Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
18.51 No to pięknie ta jej nagadala a ta jej broniła o matko. Jak nie nagrywa i nie komntuje Acc to napewno juz po znajomości. Zobaczcie jak świnia wykorzystuje ludzi i niszczy im jakieś pasje skoro tamta nagrywala to przez fale hejtu dala sobie spokój a to wszytko wina tej zmarszczonej brzyduli. Co za podla Wiesniaczka. Różowy łeb i myśli ze barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kwiatuszek dał cynk Acc ze się zwierza widzkom a one to piszą na kafe haha A candy na to JA SIĘ ZWIERZAM KOMUŚ? GRATKI hahaahah teraz uda ze ona z nikim nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tekst roku SKASUJ KANAL BO BEŁKOCZESZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym że KM miala ciagoty na jakiegos gacha to wiem (ale tez od ACC) tyle ze trudno powiedziec czy to prawda bo 'cukiereczek' lubi koloryzowac. moze KM napisala ACC ze kocha Igusia a ta juz kochankow jej dopisuje.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież una ma taki super kontakt z "wickami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga sie nie wypsze ze pisze z kilkoma z nas na priv bo za duzo faktow z jej zycia zostalo tu ujawnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe , czy się odniesie.. dzisiaj przelała się fala goryczy .Nie wiem, czy zauważyłyście , ale jej subskrypcje od dawna nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kwiatuszek to ja specjalnie tak napislam boze jakis live wyjdzie z tego albo inne berety :P:P:P:P nie spinajcie sie tak ze dałam cynk :P jak tu siedzi i sledzi to i tak wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. I dobrze, niech Candy Brandy wie jakie ma PRAWDZIWE "przyjaciółki" :D:D:D Zresztą pod filmem MM25 kiedyś sama napisała, że te same dziewczyny które ci słodzą pod filmikami, obrabiają ci doopę na Kafeterii. Zapomniała biedulka, że dotyczy to również jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM i KM chociaz udawaly ze nas nie czytaja a ACC nawet sie z tym zbytnio nie kryje. pewnie kolejny film z cyklu 'rozmowy kontrolowane' bedzie o hejterach (my) i przyjazniach z widzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha jak byscie sie przyjrzaly to na jej scianie z psiapsiulkami zobaczyly byscie moja fotke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej ile pozytywnych komentarzy pod tym ostatnim filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.24 Dobrze kwiatuszku ze dałaś cynk dobrze ja się śmieje z tego bo ja właśnie rozpiernicza hehehehe uuuuuuuu hahahah. Moja fotkę to sobie może i pobrala z faceboka lesba hahaahahahah nie posylalam malpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jej nie wyslalam ale pewnie ma z FB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nowy temat by sie przydal bo ten juz ledwo zipie. zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 to zaszczyt tam wisieć :D jest kolejna chętna na paczkę , jakaś heyitswiktoriakey napisała "jedynie" 5 komentarzy pod ostatnim filmem , a nagrywa od 2 lat, a ma aż 464 subskrypcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19.33 toż to prężnie rozwijający się kanał. pewnie Agusia już kartony zbiera żeby wysłać jej tonę pomadek i błyszczyków, 2,5 kilo paletek i kupe szmat z primarka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja kwiatuszek :P własnie odbijam paleczke z acc w komentach ja jej zazdroszcze i wymiotuje kwasem ojejjjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie nie zakladaj nowego tematu bo tu jest masa 'smaczkow' i szkoda zeby sie zgubily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten się jeszcze nie zacina. Przynajmniej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżesz to na bogato z subami. Candy każdemu pośle paczkę bo ona kupuje widzów ze y jednak drugiej mówiła IDZIECIE tam idzie tam do candy. . Za tą kasę przesylek to zęby by miała pusto głowa różowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sie zapchalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio pobrała Wasze fotki z FB , wydrukowała i powiesiła? Ja bym na to nie poszła. Bo to że ją oglądam (co jasne, skoro tu piszę) to nie oznacza że oglądam ją z "miłości" do niej i miałabym się godzić UJAWNIAĆ swoją twarz. A ona jakby nie było Was pokazuje. Współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.40 lecę na kanał poszczurzyc jej trochę zrobić jej tam kupę haahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No scierwo mi dalo bana a to swinia. Znów. Czasem się zapycha jak otwiera się nowa strona. Ale poczekaj jeszcze jak całkiem zamuli na amen to wtedy otworzysz. Kwiatuszek ale jej posmarowalas haha Napisz jej czy Juz Fabus spodnie ściągnął hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ale mnie korci zeby jej napisac ze Fabio jest u mnie i mi chlapie jezorem.:-D ale nie chce mi sie zakladac konta na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.55 nie widzialam u niej twojego komentarza chyba juz usunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak rozpoznać ze sie dostało bana? bo ja swój komentarz widzę ale nic nie odpisała... pewnie teraz obgryza paznokcie co tu zrobić i już robi paczki dla swoich "wicek" żeby tylko nie puściły pary z ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.01 A hahahaahahah o Kurfa hahahahaahah hahaha hahahaahahahah poleglam! :D Jej by można pocisnac żeby mu fona sprawdziła gdzie był rano bo może był u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj chyba nie będzie co oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×