Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem w 31t3d i mam 5 kg na plusie. Ela będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ela to super że malutka rośnie, ty znowu w szpitalu biedulko ale dobrze niech sprawdzą co i jak i skad ten krwiomocz. jedz jak najwiecej ale w sumie to wiem co czujesz bo ja na poczaku ciąży sie bardzo stresowałam i tez mało jadlam chuda jak patyk byłam stres mnie zrzerał ale teraz mi sie poprawiło +9kg jak narazie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tez duzo przytylam, ale a mam taki organizm ze jak nie jestem aktywna od razu tyje wiec to ogonie nie tylko ze względu na ciaze.ale ja tam sie jakos nie przejmuje bo po porodzei sie wezme za siebie konkretnie. a wyprawke do szpitala to mi kazali wziac taka mała ze wszystko kupilam u siebie stacjonarnie w aptece, pozniej dokupie co mi potrzebne.albo mi maz kupi i dowiezie. generalnie przelozona mowila zeby nie brac od groma rzeczy tylko ewentualnie zeby ktos dowiozl. redsky po stosunu orgazmie twardnieje brzuch raczej to normalne, mi tez twardnieje i nawet mała się przez pewien czas nie odzywa nie wiem jaki to ma zwiazek. co do szyjki skracajacej to sa rozne opinie odnosnie uprawiania seksu, wielu lekarzy zabrania z tego co czytałam niestety. Ela to super ze mała podrosła, kuruj się i oszczedzaj i widzisz dobrze ze pokupowałas te namniejsze rozmiary ubranek. a ogolnie dziewczyny to co brac dla małej do szpitala za ubranka? bo na rozpisce jest tylko 2x body lub koszulki. takze nie wieme mi to mowi. wezme wiecej jedna ubran ale jak bodziaki to z krotkim czy dlugim bardziej? chociaz pewnie itak wezme takie i takie. i rozmiar kupiłam 62 tych mnieszych nie bralam bo z btego co wie lepiej troche przyduze niz za ciasne a Alicja mała nie jest juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela u mnie tez posladkowo ale maja dzieciaki czas sie obrocic czego zycze tobie sobie i innym ktorym dzieciaczki nie leza glowkowo. Co do twardnienia brzucha po stosunku to moja gin powiedziala ze to dziecku nie szkodzi a ruchy odczas stosunku kolysza dziecko wiec jesli nie ma.lekarskich przeciwwskazan to mamy korzystac :-) ja nie wiedzialam czy wogole rozek kupwac ale widze jak maluch mojej siostry spi w tym.rozku i na pewno go kupie. A w szpitalu ubranek nie trzeba miec u nas wiec tylko wezme ubranko na wypis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, ja zrobilam w zeszlym tyg zamowienie na Gemibi za ponad 200zl i przyszlo po dwoch dniach. Ceny maja konkurencyjne w porownaniu do innych aptek- ja polecam :) My mamy dla naszej malej rozek, bo jest w wymogach do szpitala, otulacza nie kupuje, mozna zawinac we flanele lub cienki kocyk i spelnia to samo zadanie. Mamy za to spiworek i mysle jeszcze nad kokonem zeby mala lezala w nim np w salonie na lozku, zeby nie spadla :) chociaz zakladam ze taki kokon posluzy nam w tym celu nie dluzej niz 4-5 miesiecy bo mala zacznie sie przekrecac pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przerażona stanem moich piersi. Strasznie urosły, o kilka rozmiarów z 75b do 75f. Boję się ze jak wrócą do starego rozmiaru to będą wisieć :( a co do karmienia to niewiem jak to będzie nie lubię jak ktoś ich dotyka zwłaszcza sutkow. Chyba że podczas karmienia one jakoś będą inaczej reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela to super, że malutka rośnie :) ile konkretnie już waży? Ja dzisiaj dostałam takiego krwawienia, że myślałam już o najgorszym :( Pokazałam podpaskę położnej i zaraz przybiegła robić mi ktg, co mnie dodatkowo zdenerwowało, bo mam codziennie rano robione, więc przestraszyłam się tą szybką akcją... Najgorsze jest to uczucie, że nic nie mogę zrobić, nic ode mnie nie zależy, mogę tylko czekać... Jestem już wypompowana psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh paelka trzymaj się kochana...Ta bezsilnosc jest najgorsza...Ale trzeba być dobrej myśli.dzidzia już jest silna każdy dzień to dla niej dodatkową siłą.będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piersi to na poxzstku mi rosly a teraz w ogóle.od połowy drugiego trymestru mam miękkie jak wata.niewiuem czy będę karmić.wkładki laktacyjne kupiłam ale nie wiem czy się przydadzą.a co do wrażliwości sutkow to mam tak samo nie lubię takiego mietoszenia i też nie wiem jakie to będzie uczucie.przez wlokniaki w piersiach to mam już w ogole mega wrażliwe wszystko od paru lat.az nieraz przy stosunku mnie aż bolą przy dotyku az nieprzyjemne to.no ale zobaczymy co u jak.pokarm di pojawi to pojawi a jak nie to trudno.w dzisiejszych czasach wiem kobiet ma problemy z karmieniem.Ale m początku piersi mnie bolały mega myslalm ze mlekiem Bede na odległość sikac heh może też przez re stresy ...a może po prostu taka moja fizycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Czy któraś z was bierze luteine dopochwowo???czy macie po niej lekkie krwawienia lub sluz zabarwiony krwią? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam.nie miałam krwi ale miałam bardzo podraznilam wszystko po niej.Poza tym jej aplikacja jest masakryczna więc możliwe że sobie np.cos zadrapalas ściankę czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę ale nigdy żadnej krwi nie miałam a biorę całą tą ciążę i całą poprzednią. Nie zadrapałaś się przy aplikowaniu? dużo tej krwi? Może lepiej sprawdź u lekarza. Bettyzgr body na długi rękaw weź. Ja rodziłam syna w lipcu i miał body na długi rękaw bo to jednak noworodek i mu trochę chłodniej. Miał body i był zawinięty w rożek który pielęgniarki sobie motają po swojemu z prześcieradeł i pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pokarmu. Pojawił się zaraz po porodzie lub w trakcie nie pamiętam dokładnie przed miałam normalne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Nie właśnie dzisiaj zauważyłam w sluzie taka jakby nitke czerwona. Jak byłam w toalecie później to jak narazie nie bylo. Tez.pomysłam ze poraznilam. Tak aplikuje tym aplikatorem. .. a.można palcem sobie to włożyć? ??wiecie coś na ten temat czy to za płytko będzie? ?ja mam też polip wiec może to on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Tez mam teraz normalne piersi. W I trymestrze miałam jak banie teraz nie bola mbie lub bardzo rzadko. Ale byłam chyba w 4 miesiącu ciąży na usg piersi to kanały mlekowego juz się tworzyły wiec powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziulkowo ja biore luteime 2 razy dziennie i wkladam palcem zeby nie podraznic nic tak gin powiedzila i nie mam nic podbarwionego krwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
W takim razie zacznę palcem będzie mi nawet wygodniej bo ten aplikatorem jest Nie komfortowo przy wkładaniu. Dzueki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty co do ubranek to ja mam na rozpisce ze szpitala 5 body z dlugim rekawem rozm. 56-62. Zreszta ja i tak nie kupowalam w sumie takich na krotki rekaw bo noworodek i tak jest ubrany na dlugi rekaw, a potem to juz jesien bedzie ;) na liscie z ubranek mamy tez 3 kaftaniki, 2 pary skarpetek, 2 czapeczki, niedrapki, 3 pajacyki lub spiochy. To tyle z ubran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
A u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
A u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziulkowo o ile dobrze pamiętam to na ulotce z luteiny jest napisane, żeby w ciąży aplikować luteinę za pomocą palca, bo szyjka jest rozpulchniona, tak że ja te aplikatory od razu wyrzucałam do śmieci. Ale faktycznie mogłaś się podrażnić luteiną, ja przy aplikacji palcem byłam bardzo podrażniona, a co by było dopiero przy użyciu tego plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mówiła ze niedrapki nie aa wskazane ale jak kto chce...to wezmę z długim ubranka.ja niby nie kupowałam tych w rozmiarze 50 iles Ale mam używane wyprane niby większy numer ale sa tycie więc chyba zsnizony rozmiar to tych ze dwie pary wezmę.apropo tego alipatora to on jest straszny.takie notki krwi to i miałam jak mialam pozostałości krwiaka i używałam dopochwo pimafucin.to dwa dni miałam takie nitki i taki śluz z krwią.zeszło mi go i później już było Oki.może Ci po prostu podraznila polipa albo się zadrapalas aplikatorem.moja gin mówiła ze tak może być przy dipochwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Kurcze nie mogę dodać całego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Kurxze nie moge dodac calwgo wpusu....u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Kurcze nje moge dodać całego postu u nas niedrapki zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też palcem aplikuje luteine. Myślę że 56 warto mieć chociaż do szpitala. Chyba z 2-3 tyg używaliśmy tego rozmiaru. A synek standardowy taki się urodził 3550g i 56 cm wzrostu. Dobre są body z takimi zawinięciami przy rękawach że rączki się chowa zamiast w niedrapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam ogolnie polozna powidziala ze to juz sie wychodzi z tego z tych rekawiczek itd bo dziecko od poczatku powinno poznac zmysl dotyku, ze wiadomo trzeba obserwowac i jhak bardzo sie drapie to jednak moga sie przydac ale jak raz sie zadrapnie to nic sie nie stanie. ja na wszelki biore ale zobaczymy czy sie założy. znalazłam pare bodziaków 56 to wezme i troche wiekszych, grubsze takie misiowe spodenki, spioszki misiowe. cos tam sie wybierze.naprzeciwko szpitala jest market wiec dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×