Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
11.29 Wylniala Hiena hahahaahhahahaah ależ mi się humor poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy ja ci komentrz napisałam taki miły, docenilam urodę a ty mi blokadę dajesz :( świat mi się zawalił :) Głupia :) wszytko szybko wykasowac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jej sie wydaje ze jest bogata, bo ma 100 paletek i cala szafe ciuchow z Primarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z primarka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primark przecież tam są ciuchy najtańsze to czym ona tu błyszczy? Bluzkami po 4 funty? Kupuje zery coś nagrać bo przecie oprócz lazenia po sklepach to siedzi w domu wiec gdzie to ubiera? W biurze nie pracuje żeby się tam ładnie ubierać. . Kupi nagra film pewnie połowę jedzie zwrócić do primarka ze nie dobre haha Bo tam do 3 miesięcy można oddać rzeczy z matkami! Na filmiku ma praktycznie te same ciuchy wiec ja myślę że kupuje pokaże to niby bogactwo i jedzie oddać. A Paletki tusze wyprzedaje lub rozsyła bo też są to tanie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sobie kupila buty odblaskowe, bluzke i torebke... jak by mi ktos dal to za darmo, to takim szajsem nawet bym w piecu nie palila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primark przecież tam są ciuchy najtańsze to czym ona tu błyszczy? Bluzkami po 4 funty? Kupuje zery coś nagrać bo przecie oprócz lazenia po sklepach to siedzi w domu wiec gdzie to ubiera? W biurze nie pracuje żeby się tam ładnie ubierać. . Kupi nagra film pewnie połowę jedzie zwrócić do primarka ze nie dobre haha Bo tam do 3 miesięcy można oddać rzeczy z matkami! Na filmiku ma praktycznie te same ciuchy wiec ja myślę że kupuje pokaże to niby bogactwo i jedzie oddać. A Paletki tusze wyprzedaje lub rozsyła bo też są to tanie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele tw buty hahaah i ta torebka. Ona idzie kupić Byle coś kupić i mieć na film! Na kij jej zaś tusz jak nie wykonczyla tamtych. Choroba ZAKUPOMANII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaah te buty i ta taśka haahah niezły kicz ale pasują pod jej cyce i te mega włosy będzie laska ognista ale musi trochę marchewki na czole zetrzeć Atrakcyjna kobieta :) :) :) :) Po płynie mineralnym nagle się zrobiła gładka Jej nie idzie słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
candy tluku" ekstrła ołginary oil"???????ty tłuku nie czytaj na wizji bo się kompromitujesz! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziwię, jak ona się gdziekolwiek jest w stanie dogadać. Pewnie dlatego ciągnie ze sobą dzieci na zakupy, żeby jej robiły za tłumacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.35 Chyba masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy już nie mówi po polsku a po angielsku jeszcze nie:-D Niech jej córka na kartce fonetycznie napisze jak sie mówi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.41 A zauważyłaś jak mówi po polsku PO POLSKU (oczywiście źle "zawiszcze") no ale jak bełkocze to tak usilnie próbuje z Angielskim akcentem używać polskiego hahahahahah mnie to rozbraja!!!!! A Ani po polsku nie umie się wyslowic a po Angielsku juz wcale! ! Ale musi kozaczyc bo to jest światowa ATRAKCYJNA KOBIETA :) Od wczoraj kwicze z tego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzialam ostatn.filmiku ale cos czuje ze Candy musi spuscic z Tony. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zgłaszam ten jej film . To jest nienormalne co ona mowi z taką nienawiścią w głosie. Tego nie można tak zostawić! Żarty żartami ale bojkotowanie poprzez film na inny kanał to już przestaje być śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jej powinięte kanał zamknąć lub dać pouczenie. Nie 1 wszy juz raz robi śmietnik na YouTube. Ma numer Karoliny niech sobie dzwoni do niej i wyleje co ja boli, a przez taką idiotke YouTube staje się miejscem do różnych konfliktów. Jakieś zazstraszania BO JA WIEM O NIEJ TO I TAMTO. Takie słowa to się mocno waży co można powiedzieć a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuca paragrafami tylko anonimowym osobom a ona jest na tyle głupia ze straszy czymś a potem popełnia tak ogromny błąd! Mówiło kimś publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona się szumnie twórcą nazywa:-D Brigid Szantrap sie w główce poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahah Szantrap łooooo hahahaahahahah posikam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteśmy takie same! ! TWORZYMY NA YOUTUBE! HAHAHAHAHAAH A CO ONA TWORZY! ??? Jej kanał nie wnosi nic no niic tam się niczego nie dowiesz nie nauczysz . No za to można się uśmiac po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosiłam jej film... you tube ma mi odpowiedziec co zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.39 Hmmm zależy jak zgłaszasz czy z telefonu czy z kompa. Bo jak z kompa to można dać opis dlaczego zgłaszasz z Czym się Nie zgadzasz. YouTube może odpowiedz na maila ale często gęsto tego nie robi. A ona dostanie powiadomienie o ich decyzji czy naruszyła coś czy ma usunąć film czy ma jakieś jeszcze konsekwencje z tego tytułu. Każda powinna zgłosić żeby nie kopala pod innymi. Zeby się zajęła sobą niech se robi ten swój wytwór ale dlaczego innym chce zaszkodzić? Tak nie powinno być. Ja tez zgłosiłam i pisalam ze znajomymi które ja oglądają dla komedii ale też stwierdziły ze to juz nie smaczne i zgłosiły. Bo zabawa jest do czasu puki bez pośrednio kogoś się nie dotyka. To że ona sobie forum smiechowe jak kafe poczyta lub podslyszy to nie jest po części plotka wymysł ludzi internatutek itp Ale Ona już bezpośrednio mówi i rozpowszechnia nienawiść do osoby przed kamerą, jakby nakłania wręcz do odejścia z jej kanału. A to może przeszkadzac innemu twórcy się rozwijać bo ona to zrobiła publicznie tak jakby jawnie jak w tv ze swoim imieniem i nazwiskiem nie była anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co you tube z tym zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś watek o Miszmaszowej Karpolinie? Bo ten co był został usunięty może ktoś zna nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11 Dzięki wbijam na JUTUBę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
****19.11 Machnelam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na najnowszym haulowym filmie Candy wyglada na mega zmeczona....nie wiem czy the hologramowe wszystko ma dodac Jej uroku i blasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×