Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 2 konta i z tego co jej pisze to widzę tylko ja ze pisałam jak się przeloguje to już go nie ma tego komentarza zgłoś tamtego konta i moja koleżanka mi patrzyła i tez mówi nie ma tego czyli mam bana. Ty widzisz co napisałaś ale inni nie widzą jak masz bana i candy widzi i może ci odpisać. Napisz co napisałaś to sprawdzę czy widać ten komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kwejdziesz incognito toteż zobaczysz , czy jest ,czynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już wszystko blokuje. Smidąc mi się chce NAPISAŁA U BEJSA VLOG -BASIU JAKIE POSTĘPY a ja jej chciałam napisać A TY SIĘ COFASZ HAHAAH DAJ INNYM NAGRYWAĆ I SPADAJ. Motyka w 1 filmie zostawia po 5 komentrzy ona spamuje wariatka do zerzygania z nią. Jak widzę jej komentarze to mnie trzepie. I jej mądrości YOUTUBE WERYFIKUJE ZNAJOMOŚCI! no co za dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zauważyłam że pod każdym filmem u kogoś zostawia kilka komentarzy... ech... ja mam nadzieję ze wyjdzie wszystko na jaw... a osoba która ma z ną konakt teraz acc coś robi? dzwoniła do ciebie lub pisała że o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie jeszcze nic nie napisała heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga nie dzwon do Fabio on i tak nie slyszy dzwonka w telefonie bo mu udami uszy zaslonilam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to przemilczy bo nie wie skąd wypływa i boi się pójdzie w eter ze juz rozpytuje. . Ona aż tak głupia nie jest. . Pod względem zamętu to sprytna. Candy juz otwiera brandy ja roznosi teraz ma szał. Nagrywa do honey na bank o tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaahahah uważaj żebyś syla nie złapała bo cóż on lizal candy to nikt nie wie ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*syfa* nie złapała miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoja droga zastanawiam sie co ta jej monia widzi w tej starej miotle. darmowe kosmetyki i lachy z primarka czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.33 buhahahahahah wygrałaś internety dziewczyno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Pawian jest na Badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona musi być nie źle upodlona facet wolał inne potem wrócił kurcze mi by swiadomość nie dała z nim żyć ze on innej kobiety dotykał itp To jaka to miłość? Co ona o tej zazdrości mówi w ogóle? Cyce zrobiła bo miała obwisłe wymiona i zrobiła dla niego Od niego kasę wzięła bo on jej pisal na Facebooku oznaczając ja JESZCZE 370F DO SPEŁNIENIA MARZENIA. ONA BYŁA W PL A ON W UK I PRACOWAŁ POTEM POJECHAL I DAŁ JEJ KASĘ NA TE CYCE! TAKI BYŁ JEJ NIBY WARUNEK POKAŻ ZE CI ZALEZY I DAJ MI NA OPERACJĘ a nic nie mówiła nikomu bo nie wiedziała czy on jej w kulki nie zrobi czy będzie miała kasę czy nie. Jej rodzice go nie trawia ona jeździ do pl sama a jak on jest też bo dojedzie to śpi na wynajętym pokoju gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jest na badoo na tym portalu? Haahahah o jaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiem czy takie głosy warto zostawić bez komentarza... jeśli to jest nie prawda to powinna się bronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.50 Nie wybroni się bo powie ze na Kafe kłamią i tak wybrnie a i powie coś o sądzie i paragrafami będzie rzucać ☆☆☆☆☆ youtubowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z silikonami to prawda. nic nikomu nie mowila bo nie wiedziala czy Fabian bedzie mial kase na operacje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, zobaczymy co zrobi ;-) ale jak jeszcze znasz jakieś "smaczki" z jej życia to dawaj ;-) a jak sie z nią kontaktowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każdy inny z nią rozmawia :) nie zapodaje tutaj bo sobie zrobi selekcję z kim co i juz nie napisze :× a ja chętnie jeszcze coś posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam zalowac ,ze nie napisalam do niej ... a moglaby byc moja sis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 Jeszcze nic starconego możesz być Niunią buahahah :) Napisz ona odpowie a za 2 tygodnie poznasz historie jej życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie, ze Fabiana ona nie brzydzi.. mozna patrzec na doope i cycki ,ale zeby z twarzy byla przynajmniej znosna ... a fo tego te psujace sie zeby , okrooopne.. mnie obrzydza samo myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też żałuję że nie zostałam jej przyjaciółka do kielicha... aj wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście p******e , wierzycie we wszystko co głupie laski tutaj piszą, wyssane z palca historyjki aby tylko szumu narobić bo ostatnio nuda była, trzeba jakoś szum zrobić by życie na nowo nabrało sensu Hahahahaha tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze filmu dziś nie ma cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.24 A hahhaha candy szczurze prawda boli Honey nie pisz tu bo się osmieszasz!!! Każdy wie Tepan dzido co nagadalas morda krotko brudasie bo cię skompromituje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół... witamy Candy... przywitajmy gromkimi brawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo brawo brawo :) witamy serdecznie penere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahah p***buski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po prostu każdy ma dość, bo ludzie będący z nią bliżej wiedzą jaka jest prawda i szlag ich trafia jak słuchają co ona bredzi w swoich "rozmowach kontrolowanych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×