Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja nie pojmuje czemu ona w tym primanim g*******e buty kupuje. Przecież w uk buty nie są drogie a druga sprawa gdzie do takich butów taka torybelka.Czy ona juz rozum stracila. Widze już oczami wyobrazni:-D Pomarszczona wytapetowana Candy/Brandy(usta róż oczojebny) z szaro-zielonym mopem na głowie w fioletowo-zielono przezroczystej bluzce ,szortach i butach dzisiejszych z torybką pod pachą chadza po barach w Hiszpani :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pojmuje czemu ona w tym primanim g*******e buty kupuje. Przecież w uk buty nie są drogie a druga sprawa gdzie do takich butów taka torybelka.Czy ona juz rozum stracila. Widze już oczami wyobraznismiech.gif Pomarszczona wytapetowana Candy/Brandy(usta róż oczoj**ny) z szaro-zielonym mopem na głowie w fioletowo-zielono przezroczystej bluzce ,szortach i butach dzisiejszych z torybką pod pachą chadza po barach w Hiszpani smiech.gif Nie moge,kocham Cie za ten komentarze...naprawde sobie ten outif wyobrazilam...plus szaro zielony mop na glowie,morda mi sie do teraz smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.28 Haha Solarium wodę zabiera to ona wysuszona coraz bardziej, bo bankowo się nie nawadnia wodą 2 litry dziennie to wygląda jak babcia. Ona poleciala na solare żeby aż tak tragicznie w tych włosach nie wyglądać haha I tak powie ze albo się nie opalała albo była na 3 minutki a leżała bite 30 bo aż ja zeskwarczyło Musi być zjarana jak ubierze te żelplastikowe buty swiecace i torebka jak z odpustu! CIŚNIE PRZEZ MIASTO WIELKA VLOGERKA NA nogach Prajmani ,włosy jak siano morda spalona pomarszczona i zapijaczona ,w ręce trzyma torebusie Poznajcie nasza Agusie! Szczurzyca wredna fermenciara królowa kiczu denna blachara! Cyc nadmuchany w głowie Pustkowie w Hiszpanii popije i skończy w rowie :) I tak się skończy historia cala takiej co buty z plastiku miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primark buty z poliestru czyli plastik butelki przetwarzane itp to powietrza nie przepuszcza taki bucior sztuczny Będzie capiła nieźle. Z mordy alkoholem z nóg odorem, z pipy rybami ale Candy myśli ze pachnie CUKIERKAMI bo ona się nazywa Aga kosmetyczne Cukierki Depka. . Plastikowa Dama wiecznie zachlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D posikam sie z Was:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 Nie sikaj bo nie masz majtek z Primarka takich z plastikem to mocz ci przeleci :) TO tylko wybrani mają takie luksusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest różnica wieku między nia a fabianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku między nimi napewno jest ale ile to nie wiem na oko z 7 lat to napewno może więcej może mniej. Pojęcia nie mam. Może jest tu ktoś kto wie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oko ze dwadziescia lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.17 Trzeba by się wrócić do vloga z jego urodzin co mu robiła tam napewno mówi ile on ma lat . Chyba 10 lat aż różnicy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie poznali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądam właśnie jej stare filmiki i dlamnie w jednym temacie to jest bydlo, jak cos gadaniech sobie gada jaknikomu nie szkodzi ale chodzi po sklepach,otwiera nowe pomadki, szminki cienie i mazia tym po brudnych rekach a pozniejktos to kupi i usta tymmaluje.Bydlo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym otwieraniu kosmetykow juz wspominalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mówi w.filmie jakieś pytania z nim nagrywala i odpowidzi, ona sprzedawała jakieś figurki w Kołobrzegu przy plaży czy na deptaku a on przyjechał na sunrise no i ja zaprosił do hotelu, a później pojechała do niego. Był ślub rozwód, pogodzili się znów się rozstali znów mu dala szanse i znów jakieś zaręczyny na kanale zapodala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydło to mało powiedziane. Ja mam wrażenie ze to taka Brudasica jest, fleja poprostu . On jeszcze źle nie wygląda i się nie wyslawia jak ona tak prostacko aż tak GEBA wygląda zulowato,z tym ze on chyba rozumem nie grzeszy skoro z taką PROSTACZKA siedzi. Widać po nim ze go stać na więcej bo brzydki nie jest i jak mówię sposób w jaki czasem tam coś powie na filmie zdaje się mieć wrażenie miłego i wychowanego dobrze. Nieźle musi być dobra w te klocki łóżkowe ze jeszcze go przy sobie trzyma bo naprawdę ona wygląda strasznie wręcz aż odpychajaco i to takie bezguscie aż nie miło się patrzy a słuchać jej tonu prostackiej wymowy tez mało przyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ten Fabian nie jest ani brzydki, ani brudny jakiś, widać że dba o siebie chłopak, taki spokojny, ona mus jedzie a on spokojnie przyjmuje jej p********ie. To ssa jego dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 Syn jego córka jest z byłym facetem, ale mają kontakt odwiedzają go albo on przyjeżdża i tez naprawdę przystojny facet. Ona może kiedyś była ładna a teraz taka zdezelowana ale musiała zapracować na taki wygląd to się z niczego nie bierze. Alkohol na bank bo do dziś nagrywa pijana, godziny na solarium nie dbanie o cerę i Bóg wie co jeszcze. A sama swój wygląd oszpeca np Farbowaniem włosów w domu, rozjaśnia nakłada cuda niebieskie a w wyniku tego ma na głowie siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten jej byly jest z lanzarote? wktorym odcinku mozna gozobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on tez takimlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd gdzieś w Hiszpanii mieszka We vlogmasach jest teraz z grudnia nie wiem dokładnie który vlogmas ale coś tam goście juz są czy coś takiego,prezenty - jakiś taki tytył, ona ma parę vlogmasow wiec łatwo znajdziesz. Będzie go widać prezenty odpakowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz masz linki. On w wieku candy 36 lat ten Łukasz. Tylko ona tak staro wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta kobieta nie widzi, jak jej szkodzi to solarium? Ostatnio mówiłam, że nawet nieźle wyglądała i się trochę poprawiła, bo nie łaziła się opalać. No i wróciła do punktu wyjścia. Serio ona uważa robienie się na skwarkę za atrakcyjne? Ten trend na opaleniznę za wszelką cenę skończył się już dawno temu, a ta dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sobie tym podkreśla te zmarszczki (to takie geny, wiecie, Candy wcale sama sobie nie szkodzi, hihihi) i jest naprawdę 100 razy gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Miała taki jeden filmik gdzie miała jasną twarz i wygladała tam o 5 lat młodziej. Do tego te jej białe włosy robią z niej po prostu babcię! Jej pasuje jakiś taki nawet "mysi" kolor włosów, ale na pewno nie taki blond! Już lepiej wygląda jak ma odrosty, a nie siwe babciowe kłaki przy skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się śmiać chce jak można zrobić wigilię 2 tygodnie wcześniej i święta? a w dzień wigili iść na łyżwy i pić piwo. .Ja rozumiem goście byli atmosfera miło było ale 24 go grudnia siadam z rodziną do stolu drugi raz! Dla gości bym zrobiła inne dania a nie świąteczne! Bo to nie był czas swiat. Ona nawet zmieniła datę świat i tradycje typowa patola inaczej określić się nie da. Ona wszystko czego się nie tknie to zepsuje. I się dziwi ze ludzie się odsuneli ze youtuberka niechciala z nią kontaktu juz! To nagrywa film o niej i ja obgaduje. Ona na żywo musi być okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak już zarabia rzeczywiście jakieś pieniądze z YT, to nie mogłaby tego odkładać i później zainwestować w rozwój kanału? Nie wiem, np. na wykupienie jakiegoś porządnego programu do montowania (jak widzę to intro "Animoto trial" to mam ciary żenady), sprzętu czy coś? A ona zamiast tego poleci i kupi za to kolejne 100 pomadek w tym samym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ona ma na głowie to już trudno nazwać włosami. Leży takie coś suche jak wiór. Się uparlamentu na ten blond to by już w domu przestala to robić! A ona nawet nie trzyma się jednej farby tylko kupi jakaś za tydzień znów inna i znów maltretuje te włosy, rozjasni to i nakłada farbę żeby zniwelować kolor. Powinna zostawić odrosty scinać stopniowo te kudły! A farbowac się w swoim naturalnym kolorze ewentualnie ombre jakieś czy coś. Ona myśli ze wszystko ma najlepsze robi najlepiej i najlepiej wygląda. Nie dopuszcza nawet myśli do siebie że to wygląda bardzo źle ze solarium ja postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, ona tak na poważnie, że zamierza nosić te buty, torebkę i bluzkę JEDNOCZEŚNIE? Haahahahaha. UFO. Nie no, rzeczy ok, ale dla nastolatki. I nie wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oni się tak obdarowywali przed swietami? Aga tych gosci nagrywala na yt wrzucila, dziwne. Ci co przyjechali tez ich obdarowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×