Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość ilovebrandy
nie dość, że nie umie się wysłowić na wizji to nie potrafi też nic napisać poprawną polszczyzną. Zdania wielokrotnie złożonych nigdy u niej nie widziałam. Piszę jak nastolatka: "ale fajne, cio?", "hihihi, moja kochana, oj pobalujemy ojjjjjjj", "no nio" i wiele innych. Tego się nie da czytać pod komentarzami. I jeszcze do tego ten włączony caps lock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie nigdy nie napisała mądrego komentarza, w jednym filmie u kogoś wlepi 3 lub 4 u wszystkie o treści SUPCIO , FAJNIUTKI TEN KREM, BĘDĄ BALETY , NIO TEZ POLECAM TUSZ,ZA CICHO MÓWISZ itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze , a myslalam, ze tylko mnie wkurzaja te ciagle "niom, supcio, kremik, balety, hihih. , hmmm, cio, nio "etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy powinna zamiast tych durnych zakupow zaczac robic filmiki o pielegnacji skóry przejrzałej.Kupić porządne kremy,maseczki ,płatki pod oczy ,kremy pod oczy i testować takie rzeczy.Zamiast solarium,opalanie natryskowe albo samoopalacz a na buzie clarinsa addition concentre eclat(dodaje sie 2/3 krople do kremu i buzia muśnieta słoncem;-)) W jej przypadku jest co regenetować i było by widać skuteczność produktów niestety wysokopółkowych. Wtedy to i pozytek dla niej i dla widza. Niedługo to bedzie musiała burke albo nikab zakupić zeby nie straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooohoho hahaahahahahahahah burke założyć :D Ona nic nie potrafi tylko badziewia tonami jak rumun Cygan taszczyc do domu. Żyje tylko tym YouTubem, gości miała to dzieci dostały obiad normalny w końcu JEJ SYN NA ŻEBERKA ODPOWIADA : MAMA DOBRY TEN KURCZAK a ona się śmieje toż to widać ze jadł 1 wszy raz w życiu. Ona tylko potrafi siedzieć przed kamerą całymi dniami wystawiać ten wysuszony przepalony pysk i się dowartościowuje komentarzami 12 latek. .. Ciekawe czy ten pusty babsztyl w ogóle kiedyś rosół zrobiła, pomidorowa ??? Normalny obiad domowy? ????Bo tylko widzę jedzie na szybko gotowcami i dzieci karmi zupkami Vifon! !! Taki okropny babiszon widzi tylko swoje potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy film i rozowo-fioletowy mop w miejscu, gdzie normalne kobiety maja wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze szpaknac hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovebrandy
tak się zastanawiam, dlaczego skoro stać ją na zrobienie piersi, nie wstrzyknie sobie w usta kwasu hialuronowego, wtedy rzeczywiście może ta część twarzy trochę by odżyła i nie wyglądała tak przerażająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 browarach lekko jest. Stara baba różowe włosy haha światło przyciemnila zeby nie przebijal żółty i niebieski hahaha. Dają plukanki różowe ale jej chyba się przelalo za mocno! !! Ona lubi róż bo to tępak cóż :D TE włosy jeszcze strzymuja te chemikalia co tydzień laduje jakieś rozjasniacze blicze nie da tym włosom odpocząć nawet, zregenerować się. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le wstawiona i te jej ruchy przy muzyce blee Nie mogę patrzeć na jej twarz no wysuszona jak wióry. Zmarchy na czole pod oczami wokoło ust w jej wieku taka pysk mieć starych! !!! I ona Dodę puszcza i pokazuje na siebie hahahahahaha no zjade co za wsiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.04 Bo to dziadowka jest :D Cyce podstawa u niej taki pusty łeb ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierze,Ona znowu dziabnieta jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.31 No a jak! Widać p*******ch i jak mówi jest taka wyluzowana pewna siebie z wyrazem twarzy MOŻECIE MI NASKOCZYĆ I TAK JESTEM PIĘKNA :D bredzi tam ruchy ma brzydkie kaczątko jak na spotkaniu w Meczecie Islamisci tymi rękami tak machaja, faktycznie tylko Burki brak i będzie BURA S/U/K/A :D Wstydu to nie ma za grosz! Meliniara patus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziobki,machanie lapkami,kolysanie sie,bujanie,jakis wezowe ruchy...czyona tanczy(dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maca te kudły non stop czyli DZIABNIETA PO CAŁOŚCI :) Film jak zwykle pocięty do granic możliwości i ona ruszamy ustami wypowiada słowa piosenki tylko szkoda że całkiem inne niż śpiewają. Kompromitacja znów a idz ty skwarku lepiej łyknij piwka ,jakiś obiad zrob dla dzieci. .bo serio nie nadajesz się do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaah ona myśli ze te dziubki w jej wykonaniu są fajne nooo sory 30 zmarszczek wokoło ust to lepiej dziubek pomijać. Gwiazda wielka Twórczyni na YouTube hahahaY TWÓRCY no oszalała chyba jej mózg coś szwankuje styki jej popuscily od rozjanicza chyba popalio kabelki i odbiją babie. Ta jej pewniść siebie ja kiedyś zatraci bo dostanie niezły strzał między oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalam rady obejrzeć tego halasliwego filmu do końca. Cięcie na cięciu, szum. Filmik chala. A mógł być ciekawie zrobiony. Ale Brandy po brandy ma w doopie widzów, byle więcej kręcić i wciskać reklamy. Była już żółć, pomarańcz, siwy, biały, zielony, fioletowy kolor na głowie. Czekam na czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jest szkoda jej dzieci, a zwlaszcza corki. Naoglada sie takiej matki wiecznie na bani, w rauszu zakupowo alkoholowym, z kolorowymi wlosami robiaca z siebie idiotke na yt i tak jej sie bedzie wydawac ze w ten sposob funkcjonuje normalna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalila mnie poleglam, ona uwielbia piosenkę KARAMBA : JAKA KOCHANIE TWOJA CENA. . no przecież to o niej ale ta piosenka nie jest pozytywna! " Jaka kochanie twoja cena,wolisz w dolarach czy wolisz w pl-enach cena za miłość dom i rodzinę powiedz nim wpakuje się na minę! " Ogólnie chodzi o takie szybkie laski z klubu lecace na kasę. .i ona to uwielbia No tak ona wygalda jaka taka właśnie z klubu szybka i tania! To się candy podsumowałas sama dziś omg!chyba za dużo brandy podczas nagrywek. Tak pocietego i zle złożonego filmu od dawna nie widziałam nawet chyba wcale! Słowa nie nachodzą na siebie ciągle cięcie i ciecie po cięciu mówi już coś innego. A co do Córki to fakt obraca się w takim klimacie i tak wychowywana jest ze naprawdę to dziecko pomyśli iż takie życie jest normalne, że to tak ma być. Krzywdzi te dziecko na starcie bo nie daje jej przykładu ,wzorca niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio o tym jest ta piosenka? No to wszystko jasne. Jej córka ma to szczęście, ze nie mieszkają w Pl i rodzice jej koleżanek i kolegów ze szkoly nie rozumieją co ta Brandy wygaduje. Połowa wstydu mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej widzki slodzace pod tymi dennymi filmikami są głupsze od niej. To chyba nie podlega dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że zrobiła sobie różowe włosy. Candy, przestań się robić na nastolatkę, bo to już jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.43 Wpisz sobie na YouTube KARAMBA Jaka kochanie twoja cena ... Posłuchaj slów. .no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he właśnie szczęście ze nie rozumieją bo wstydu by tym dzieciom narobiła. Ale samym wyglądem pewnie robi furorę pod szkoła wśród matek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chęci miałam ale nie dałam rady tego oglądać.Co to wogole bylo?Ona chyba cos bierze i to nie o alkohol mi chodzi.To jej pobudzenie,niepanowanie nad ******* rąk,ciągłe trzepotanie,poprawianie wlosów ,p******i jak by jej sufit na łeb spadł.Do tego ta jej suchoć (bo ona zaduszona a nie szczupła),skora zniszczona i zeby korozja.Ja to nie wiem czy ona se kreski od czasu do czasu nie zapodaje. A te włosy:-D :-D:-D Brandy chce miec jeden kolor na głowie ino nie wie jak sie za to zabrać i dlatego jej takie cuda wychodzą. Dziwie sie tylko ojcu Oliwi ze zostawia swoje dziecko z tą patologią bo ona i ten jej kolek to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ja mam temat na następny filmik z tej nowej serii. temat.Aga jaka twoja cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jaka? Funt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.33 Jezu sikam:) zęby korozja - pozamiatalas teraz hahaha Ale o wyciąganiu tez juz myślałam bo wachala w sposób SPECYFICZNY woski w ostatnim filmie, no wkłada je do jednej dziurki i ciągnie haah jakby coś wciagala serio juz odruch jej został. Jej dzisiejsze pobudzenie nie jest stanem normalnym, rozbujana jak w transie. .Pewnie już w jakimś klubie dziś się buja . Jej Cena -no tak FUNT albo cencik hehe Kurfa jej nazwa kanału powinna być zmienia na PRZECENKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa kiczu odpustu beneficiara. . Niech jej Pawian jakiś stół załatwi będzie mogła handlować tym swoim badziewem na odpustach :) Dziś wspomniała ze mieli z Pawianem dużo rozstan i powrotów i się 3 razy zareczali no normalnie to na patole typowa taka zalatuje! Taki niedorozwoj życiowy. Ona jest jak z tych programów DLACZEGO JA ,ukryta Prawda hahah. Ale jej p********ie WSPOMNIENIA Z HISZPANII CIEPŁO PLAŻA szkoda ze żeruje tam na byłym facecie a mówi tak jakby sama na te wakacje uzbierala I dama W HISZPANII się urlopowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że nie na temat. Ale czy ktoś wie czy jest jakiś aktualny temat o MM25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×