Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćmadzia
Oj dziękuję lwica. Ja się chyba boję ze zaczynam myśleć ze "może się udało" a jak go zrobię i się okaże ze nie to będzie tragedia dlatego myślę o wtorku bo najwyżej od razu na siłowni pójdę a w niedzielę bede sama z dzieckiem w domu i bede ryczec jak nie normalna. Ps właśnie kupiłam takie z******te kubki od synka dla dziedkow już widzę moja mamę jak przyczyta że jest dobra wrozka i zacznie ryczec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em brak tu ciebie. Długo te hormony masz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
O Madzia super ze tak uważasz :) czytam Was ale od czasu do czasu ;) znowu mam depresję chyba. Chcę mi się ryczec i najchętniej bym odstawia te hormony. A muszę brać do marca a do czerwca się zabezpieczać inaczej i od czerwca mogę zacząć się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
O em to widzę że szykujesz się na pikantne wakacje hihi. Ja jak się wnerwiie to jutro ten test zrobię. Co za paranoja niewiem czy bilety rezerwować i lecieć do męża na następną owulacje czy już mogę spokojnie na tyłku siedziec. Ps lwica a jak tam twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia wiesz o ile masz gorzej ? Ja testu nie kupię za rogiem bo to wies wiec jak go nie kupię to go nie mam i nie myśle a ty jak masz chwile słabości to buch do sklepu i tyle :) Trzymam dietę już -2kg ale nie mogę się zmotywować do ćwiczeń. Em ohh będzie się działo w te wakacje :D Iza już po tygodniu wyszedł ci test ? Wow a jakiej formy ? PS. Wczoraj zabalowałam i jeszcze w luzku leżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica wiesz o ile mam gorzej??? Że od 3 miesięcy ultra czuły test 10 mlu leży w mojej szafce. ... odworzac dzień ko do przedszkola mijam 3 apteki a idąc na silownie dwie drogerie... Eh nie chce mi się nawet myśleć co będzie Ale super efekt diety szybko ci leci waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dobra dziewczyny to chyba nie to .... mam śluz jak zawsze na 2 dni przed okresem taki rozciagliwy i czuje ze pryszcz na nosie mi się robi więc jednak idę po wino i bede zapijac smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Dziś psychicznie nie wytrzymałam i zjadłam garść chipsów :( dodam że na serio s jestem od nich uzależniona. . Madzia nie zapijam smutki w alko tylko czekaj aż ja faktycznie dostaniesz ! Póki jej nie ma to wszystko jest jeszcze możliwe. Ja od wczoraj mam około 2 razy w ciągu dnia lekkie bóle jak na okres ale póki go nie ma to się nie załamuje :) a co do testu to podziwiam ze go nie zrobiłas jeszcze ja bym nie wytrzymała bo mnie kusi żeby go zrobić ale nie byłam dziś i jutro też się nie wybieram do miasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ja chyba niewytrzymam czuje tak przez skórę i jeśli w nocy nie bede musiała sikac milion razy to rano go zrobię bedzie 10 albo 11 dni po owu. zaczynam mieć dosyć. Nie pije nic nawet ochoty nie mam tak zimno ze co najwyżej gorąca czekolada wchodzi w gre. Ale tak ogólnie to w sumie może już coś wyjść jeśli jest nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Jeśli masz czułość 10 to powinno :) dlatego u mnie kusi żeby zrobić tylko NIE MAM :( Zuzia mnie znów kilkaset und owy bol brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
To zobaczę jutro.... Lwica ból brzucha jak sama wiesz różnie się może skończyć. Ja ze mnie nie boli a ciągle bolał jajnik to mam doła ty ze boli też te same myśli więc co kobieta to inaczej. Ps Ale appo wsi i to to co mówisz powoduje to ze mogę na niej być w wakacje itp ale tak ogólnie to niewiem czy umialabym się przestawić tak żeby zec nastale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Mogłoby być ciężko ale ja całe życie na wsi wiec dla mnie to normalka :) chociaż miasto mam względnie blisko nie jest to warszawa ale nie jest źle :) masakra nakręca mnie tym testem a ja taka bezbronna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica nie pamiętam kurczę. Ale mi w aptekach też zawsze dawali Byle jakie... Chociaż 1 test wyszedł mi taki sikany z rossmana ale było tam plastikowe okienko, nie było widać za barszo i tknelo mnie żeby to rozwalić i na samym paseczku była blada kreska. Także mi się sprawdziły testy z Rossmana z domowego laboratorium. :-) One chyba mają czułość 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Też mieszkam na wsi i teraz jest pięknie zimą :-) Ale jazda autem to już stresik , bo zasypane drogi bardziej niż w mieście. Macie prawko dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam testów pełną szafkę hehe. Kupuje na allegro bo bym chyba zbankrutowała jakbym miała kupować w aptece. Róbcie jutro te testy bo potrzeba nam dobrych wieści. A jeśli chodzi o tą krzywą cukrową co gin powiedział że jest niedobra to rodzinna powiedziała że właśnie jest dobra więc nie wiem co o tym myśleć. Dziś byłam u ginekologa na usg i mam w prawym jajniku kilka pęcherzyków a największy ma 19mm. Szkoda że nie mam zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka bo nie chciał dać. Ciekawe kiedy owulacja będzie. Test owu dziś negatywny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza bez prawa jazdy nie da się żyć w Warszawie. Ja myślę nad wyprowadzka pod Warszawę i kupnie tam domu ale też szukam żeby to było raczej miasteczko bo ja bez sklepu obok chyba bym niepotrafila. Chociaż niewiem jak by to było..... jakoś mam bardzo mieszane uczucia co do testu... Może w poniedziałek niewiem zobaczę. Chyba bardziej chce wieżyczki ze a może ... Niż faktycznie jest to realne. Lwica może lepiej niemiec testu i sklepu obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara 19mm to na dniach powinnaś mieć owulacje ale dlaczego nie dał ci zastrzyku ? Ja mam Iza prawko ale nienawidzę jeździć zima i jak mam jechać do pracy to jestem taka spięta ze szok. Ja nie chce zamawiać testów na allegro bo nie chce żeby mąż widział bo by mówił ze mam schize :D ja w weekend robie w sobotę kupie i w niedziele rano dam wam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A ja juz myslalm zeby zrobić i naczytalam się o ciazach biochemicznych i teraz już niewiem.. masakra ze mną. Ja testów niezamawiam bo zawsze jak kupuje jeden to dlatego że po co więcej jak ten ma byc pozytywny ... A co do jeżdżenia to nie lubie jeździć nocą szczególnie jak pada. I na trasach też średnio się czuje bo zadko jeżdżę daleko głównie po mieście więc jak dalsza podróż to kierownice oddaje mężowi. A w ogóle to wam powiem ze na poczatku ciąży zaczęłam bać się prowadzić i przeszło mi to dopiero jak tak w 6 miesiącu byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Poszłam się zastrzelic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
I po co ja to robiłam czemu nikt mi niezakazal.... Teraz jest jeszcze gorzej ale mówiłam zrobię 17 nie durna ja muszę już... Nie kupie żadnego więcej testu .. mam cień ultra cienia wycieniowany z cienia. I po co mi to było.... Dopiero teraz nic niewiem. Chyba tylko ja ten cień mogę dostrzec ... Po co ja to robiłam. Lwica ucz się na błędach durnej Madzi i nie rób testu ... Odwioze synka do przedszkola i pojadę zapytać o betę kiedy byłby wynik.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Wow Klara .taki pecherzyk to już jest sukces :-) nie wiem jak to jest jak lekarze mierzą te pęcherzyki, endometrium itp. Mi nigdy żaden nie mierzył :-/ Madzia oj nie złość się na siebie. Tak czulas i zrobilas, próbuj jutro drugi albo jak chcesz już wiedzieć to beta :-) Ja właśnie nie boję się jeździć. Nigdy zimą się nie bałam. Jak się jedzie po malutku to jest ok. Ale jak mówi Madzia- najgorsza jest szarówa na drodze i deszcz. Nic nie widać. Nie wiem jak u Was ale u mnie deszcz popsuł zimę :-( A wczoraj wieczorem to koniec swiata. Mieszkam pod czeską granicą. Drogi pozamykali i śniegu po dach auta. Ciekawe jak Miczka, czy jeszcze nie wybuchła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Jeśli miałaś cień cienia ultra cienia to w zasadzie jest jeszcze jakaś nadzieja :* no i dobrze jak zrobisz betę to będziesz wiedziała czarno na białym i spokój. Nie nie robie dopiero w niedziele ale dziś temperatura podskoczyla do 37.2 ale nie nakręcam się bo jeśli teoretycznie było zagniezdzenie to powinnam mieć jakieś objawy a ja nic.. Madzia dziewczyno nie załamuje się przede wszystkim !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
No to jestem na beta niestety wynik jutro bo ciito pani nie działa.... Eh. Więc jutro bede wiedziała. Mam dosyć jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Mam dosyć same ciężarne i dzieci Kurwa Mac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia oby, oby wyszło tak jak tego pragniesz ! Daj znać zaraz po becie bo ona już będzie wiarygodna na 100 procent. I pamiętaj ze jedna pociechę już masz wiec i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja czy Klara czy emenemsik czy orzeszek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia jak coś tam wyszło to jest dobrze. Pokaż nam ten test sprawdzimy czy coś widać. A zastrzyku nie dał bo to nie lekarz od leczenia niepłodności i powiedział ze on się nie zna na tym. Ciekawe teraz czy mi ten pęcherzyk sam pęknie czy nie. Dziś test owu negatywny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Jutro będzie wiadomo. Sytuacja może i lepszą ale to zależy bo ja walczę o to żeby różnica była mała. Wy wiecie ze długo się starcie więc jak się uda to zaraz po porodzie gdy hormony szaleją starać się o następne. Eh jamnik mnie cały czas kluje. Zobaczymy ale chyba się już przygotowuje na jutrzejszy wynik bez cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
No rozumiem cię. Wiesz lepiej ze nie nastawiasz się bo jeśli nie daj Boże okarze się ze nic z tego to nie będziesz aż tak rozczarowana. Chociaż łatwo się mówi a ja sama jestem przed testowaniem i modlę się żeby się udało.. Klara pęknie napewno teraz tylko nie patrz na testy tylko wykorzystuj męża na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Wiem że macie mnie dosyć trudno pomijajcie moje posty do soboty wtedy może zmadrzeje ... właśnie pierwszy raz od owu stwierdziłam ze sprawdzę szyjke... Jest tak wysoko ze ledwo ja dotknelam jest mieciutka znaczy taka jak przed owu w dniach plodnych i sorry za opis celu palec miałam miały w glutach .... Ja do jutra uswirgne czuję się jakbym za 2 minuty miała dostać okresu ale ten jak coś to we wtorek powinien być. Klara wyrzuć testy to zło....... Po prostu kochaj się z mężem ja dużo bym dała za to żeby zamiast robić testu owu moc z moim po prostu się kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez tych testów nie bardzo wiem kiedy mogę mieć owulke. Ostatnio myślałam że już była a się okazało ze była 25 dnia cyklu. A ja już bym sobie tego dnia darował starania. Dziś tez mam już 16 dzień cyklu a na tescie owu nawet druga kreska się nie pokazuje. Także znów owulacja będzie późno. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×