Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.14 Hahaha to komedia jest. I ona nie ma wstydu siadać i nagrywać do ludzi. Myśli ze wszystkich poblokuje i tyle i będzie cisza. A jak któraś z nas jej napisze klamczucha albo coś to odrazu ZE MY OD K.M jestesmycze naslane hejterki itp Taka taktyka jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co?? Nagrywała się komuś (tobie? czy KM?) że chciała się bzykać z Pawianem a ten leżał skacowany? I fotki mu nago robiła i słała do jego kochanicy??? Matko, jaja normalnie, ale wierzę, ona absolutnie jest do tego zdolna. Zawzięta brzydula. Wszystko wszystkim, ale żeby takie rzeczy opowiadam osobom poznanym w internecie? Ona chyba ze 4 promile musiała mieć jak o tym gadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam , że otworzyłyście mi oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie tylko takie rzeczy opowiada o swoim zyciu osoba trzecim. jak byscie posluchaly tych jej opowiesci to byscie sie za glowe zlapaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowila ze pare lat temu jak byla w polsce to zobaczyla na FB na profilu jakiejs laski zdjecie fabianka obejmujacego ta laske i migiem wracala do UK. kurde no gdzie tu milosc. i ona ma czelnosc mowic o zazdrosci w zwiazku? ja sie pytam jakim zwiazku skoro ona musi go pilnowac jak suke z cieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha powiem wam ze jak ACC to przeczyta to w furie wpadnie. bedzie kolejny live na % :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku mówię, że ona jest poważnie zaburzona i potrzebuje terapeuty. Udaje taką pewną siebie i wmawia ludziom, że tak bardzo siebie akceptuje, a tak naprawdę aż bije od niej kompleksami. Też mam małe cycki i nie lecę robić sobie operacji, bo akceptuję i lubię siebie. Wolę np. inwestować w ćwiczenia, a nie w silikon. Związek z Pawianem to już w ogóle patola. Ona na filmach niby tak go olewa, jeździ po nim i zapewnia, że koniec, a za chwilę do niego leci, jak tylko pstryknie palcami i robi sobie cycki, żeby lepiej (dla mnie nie, bo jej biust mnie odpycha) wyglądać. Poza tym widać ewidentnie, że ona nikogo poza Pawianem nie ma, żadnych znajomych, zero. Bo po prostu nie da jej się lubić. Stara zgorzkniała zazdrosna zołza. Różowe włosy to już wyższy poziom desperacji, żeby się koniecznie odmłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie ona w Uk nie ma znajomych jest samotna jak palec dlatego szuka poklasku na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele... nie mogę uwierzyć w to co piszecie... jeszcze takiej czarownicy nie zanałam... myśle KM i MM się zgadały na ten temat i dlatego razem trzymają sztamę... szok... napisałam na priv Beacie co ona robi... wy tez dziewczyny napiszcie jej... i niech zrobi któraś screeny... ja jestem na tel niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w szoku o tym co piszecie - co sie musiało dziś ? Wydarzyć ze przelała sie czara goryczy i takie rzeczy wypływają , tragikomedia normalnie , patologia - miałyście racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, dziś ujawniły nam się dziewczyny które miały z nią prywatny kontakt, aż dziwne. Brandy chyba naprawdę sobie zasłużyła na to żeby ją w końcu wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostzregłąm mejlowo barabetke to odpisala mi ze wszystkie rady bierze sobie do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, bo Jasminova barabetka to fajna kobieta i ma dość własnych problemów, żeby jeszcze się z tą patuską użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie szkoda mi Basi bo fajna dziewczyna i jak widac wierzy jej... ech... no nic może przejrzy na oczy... ogólnie pod filmem Basi były komentarze na ACC i chyba juz wtedy dziewczyny nie wytrzymały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz dawno tu pisalam ale nie przyznawalam sie ze z nia pisze prywatnie. a dlaczego postanowilam napisac wszystko co wiem o ACC a no dlatego ze mam serdecznie dosc jej zaklamania. po serii ,,rozmowy kontrolowane" szlak mnie trafil i wpadlam do was sie wyzalic.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oby oby ja znam K.M pisałam z nia to mowila ze acc jej takie gowna narobila ze szkoda gadac.Nie wiem co dokladnie ale ładnie musialy sie popsztykac po tej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K.M i M.M były z Acc razem na poczatku ale Acc przeszkadzała M.M chciała ssie jej pozbyć! Wiec jak zwykle MIESZALA pozniej jak się chwyciła z K.M to znów chciała trzymać z M.M i ciągle mówiła NO ZAPYTAJCIE M.M JAKA JEST K.M NO ZAPYTAJCIE. Nagrała mi ze K.M nie lubi M.M ze tamta jej organizowała spanie hotel a K.M nie pojechała na spotkanie co bylo bzdura totalna! !!!I jakoś prawda się sama obroniła bo K.M i M.M jak miały kontakty od początku tak mają do dziś dzień A wyeliminowlay Acc z reszta kto jej nie wyelimimowal. . Tak na szybko to wiem o 13 osobach które zerwały kontakty z nią po live stwierdziły ze ona ma odchylenia od normy,a drugą połowa się wkurzyła jak zaczęła obgadywac K.M A skoro ktoś się kłóci to idę w swoją stronę a nie posyłam czyis wiadomości obcym nie obgaduje każdemu. . A ona tylko każdego buntować musiała przeciwko K.M K.M się wypowiedziala raz w filmie i zostawiła to gowno . A ta pływa po powierzchni z bólem doopy i sobie nie może poradzić i od pół roku ja obmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa jak ona się do tego odniesie... Powiem wam ,że do niedawna wydawała mi się po prostu miłą dziewczyną , która może nie grzeszy inteligencją, ale kiedy gotowałam, ćwiczyłam, sprzątałam etc. mogłam posłuchać. Pamiętam moment kiedy pokłóciła się z KM, zrobiła osobne wideo dot. spotkania i jasno powiedziała ,że nie przyjaźnią się już z Karoliną, ale że nie będzie tego wątku rozwijać na youtubie. Parę dni później pojawił się live i odpowiedź KM . Wtedy jeszcze myślałam ,że po protu nie przypadły sobie do gustu. Byłam osobą, która nie utrzymywała z nią prywatnie kontaktu ,ale za to komentowałam często jej filmy ,ale za razem też obserwowałam innych komentarze. Tylko widać jak te jej wszystkie "sis"od niej odchodzą.. Szczerze żal mi przede wszystkim Olivii ,która jest bardzo sympatyczna dziewczynką, że musi brać udział w tym cyrku z Fabianem-obcym dla niej mężczyzną , z którym to widać że nie ma dobrego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denrwuje jej takie gadanie zobaczycie prawda wyjdzie na jaw czas pokaze ze K.m falszywa sraka i owaka. kurde jesli faktycznie taka jest to my sie poznamy i tyle co ja to tak boli. moja sprawa czy sie na kims zawiode czy nie. ogladam ja bo ogladam dla zabicia czasem nudy dla relaksu przy kawie a ta sie spina jakby tylko yt byl na swiecie zobaczycie prawda wyjdzie jaka jest zaklamana nosz ludzie tak gada 37 latka matka 2 dzieci. zyje zyciem innym nie swoeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:28 Corka nie ma dobrego kontaktu po tej akcji z rozstaniem i obelgami na F. na fb Oliwia pislaal komentarze mamie ze wkoncu go nie ma ze bedzie jej lepiej bez niego ze teraz bedzie szczesliwa. zreszta corka nagminnie obgryza paznokcie przypadek? nie bo sama obgryzam na tle nerwowym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc narobiła gowna k.m tez wiem czemu. K.M KIEDYŚ MIAŁA JAKIŚ POLOTY NA JAKIEGOŚ FACETA CHCIAŁA SIĘ UMÓWIĆ NIBY Z NIM CZY NAWET SIĘ UMOWILA I COŚ TAM JEDNAK NIE WYSZŁO A JEJ MĄŻ SIĘ WYPROWADZIŁ NA JAKIŚ CZAS Z DOMU WTEDY ALE SIĘ ZESZLI. I ACC CIĄGLE POWTARZA ZE WIE COŚ O K.M A CHODZI WŁAŚNIE O TEN FAKT . Bo niby K.M taka żona przykladna matka a miała chwile zwątpienia i Acc chce ja w złym swietle postawić przez ta wiedze. Nie wiem czy to prawda z K.M bo to OPOWIADANIA ACC nie poslala mi głosu Karoliny czy sreena rozmowy tylko to opowiedziała . Nie wiem czy to nie jest zmyslone. Acc obgadala .KM publicznie i wszędzie prywatnie po całej wsi się ploty aż rozniosly z liva co tam Acc pijana bredzisława gadała i wstyd narobiła K.M starszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos czuje ze dni ACC na YT sa policzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta pysia to chyba teraz jest pod nickiem dziołcha z klasą i maja kontakt czy tez sie urwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra. Od początku coś mi w niej nie pasowało, a po aferze z KM tylko się utwierdziłam w tym przekonaniu. ACC zablokowała tamtego live'a i potem ten żenujący filmik ze sprostowaniem, bo dobrze wie, że każda rozumna istota nie uwierzy w jej bełkot i "argumenty" wyssane z palca, a tak może manipulować faktami jak jej się podoba. Ona często "zapomina", że coś powiedziała i wmawia ludziom, że było inaczej niż w rzeczywistości. Podła manipulantka. Ciekawe, czy już tutaj czyta, a jeśli tak, to pewnie się zagotowała, że jej misterny plan nie wypalił. Hahaha Candy, weź oszczędź sobie wstydu i skończ już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jada na zakupy on idzie z synem a ona w swona stronę z córką.od zawsze mówiła ze Oli go nienawidzi i się cieszyła jak się rozstali. I rzekomo dlatego teraz on JESZCZE Z.NIĄ NIE MIESZKA TYLKO MU POZWALA BYWAĆ I CZASEM SPAĆ BO OLI NIE CHCE GO. A on tam Kurfa jest non stop kłamie jak z nut. Sama nie ma tyle kasy to mu lody robi a ten jej preznety, a potem patrzy cep w kamerę żeby laski na niego leciały jaki jest dobry i wspanialy! No tak jest czego zazdrościc omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ona coś powie pijana a potem zdziwiona jest wielce ja tak nie mówiłam to źle zrozumialas bo nie o to chodzi ja się znam na tym ja wiem to i to ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to ta pysia ?nie kojarzę takiej tez jakaś koleżanka Acc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pysia to teraz dziołcha z klasą, broniła candy w czasie burzy z KM , później na nią się wylała za to fala heitu .. ale od 3 miesięcy już nie nagrywa ,więc może ją ta sytuacja przerosła. Ale już się chyba nieprzyjaźnią, bo od dawna nie komentuje filmikówCandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toc to czysta patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×