Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ziajka ma sporo chemii w skladzie wiec nic dziwnego ze troche pozniej mozna uzywac. Chociaz wiem ze sporo ludzi lubi te kosmetyki, maja duzy wybor wiec pewnie mozna trafic na cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja rodzilam niecale 1,5 roku temu. Jak dla mnie koszmar, skurcze bola przeokropnie, jednak najwięcej bólu sprawilo mi nacięcie krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ost porod 13 lat temu szyta w srodku i na zewnątrz za kazdym razem bolalo bardzo do momentu wyjscia glowki potem zapomina sie o wszelakim bolu :-) mysle ze teraz mala bedzie drobniutka i nie beda mnie szyli a porod przebiegnie rownie dobrze i sprawkie jak moje ostatnie :-) ja tez chce z hippa kupic chociaz mam emolium do kąpieli i latopik zel ale chyba ktoras pisala ze za.mocne na skore dziecka te kosmetyki cos mi.sie o oczy obiło na forum:-) a na kolki mam krople sab simplex tu w moim.otoczeniu wiele kolezanek korzystalo i dzialalaly ale wiem.ze dziewczyny z forum pisaly ze nie zdaly egzaminu jak.bedzie u nas nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu problem z przeskoczeniem strony...Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Paelka to super że po wolutku idzie ku dobremu:)) z każdym dniem będzie lepiej: ) mleko w piersiach będziesz mieć tylko trzeba po czekać:( dziwne że po drugiej cc gorzej się czujesz:(pewnie za dużo stresu:( a te bóle pulsacyjne pewnie głowę podnosilas po podaniu znieczulenia:) ale też czas Ci pomoże, jeszcze parę dni i będzie dobrze:) 3-majcie się dziewczynki. MamyMaurycego super że jesteś w domku. Odpoczywaj, synek ma jeszcze czas zeby świat go powitl:))) już nam mało zostało dziewczyny...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, troszkę Was podczytuję. To moją 4 ciąża (ale w domu 2 dzieci), termin mam na 10 września, ale może być szybciej. Szyjkę mam już tylko 1 cm. Wcześniej leżałam teraz już wstaję, biorę tylko magnez. Jeśli uda mi się donosić do września to podobno mały będzie miał około 4500, więc nie tak źle. 2 x poród sn za mną i mam nadzieję, że tu też się uda. Wiem, że ta wagę tak orientacyjnie podają ale u mnie 2 razy się pomylili o ponad 1 kg (1 poród 40 tc waga 4800 a miało być 3200, 2 poród 36 tc waga 3710 a miało być 2900). Ja teraz zaczynam 36 tc. Wyprawkę już mam, torbę dla siebie dziś spakowałam bo dla dziecka to tylko do odbioru muszę mieć ciuszki. Ja osobiście to kupiłam kosmetyki hipp - któraś o nich wspominała. Polecam poczytać sobie bloga - sroka poleca - może któraś zna. Strasznie mi się dłużą te ostatnie tygodnie, macica kilka razy w ciągu dnia ćwiczy, młody daje czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js właśnie wracam z wycieczki.wczoraj di mega nachodzilam ale itak czułam.się spoko jak na tej wysiłek.często odpoczywalam i było ok.ttlko problemy z toaleta jak spacerowalam...teraz powrót do normalności w tym tyg konvzymy pokój małej.układam sobie rzeczy i czekam...pojutrze wizyta ciekawe jak tam co gin powie.gosciu to ładnie się z wagą pomylili...a no tak to jest właśnie nieraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak oholnie to ja nie wiem jak rozróżnić to przygotowywanie się macicy do porodu...i te skurcze przepowiadajace.mnie nieraz boli w dolepodbrzusze zwłaszcza po prawej tak jakby jak N okres....nie wiem czy To.to ...brzuch mam napięty cały czas jak stoję i chodzę ale bez zadnych bolow Nieraz czuję nacisk na zwieraxz...Ale żadnych skurczy jakichś specyficznych nie mam i nic takiego nie zauważam a jestem w 34 tc.pępek za to mi tak wybilo ze aż mi się Siny w jednym miejscu zrobił.amiałam totalnie wklesly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Paelka super, że niunia jest silniejsza :) już niedługo będziecie razem w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrześniowaNiespodziaka
U mnie 35 tydz. mam takie bóle jak przed okresem, uda, plecy i takie dziwne w dole, gin twierdzi że szyjka ma 3 cm więc dzidzia na świat się nie śpieszy, niech sobie jeszcze posiedzi. Gość waga 4800! Boże jak urodzić takiego małego kolosa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam kilka osob co albo się urodzili ok 5 kg albo kobitki co rodzily przeszło po 4 kg.Ale wszystkie cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
wrzesniowa niespodziaka tez ostatnio tak miałam 34tc, kłócie w pochwie, bóle tak jakby lewej nerki, że ledwo co chodziłam, po chwili to przechodziło, i za jakiś czas wracało, ale jak pry porodzie bede miec takie bóle pleców to nie ma szans bym urodziła sn. ja mam szyjke na 2cm, czekam na poniedziałek na wizyte. zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi odpokac ranka na pochwie się zagoiła..ale strach za każdym siusianiem mam Paelka trzymamy kciuki za Ciebie i Emisię ...:) Dziewczyny czy dalej tak często siusiacie? jecie np. teraz więcej?? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela cale szczesvie ze ci przeszlo.u mnoe indekcja kest ale moze jakby trocge mniejsza.Ja cały czas dużo jem ostatnio.Ale od jakiegoś tygodnia jak wstaje to aż mi niefobrze muszę coś zjeść z samego rana i mogę dalej iść spać a nieraz nawet w nocy jak latam siku muszę coś przekazać bo mnie tak ssie ze az mdli.Siku wstaje tak ze cztery razy ale od początku często chodzę w nocy.nawet przed ciaza raz musiałam w nocy iść tak już miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakis czas temu zaczelo sie chodzenie do toalety w nocy po 3 razy, czasem nawet 4. Meczarnia. Jesli chodzi o jedzenie to teraz jem raczej mniej- np podczas obiadu mam jeszcze ochote zjesc wiecej ale zoladek juz pelen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Ja ogólnie cierpię na czestomocz, ale teraz budzę się co godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie powiem Wam ze juz zaczelam sie doszukiwac objawow zblizajacego sie porodu. Mam termin na 11 wrzesnia, ale jakos czuje ze nastapi to szybciej. Codziennie obserwuje czy przypadkiem brzuch mi sie nie obnizyl ale nic takiego nie zauwazylam- dziewczyny ktore juz rodzily: czy przed porodem zauwazylyscie w tym jakas zmiane? Za to zauwazylam ze praktycznie zniknal mi problem zgagi, za to czesciej sikam i czuje nacisk na pecherz, a to oznacza ze macica zaczela sie obnizac i zamiast uciskac zoladek bardziej naciska wlasnie na pecherz. Juz taka malo czasu zostalo ze chyba zaczynam popadac w paranoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
JA tez sobie wyszukuje objawów zblizajacego sie porodu.Zwłaszcza ze pierwsza córke urodziłam 2,5 tyg przed terminem i wtedy chyba nie zauwazylam nic i poprostu zaczely mi wody odchodzic.a teraz termin mam na 10 wrzesnia wiec moze byc juz roznie....Teraz w nocy tez wstaje na siku obowiazkowo a jeszcze nie dawno nie musialam.Moja mama stwierdzila ostatnio ze mam brzuch do porodu...czyli ze mi sie obnizyl chyba...wiec powiem wam ze siedze juz jak na szpilkach troche, jutro ide spotkac sie z polozna w szpitalu pogadac o planie porodu itd. Paelka bedzie juz coraz lepiej super ze wyciagneli mała juz z inkubatorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie obniżył w pierwszej ciąży. Co do siusiania latam często czasem zanim usnę to ze 3 razy i w nocy jak wstaje do syna to kibelek też muszę zaliczyć. Ja jestem w 36tydz4dni i dziś czuję jak mnie naciska na szyjkę i czasem bóle w dole brzucha jak na okres i plecy ale to wszystko takie delikatne. Boję się żeby mi szyjki nie pocieło od tego szwu jak by coś się zaczęło ale jutro mam ktg i powiem jej żeby jak najszybciej już ten szew zdjąć. Bo kończę 37 tydz i mieliśmy ściągać i przez te bóle trochę się boję żeby nic się tam nie porobiło. Pakowałam ostatnio torbę i tak mi się przypomniało że przy pierwszym porodzie zapomniałam o klapkach bo na ostatnią chwilę miałam dorzucić i rodziłam w trampkach:) także pamiętajcie i o obuwiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie mogę się doczekać :) spakowałam body które miał synek na sobie w szpitalu i przesłodkie skarpetki trampusie którymi się pielęgniarki zachwycały. Z drugiej strony się martwię jak synek da sobie radę z taką rozłąką no i ja i Tatuś z opieką nad nim:) też już dociera do mnie że to już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Mi w pierwszej ciąży zgaga zniknela tydzień przed porodem, w tej jeszcze mam, a termin 11 września, jeśli chodzi o siku to przed porodem bez zmian, caly czas wstaje po 3-4 razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrześniowaNiespodziaka
Mnie biorą nerwy jak muszę wstać raz w nocy na sikanie a wy dziewczyny po 3 albo 4 razy matko, to ja wam współczuję, najgorzej dla mnie jest wstać, podnieść się z tego łóżka. Zgagi nie miałam ale za to bardzo puchną mi stopy i dłonie. gość lili właśnie sobie myślę jak teraz już tak boli to co dopiero przy porodzie, nastawiam się na siły natury bez znieczulenia ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. U mnie termin na 17 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrześniowaNiespodziaka
Dziewczyny ja się denerwuje jak muszę wstać raz w nocy a co dopiero 3 albo 4 razy, najgorzej jest podnieść się. Zgagi nie miałam za to bardzo puchną mi stopy i dłonie. gość lili tak sobie myślę jak teraz tak boli co dopiero będzie przy porodzie a nastawiam się na poród sn bez znieczulenia a co z tego wyjdzie nie wiadomo. Termin mam na 15 września ale coś mi się wydaje że wystartuje wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu spać nie mogę. Dobrze że tak codziennie nie jest tylko raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na wyjście dla Bobasa macie jakiś kombinezon jesienny czy ubrane na cebulkę i do tego kocyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×