Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Na dloniach uzywa samoopalacz,widac jak zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starcze odbarwienia hahaha poleglam. Stara aż taką nie.jest tylko wygląda. Ona ma skórę juz przepigmentowana ,za często i zadlugo się opala w solarium. Ręce mogła wysmarowac żeby pasowaly do reszty ciała :) Będzie miała plamy bo zadlugo leży i aplikacji skórę, była wczoraj w filmie aż poparzona na dekolcie ,wiec w jednym miejscu ma mocnej w innym słabiej plus jej światło które zekomo psuje jej kolor włosów haha chyba właśnie wydobywa hahaha NA żywo wygląda dużo gorzej bo filtrami z aparatu maskuje trochę wygald twarzy i oczywiście balans bieli światła itp daje n widzom jeszcze możliwość patrzenia na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*pali skórę ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO Ona ma Z tymi wlosami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak farby pokroju joanna a widzom wpiera ciemnote ZE PRODUKTY FIRMY MARION TO U FRYZJERA KUPIŁA BO SĄ DOBRE co za idiotka Marion to w kiosku ruchu jest czy kolporter a ona w polskim sklepie kupiła 1 wszy raz widziała i walnela jak łysy o kant grzebienia! Który fryzjer farby ma Marion ? I ciekawa jestem czy serio robiła coś z wlosami na Olaplex bo jakoś nic nie widzę. A jakby była mądra to by sobie zamówiła olaplex i ratowała w domu te włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U fryzjera robila Opliplex ponad miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś to nie chodzi o jej wiek czy jak wygląda ale o kondycje i zmiany skórne.Jej skóra jest wysuszona jak u starszych ludzi. Jest to efekt nadprodukcji i gromadzenia się melaniny w komórkach skóry w odpowiedzi na promienie ultrafioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie chce smiać jak ona się maluje to łepek tak jej sie kiwa .Jak tym psiakom co kiedyś w autach mieli.I te dziubki ,minki:-D :-D byle gowno ale u Acc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek miał kiedyś w swoim maluchu takiego psiaka. Dokładnie, kiwa jej się ta głowa, to jakieś tiki nerwowe czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha tez kiedyś u dziadków widziałam tego psiaka. Kiwa ta głową bo nie napita dylere miała chyba . Jak wypije to jej już nie lata. Z nosem tez coś ma nie ciało taki żółty jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma przetlenione te kudły czyli popalone i jedyny zabieg fryzjerski który przyniesie jakieś realne efekty to jest ścięcie.A to co zostanie przefarbowac na jakiś normalny kolor. Kiedys mowila ze z długich prostych wlosow ścieła i pocieniowała bo chciała miec jakąś fryzure bo takie proste to jej sie nie podobają.To ja póki co żadnej fryzury nie widze.Ona nawet jak wychodzi na impreze to ma bajzel na głowie.Nawet tego tą swoją szczotką na prąd nie ogarnia tego chrustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popalone,Fakt....a Niedawno nowa prostownice kupila..... Naprawde musialaby sciac i doczekac... Jak to czytasz....wez sobie do serca,ze niestety zle to teraz wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah chrust no idealnie powiedziane! Ona ma tragedię juz na głowie. Żadnej fryzury to nie przypomina. . Cieniowanie chyba żart, wzięła nożyczki i sobie sama wytachala kiedyś bo jakby była u fryzjera to tylko Z KAMERĄ LUB TELEFON NAGRYWAĆ TO BO ONA GDZIE NIE JEST TO NAGRYWA POKAXYHE6A CO DOPIERO FRYZJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az musialam jeszcze raz zerknac na te wlosy,U nasady ciemny odrosty,potem zolc z rozjasniacza,potem sinofioletowe,a konce biale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.45 Ale ona jest dopiero co tydzień temu farbowałach rozjasniala! Teraz znów coś nałoży na bank. Naprawdę ja podziwiam ze to włosy jeszcze jej się trzymają i jak prostuje to się nie łamią i nie kruszarki w połowie. Chociaż może i tak jest bo my tego nie widzimy. Objętości żadnej takie popalone pióra na głowie ma. Kobieta to dba włosy włosy to atut kobiety piękne zadbane jakaś fryzura! Dlatego ona ciągle ostatnio w kucyku nagrywa bo kiedyś tot tylko rozpuszczone. Tak samo jej zęby tragedia i te pazury ze sklepu co sama klei szpony. Ani uśmiechu ładnego ani włosów ale cycki wazniejsze. . A u kobiety podstawa włosy uśmiech czyli zęby i paznokcie nawet jeśli ma trochę kg więcej to zadbana wygląda ładnie. A ona to takie flejowate coś jak te baby z wiocha pl co na 500 plus czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 Masz rację jechała samoopalaczem lub krem do opalania w solarium zawierał samoopalacz bo ma ręce. Brudne i koło usuń plamy a mało tego przy uszach i przy czole ma brudne włosy a samoopalaczem idzie włosy pobrudzic jak się nie zetrze produktu. Dzień wcześniej nie miała aż takiej żółci przy uszach i przy czole, ona się uwalila samoopalaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze się przeglądałam i to pomarańczowe jest koło uszu i czoła nie żółte czyli od kremu bo wzięła z filtrem ciemnym żeby to czerwone poparzone zakryć. Maskara monstrum. Jak można pisać że pięknie Agunia jakby te laski napenwo nie wyszły z domu z takimi włosami ani z takim make- upem. Bosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ostatnio ktoras tu pisała ze cień było widać i coś jej stawiał ktoś na stole hahah a napalona kręciła tw rozmowy kontrolowane to dziś aż. Kubek do kamery z kawą podstawil jak jej dal haha.KOCHANIE O KUR......A HAHAHAHAHAAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś [19:37 Kubek z kawa to dała pewnie Oli , w poprzednim filmiku to napewno nie była kawa i Oli tez tego nie przyniosla. Fabian przyniosl szklanke z .... oj tam oj...tam wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś podkreślała kawka łyk kawki i znów lyczek kawki. jak toś jej podawał kawę zapytała nie wylałeś pp stole? czyli jej pan i władca. powera miała haha filmiki nagrywala jutro pewnie haul zapoda. perełki z plastiku primark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat o Karpiowej skasowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM zatrudniła chyba kafe-adwokata :) Był taki czas, ze też jej tematy były kasowane jeden po drugim, a potem juz się nikt w to nie bawił. Teraz widocznie znowu znalazł czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój głupie gadki o IP smiechu warte straszenie jak ona groszem nie śmierdzi do sądu występować. Myśli ze każdego nastraszy i uciszy. Pisze bzdury o IP k****. . IP to numer no i co jak po nim nie ma adresu niczego musi wystąpić do mojego dostawcy neta tylko przez sąd. Gowno wie i caly net chce uciszyć. Wchodzi na ten wątek Acc bo wie ze tu się pisze o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze sama sobie PISAŁA JA Z TAD IDĘ WOLE MIEĆ SPOKÓJ jako ktoś inny Później udawała faceta haha z neta bzdury wypisala o przygotowaniu Windowsa myślałam że umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie z głupot na fb Rutkowski Krzysztof Jaki tam hejt ma i on Detektyw może IP mieć od zaraz ale znalesc adres IP musi przez sąd dalej co on ma z tego ze ktoś pisze o jego wyglądzie i zachowaniu żaden sąd komuś procesu niego zrobi!i on o tym wie! Dopiero jakby nekal go ktoś ze mu rodzinę skrzywdzi itp wydzwanial pisał listy a tak pisząc o cukinii i pryszczach da sądu haha proszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jej jadę pod filmami proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha chalenge kto zna mnie lepiej mąż czy córka MAZ k***a hahaha debil rozwód ma przecież a kościelny się nie liczy jak w urzędzie rozwód. Idiotka do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak już sie mąż znalazł to niech zgłosi że już nie jest samotną matką. A druga sprawa to nie ma czegos takiego jak rozwód koscielny czy uniewaznienie. Sąd Biskupi może stwierdzić niewaznosć zawarcia związku małzenskiego,czyli tak jakby wogóle go nigdy nie bylo. Ona nigdy tego nie zglosi bo by jej przestali benki dawac i za co ona by zakupy w primanim robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy się naoglądają amerykańskich seriali i myślą, że naprawdę tak się da podawać do sądu za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym powtarzamy tylko to, co sama przekazuje w filmikach. Ona po prostu myśli, że widzowie są tak tępi, że nie potrafią skojarzyć kilku prostych faktów i samodzielnie myśleć. Nie wiem za kogo ona się ma, serio. Jeśli ona się uważa za atrakcyjną kobietę w tej chwili, to nie chcę wiedzieć, jak jej zdaniem wyglada nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×