Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Konsumpcjonizm level Brandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje reklam ile chce i jak obejrzysz reklamy ona zarobi jak wylaczasz opcje reklam nie nabija się jej kasa. Im więcej da reklam tym więcej kasy jej naliczaja. A co do blyszczykow no to taaak to samo tusze nie jest w stanie tego wszystkiego zużyć a już kupuje no to proste robi to pod publikę tylko aby mieć o czym fil nakręcić bo co ona siadzie no i co? ??? Ma to siano czesac? a może ma mówić o życiu? - którego nie ma ..o dbaniu o zęby? ??hahaha no ona o niczym nieożenił gadac bo jak ma film inny niż zakupy to jest jet pyskowka pijanej kobiety która jescze kogos obgaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się temu Fabianowi d**e mu tak obroniła a on jak cymbal z nią nagrywa to wstyd i upodlenie jest czlowieka, tam w zwiazku nie ma miłości ani szacunku nic tylko kasa i udawanie jej dla jego pieniedzy. Bo sama z benefitow nie poszaleje. Ciekawe jakby jakiś urząd widział te filmy to by jej ani funta nie przelali bo skoro ja stać na takie p*****lety to i na utrzymanie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*** d**e obrobila miało być ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. To na mnie kasy nie zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest straszne? To ze ona uważa że ktoś jej zazdrości 50-ej pomadki, czy 20-ej paletki. W filmiku powiedziala: "a co, Ciebie nie stać? To idź sobie kup!" I wlasnie straszne jest to, ze ona nie rozumie, ze normalna kobieta która owszem stać na setną szminkę, nie kupi jej, bo ma jak np.ja 2 ulubione kolory i naprawdę więcej mi nie potrzeba. Jak mi sie wykoncza, to ide kupic po prostu nowe! A paletki? Mam jedna z 10 kolorami w moim typie i wystarczy. Jak sie wykonczy, kupie druga. Ona jest po prostu chora. Nie ma co robic z zyciem i popada w uzaleznienia. Alkohol, zakupoholizm, tanoreksja (nadmiar korzystania z solarium). Nie ma w niczym umiaru, straciła kontrolę. Kompletnie się polubiła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogubila* ale chyba polubiła też i to przesadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:22 Masz racje! Sama lubie sie malowac, lubie kosmetyki, pedzle, ale luuuudzie ile mozna tego miec? Mam jeden podklad ale porzadny i dobry z Estee Lauder, jeden puder z MACa, roz, rozswietlacz, jedna paletke z IsaDory, ktora ma 5 ladnych brazowo bezowych kolorow, tusz do rzes wymieniam co 3 miesiace, kilka szminek w kolorach ktore wiem ze mi pasuja, kredka do brwi i tyle! Jak sie cos konczy to kupuje nowe, wiec nie wiem po kiego grzyba jej tyle tego skoro i tak nie zuzyje, a przypominam, ze kosmetyki tez maja swoj Termin przydatnosci. Na jej miejscu zamiast tylu kosmetykow i tandetnych ubran zaonwestowalabym w porzadne kremy, maseczki i sera do pielegnacji, dobrego fryzjera, dentyste i kosmetyczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.22 i 20.56 Dokldanie podpisuje się pod tym. Tez mam takie myślenie skończę to idę kupuje w sumie kupuje jak juz widzę ze sięgam dna. Tak robię ze wszystkim od różu po podkłady zużywam tw które mam bo np chciałam inny odcień, na lato kupuje bez tłuszczowe wtedy się lepiej trzymają wiec mam 4 i to tyle. Tusze mam dosłownie 2!!!! Bo jeden jak wychodzę który mega je wydłuża ale na codzień używam Loreal aby nie przesadzić z wyglądem bo to nie wieczór! ! No ze wszystkim tak mam ze po sztuce maks 2 ,paletki mam 4 ale to 2 były prezentem! A używam tylko 1! Błagam kupie skończę dopiero następny na co mi tyle tego? Robie paznokcie u kosmetyczki raz na 6 tygodni, włosy to maks 8 tygodni i juz do fryzjera idę I TAK STAĆ MNIE bo nie wydaje masę kasy na rzeczy które leżą w szafie a na fryzjera na zabiegi oczyszczania i na regulację brwi robie to profesjonalnnie w salonie nie w domu z pazurami jak klakier a włosy miotła! Ona z tym całym badziewiem Bredzisława wygalda żałośnie to są rzeczy których nie wydać tzn : Mimo iż ma tyle tego wygalda jak tania nie zadbana kobieta, ja nie mając nawet połowy tego co ona Mam lepsze wlosy ,zdrowe nie mam zmarszczek hahaha Brwi nie musze c**ac czymś co przypomina farbkę akwarele do malowania dla dzieci! Kobietę zadbana poznasz po wyglądzie, ona do takich nie należy! Mimo iż kupuje tonę rzeczy to są to produkty bez celu, bo u niej ilość a nie jakość się liczy! Prawojazdy bym zrobiła samochód kupiła na jej miejscu, wycieczkę można na weekend wykupić ubierając sobie kasę, nie każdy ma z czego odłożyć ona akurat jakby przestała się zajmować badziewem pod kamerę wyglądałaby o niebo lepiej i zabrała dzieci w jakieś piękne miejsca jak np Disney Land. Niestety wygląd dna a dzieci idą pograć w kosza bo mamusia tam ma miejsce piwko walnac. 12 letnia dziewczynka biega w kulkach z gąbki dla 5 latkow a jej mama się jara i to nagrywa . To jest właśnie żałosne. Gdyby nie ojciec w Hiszpanii to by te dzieci wakacji nie miały. Nooo jeszcze ich do polski zabiera tyle dobrze ze pochodzi z nad morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciakow mi szkoda I tyle! Mala obgryzala paznokcie I byla zestresowana w przedost. Filmiku....Aga obudz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i o to chodzi. Jak ostatnio weszla nowa paleta matowa Urban Decay - nie powiem, mialam na nia chrapke, ale mowie nie, mam 3 palety i wystarczy mi, pracuje w biurze wiec nie maluje sie jakos krzykliwie. Cena palety to ponad 250 zl wiec mam za to brwi i paznokcie u kosmetyczki i fryzjera i jeszcze reszta zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.32 Bo to jest zdrowy tok myślenia :) A czym różni się brązowy czy perłowy kolor czy każdy inny od tego koloru jaki masz w palecie która już posiadasz? - w sumie niczym czasem pigmentacja mocniejsza i trwałość ale nie dajmy się zwariować bez tego szału na rzeczy da się żyć! I można zrobić rownie piękny makijaż :) No bo zobaczcie poczwarka ma tyle tego a na twarzy ma nasrane i wygląda jakby jej ktoś podbił oczy jak się wymaluje tym kolorem na powieki ani to róż ani to brzoskwinia nie wiem co to ostatnio sobie tam zapodala ale pod kolor jej włosów wygaldalo tragicznie. . I ONA ZWERZA NOSEK HAHAHA ROZSWETLACZEM no poległam z jej glupoty! Nie potrafi używać nawet tego co nazbierala. Kobiety zrobią piękny makijaż mając po 1 sztuce kosmetyku. . Później taka dobra kolezanka odkopuje w tym syfie te stare kosmetyki i posyla do polski nowo poznanym youtuberka. Ja bym w życiu nie użyła nic co ona laduje na usta oko twarz no w życiu. .. Ona jest taka nie domyta jakaś. A aaa wątek o białych zębach jest nadal i tam gotujemy rosół i cukinię ale małymi dawkami bo sanepid sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
**zwęża nosek rozswietlaczem**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja tak samo. Jeden podkład, ale porządny, jeden puder, jedna paletka nude (bo dla mnie wszystkie paletki nude są identyczne, a kolorów na powiekach nie lubię), kilka pędzli, jeden róż, jeden bronzer, pomada do brwi i tusz do rzęs. Posiadam kilka pomadek matowych, bo lubię i długo siedzą na ustach, ale i tak wydawało mi się, że mam za dużo. A gdzie ona się niby maluje? Ja jej nie zazdroszczę, że ma milion kosmetyków, których nie potrafi używać. A te szminki w identycznych kolorach to w ogóle masakra. Wolę kupić jedną lepszą niż jakieś badziewia. Jak ktoś ma talent to i byle paletką za 10 zł zrobi piękny makijaż. Ona jedyne co potrafi, to kupować bez sensu. Zawsze mówi: "A bo była promocja 3 za 2, to wzięłam", bo jak słyszy słowo PROMOCJA to leci jak opętana i bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania zresztą tak samo, wolę kupić dwie rzeczy dobrej jakości, które mi posłużą przez długi czas niż milion sztuk badziewia, które po pierwszym praniu wygląda jak ścierka do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, a co do reklam, to 6 to chyba max ile można ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile można reklam jakoś nawet nie sprawdzałam nigdy tego tematu ale ma pełno . No jeśli można 6 to jedzie po całości. Jest ciężka w odbiorze strasznie! !! Tym jak mówi jak się rusza zachowuje i JAK ONA TNIE FILM TO PORAŻKA! no nie da się skupić na jej filmach, bo ona mowi tak bez sensu do tego się trzepie i ma zawsze tło takie ze aż OCZOPLASU dostaje Pier..dolnik albo za sobą albo obok siebie. . Albo na tle tej szmaty w oknie, bezguscie brrrrr Ściany ma fioletowe z bialym no spoko tapeta za nią do tego w te.róże jak dla mnie pstrokata ale spoko pod ten fiolet niech se ma ALE TA KUSWA FIRANKA NIE DOŚĆ ZE ZA KRÓTKA WISI TAKA SZMATA TO CZERWONA! !! NO OMG kolorystyka rodem z żurnala! I pościel w Ananasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIDZIAŁYŚCIE jak ona wącha woski dziś? ?ahhaha ona tak odruchowo chyba hahaah wącha tak jakby wciagala do nosa białe haha do jednej dziurki wkłada no miazga! !!!hahahaha sama się sprzedała! Kto wącha cokolwiek wkładąc do jednej dziurki i wciagajac!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy temat: Karpolinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ona jak nie wypije to trzepie się cała. Jak wącha to paść ze smiechu można, też już to dawno zauważyłam! Ogólnie dokładnie, ciężka w odbiorze bo widać że NIESZCZĘŚLIWA, nawet te zakupy już chyba mało jej dają szczęścia. Może jakby coś łyknęła to byłoby jej weselej, ale na sucho to kiepsko z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmik tnie jak porypana, skleja bez ładu i składu. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak Jak no okrągło kupujesz i kupujesz to już nie ma uroku i żadna rzecz nie cieszy. . Ona kupi nagra i w kat walnie. Z tym całym swoim mężem nie mężem na bank jest nieszczęśliwa! ! Ale z nim jest no bo on zarabia i nie siedzi sama ma pajaca obok. Chciała zagłuszyć żal do życia ale jakoś na dłuższą metę to raczej tw zakupy tego nie zaglusza. Ogólnie ona jest jest bardzo toksyczna osoba. Uzależniona od wielu już rzeczy. . Mogła by zmienić sowje życie ale najwidoczniej nie chce,a widać po niej ze sobie nie radzi i sięga po alkohol. Zatracila się na tym YouTube, robi z siebie błazna i mówi takie rzeczy których się publicznie mówi. Leczyć się musi bo to juz będzie coraz gorsze te jej pragnienie bycia gwiazda za wszelką cenę i chec nieodparta wręcz zaistnienia na tym YouTube jako ktoś wyjątkowy, tylko ze ona nie jest ani sympatyczna ani miła ani fajna ani przyjemna ona poprostu juz pomału jest stracona. ..i raczej dużej kariery tam nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona jednak wciąż wierzy. Np. chyba w tym ostatnim filmiku mówiła, że kupiła jakiś tam tusz do rzęs (Rita Ora bodajze) I mówi że jest do kitu, ale jak chcecie to zrobię Wam jej test. I potem powtórzyła to jeszcze raz. No kurcze, od razu pomyślałam sobie, czy naprawdę istnieje ktoś taki, kto domagałaby się aby pani ACC zrobiła test tuszu do rzęs!!! A ona mówiąc to, chyba jednak wciąż wierzy że ktoś by chciał zobaczyć to w jej wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle te jej makijaże! Mam wrażenie, że nawet gdyby ona potrafiła się malować (czego i tak nie potrafi, dobrze że chociaż do tego się przyznaje) to niestety na jej zwiotczałej na powiekach skórze nic nie będzie wyglądało jak powinno! Tu nawet nie poradzi sobie dobra makijażystka, tam wszystko wisi, wyssane przez solarium, oczęta opadłe, to samo usta - wychnięte dwie kreski i ona pokazuje coś na nich. Ja bym się wstydziła epatować tymi dziobkami i soczystym różem, a ona to pokazuje! Włosy nie wymagają komentarza, bo mianem włosów tego się nie da nazwać, tu pomoże tylko ścięcie na kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian i Brandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaahhahahaah usta - dwie kreski :) (Płacze :) ) No ale racja ona to taki wysuszeniec jest nawet jeśli by ją znana makijażystka malowala to nic już nie zrobi bo każdy produkt jej się w zmarchy wpija. Jej nikt o testy nie pyta ani nie sugeruje Nagraj to a tamto. .Jedynie ja podpuszczaja NAGRAJ O PRZYJAŹNI NA YOUTUBE itp ooo to tak to ciekawy temat bo ona wtedy aż cała żucawke ma i jest hit na kanale. A tak ma same fałszywe komentarze Agusiu bla bla bla Daje głowę ze nikomu ale to nikomu jej kolor tych wiechów- bo to nie włosy ,nie odpowiada żadna z tych lasek nie wyszła by tak na ulicę Ale jej piszą Supcio rewelka itp A TA nie ma w domu szczęścia to szuka poklasku na necie i myśli ze tam prawdę słyszy. Niektóre tam to 15 latki Too się jaraja na tonę kosmetyków OOO "ŁADNIE WYGLONDASZ ŁAŁ " po piśmie widać ze to podstawówka jeszcze no i nie oszukujmy się te dzieciaki i nowe youtuberki liczą na paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pomijajac fakt, ze ona kupuje to wszystko w ilosci hurtowej, to zwroccie uwage CO ona kupuje. Podklady z Primarka za funta czy za dwa funty? Nie mam nic do tanich kosmetykow, ale jako osoba, ktora wyleczyla sie z tradziku W ZYCIU nie nalozylabym sobie czegos takiego na twarz. A ta smaruje ten pomarszczony pysk co rusz to nowym specyfikiem, w ogole mam wrazenie ze ona jakas taka brudna... ta scierka na oknie, to ma byc firanka? Zaslona? W komorce bym czegos takiego sobie nie powiesila. Albo jak Mysliwcowej wyslala BRUDNE pedzle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wysłała brudne i na to tez miala odpowiedz : NIE JEDNA BY TE PĘDZLE CHCIAŁA, JAKBY DOSTAŁA TO BY JECHAŁA HEJA PEDZLEM PO PYSKU. .taka była odp TWÓRCZYNI haha Jej słownictwo na wizji i ona wiecznie myśli ze ma rację! Mama wrażenie ze ona się urodziła z problemami lub niedotlenieniona albo ja matka laciem biła i jest upośledzona. Ewentualnie położna zamist przy po rodzie klapsa w d**e jej dać to w łeb strzeliła i ona taka głupia teraz jest bo to wręcz nie możliwe i nie spotykane być tak dumnym i samego siebie wielbić popierać i wychwalac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
** być tak durnym ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×