Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Lwicapolska
Przed ostatni cykl miałam 47 dni potem 36 dni i teraz już 50 mi idzie . Nie byłam u lekarza bo w poniedziałek miałam wolne i niestety lekarz tez :( ale na razie czekam bo temperatura strasznie mi skoczyła wiec może owulka była więc poczekam jeszcze 2 tyg. Iza z twoimi gabarytami możesz śmiało przybierać :) Miczka- Mikołaj to śliczne imię :) Madzia opowiadaj na bieżąco jak tam Twoje "ciazowe" zachcianki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
My się zaczęliśmy nastanawiac, szukać ale jakoś nic nam się nie podoba. Dzisiaj coś mi Radek chodzi po głowie albo Czarek :-p myśleliśmy o Filipie ale chyba ostatnio dużo dzieci tak się nazywa. Lwica faktycznie jestem bardzo waska, szczupla. Na wadze nie całe pół kg przybyło :-p Ja też czekam na Wasze dolegliwości :-D I z ciekawością czytam szczególnie Madzi wariacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwica polska ja mam koleżankę co ma długie cykle i mówi że u niej to normalne a ty zawsze takie cykle długie mialas. Madzia ale śmiesznie faktycznie masz 2 tyg do testu a już masz zachcianki :) będzie zabawnie :) U mnie 23 DC brak objawów więc zostało mi czekanie zastanawiam się ciągle z tymi testami owulacyjnymi czy one wykrywają ta wczesna ciążę wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Coś mi się odpowiedzi niedodaly... Hm . Więc tak jak niebesIe pozytywnego testu to będzie źle bo mąż do maja w angli już pół roku przepadlo i jak ma być następne pół to chyba się zalamne oby coś było.... No ja zawsze w połowie cyklu mam jakieś fazy dziwne. A serio to przez Przytulanki w ogóle nie dało się obserwować śluzu a teraz mam totalny brak czegokolwiek a ja zawsze mam jakiś śluz a teraz nic w w środku mega uczucie wilgoci aż się zaczęłam zastanawiac czy jakiejś infekcji nie mam. Ale za to znalazłam dom i tak myślę że chyba w tym roku pomyślimy o zmianie. Iza to jest tak ze nieprzewidzisz imienia i jego popularności chyba ze mowa o kubie który kroluje od paru lat. U nas są 4 czy 5 Alicji w jednym wieku tak się złożyło. Co do chłopców to Szymon przeżywa. jakiś renesans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek ja gdzieś czytałam ze wykrywa ale nie zawsze więc w sumie chyba niema sensu ich robić bo i tak nic się niedwiemy. Już chyba lepiej ten test ciążowy ultra czuły 10 czy betę bo w sumie jak Masz cykle regularne to można zrobić i mieć pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia też zalezy od regionu, u mnie dużo jest właśnie Szymonow, Wiktorow, Oskarów, Adasiow.Kuba też co drugi :-p jeśli chodzi o wybieranie dla swojego dziecka to jeszcze jest taka przeszkoda, że wiele imion kojarzy nam się z kimś kogo już znamy i np. Nie lubimy go więc już takie imię odpada. :-p Orzeszku też słyszałam o tych testach owu ze niby szybciej, jak już masz to możesz zrobić ale ja bym się na to nie napalala :-p lepiej zwykły ciążowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Orzeszek ja też czytałam ze wykrywają ale według mnie to nie jest do końca prawda. Z drugiej strony jak masz ich na tyle to co ci szkodzi je zrobić :) a cykle fakt miałam zawsze długie wiec zobaczymy co to się wykluje. Iza pół kilo ?? Wow zazdroszczę ! Ja bez ciąży dwa dni laby i widzę 2 na plusie :D Madzia cały czas trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczka2525
ja nie daję Mikołaj:) nasz będzie Dawid:) co do testów owu - nie używałam, więc nie mogę pomóc ciekawe co u misski:) Iza pół kg...ja już mam 15 na plusie :( z om wychodzi mi 17.02 a wg usg ciągle 1,5, 2 tyg wcześniej / teraz 34tc leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ja się chyba zamroze do 17stego mam cycki wylewajace się ze stanika i tak ze 2_3 kg na oko na plusie jakby cała woda która wypilam została we mnie. Z tego wszystkiego wina się napilam mam już dosyć tego. Co do wagi w ciąży hm szczerze to niema co się nią stresować można nic nieprzytyc a w 9 mieosacu 8 kg które ciężko zrzucić a można 20 i miesiąc po porodzie być na minusie. Ja w ciągu 7 tyg ciąży pierwszej przyfylam jakieś 4 kg i to się utrzymało jakoś do 5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Miczka no i dobrze przytylas. Tyle jest ok :-) To za miesiąc rodzisz kochana !! :-D Wiem Madzia ze nie ma reguły, dobrze że nie chudne :-p a ile przytyje tyle przytyje , póki co nie zamierzam się tym przejmowac. :-) najważniejsze jest dziecko. :-) Możecie mi powiedzieć, dlaczego wieczorem i w nocy najbardZiej chcę mi się jeść? Długi czas budzilam się równo o 2 i musiałam zjeść kanapkę bo bym nie zasnela. Teraz tez, godzinę temu jadłam a już czuję pusty brzuch. Czy wieczorem może być jakaś inna przemiana materii czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia w drugiej części cyklu zbiera się woda w organizmie. To normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A niewiem... Ale też tak miałam ze jadłam tuż przed snem. Ale jak byłam w ciąży to znalazłam gdzieś odpowiedź nie pamiętam. To na pewno normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
No Iza właśnie o to chodzi mam już serdecznie dosyć życia bez antykoncepcji kocham pigulki cała sobą uwielbiam je brak tego całego puchniecia itp. niech już bede w ciąży bo w ciąży jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No tak, bo w ciąży kadego dnia czujesz się inaczej niż poprzedniego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Nie bo w ciąży wiesz że to co się dzieje jest realne a nie ze twój organizm wariuje np przez psychikę. Nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Miczka tak tak wiem pomyliłam niki ;) no ja się nie wypowiem na temat samopoczucia w ciazy bo jeszcze mi się było dane :) mnie na daną chwile bolą sutki ale jak je trochę docisne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Ja mam 24 DC i żadnych objawów :( chyba zaczynam wariować :( miałam wyluzować a ciągle myślę czy się udało :( wiem powinno się wyluzować i byłam wyluzowana ale od wczoraj wieczorem jakoś ciągle o tym myślę :( sorki musialam napisać boję się rozczarowania i chyba martwię się na zapas i chyba się naczytałam że kobiety mają wczesne objawy ciąży a ja nic nie mam :( ehhh :( mąż mi mówi że za dużo panikuje :( i że może nie mój czas a ja się denerwuje jak tak mówi :( normalnie płakać mi się chcę :( Musiałam się komuś wyżalić padło na was bo nikt za bardzo nie wie że się staramy więc nawet nie mam z kim o tym pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek wiem co czujesz... Ja 17dc i wczoraj myslalm że uda się tym razem a dziś mam jakieś przeczucie ze to nieto... Ale na pocieszenie w cyklu w którym zaszlam nie mialam żadnych objawów poza lekką placzliwoscia i w terminie miesiączki dopiero mrowienie w piersiach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Kurde nie dziwię Ci się :-( też bym przeżywała. Szkoda że nie da się jakoś pomóc bo bym Wam ulzyla chętnie :-p faceci się nie wczuwaja, z moim było podobnie. Teraz też na początku ciąży jakoś nie szalał za bardzo ... Wiadomo ucieszył się ale jak ja mu gadalam co czuję itd to było takie "yhyyy" i tyle :-p powiedz komus, chociaż jednej osobie. Musisz mieć z kim pogadać . jeszcze kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ja tak jak Madzia. Nie miałam objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Orzeszku Iza dobrze mówi znajdź kogoś z kim będziesz mogła o tym gadać i wygadac się bo jeśli nie jesteś w stanie rzucić na luz to zwariujesz trzymając to w sobie :* widzisz ty to przynajmniej masz ta możliwość ze znów spróbowałas i to może być to a ja ?? 51 dc i brak starań bo po co teraz ? Nawet nie mogę się starać u kolejny miesiąc ucieka.. wyznacz sobie jakiś cel krótkoterminowy i myśl o nim ja np myślę sobie "w niedziele zaskocze męża kolacja i deserem" i wyszukuje na necie coś smacznego myślę i czekam na ten dzień i tak właśnie leci dzień za dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w rosmanie i chciałam kupić test ale wiem że korcilo bym mnie zrobić a tak nie mam i nie robię jeszcze 5 dni ale może zrobię za 3 dni... Trochę mi minęło wpadna znajomi dzisiaj więc trochę moja głowa odpocznie i zobaczę jak będzie jutro. Lwiacapolska ja chyba na twoim miejscu prywatnie bym poszła do gin bo bym nie wytrzymała. Gość Madzia jak twoje zachcianki :) misska ciekawe jak się czują :) Miczka lzunia Klara co u was? Ale sypie śniegiem szkoda że tak w święta nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A ja dziś w ten trzeszczacy mróz wzięłam synka i psa na sanki wróciliśmy mokrzy (synek w windzie się posunął więc dosłownie był mokry razem ze wszystkimi warstwami.....) Ale szczęśliwi jakoś dziś tracilam nadzieję że to ten cykl coś mi nie pasuje żeby miało wyjść wszystkim ale nie mi nigdy nic nie idzie po mojej myśli. Gdy zaszlam w pierwszą ciążę wszelkie objawy zrzucalam na podstawienie tabletek więc inaczej było... Bolą mnie skutki w nocy strasznie aż się budzę ale już miałam taki cykl ze bolały mnie piersi i jakoś nic nie wyszło.... A mnie tak ogólnie nigdy niebola nieważne przed okresem owulacja nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Posikal miało być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica jestes genialna. Z ta kolacja dla męża :-) super ze dbacie o siebie :-) Ale przytulajcie się jeszcze. Nie poddawaj się :-) Misska wspominała że też jej się zdarzały takie cykle albo jej koleżance i zaszła w ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Orzeszku czekam na test :-* mi odrobinkę przeszły mdłości , balony mi się nie mieszczą w biustonoszu. Spodni nie zapinam. Mam wszędzie pełno pryszczy i odrost na włosach :-D Tyle u mnie :-p ale zamierzam się za siebie wziac, na zakupy, farbę już kupiłam zamówiłam piłkę do ćwiczeń , będzie git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczka2525
Lwica dokładnie nie poddawaj się...to moja koleżanka miała mega długie cykle i oni bardzo często baraszkowali...sama była w szoku, że zaszła. I fajne masz podejście np. z tą kolacją :) Orzeszku, Madziu chciałabym Was pocieszyć, bo wiadomo, że łatwo się mówi z drugiej strony.. Iza z tym głodem to normalne :D wszystko wariuje, ja z kolei rano miałam takie ssanie, że aż mi niedobrze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dobra może któraś tak miała i powie mi czemu tak mam. Strasznie bolą mnie sutki ale i tu najdziwniejsze w nocy odkąd pomoże się wieczorem do łóżka aż do rana w dzień praktycznie przechodzi. Miałam już tak te 3 cykle temu chyba właśnie niemogę sobie uswiadomic ale to chyba było jak był dłuższy cykl we wtedy bolały cały czas i zastanawiam się czy to niejakos skok hormonów czy coś. Dziwne że tylko nocą. Iza czas kupić nowe staniki tylko nieprzywiazuj się do nich bo jeszcze sporo urosną przez te miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 10 dc czyli zaczynam pomału starania. W poniedziałek pójdę na wizytę do gin na fundusz żeby zrobić usg I zobaczyć co tam rośnie po clo. Dziś ostatni dzień brania clo i nie czuje żeby tam coś się działo. Jajniki nie bolą ani nie kłuje. Chciałabym receptę na pregnyl ale nie wiem czy mi da ten lekarz bo on taki ze na niczym się nie zna za bardzo ale mi tylko o usg chodzi. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
A jak działa to Clo? Co to jest?:-) czytałam na forach ze dziewczyny to biorą ale nie kojarzę szczegółów. Dobry pomysł z usg zeby podglądnać :-) trochę strach chodzić do takiego lekarza , który się nie zna :-D Madzia ja nie wiem co z sutkami. Na pewno hormony, tylko dziwne ze tak nie miałaś a teraz masz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×