Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Jak się ma ślub kościelny to oke ciężko Z KOŚCIOŁA ROZWÓD WZIĄĆ ale najważniejszy rozowod to urzędowy do cholewci i to juz nie jest małżeństwo Ale ona wszystko pod siebie zmienia i jest w stanie wmówić ze przecież ona ma PIĘKNE WŁOSY I ATRAKCYJNA AHAHAHAHAH sama sobie wmawia juz. Ktos jest napisał PATOLOGIĄ PRZED KAMERĄ ZAPRASZAMY haha ciekawe.kiedy zniknie ten komentarz o ile już go nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli ma rozwód a on mieszka przebywa więcej niż 2 dni w tygodniu to już jest konkubinat i ona nie jest Samotna matka bo nie raz mówiła Fabian kupił to tamto talerze zakupy czyli czerpie korzyśc****eniężne z partnera JAKA TO SAMTONA MATKA? JEJ CÓRKA CAŁY FILM OBGRYZA PAZNOKCIE NIEŹLE ZNERWICOWANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sie boi ze ja znow zarygluje w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.43 Joooo noo maskara dzieciom zasowki montować w drzwi wtf. I mówi lubia się sami prze doba zamknąć no k***a jak ?to chyba by musieli mieć od środka zasowki a nie od zewnątrz na przedpokój. Patologia dobrze jej ktoś napisał. Jeszcze dzieci upublicznia na wstyd wystawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za szmata na oknie:-D ?To ma byc firanka ?lepiej by to wyglądało gdyby tej szmaty nie bylo.dramat jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firaneczka to taka jak Pani domu kochana tak samo atrakcyjna :) Szkoda ze nie zielona jak jej łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy o Miszmaszowej i Mysliwiec pokasowane. Zakladajcie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 Koleżanki się wzięły nocami za kafe ahhaha trzeba im pozaklAdać wątków do zerzygania A hahhaha brudasice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miszmaszowa na pewno siedzi i kasuje. Przecież ona ma taki ból tylka, że szok. Że ktoś ja ogląda w ogóle - nie rozumiem. Ja nawet dla beki nie jestem w stanie słuchać, co ona bredzi. Ale dobra, nie mówię już nic, bo zaraz ten wątek zniknie hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no ma obsesję co jej da kasowanie tutaj jak ja pół ludzi w polsce obgaduje i na YouTube tez myśli ze to pochowala to nikt nie wie? A tu schować nie umie to piany dostała karpica jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie śmieszy to gadanie, że hejty jej nie obchodzą i ma to gdzieś, a jednak wychodzi coś zupełnie innego. Plus żadna YouTuberka niby nie czyta kafeterii, ale widać od razu, że czytają i to namiętnie. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09 Ona tym żyje ze czyta i sama się nakręca bo się nie nadaje na publikę wystawiać. A mało tego ona myśli ze to co mówi jest mądre tylko wszyscy ludzie co jej nie potrafią słuchać to są glupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpaliłam ACC na przeglądarce bez blokowania reklam i widzę 6 reklam w jednym filmie. Chyba trochę poniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Pani MM to sadzi takie głupoty, że aż głowa pęka (np. historia z karpiem, aż mi ręce opadły). W dodatku jest strasznie negatywnie do wszystkiego nastawiona i to bardzo męczy podczas oglądania. Taka jęczybuła. Wiecznie chora, wiecznie zmęczona, wiecznie niezadowolona. YT to jej miejsce do narzekania i nic więcej. Plus jej sposób wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia - powtarza w kółko to samo i zamiast 5 min. filmu, wychodzi jej 20. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12 Hahahaahahahah wiem też zauważyłam po żółtych kropkach na pasku do przewijania filmu to jest ilość reklam. Ona jest żałosna naprawdę i ona zarobić nie chce? Specjalnie wali głupoty na kanał reklam nawali tandetna blachara i chce się dorobić. Nie muszę odpalać z reklamą bo ona zarabia wystarczy policzyć ilość właśnie kropek żółtych na pasku. Jej makijażu nie mogę znieść nie oglądam nawet tego ten chalenge to głupota ona siedzi rozpieta do polowy z Niby mężem haha córka paznokcie OBGRYZA jej włosy to jakaś porażka a firanka to ja nie wiem skąd z doopy albo z tego charity shopu! Jak czerwony krzyż za darmo daje coś w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie odpaliłam, tylko włączyłam i pauza, żeby jej hajsu nie nabijać. Po prostu byłam ciekawa, też policzyłam żółte kropki hahaha. Ciekawe kto jej te reklamy ogląda? Co 3 min. reklama, no błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM takie pierdy sadzi we vlogu o towarzyszeniu podczas porodu... to oglądanie w całej okazałości. Nie wiem, chyba jej misiek nieźle fiśnięty musiał być jak wsadzał jej podczas porodu łeb między nogi. Tak wynika z jej opowieści. Bo normalnie to chłop trzyma swoją babę za rękę, stoi obok niej a nie zagląda tam gdzie lekarze. Biedne te dziewczyny co się nasłuchają takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tymi reklamami ta resztę widzow zniechęci. Ktoś dziś napisał zapraszam do mnie a ona BYŁAM I CZASEM ZAGLĄDAM. Ona wymaga żeby jej słuchać oglądać a komuś kto wygląda sto razy lepiej od niej mówi ze ma nie ciekawy dla niej kanał albo nie da.suba bo u niej na kanał weszła tylko się zareklamować haha a ona co robi lata po kanałach i spamuje 1 film po 5 komentrzy. Obejrzyj film wiesniaku i napisz co myślisz. To wygalda tak przewinie do 2 minuty napisze co widzi przewinienia do 7 napisze miałam ten lakier przewinie do 12 o fajna chusta i buty. Jak ona by oglądała te kanały co komentuje to by czasu nagrywać nie miała hahaha odpisywać u siebie na kanale i jeszcze nagrwyki. .w domu nic nie robi wiec o tym nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To piszemy na tym watku o Karpolindzie :D dzisiaj vlog wieczorem, No nie moge sie doczekac kolejnych zyciowych madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tu piszmy, one obie siebie warte. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 daje czas do 21 i wejdzie jej detektyw szpieg i powie widzę was oh ach kurwa hahahahaah i zacznie zgłaszać watek. więc proponuje jej na złość otworzyć nowy a nawet 3 haahah ona w końcu polegnie i będzie te smety pisac o ip tuman hahaha jedno i to samo jedno i to samo żal. to temat acc i niech tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I drogie panie nie używamy słów Karpolina MM nic z tego bo się uczepi żadnych imion i zwrotów które juz zna. A my piszemy o rekinie co jej przeszkadza. Mysliwec juz zadzwoniła KOCHANA ZORBILA TAK I TAK USUN A ponoć kiedyś myśliwiec zdradziła męża :o i to niby wie Acc hehehe i tak lawiruje. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadamy we wątku jakie zęby jakie M bo o to chodzi jej zeby napisać o kim wątek a gowno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jaka konspiracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.46 Bo wtedy to już jest temat nasz a co! Mamy prawo pisać o rekinqch a kto nam zabroni! ? Ale karpie głosu nie mają! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padłam. Pod dzisiejszym filmikiem "kto zna mnie lepiej, mąż czy córka" napisałam jej kulturalny komentarz z pytaniem czy dobrze zrozumiałam, że już nie jest samotną matką i rodzina już jest w komplecie. Minęło zaledwie 3h a już zostałam zablokowana. Nie był to hejt, niemiły lub chamski komentarz tylko po prostu pytanie skoro w ostatnich rozmowach kontrolowanych nazwała się samotną matką i usprawiedliwia tym dlaczego pobiera benefity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego innego się po niej spodziewać? Niby tak ceni szczerość, a jednak blokuje niewygodne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam taki komentarz hahahahahaha nawet odpisalam ze juz nie jest bo ma konkubenta i tez mam blokade z prędkością światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoś z Was też dostał wezwanie na komisariat w sprawie tego wątku? Jak tak to proszę o pilną informację i najlepiej jakiś kontakt do siebie, żeby nie pisać na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×