Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Lwicapolska
Madzia emocje plus radość i wszystko jasne :) aa i hormony ciążowe buzuja kochana :* sprawdzałam szyjkę. Noska twarda i jakoś tak mega po prawej stronie ja wylulam i nie wiem czy zamknięta czy otwarta bo nie mogłam wyczuc. Ale nisko to chyba nie ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Gratulacje madzia. Moj maz nie bardzo sie ucieszyl z tej ciazy bo jak to powiedzial "ale sobie zaplanowalaś, ze 2 dzieci bedzie obchodzila urodziny tego samego dnia". Ja sie nie moge doczekac wizyty w poniedzialek, jeszcze 2 dni i lekarz potwierdzi czy jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ja się wczoraj już wszystkiego o szynce naczytalam i podobno nie da się na jej podstawie określić czy kęsy ciąża czy nie. Bo u jednych kobiet jest nisko i nie przychodzi miesiączka i dopiero się unosi a u innych moje być wysoko i w dniu miesiączki dopiero zejść nisko. Słoneczko. To ci się udało ze ten sam dzień... Ja celowalam w 2 miesiące przed a może będzie 2 miesiące po urodzinach synka. Ja podejrzewam że mój mąż oszaleje że szczęścia. Wreszcie będzie mógł kupić samochód nowy bo impulsu potrzebowal. Ps strasznie szybko masz tego lekarza ja jeśli testy potwierdza wszystko to dopiero jakoś za tydzień pójdę żeby mnie zapisała ale z tego co pamiętam to w 6 czy 7 tyg dopiero lekarz kartę zakłada. Iza jak to jest ty nabierzaco masz info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia aż mi motylki w brzuchu się pokazały :-p jeśli moje rady pomogły to się bardzo cieszę :-D Lekarz najczęściej kartę ciąży zakłada kiedy widać tętno płodu. Czyli tak jak mówisz 6 tydZień najwcześniej.Zajrzy ale na pewno będzie kazał przyjść znów za tydzień albo dwa :-) Dobrze zaczął się Nowy rok. Reszcie dziewczyn też się uda :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Oczywiście o szyjce nie szynce.... Te slowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
No to tak jak myslalm jeśli wszystko będzie ok to w przyszłym tygodniu mogę się pojawić tak pod koniec i umówić się do ginekolog na przełom miesięcy Pewnie, ona zdecyduje pewnie początek lutego ona lubi gdy już może konkret powiedzieć. No to teraz czekamy na niedzielę i lwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia bardzo się cieszę normalnie się popłakałam tak się ucieszyłam :) :) :) wiem co to znaczy się starać fajnie że już masz drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Jakoś w siebie nie wierzę. Ta szyjka mnie załamała i piersi trochę przestały boleć i w ogóle żadnych przeczuc :( ważne ze jedna staraczke mamy z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
ja wizyte umowilam jeszcze pod koniec roku. Nie sadzilam ze moze nam sie udac tak szybko. Wiem ze teraz to mnie tylko zbada. O pierwszej ciazy dowiedzialam sie dopiero jak bylam w 6 tyg 2 dz i to tylko dlatego ze kolezanki z pracy namawialy mnie na zrobienie testu, bo ja ciagle wypieralam sie ze w ciazy nie jestem a miesiaczka niedlugo przyjdzie i przyszla ale po 9 m-cach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ja nie wierze dalej ta beta jakoś mi nie przemawia chyba potrzebuje dwóch mocnych kresek na tescie zrobię w dniu miesoeczki to może uwierzę.... A co do twoich przeczyć ja dziś mężowi mówiłam ze czuje ze dostanę okres.... I dalej nic nie czuje poza kluciem jajnika więc w sumie nic się nie zmieniło... Cycki niebola nic kompletnie tyle że co dopiero teraz dostrzegłam pije mleko samo a ja nie znoszę mleka tylko w kawie i czasem z płatkami nigdy same... Lwica ta szyjka o niczym nie świadczy. Orzeszek dziękuję. Jak coś to za jakieś 2 3 lata znów tu zawitamy po pporady z trzecim bablem żeby spełnić marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow MADZIA SUPER!!!! GRATULACJE!!!! Dla mnie całe życie 13-ty był szczęśliwą liczbą aż do feralnego dnia kiedy dokładnie cztery miesiące temu poszłam na usg do gina i mi powiedział, że ciąza przestała się rozwijać. Od tamtej pory 13 źle mi się kojarzy ale Tobie już zawsze będzie wręcz odwrotnie. Jeszcze raz gratuluję! Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Dziewczyny mamy kolejny przykład ze brak objawów to objaw :-D ja tez miałam. Słoneczko a mąż to niech się cieszy że 2 będzie miała w ten sam dzień urodziny. Ja też mam brata które się urodził równo 13 .08 tak jak ja tylko 5 lat później i mama nam robiła zawsze razem imprezę , wspólny tort itd :-) A tato jak w pracy podawał daty urodzenia dzieci to babki się denerwowaly bo myslaly ze się pomylił , że dwa razy ta sama data :-D pytalas jak wyliczy termin porodu, najprawdopodobniej normalnie z daty miesiącZki ale później już wg usg Beda poprawiać w miarę wzrostu dziecka :-) Madzia test powinien już wyjsc. Skoro na becie wyszło to znaczy że zarodek zagniezdzony. 17go ma być @? Orzeszek co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Hey ale jazda... Dopiero wstalam.. w nocy spać nie mogłam przypomniałam sobie ze to był objaw mojej ciąży pierwszej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
17 stycznia bedzie 29 dc więc teoretycznie dzień miesiączki. Wtedy zrobię test normalny bez udziwnien że super czuły i jak będzie ok to wyśle urodzinowe prezentowe zdjęcie. Iza co do objawów wychodzi ze śmiałam się ze bedzie wesoły cykl bo po owulacji jadłam ogórki z czekoladą i wyszedł ciekawy cykl bez szczególnych objawów ... Lwica jak nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Madzia gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Nastawienie nijakie w sumie. 13 dni wysokich temperatur i tym się pocieszam ze na razie nie spada :) a jak spadnie to wiadomo ze nic z tego. Nie wiem czy dam radę dziś kupić test i nie będę miała jak go jutro zrobić :( dziś u nas tak ślisko ze tak mnie brzuch z nerwów bolał jak jechałam do pracy ze myślałam że okres dostałam ale na szczęście nic z tych rzeczy :) ja też nie mogłam dziś spać ale to przez to ze mąż walczy o życie :D ( w sensie że angine ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dziękuję że pytasz ja szczerze ciężko ze mna bo jak zawsze miałam nadzieję na następny cykl tak teraz podchodzę że i tak nic nie będzie jeśli kochałam się tyle miesięcy w dniu owulacji przed i po i dalej nic to nawet nie mam nadzieji że się uda mam 6 DC a codziennie płacze :( idę w środę do gin innego porozmawiać. Chciała bym zrobić badanie nasienia męża ale musiała bym mieć dzień wolny żeby dowiedzieć się gdzie się robi a potem ze sobą działać bo ja jestem bezradna już. Dzisiaj w nocy ciągle płakałam nawet rano jak się obudziłam bo naprawdę nie mam sił. Słoneczko bardzo ci gratuluję witaj w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Dziewczyny kupiłam ten test ciazowy a w zasadzie dwa w razie jakby jutro nic nie wyszli. Hmm oczywiście kupiłam dwa i ja jak to ja w trakcie prania zachciało mi się siusiu wiec bucy po test i zrobiłam. .. DWIE KRESKI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica jejejjeejjejejejeje!!!!!!!!! Gratulacje Boże jak ssie cieszę Razem będziemy rodzić to co 16 września????:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Jaki z******ty tydzień!!!! Bedziemy razem tyc. Lwica ale super. To twoje testy jakieś lepsze nie dość że popołudniu robione to grube krechy. Mówiłeś mężowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Zwykły test 25 czułość :) no pewnie razem my patrzyli czy się kreska pojawia bo ja się bałam ze będę sobie wmawiać :) strasznie się ucieszył :) Kiedy idziesz do lekarza ? No trochę później bo mi na 25 obliczył program z ovufriend.pl. Ale będzie zajefajnie! Madzia jestem najszczesliwsza osoba w świecie. Tylko boje się bo teoretycznie jestem przed okresem wiec może być jeszcze różnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Boje się ze jak jutro powtórzę test to się okaże że nic z tego ze tylko mi się przewidziało albo to było urojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Chyba sobie jaja robicie dziewczyny :-p Orzeszku rozumiem Cię . tak mi przykro :-( no nic, pewnie musisz swoje wyplakac. Ale dojdziecie na pewno jaka jest przyczyna i uda się. Wez dzień wolnego jeśli potrzebujesz i zróbcie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ja mam to samo boję się zrobić test ze coś nie tak... Chyba kupię jutro i na wszelki wypadek zrobię w poniedziałek też jestem przed @ i się stresuje. Poza tym tyle się naczytalam tu o poronieniach itp ze chyba nikomu niepowoem.... Mamie i tacie dopiero po wizycie u ginekologa a tak tylko mąż bedzie wiedział. Ps mi termin na 26 czy 27 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Orzeszku doskonale cie rozumiem ale wiesz jestem żywym i kolejnym dowodem na to ze opuściłam i dziś zobaczyłam 2 kreski. Wiem ze myślisz sobie: jak nie będę kontrolować cyklu i nie trafię w owulke to strace kolejny cykl ale warto zaryzykować teraz wiem co mówię. Totalnie nic nie sprawdzałam i jak się okazało miałam mega ochotę w dniu owulki i wyszło :) proszę cię nie płacz bo to w niczym nie pomoże :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek współczuję... Najszybciej sprawdzić męża bo bezinwazyjnie itp. Może po dopuszczeniu poprosti zrelaksujecie się. Ja tym razem wszystko jak był mąż na śmiech brałam nawet żel durexa pod choinkę mu kupiłam żeby było wesoło. niewiem może to to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Orzeszku doskonale cie rozumiem ale wiesz jestem żywym i kolejnym dowodem na to ze opuściłam i dziś zobaczyłam 2 kreski. Wiem ze myślisz sobie: jak nie będę kontrolować cyklu i nie trafię w owulke to strace kolejny cykl ale warto zaryzykować teraz wiem co mówię. Totalnie nic nie sprawdzałam i jak się okazało miałam mega ochotę w dniu owulki i wyszło :) proszę cię nie płacz bo to w niczym nie pomoże :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
W sumie przecież e tym cykli lewica odpusca a my jej mowilysmy że przecież wszystko może się zdążyć i mimo że mija 30 któryś dzień cyklu to może będzie owu i nagle są dwie krechy. Lwica ja ten test pierwszy raz kupiłam i lipa no niby ulga czuły od 10 a cień cienia a beta prawie 40 a to 9 dni po owu wychpdzi jutro kupię zwykły w rosmanoe czy gdzieś od 25 Pink o tyle. W dniu mieosaczki powinien wyjść niby jakby było ok to beta tak 150 bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Jak mi 25 czułość po południu wyszedł z dwiema kreska mi to tobie na pewno też kochana takze spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Powstrzymalam się dziś od kupna zrobię w poniedziałek a we wtorek na pewno. Zobaczymy mam nadzieję ze bedzie ok. A dziewczyny wiecie jak to jest z aktywnością fizyczną? Bo wiadomo że ciężary itp nie ale resztę chyba wolno nie?? Dziś byłam z synkiem na basenie i zastanawiam się czy mogę sobie chodzić na te moje zajęcia na siłowni rozciąganie joga balanse itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×