Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Czy to wciaz jest watek o Candy Brandy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom tutaj już od Rekinów po Policje ale i patologie i syf tez zachacza także spoko wbijaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupole posikam się przez Was ,a mnie juz takich zeczy nie wypada:-D Mistrzostwo Świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy się dzisiaj usmialy oh było mega. No policja juz po mieście biega ba nawet zdążyła na stacjonarne dzwonić później nagle listy poslala od wczoraj od 23 ej zdążyli dziś polecone dostarczać :) Dlatego my robimy mapy juz na ciele z planem ucieczki z więzienia :) A jedna nasza koleżanka zaoferowała się nas wyprowadzić kanałami i zrobi sobie karpia na czole. Ja dłutem piłuje zęby żeby mieć jak przecinak przyda się do krat :) Od jednej takiej zapozyczamy kiełbasę kupujemy masowo ale tylko naturalna i bio juz załatwimy 30 skrzynek cukini nam tam na cele przywiozą. A aaa od drugiej pani zapozyczamy wygładkie czyli podstawa cyce i włoski na blondzik plus blicz zielono sino fioletowy, no bo jak uciekniemy na Karpia to musimy jakoś wyglądać na wolności nie! A na końcu pójdziemy po benefity przeciez my takie samotne muszą nam dać a co! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masowe zatrzymania trwają! Zarówno przez polską policję, jak i angielską police! Wstawię wam potem selfie w pasiakach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nawet są w Norwegii po IP stacjonarnego dojechali :) Ale zdążyłam zęby upilowac jest czadowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj zdjęcie BEAFOR hahaha kiedy oni "comm" to cyknij jak nie zdążyłas z cyckami pchaj skarpety w stanik. Ja juz samoopalaczem jadę skórę no i o włosach nie zapominam muszą być żółte! Przygotowuje się. .aaa bym zapomniała kiełbaski bio co polecala tamta pani spakuje w kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ja I Ja!pokaze sie befor!I comm z wieznia tez wstawie a co!karpika se zrobie rozowym oczojebnym blyszczykiem,skarpety i majty W CYCKI,samoopalacz na facjate,skronia,wlosy I dlonie!czy W wiezniu mozna miec te plastikowe pazxury po funta????Bo chce szykownie wykladac!a Moze Bede musialabym ryc tunele w ziemi,to pazury "POCZEBNE" tylko,czy takie za funta dadza rade????szpilki tez mam juz na stopach gotowe!jakby co to moge szpila walic w czolo w damach samoobrony.holoigramowe odblaskowe adasie tez mam I torebeczke jakby pradu zabraklo,bede tym swiecila!poza tym musimy se kryptonizm ustalic .czy Candy Brandy nie jest za proste?ale pomyslcie jak Nam wszyscy ZAWISZCZA!Juz Nas Interpol gania na granicach! Tak Nam ZAWISZCZA!no to lece szykowac sie do akcji.,bajooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuwka no musialam se sama edytowac comm,bo z wrazenia nastrzelalam bledow w poprzednim,aprzyrzekam zadnej BRANDY nie pilam,zatem edit,bo BEFOR bylo zle: JJa I Ja!pokaze sie befor!I comm z wieznia tez wstawie, a co!karpika se zrobie rozowym oczoj**nym blyszczykiem,skarpety i majty W CYCKI,samoopalacz na facjate,skronia,wlosy I dlonie!czy W wiezniu mozna miec te plastikowe pazury po funta????Bo chce szykownie wygladac!a moze bede musialabym ryc tunele w ziemi,to pazury "POCZEBNE" tylko,czy takie za funta dadza rade????szpilki tez mam juz na stopach gotowe!jakby co to moge szpila walic w czolo w ramach samoobrony.hologramowe odblaskowe adasie tez mam i torebeczke jakby pradu zabraklo,bede tym swiecila!poza tym musimy se kryptonim ustalic .czy Candy Brandy nie jest za proste?Do tegopomyslcie jak Nam wszyscy ZAWISZCZA!Juz Nas Interpol gania na granicach! Tak Nam ZAWISZCZA!no to lece szykowac sie do akcji.,bajooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a z myśliweczkiem to prawda że męża zdradziła czy plota tylko? Jest tutaj ktoś z tej jej wioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dawajcie nowy watek o Miszmaszowej! Trzeba pokazac tej zebatej patologii, ze wszystkich nas nie zablokuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to taka cisza?Pozamykali was czy jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC jakiś nowy filmik dodała. Oglądał ktoś? Bo ja w pracy jestem i nie mogę włączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina MM zablokowała wszystkie watki o niej i cos mi sie wydaje, ze KM tez pomogla w tym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ucichnie i potem zacznie się od nowa. Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozamykali nas my w pracy :) nie każdy żyje z JUTUBĄ i kamerą hahaha Dziś KM pozdrawiala o mało się nie zesrala MM we vlogu wiec to MM TUTAJ policje zmyslila haha i poradziła KM jak to zgłaszać hahaha pokemony :) A pazury do podkopu będą gicio ja zębami ty pazurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovebrandy
w filmiku nic ciekawego, zakupoholizm się szerzy na maksa, non stop te same pierdółki, tusze, neonowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie tego usuwana wątków.Tu przynajmniej wiedziały by co widzki myslą o nich i co mogą poprawić.Nie wszystkie dziewczyny ktore nagrywaja mają topik na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wie o jakims nowym watku o MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma watku bo i tak zostaje on na drugi dzien skasowany, ja dalam sobie spokoj z tym bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze jedno i to samo paletki tusze ciuchy tylko chory człowiek może kupować co tydzień ubrania co ona jest jest modelka na wybiegu i musi sama o garderobę dbać? Makijażystka nie jest więc tego nie zużyje ,to świadczy o jakims braku poczucia wartości i braku szczęścia zaspokojenie pragnień przez kupowanie. Masa tej tandety raczej nie uszczęśliwi nikogo. Druga sprawa brak tematu do nagrywek brak wiedzy o czmnie kolwiek wiec pokazuje tylko to co to co potrafi IŚĆ I NABRAĆ BADZIEWIA bo wtedy może film nagrywać a tak co ona ma mówi cudo tej kamerki? Jak na niczym się nie zna o niczym pojęcia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest najlepszym klientem, bo wszystko co po przecenie to wykupi, czy potrzebne czy nie, ale wyprzedaż jest - trzeba nabyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, ona jak widzi, że jest przecena to kupi wszystko, bo się przecież opłaca. To już choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni to chyba przez jej ciągłe zakupy to sie kiedys kłucili ale chyba Pawian odpuscił. Prawda taka że żaden normalny chlop by tego nie zniósł.Ona chyba faktycznie ciuch ma na raz bo w takiej ilosci szmat idzie sie pogubic. Myslicie ze ona ma jakies zalety?Staram sie czegos doszukac ale mnie marnie idzie;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu szminka w tym samym kolorze co zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ona mowi ze nie patologia! ?dorosła kobieta jakby miała inteligencji trochę to nagrywając film( w tych rozczapizonych kudlach to już pomine) pokazuje stój kompielowy bikini jak kto woli i mówi CHCIAŁAM INNY ZEBY "CYCKI" BOKIEM NIE WYCHODZIŁY KAŻDY KTO MA CYCKI ZROBIONE TO WIE ZE ŁADNIE TO WYGLĄDA SĄ ZAOKRĄGLONE ALE JA NIECHCE ZEBY TW "CYCKI " BYŁO WIDAĆ BOKIEM, CHCE MIŚĆ "CYCKI " ZAKRYTE. I to coś nagrywa dla ludzi film i nie potrafi powiedzieć BIUST, PIERSI no cóż patola nie ogarnia bo zna same prostackie wyrażenia typu cycki, a na dol bikini zapewne mówi MATY MUSZE KUPIĆ CO MI ZAKRYJA PISDE oblesne babsko! Zero wymowy zachowania przed kamerą trzepawica obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mysliwec tak gadała ze ta tylko kasa paczki darmowe żebra ale myslwiec4niea 6 czy 5 reklam w każdym filmie. . Nie ma praktycznie w ogóle! A Acc potwór na krótki film 6 reklam wpierdzieli tempak myśli ze jest sławna no wiesniara fuuuuj jej włosy dziś obrzuydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. A na jakiej zasadzie działają te reklamy? Tzn. każda może sobie ile chce tych reklam nawtykać? Nie ma limitu, nie ma jakichś warunków? Na jakiej to w ogóle zasadzie działa? I czy one zarabiają dzieki tym reklamom własnie, ale pod warunkiem że obejrzy się te reklamy w całości, a nie zgasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiła chyba z 6 szminek/błyszczyków oraz ze 3 tusze do rzęs? kiedy ona to zużyje? maluje usta siedząc w domu? tak pozatym to gdzie ona ma się malować? rozumiem, że na zakupy albo do filmików, ale te kosmetyki są nie do wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×