Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Agunia siedzi na kafe bo mówiła o tym w filmiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej AGUSIA PRUCHNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały jej film dziś to odpowiedź do kafe o mało się nie zesrałaaa. Loty dziś miała wysokoprężne :) PRUCHNO się sypie od włosów po zęby Ale cycki są ważne :) Ciulnietaa wsioczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agunia a kto chciałby twoją facjate na żywo zobaczyć, nie badz śmieszna nie mamy czasu na pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak blachara haha :) i ona mowi ze brzydsze nagrywają na YouTube od niej to ona nie może na nie patrzeć to nie ogląda. . No co za typiara, brzydszej chamowatej wulgarne PRUCHNO-SKWARY niema na YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agunia wygląda jak burdell mama :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spotkanie z czymś jej pokroju -żart! Z reszta miała być góra fanówa jej "wicki "ja ojszczały . Jeszcze jej się zaczną zęby kruszyc podczas rozmowy i co - tego bym nie zniosła. I co ona ma z tym piwem! NIE SPOTKAMY SIĘ NA KAWĘ TYLKO PIWKO WYPIJEMY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdelll mama to przy niej dama :) Ona nawet do tego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agunia nie mów tyle bo od swojego jadu sie udusisz D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skwara z mordy na 60 wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona twierdzi ze 10 lat młodziej niż ma czyli 26 :) (żal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczurzyca atakuje! Haha cycki dodają kobiecości - jak się ma choć trochę inteligencji to wiadomym jest ze ani cycki ani twarz nie jest aż tak ważnym atutem. WAŻNE JEST JAK SIEBIE PRZEDSTAWIAMY JAK SIĘ POTRAFIMY ZACHOWAĆ, JAKIE JESTEŚMY! I JESTEM PRZEKONANA ZE OSOBA Z WIĘKSZĄ WAGA BEZ TYCH CYCKÓW STOJĄC OBOK CANDY MAJĄCA WYŻSZY POZIOM INTELEKTUALNY ZASKARBI SOBIE WIĘCEJ OSÓB DO ROZMOWY NIŻ CANDY! bo od Candy bije chamstwo prostactwo i wulgaryzm! Za sam styl w jakim się "nosi" i sposób w jaki ona mowi to połowa ludzi na dzień dobry by do niej nie podeszlo nawet aby ją poznac. Do niej podejda tylko napaleni na "w*******ie " jej malolaty bo mężczyzna porządny to by z czymś takim nie chciał ani żyć ani wyjść nawet na kawę czy te JEJ PIWO! nic kobiecości nie ma za grosz szacunku ba nawet do samej siebie szacunku nie ma !Facet ja zdradza a ona go przyjmuje bo jej cycki zafunduje lifting skapcialej twarzy Ale czy to wszystko coś zmieni? Skoro wewnętrznie jest soe dnem? NIE SĄDZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zdanie z tego wywodu (nie pytajcie jak ja dalam rade to cale obejrzec...) bylo jak powiedziala, uwaga uwaga, ze ONA SIE UWAZA ZA ATRAKCYJNA KOBIETE!!! Myslalam, ze sie herbata obleje. Baba 36 lat wyglada na 46. zmarszczka na zmarszczce, solara, tapeta, wlosy sino koperkowy blond, bez zebow, bez brwi, bez ust ze sztucznymi cycami ubierajaca sie jak pani z domu publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.29 JA też to obejrzałam. .ciężko było .. I tez mnie aż mnie śmiech ogarnął przy słowach ZE JEST ATRAKCYJNA gdzie z której strony? Ona jest tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma wstydu za grosz., Pokory szczurzyca tez nie ma! Sama live nagrała a teraz mówi ze się za nią ciągnie gowno ha które sama non stop wywleka nagrywa kontry do filmów k.m noo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczernia kogoś, ona wie ona zna HA - przecież płakała dopiero co , że chciała przyjaźni a ta druga strona nie i nie dała jej szansy się poznać NIE PIELEGNOWALA PRZYJAŹNI. Chora kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za Mysliwcowa, ale jednak fakty mowia Same za siebie, ma prawie 20 tysiecy subskrybcji, a Brandy ledwo przekroczyla 3,5 tysiaca. To jest chora baba, ten silikon z cyckow jej na mozg uderzyl, beneficiara nie znajaca jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ogarnij się!! Mówisz w filmiku,że dobrze życzysz Karolinie...a za chwilę ja obrażasz a jakby tego było mało lecisz na swoją grupęi tam też ja obrażasz od dwulicowych kłamliwych..gdzie tu logika?? I TY uważasz siebie za "DOBREGO CZŁOWIEKA"? NIE ROZŚMIESZAJ MNIE :( Nie nadużywaj tego słowa bo daleko ci do dobrego.. Dziewczyny a mi wydaje się,że Aga specjalnie tak robi, zaczepia Karolinę aby ta coś w końcu odpowiedziała,żeby miała pretekst zrobić aferę i może kolejny live...ona to robi specjalnie. Szkoda pokłóciły się ok bywa..zostaw Karolinę robi swoję Ty też rób idzcie swoimi drogami i tyle w temacie a nie ciągle pijesz do Karoliny. To już jest szkalowanie serio. Kobieta 36 lat matka 2 dzieci a tekie rzeczy wyrabia -żałosne i słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest to ze Aga ja ogląda nadal i mówi że nie zniesie co ona pokazuje w filmach A gowno ja to powinno obchodzić co Karolina pokazuje! Skoro jej dobrze życzy i cytuje " nie Zawiszcze " niczego to daj jej żyć! NIE OGLĄDAJ NIE PRZRSLADUJ NIE WLAZ NA JEJ KANAL! Wychodzi mania prześladowania juz z AGI i cala zazdrość złość za brak przyjaźni Na jakiej grupie ona jest? Na Facebooku tez coś zapadaje? Proby podjudzania są juz żałosne, dokładnie chodzi o nową wojnę Ale Karolina ja zleje bo nie jest głupia i oleje pustaka milczeniem bo to najbardziej candy bOli MILCZENIE to ja rozpiernicza! Myśliwiec ma godność której Aga nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21 Mam nadzieję,że Karolina nie wciągnie się w te gierki. Tak ma grupe wsparcia :) Ostatnio nawet Honey napisała super post,że jest nagonka na Age a nikt nie odważy jej się bronić. Widzki Agi czy coś takiego na fb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee sądzę żeby Karolina jej cokolwiek odpowiedziala. Dla Karoliny temat jest zamknięty od dawna przecież od pory live ona jej nie wspomina nic nawet nie zaciąga tematem do AGI kompletnie. Podejrzewam że jej nawet nie ogląda bo ma wstręt do baby. To Candy lata na jej kanał i dostaje trzepawicy! No i co jej przeszkadza ze dziecko całuje i obiad gotuje? Bo Karolina nic takiego nie pokazuje to jaka niby nieprawdę widzom wciska? Candy ma takie załamanie po odrzuceniu przez K.m ze juz schizy ma i wszystko by oddala żeby Karolinę zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze Mysliwcowa jej na to nie odpowie, bo to woda na mlyn dla takiego pustaka jak ta stara pijaczka Aga. Milczenie i totalna olewka to najgorsza kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy ale ja lubię oglądać Karolinę miła , caly czas uśmięchnięta , wali do niej ciepła energią , rodzina na pierwszym miejscu a nie jak ACC nie miła , perfidna , na %% . A co najważniejsze u Karoliny : zamknęła temat i nie powraca niego w każdym filmie jak pani ACC . Tak samo z jej vlogami nie lubi oglądac jak inne gotują pokazują cały czas dzieci i nie wiadomo co jeszcze , a potem to samo robi .Albo vlogi jak przez 10 min gada a reszta (20min) jak pokazuje tylko półki w sklepach hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina nic nie nagra bo się nie zniżyje do poziomu tego szczura starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam za Mysliwiec, bo jej filmy mnie nudza. Mowie szczerze. Ciagle dziecko, gotowanie i sprzatanie - sorry, ale sama mam to na codzien i nie musze ogladac u kogos i nie ogladam :) Natomiast Candy Brandy ogladam dla rozrywki, jej gadki pod wplywem alko, jak ja zlosc rozpiera i jak trzepie tymi lapami, ja nie moge, ona wiecznie na bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwagą ! Nowy film haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt filmy Mysliwec to taka codzienność zwykla wiec każdy ma taką w sumie no ale czym ona może kłamać w tej codziennosci o to chodzi haha ze co ze obwód robi Candy ty masz nie równo haha. Nie wchodzę na jej nowy film nie będę kretynce nabijać wyświetleń. Barachlo na mnie nie zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś zobaczyła jaki sobie komplecik kupiła hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecie jak by z głową coś miała. Że niby co ona ma?dom?:-D Ona prócz kupy marnych ciuchów i paletek nie ma NIC. Ten dom to nie jej,wiec niech nie pierdzieli. Mnie ona wyliniałą hiene przypomina:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaah no zapewne k****aszczy bo Jak że by inaczej. W d***e ja mam :) Im mnie osób ja obejrzy tym mniej zarobi :) A jak to ona mowi Każda osoba na wagę złota jak odjedzie od myśliwiec to Ja mówię KAŻDA na wagę złota która nie obejrzy jej filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×