Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Lwicapolska
Madzia co ty opowiadasz :) po to tu jesteśmy żeby się wspierać wzajemnie :) a wiesz ze ja też myślałam dziś o sprawdzeniu szyjki ? Ale dziś mi jest tak zimno i mam tak zimne ręce ze nie wsadzilabym tam palca :) Klara a no chyba ze tak ja nie robiłam testów ale temperatura pokazała mi owulacje chyba w 48 dc dopiero. Dziś 11 dzień po i czekam do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Chyba powinnam isc spacer gdyby nie Moj 2 latek zawinelabym się w koc i poszła spać ... Najważniejsze.gorzej ze trochę mężowi nawciskalam a on biedny nawet nie wie czemu bo przecież nic mu niepowiedzialam .. I niezamiezam do jutra Lwica is zaczynam deposed ze nieogarniam tej opcji z temperaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Spac miało być... Lwica wychodzi ze owulacje miałyśmy tak samo. W ogóle to się zastanawiam czy jak coś to ta beta wyjdzie jednoznacznie te 11 czy 10 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
W tym dniu juz powinna wyjść beta taka na 100 pro. Ja dziś się dziwnie czuje w ogóle nic mi nie wychodzi. Np stuklam dziś 2 kubki jak chciałam zrobić herbatkę bo strasznie zimno i właśnie wywalilam w kibelek cały sos do spagetti bo tak mi śmierdzial ale serio takim jakby winem a były to pomidory w puszcze nie wiem może one mają taki zapach ale ja bym na pewno tego nie zjadła. . Żołądek mnie boli od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
O może to coś znaczy... Ale ja w poprzednim cyklu wina pić nie mogłam bo tak smierdzilalo i przeslo w dniu @.... Co za durna baba ze nie mogła tego cito znaleźć już za godzinę byłby wynik..... Eh.... No cóż jutro piątek 13 jak wiadomo powszechnie to bardzo pozytywny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Taa.. niby nie wierzę a jednak boje się tego dnia. A nie moglas isc w inne miejsce zeby ci zrobily badanie na dzis ? Nie wiem czy znaczy czy nie ale o czuje się okropnie dziś tak jakby mnie choroba brała. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Nie mialam czasu zeby gdzie indziej już jechać. Tam mogłam jeszcze postać trochę i było by na dziś ale niechcaialm patrzeć na ten tłum ciężarnych. A ja bardzo lubię 13 wtedy zaczęłam być z moim mężem to jest 13 rok razem. Na nic się nienastawiam. Lwica ta pogoda jest straszna ja dziś brałam gorący prysznic w trakcie dnia tak zimno mi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Widzisz juz prawie koniec dnia pójdziesz spać a jak się obudzić to będziesz wszystko wiedziała :) u mnie też okropnie zimno leżę pod kolderka cały dzień w sumie :) brzuch mnie dziś boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Oh nie tak szybko po 15 chyba wynik ma być. Ale strasznie się przestraszylam bo podnosilam małego i jakoś tak dziwnie kucalam i jak go ppdnosilamto tak mnie zabolal jamnik prawy ten który czuje od owulacji ale tak strasznie ze musialm usiąść i do chwili obecnej a to już godzina minęła czuje lekki ból jajnika i okolic. Ale jakoś chyba się nastawilam na brak. Nie mam żadnych objawów poza tym sluzem szyjka i sennoscia. Piersi nawet jakoś w normie tylko lekko powiększone ale chyba w drugiej fazie cyklu tak mają. A jak u ciebie lwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Witam. Od 2 miesiecy staramy sie z mężem o drugie dziecko. Od 2 tyg pobolewa mnie brzuch, czesto chodze do lazieki. Okres mialam 3 grudnia i mam co 33 dni. Robilam test 4,6 i 9 stycznia, wszystkie negatywne. Dzisiaj zrobilam kolejny i pokazal sie cien drugiej kreski. Poszlam zrobic bete i wynik mam 42.14 mlU/ml. Czy naprawde jestem w ciazy przy takim niskim wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczko. To bardzo wczesna ciąża. Gratulacje. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Przez 3 m-ce brałam luteine pod jezyk bo mialam bardzo nieregularne miesiaczki 40-50 dni. W ostatnim cyklu z luteina nam sie nie udalo, bo czytalam ze branie luteiny przed owulacja hamuje ja. Wiec to jest pierwszy cykl bez. Od 5 dc robilam testy owulacyjne i opiero 27,28 i 29 dc mialam pozytywne testy. W poniedziałek mam wizyte u ginekologa. Nie chce sie narazie przywiazywac dopoki nie uslysze bicia serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Iza też mam prawko :) i nie boję się jeździć, śmigam wszędzie! Nawet do Warszawy!:) Lewica, Madzia tak wakacje muszę wykorzystać o ile nic się nie zmieni! :) będzie ciepło, bardzo! Madzia kochana trzymam kciuki! ;* Klara,Lewica oby Wam się dziewczyny udało w końcu!! Ehhh... Klara kiedy masz wizytę u ginekologa dobrego? Żeby zrobić badania? Tarczyce zrób koniecznie, krew i zacznij brać falvit dla kobiet w ciąży :) ja ciągle biorę :) Słoneczko! Witaj i gratuluję! oby wszystko pozytywnie się potwierdziło! ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia u mnie nic. Szyjki nie zbadał am bo strasznie zimne ręce cały dzień miałam. Sikam odrobinę częściej ale czestomoczem tego nie nazwę za to piersi mega mnie bolą i sutki. Brzuch pobolewa od czasu do czasu i to wszystko. O widzisz może ten ból coś u ciebie oznaczał ? Bez powodu by przecież nie bolał bo dziecko non stop podnosisz wiec być coś podobnego zaobserwowala. O lol do 15 mamy czekać ? Słoneczko mega gratulacje jak beta ci wyszła pozytywnie to n pewno ciaza :) Klara Orzeszek jak u was ? I ty Iza jak się czujesz ? Emenemsik znam cie tylko z forum ale ty chyba jesteś mega pozytywna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Słoneczko gratuluję :-) na serduszko będziesz musiała trochę poczekać bo słychać je dopiero od ok.6tygodnia :-) Ale pecherzyk powinno być widać . ciesz się i nie martw. :-) Lwica Ty zawsze mnie pytasz jak się czuję. Kochana jesteś :-) ogólnie lepiej, jedzenie zaczęło smakować.ale wczoraj strasznie bolała mnie glowa i wymiotowalam. Czyli jeszcze nie minęło A już 16 tc. Raz w tygodniu muszę pohaftowac :-/ Klara mogę dorzucić Ci do paczki falvit dla kobiet w ciąży bo w poprzedniej brałam i wzielam tylko kilka a teraz inne biorę. Szkoda żeby się zmarnowaly. Emenemsik Ty się chyba niczego nie boisz hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Cześć. Zastanawiam sie jak ewentualnie wyliczy mi termin porodu. Miesiaczke mialam 3 grudnia, cykle co 33 dni, a owu byla bardzo pozno, bo ok 28-29 dc. No i martwia mnie te bole brzucha. Czasami skurcze sa naprawde mocne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Lwica, Iza tak jestem mega pozytywną osobą ale to życie mnie tego nauczyło :) a bać się nie ma czego zwłaszcza jazdy bo można narobić więcej problemów:) trzeba być pewnym siebie. A co do mojego pozytywnego nastawienia,owszem mam takowe ale czasami wysiadam i tak o sobie płacze w poduszkę,najczęściej o dzieciaczka :( Słoneczko a na kiedy masz wizytę? Musisz jak najszybciej, nie wydaje mi się to normalne... Nie wiem:/ trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Wizyte mam w poniedziałek. Moj lekarz na ostatniej sie smial ze jak dostane miesiaczke zebym przyszla a jak nie to tez:) Przez 3 cyle bralam luteine pod jezyk bo mialam cykle 40-50 dni, ale w tym cyklu jej nie wzielam i chyba sie udalo, ale takie same bole mialam w pierwszej ciazy ale dopiero w 15-16tc. Około 20tc okazalo sie ze mam kamien w nerce i wtedy juz musialam lezec do konca ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza to niedzielę się ze tak mało przynierasz na wadze jak dalej mdłości. Lwica ja się nastawiamy na okres już.... Piersi na odrobinę za to na dole czuje jakbym miała dostać najgorszego okresu w życiu. tylko o tyle to dziwne że mam 25 dc więc dopiero we wtorek czy środę miesiączka... A ja objawy najwcześniej dzień czy dwa mam przed. Słoneczko gratulacje zazdroszczę.... Ja pół roku staram się o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emenemsik ja do maja nie chodzę już po żadnych lekarzach. Miałam robione badania na tarczyce, biorę euthyrox. W maju mam wizytę w poradni genetycznej i mam nadzieję że tam porobią mi potrzebne badania i się dokładnie zajmą moim leczeniem. Ten cykl jest ostatnim cyklem moich starań przed badaniami dlatego pozwoliłam sobie sama wziąć clo i bromergon i zobaczyć czy coś się uda. Jak nie to odpuszczam do maja. Wczorajszy wieczór mnie utwierdził w tym, że czas odpuścić. Wczoraj 16 dc no i wieczorem miały być staranka, położyliśmy się do łóżka no i zonk, nikomu się nie chce ale jakoś poszło. Nie było zbytniej radości. A potem tak beznadziejnie się czułam, że my się zmuszamy do seksu bo trzeba. To jakieś chore już się porobiło. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza jak Ci niepotrzebne te tabletki to możesz dorzucić, pewnie się przydadzą. Ja teraz zamówiłam sobie ovarin i czekam aż przyjdzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Emenemsik mnie dziś mąż odwoźil do pracy tak się bałam po zaspach jechać :p ja też z reguły jestem osobą pozytywna ale u ciebie nawet przez forum to emanuje :) Iza ale ten czas ucieka dopiero poinformowałas nas o ciąży a to już 16tc :) brzuszek juz widać ? Klara strasznie ci współczuję tyle starań na nic.. ale jeszcze będzie pięknie :* Madzia ja to się nie nastawia ani na ciążę ani na okres. Co ma być to będzie po prostu jedyne co to mierze z rana temperaturę i ciesze się ze póki co jest wysoka ale to dopiero 12 dpo wiec wszystko się może zdarzyć. Słoneczko szybko ci się udało zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Słoneczko może weź no spe? Może skurcze trochę ustapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia 1kg już mam na + :-D Lwica jest już brzuszek , trochę widac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dziewczyny. piątek 13-stego..... odebrałam wynik w kopercie pojechałam z synek i psem do parku wracając luknelam bo powiedziałial sobie ze przeciez to I yak bedzie okres.... 3.9 ale liknelam niby niechcący..... Wróciłam dziecko ogląda bajkę poszłam do łazienki otworzyłam kopertę..... 39.6 ..... Boże....... płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Tylko tu mogę wykrzyczeć radość Niemogę się bać bedzie dobrze mała rosnij duża Dziękuję wam Lwica twoja kolej!!! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Chcesz mi powiedzieć ze się udało ?!?!?!?!?!?!?!? Boże ale się ucieszyłam !!! Madzia kochanie meeeega meeeeeeega gratulacje dla ciebie :* :* masakra ale mi poprawiłas humor no nie wierzę !!! Ja nie ważne, ważne że ty w końcu dostałaś szczęście na które tak długo czekałas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ważna jesteś !!! Do mnie to nie dociera muszę kupić testy milion chyba i iść na beta w poniedziałek jeszcze żeby na pewno się utwierdzic w tym. Norma wg labolatorium to 5.3 ... A ja mam 39.6 więc wg wszystkiego owu była 2 lub 3 stycznia ... Ps Iza wychodzi ze twoja rada testy i poduszka pod pupę dały radę. Ale nie wierze nie dociera to chyba do mnie aż nieminie termin @ chyba nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ale będziesz miała niespodziankę dla męża ! Aaa juz widzę jego reakcje :) nawet nie wiedziałam że można aż tak cieszyć się ze szczęścia drugiej w zasadzie obcej osoby :* rób test będziesz miała na pamiątkę dwie kreski :) madziula chociaż ty nie zawiodlas w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Hm wiecie co dziś powoedziam mężowi ze czuje ze dostanę okres rano spiewalm synkowi 13_stego wszystko zdarzyć się może.... robiłam porządki w szkatulce znalazłam pierwszy test z dwoma kreskami mojego synka... kartkę walentynkową która dałam mężowi jak byłam w ciąży A w ogóle to dziś mija pół roku bez mojego wiernego przyjaciela którego musialm uśpić żeby niecierpiala i rano prosiłam ja zeby o mnie pamiętała.... rycze jak głupia niewiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×