyny ktore nie maja swoich wag itd.. niech dopisza jesli chca .. bo zmuszac nie bedziemy)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Hej dziewczyny pomysł z tabelka fajny 1 marca podam wagę . Dziś z aktywności fizycznej tylko spacer. Pięknie jest wręcz wiosennie . Idę zaraz się kąpać i wklepywac balsam bo po ciąży to niestety brzuch zflaczaly. Odzywać się dziewczyny wieczorami bo wtedy najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Aha ja też polecam spinning dla mnie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Hej dziewczyny, wczoraj byłam se w siłowni na 4h, wow ale byłam wypompowana :D ale podobało mi się Zastanawiam się nad wykupieniem karnetu na miesiąc, co myślicie? Na siłce zawsze lepiej się ćwiczy niż w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Aha i jak byłam na siłowni to się zważyłam wreszcie (nie mam wagi w domu) i ważę 53 kg. Chyba ważę z was najmniej, ale to dlatego, że nestem strasznie niska (152 cm), karzełek jestem :) Więc tym bradziej mi zależy na tym, żeby nie być tym hmm grubym karzełkiem, tylko szczupłą Calineczką :) A mój cel to ok. 45 kg. Nie wiem dokładnie, chodzi mi tylko o to, żeby schudnąć z tych ud i ramion, bo cholerka wszystko mi w kończyny idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Wyslalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Dobra no to jeszcze raz: Mam 152 cm waze 53 kg i che wazyc 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Hej tabelka spoko niech czeka do 1 marca. Kasia zastanawiam się nad tymi twoimi tabletkami ile kosztowały jak długo masz je jeść. U mnie dzień na 2200kcal no i tak w koło jeden dzień do przodu jeden do tyłu. A na wagę to wchodzę po 10 razy i pod uwagę biorę wynik najczęściej się powtarzajacy. Witaj nowa Kasiu. Mamy podobna wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ceny warzyw w koncu spadaja , baklazan kosztuje o polowe mniej niz tydzien temu ..wiec kupilam i zrobie jutro na obiadek ..)) mniam bardzo lubie ..)) ...kiedys uwielbialam kalafior ale od 2 dni juz nie ... kupilam, ugotowalam i z kawalkiem piersi z kurczaczka mialam zjesc na obiad.. obiad skonczyl sie na piersi z kurczaka bo kalafior nie nadalawl sie do jedzenia .. byl gorzkawy ... pomyslalam ze jak zrobie kotleciki to goryczka zniknie .. dodalam tez natke piertuszki nawet sporo ( tez ja lubie).. a skonczylo sie na tym ze wyladowaly w smieciach ..wszyscy czuli nadal gorzkawy smak .((( duzo warzyw ma inny smak ,bedac dzieckiem pamietams lodycz marchwi .. a teraz ? obojetnie jakie kupie , nie maja tego smaku ..pomidory ? obecnie to koszmar ..a moze mi juz sie samak tak zmienil???...nie pale , nie jem slodyczy )) to kubki smakowe sie zbuntowaly?? )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka10
Oj dziewczeta jaka ja glupis jestem diete to trzymam tak do 15 bo popoludniami jest kleska, czuje ze mi waga wzrosla ale nawet sie nie wazr bo sie boje. Wczoraj jak zalozylam dzinsy i zobacxylam jak mi sadlo wsi to sie przerazilam, A na dokladke na ur mama mi sprezentowala spodnice w roz 42 i jest mala, niby sie zapne ale oddechu nie zlapie ani sie ruszac nie da, Masakra pptrzebuje porzadnego kopa w d....ę, Dziewczyny pomizcie, wy sobie tak ladnie radzicie wiosna sie zbliza wielkimi krokami a ja nadal wygladam jak monser, Sorki ze wam tak smece ale musze sie komus wygadac, a nie chce jeczec mezowi no po co ma eiedziec ze sobie nie radze sama ze sobą. Poprosze o wpisanie do tabelki moze mnie to jakos zdyscyplinuje Wzrost155cm, waga poczatkowa 78kg, cel 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej, rowniez podam swoja wage 1 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej ,rowiez podam swoja wage 1 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1226
To ja takze podam wagę 1 marca, ja już w łóżeczku, wtedy mnie nie kusi jedzenie. Jestem ciekawa mierzenia ,w sobotę sprawdzę czy wymiary po tygodniu zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do tych moich 2200 dodalam jeszcze koktajl z twarogu i mleka. Mi tez dieta wuchodzi najlepiej do 16.00 a potem no coz kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×